اعتیاد شوهر، شیشه عمر همسرش را شکست

 
اعتیاد شوهر، شیشه عمر همسرش را شکست

مردی که به شیشه اعتیاد پیدا کرده بود، همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند.

عصر 19 شهریور سال گذشته، مأموران پلیس اسلام‌شهر از طریق مرکز فوریت‌های پلیس، از مزگ مشکوک زن میانسالی در یک بیمارستان باخبر شدند.

مأموران پلیس با حضور در بیمارستان، با جسد زن میانسالی رو به رو شدند که بر اثر اصابت چند ضربه چاقو به بدنش به قتل رسیده بود. چند ساعت بعد، همسر مقتول که او را به بیمارستان رسانده بود به اتهام قتل شناسایی و دستگیر شد و به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

با اعتراف متهم به قتل، قرار مجرمیت وی از سوی دادسرای جنایی صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد که صبح امروز در شعبه 113 و به ریاست قاضی محمدسلطان همتیار برگزار شد.

بعد از قائت کیفرخواست صادر شده توسط ذبیح‌زاده نماینده دادستان، اولیای‌دم در جایگاه قرار گرفتند و خواسته خود را عنوان کردند. دو نفر از دختران مقتول خواستار قصاص بودند و پسر مقتول نیز رضایت خود را اعلام کرد.

متهم در جایگاه قرار گرفت و با بیان اینکه اتهام قتل را قبول دارد، گفت: 18 سال بود که با همسرم به خوبی زندگی می‌کردم؛ شغل من خرید و فروش ضایعات بود. ولی حدود یک سال قبل از قتل،‌ ورشکست شدم و مجبور به خانه‌نشینی شدم.

وی ادامه داد: از 7 سال قبل، به مصرف تریاک معتاد شده بودم که این اعتیاد در نهایت به مصرف شیشه کشیده شد. همسرم به خاطر بیکاری و خانه‌نشینی من به من ایراد می‌گرفت تا اینکه روز حادثه آن اتفاق افتاد.

متهم گفت: خواهرم، پسر و 2 دخترم را با خود به خانه خودش برده بود که دوباره با همسرم جر و بحث کردم. در یک لحظه عصبانی شدم و او را از پشت با چاقو زدم.

متهم در حالی ادعا می‌کرد شب قبل از قتل شیشه مصرف کرده بود که قبل به مأموران گفته بود،6 ماه قبل از قتل هیچ ماده مخدری مصرف نکرده است. دختران مقتول هم ادعای وی را تکذیب کردند.

وی در بیان آخرین دفاع گفت: می‌دانم مستحق مرگ هستم و به همین دلیل از فرزندانم و خانواده همسرم خجالت کشیده و قادر به عذرخواهی نیستم.

قاضی همتیار ختم جلسه را اعلام و صدور حکم را به بعد از مشورت با مستشاران دادگاه موکول کرد

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ای مرگ بر انقلاب کثافت 57 که یک مشت قاتل بی پدر مادر و تروریست اسلامی را به قدرت رساند با تظاهرات میلیونی و اکثریت ملت به چاه انداخته را به امان خدای قاتل این دین افکنده خود در خارج تمرگیده و از خارج باز نسخه های تهوع اور برای ملت داخل تجویز می کنند و اعتیادمولد جنایت را که یک پدیده ی بسیار غیر عادی در قبل از عععععع قلاب بود به صورت یک پدیده ی روزمره در اورد.. ننگ بر رژیم اسلام ننگین که برای ابقای خود مواد مخدر خطرناک را رواج و برای خل و چلهای بی سواد اسلامی خرده پاها را اعدام وخود بزرگترین مروج اعتیاد است ننگ و نفرت بر شما که طرفدار این رژیم از بالا تا پائین هستید و ملت را با قهرمانان تخیلی فریب می دهید و موج جنایت ادامه دارد.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
مگه مصرف شیشه باعث تخفیف مجازات است که هر قاتل بی رحمی را که می گیرند ادعا می کند که شیشه کشیده بودم. البته چون تولید کنندگان و واردکنندگان اصلی مواد مخدر رهبر و بقیه مسئولین هستند , باید که به عنوان مشتری خوب به معتاد تخفیف مجازات بدهند. کثافت و اعتیاد ایران را برداشته . ننگ بر جمهوری اسلامی قاتل تربیت کن
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.