گاف روزنامه جمهوری اسلامی، آنجلینا جولی را جاسوس کرد


گاف روزنامه جمهوری اسلامی، آنجلینا جولی را جاسوس کرد

آخرین نیوز: روزنامه جمهوری اسلامی در اشتباهی بزرگ اقدام به نشر خبری کرد که توسط یک سایت فکاهی نویس انگلیسی زبان منتشر شده بود.

 

به گزارش انتخاب، روزنامه جمهوری اسلامی در گزارش خود، نوشت که انجلینا جولی به بر اساس اسناد ویکی لیکس به مدت چهار سال برای CIA کار کرده است.
 
این در حالی است که هیچ یک از نشریه های ال پاپیس، گاردین، لوموند، نیویورک تایمز و اشپیگل که اقدام به انتشار اخبار ویکی لیکس می کنند، چنین خبری را منتشر نکردند! و با مقداری جستجو در اینترنت، مشخص خواهد شد که تنها یک وب سایت اقدام به انتشار چنین گزارشی کرده است. وب سایت فکاهی Spoof !
 
این پایگاه فکاهی نویس، از خود به عنوان پایگاهی که اخبار سیاسی، هنری طنز منتشر می کند، یاد کرده و در خبری طنز، با عنوان"ویکی لیکس: انجلینا جولی برای سیا کار کرده است" جریان ویکی لیکس را به سخره گرفته است.
 
این در حالی است که با ورود به صفحه این سایت، با جمله ی این "خبر غیر واقعی است" مواجه می شویم.

از انجا که چند روز پیش، نشریاتی در پاکستان اقدام به جعل اخبار ویکی لیکس کرده و با ان گزارشات، به یکدیگر حمله کرده اند، در خوشبینانه ترین حالت، شاید خبرنگاران خوش ذوق (!) روزنامه جمهوری اسلامی  هم خواسته اند از آنان تقلید کنند و البته در بدبینانه ترین حالت، حتی توجهی به هشدار سایت طنز نویس مذکور نداشته و شاید اصلاً، این سایت را معتبر و جدی می دانسته اند...!

بر اساس این گزارش پیشتر روزنامه ی کیهان با استناد به خبر یک سایت فارسی نویس طنز نویس، اوباما را ایرانی الاصل و بوشهری خوانده بود!

mehrabooon - ایران - تهران
لابد مشایی هم این سایتو دیده که به ایرانیها تهمت میزنه که پیغمبر ایرانی بوده!
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

foruzan - ایران - تهران
خوب شد دیروز خبرشو من کار نکردم ، وگرنه سردبیر خبر حسابی مجازاتم می کرد که چرا خبر دروغ به رسانه میدی .
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

Hasselt - بلژیک - هاسلت
اره تو سی.ای.ای. کار میکرد. خودم دیدمش.البته تو فیلم سالت.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
دولتمردان ایران عاشق کلمات دشمن و جاسوس هستند و با این دو کلمه حال میکنند.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.