پسر در توطئه خانوادگی کشته شد

 
پسر در توطئه خانوادگی کشته شد

پسر 25 ساله‌ای در پی توطئه خانوادگی در یکی از محله‌های اندیشه شهریار به قتل رسید و در این ارتباط والدین و دایی مقتول دستگیر شدند.متهمان پرونده اعتراف کردند که به خاطر بدرفتاری‌های مرد جوان، او را کشته‌اند.

به گزارش «جام‌جم»، ساعت 12 روز شنبه مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهریار تماس گرفت و از درگیری منجر به قتل مرد همسایه‌اش خبر داد.

دقایقی بعد از این تماس، کارآگاهان جنایی آگاهی شهریار به محل حادثه اعزام شدند و با ورود به طبقه چهارم یک مجتمع مسکونی در فاز اول اندیشه مشاهده کردند جسد مرد جوانی مقابل در آشپزخانه افتاده و در چند قدمی آن یک مرد 30 ساله و فردی میانسال ایستاده‌اند.

کارآگاهان جنایی به تحقیق از آن 2 مرد پرداختند که یکی از آنها گفت: من فرزند 25 ساله‌ام را کشته‌ام.

کشته شدن مرد جوان

با کشف جسد مرد جوان، کارآگاهان جنایی موضوع را به بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای شهریار اطلاع دادند و دقایقی بعد بازپرس برجسته برای بررسی موضوع در محل حادثه حضور یافت. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد سعید(مقتول) بر اثر اصابت ضربه‌های چاقو و چوبدستی به ناحیه سر کشته شده است. با دستور قضایی، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و پدر مقتول به عنوان متهم به مرکز پلیس انتقال یافت.

فرار دایی مقتول از محل حادثه، راز گشود

در حالی که کارآگاهان جنایی قصد انتقال متهم را داشتند،‌ بازپرس دادسرا متوجه شد دایی مقتول قصد فرار از محل را دارد.

به این ترتیب این فرد نیز دستگیر و همراه عامل جنایت به پلیس آگاهی منتقل شد. ماموران به تحقیق از این دو متهم پرداختند. پدر سعید (مقتول) مدعی شد برادر همسرش ـ دیگر متهم دستگیر شده ـ در قتل فرزندش نقشی نداشته و به اشتباه دستگیر شده است.

در پی اظهارات این مرد، دایی مقتول به طور جداگانه بازجویی شد و اعتراف کرد با همکاری پدر خانواده، مرگ مرد جوان را رقم زده است.

اعتراف دایی در همکاری با عامل حادثه

متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: خواهرزاده‌ام اعضای خانواده‌اش را مدام اذیت می‌کرد و هر بار که به شهرستان می‌رفت، از آنها پول زور می‌گرفت. روز حادثه من همراه والدین مقتول از شهرستان به خانه اجاره‌ای سعید در فاز اول اندیشه آمدیم و تصمیم گرفتیم با او صحبت کنیم تا رفتارش را تغییر دهد.

متهم یادآور شد: آن روز چند بار با خواهرزاده‌ام صحبت کردیم؛ ولی او حاضر نبود رفتارش را تغییر دهد. بنابراین تصمیم گرفتیم او را به قتل برسانیم. خواهرم به طبقه همکف مجتمع رفت تا مراقب باشد همسایه‌ها متوجه ماجرا نشوند.

متهم یادآور شد: من و شوهرخواهرم سعید را با چاقو و چوبدستی بشدت کتک زدیم که بدحال شد.

سپس با دستانم گلویش را محکم فشار دادم تا این که کشته شد، آن گاه هر دو محل را ترک کرده و به خانه خواهرزاده دیگرم رفتیم، لباس‌های خون‌آلود خود را عوض کرده و دوباره به محل حادثه بازگشتیم.

اعتراف پدر سنگدل

در پی اظهارات این مرد، پدر مقتول هم در بازجویی گفته‌های برادر همسرش را تایید و عنوان کرد: با کمک یکدیگر سعید را کشتیم. پسرم اعضای خانواده را اذیت می‌کرد و از آنها پول زور می‌گرفت. حتی چند سال قبل در جریان درگیری با برادرش، او را کشت و چند سالی هم در زندان بود تا این که پس از رضایت دادن، سعید از زندان آزاد شد.

عامل حادثه ادامه داد: گمان می‌بردم بعد از آزادی از زندان اخلاقش تغییر کند، ولی تاثیری نداشت. بدرفتاری‌های پسرم روز به روز بیشتر می‌شد تا این که او از من ارثیه‌اش را طلب کرد.

آن روز تصمیم گرفتیم اگر رفتارش را تغییر نداد، او را به قتل برسانیم.

با اعتراف پدر مقتول، روز گذشته همسر وی نیز دستگیر شد و به همکاری با آنها در اجرای نقشه قتل فرزندش اعتراف کرد.

بنابراین گزارش، پدر و دایی مقتول به اتهام مشارکت در قتل و مادر مقتول به اتهام معاونت در جنایت با قرار قانونی از سوی بازپرس برجسته، رئیس شعبه اول دادسرای شهریار روانه زندان شدند.

porharfi - هلند - آرنم
این سوژه و شیوه قتل فقط جایش در قتل های خانوادگی خالی بود.. "کی بود که از عشق و علاقه داد ِ سخن میداد؟؟"
سه‌شنبه 23 آذر 1389

یکی مثل همه - انگلستان - لندن
برادرش را کشت بخشیدنش، ارثش را طلب کرد کشتنش!.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

piade - ایران - تهران
نتیجه گیری: به پدر مادر خود احترام بگذارید وگرنه با چاقو کشته میشوید. عجب زمانه ای شده . پدر به پسر رحم نمیکنه . مادرش رفته مواظب باشه که همسایه ها نفهمند تا شوهرش با خیال راحت بچشونو بکشه
سه‌شنبه 23 آذر 1389

cute_mind - امارات - دبی
چه بر سر این مردم امده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

mitra.d - آلمان - هانوفر
زنده باد حیوان
سه‌شنبه 23 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
خانوادگی دیوونن
سه‌شنبه 23 آذر 1389

DARYA_R - انگلستان - لیورپول
وچطور انسان ارشد مخلوقات نام گرفت جایی که هیچ حیوانی همنوعش را نمیکشد ولیکن انسان کشی به مرز ماواری خود رسیده است - فرزند کشی
سه‌شنبه 23 آذر 1389

azadeh11 - هلند - امستردام
دیوانه را ازاد کردن. بدون انکه درمانش کند.یکی دیگر را میکشت.مقصر دولت هست. بیچاره این خانواده. یک عمر خودشان را سرزنش می کنند
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
این جور اتفاقات فقط تو ایران میفته انقدر سوژه ها وحشتناک و عجیب اند که حتی هالیود هم جرات فیلم کردن این سوژه ها را نداشته باشه.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

shana - ایران - خوزستان
معمولا" پسر ناخلف پدر و مادر می کشه .اینبار پدر و مادر پسر ناخلف رو کشتند.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

Fareed - ایران - تهران
فقط بلدن کره پس بندازن. تازه احمدی میگه رشد جمعیت کمه.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.