مامورین ژاپنی پاریس هیلتون را از ورود به ژاپن منع کردند


مامورین ژاپنی پاریس هیلتون را از ورود به ژاپن منع کردند

مقامات ژاپنی پاریس هیلتون ( نوه آقای هیلتون موسس هتل های هیلتون در جهان) را در فرودگاه ناریتا معطل کردند تا تصمیم بگیرند که آیا او بعد از اقرار به اتهام حمل مواد مخدر در لاس وگاس، می توند وارد خاک ژاپن شود یا نه؟ نماینده پاریس هیلتون آقای میلر طی ایمیلی اعلام کرد که پاریس 29 ساله در فرودگاه ژاپن توسط مقامات اداره مهاجرت به محض ورود در روز سه شنبه درسا یک روز بعد از اعتراف به حمل مواد مخدر متوقف شد.

هیلتون برنامه ریزی کرده بود که در کنفرانسی در توکیو در روز چهارشنبه حضور پیدا کند و تا بتواند خط تولید لباس و مد خود و همچنین خط تولید عطر و ادکلن خود را تبلیغ کند و به نحوی آن را تبلیغ کند که ظاهرا او در آنجا حضور پیدا نکرده است. پلیس اداره مهاجرت فرودگاه ناریتا برای ساعت ها از پاریس هیلتون بازجویی کرد تا تصمیم بگیرد که آیا می توانند او را به کشور راه بدهند یا نه. بنا به گزارش کیودو مقامات از هیلتون خواستند تا در هتل موجود در فرودگاه اقامت کند تا آنها بتوانند پروسه مهاجرت را در روز چهارشنبه پیگیری کنند. هیچ پاسخی در اداره مهاجرت در روز چهرشنبه صبح داده نشد.طبق قانون ژاپن، مقامات اداره مهاجرت این قدرت را دارند تا از ورود افرادی که بنا به هر دلیلی متهم به استفاده و یا حمل هر گونه مواد مخدری بوده اند، جلوگیری به عمل بیاورد. توکیو اولین توقف هیلتون در تور آسیایی اش بوده است در این تور وی برنامه داشت تا به کوالالامپور در مالزی سر بزند و همچنین یک مغازه زنجیره ای در جاکارتا در اندونزی باز کند هر دو کشور شرایط قوانین بسیار سفت و سختی برای پروسه مهاجرت دارند و دقیقا مشخص نیست که آیا هیلتون بتواند مسافرتش را به این کشور ها ادامه بدهد یا نه.

مسافرت آسیا قبل از دستگیری پاریس در لاس وگاس در یک ماه قبل، برنامه ریزی شده بود زمانی که پلیس مقدار کمی کوکائین در کیف دستی وی پیدا کرد. او در روز دوشنبه به حمل ماده مخدر و جلوگیری از پلیس اعتراف کرد و به مدت یکسال به حالت مشروط شدن غیر رسمی در آمد. (آزادی به شرط). حکم او مسافرت خارج از کشور را محدود نکرده است. دادستان شهر آقای دیوید راجر اعلام کرد که هیچ قانون اساسی مبنی بر اینکه وی نمی تواند به خارج از کشور سفر کند وجود ندارد.

حکم وی همچنین او را مکلف به پرداخت 2000 دلار جریمه و 200 ساعت خدمات اجتماعی کرده است. وکیل وی اعلام کرد که هیلتون خدمات خود را با کار داوطلبانه در انجمن حمایت از حیوانات و بیمارستان کودکان تکمیل خواهد کرد. هیلتون 23 روز را در زندان لس آنجلس در سال 2007 زمانی که به علت رانندگی در مستی دستگیر شد، سپری کرده بود. وی همچنین در ماه جولای هنگام حضور در افریقا برای مسابقات جام جهانی هم به دلیل حمل ماری جوانا متوقف شد که به دلیل اینکه خانم دیگری در آن تیم مواد بیشتری با خود به همراه داشت قضیه وی از نظر ها دور ماند.

منبع : مجله اینترنتی فریا


اتیلا - ژاپن - توکیو
اخه دختره نادان عقل ات کجاس می اومدی. توکیو بچه های جوادیه همین جا جنس اعلاع برات جور میکردند
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
اتیلا - ژاپن - توکیو . دوست عزیز با سلام منهم بیست سال پیش ژاپن بودم اون سالها پارک ونو و پارک هاراچیکو اگه اشتباه نکنم پاتوق اقایون خلاف بود یعنی بچه های جوادیه میخواستم ببینم اینها هنوز هستن تو ژاپن و خلاف میکنند.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

miniator - ایران - تهران
یه کثافت مطلق.خوده غربی ها از وجوده یک همچین اشغالی در شگفتند.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

trust,no,one - انگلستان - برمینگهام
خیلی پول داره,البته دارندگی و برازنده گی
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

benitala - ژاپن - یوکوهاما
خبر جدید ندارید..این خبر مال 6ماه پیش هست.. اتیلا - ژاپن - توکیو ..فقط بچه های جوادیه نیستن..خلاف کارهای اینجا از همه جا هسن عزیز. در هر صورت بخاطر یکسری ایرانیه بد اسم همه بد میشه.اینجا ماجیمه هم زیاد داریم. .گان بات ته.مادا نه.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
در یک کلمه میکرب
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

+0
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.