پیام ویدیویی کروبی برای سالگرد عاشورا ۸۸ :مردم را کشتند تازه می گویند خدا آبروی فتنه گران را برد


پیام ویدیویی کروبی برای سالگرد عاشورا ۸۸ :
مردم را کشتند تازه می گویند خدا آبروی فتنه گران را برد

سحام نیوز: خدا آبروی کسانی راکه جمهوری اسلامی را ننگین کردند برد/ ما کاری نکردیم که آبروی ما رفته باشد

مقابل حقوق مردم ایستادن،یزیدی عمل کردن است

دانلود


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=TI6jwEXzBOs

بسم الله الرحمن الرحیم

در تاریخ جنگهای متعددی و کشتارهای فراوانی صورت گرفته است، که همه آنها در درون کتابهای تاریخی است که به مرور از زبان ها حذف شده ولکن داستان عاشورا و کربلای حسین و یاران با وفایش. هر چی گذشت موج و گستردگیش تازه تر شد و با همه تلاشهایی که کردند تا کمرنگش کنند نشد چون جمعی مظلوم برای یک هدف مقدس فداکاری کردند و این حرکت اینقدر مقدس ماند که الگو شد برا همه انسان ها نه تنها برای مسلمانهابلکه برای بسیاری از حرکت ها، انقلاب ها، تحرک ها،و اصلاحات مردم هم از این حرکت مقدس نشات گرفت.

این حرکت مقدس یعنی عاشورا که الان هم  در آستانه اش هستیم. ان شاءالله همه مردم با شور و نشاط در عزاداری شرکت می کنند، منتهی در کشور ما در عاشورای سال گذشته حادثه ای غم انگیز رخ داد ،که آن را بهانه ای کردند برای سرکوب مخالفین.

ما کل دعوایمان بر سر انتخابات مهندسی شده است ،آیا روز عاشورا مردم شعار دادند، ندادند، من نمی دانم ، ولی به هر حال حوادث تلخی پیش آمد و عده ای از مردم عزیزمان را به شهادت رساندند و حرمت عاشورا را نگه نداشتند و حالا عجیب این است که طلبکار هم شدند و آنهایی که مردم را کشتند تازه می گویند خدا آبروی فتنه گران را برد، خدا آبروی فتنه گران را برد ؟!! خدا آبروی آنهایی را برد که کهریزک را بوجود آوردند، خدا آبروی آنهایی را برد که مردم و خانواده هایشان را عزادار کردند و جمعی را در خیابانهاو در روز عاشورا به شهادت رساندند، خدا آبروی آنهایی را برد که حق ملت را تضییع کردند و  جمعی از بچه های مردم را اعدام کردند، خدا آبروی آنهایی را برد که افرادی راکه شهادت داده بودند که چگونه مردم را از پل انداختندو یا زیر ماشین کردند به زندان محکوم کردند !!

ما کاری نکردیم که آبروی ما رفته باشد به ما می گویید فتنه گر، آبروی آنها رفت که این جنایات را کردند و ننگین کردند جمهوری اسلامی را ! این نکته اول.

نکته دوم. بحث و گفتار مااین است که ما می گوییم انتخابات  نبوده شما می گویید دست بیگانه بوده اسنادش هم موجوده، من هم اینجا اعلام می کنم که آقا من یکی از افراد معترض هستم و داوطلب انتخابات هم بودم آمادگی دارم  در هر مسجدی ویا هر دانشگاهی در هر شهری مناظره کنیم با آنهایی که می گویند شما باعث این کشتار و فتنه هستید  ما با ادلّه و مدارک ثابت کنیم که شما قانون شکنی کردید و با استبداد خواستید از صندوق کسی را در بیاورید و این فجایع متاسفانه رخ داد برای خانواده های عزیز مردم.

نکته ای هم که اینها مدام می گویند و خیلی عجیبه،اینکه می گویند  دیگران و بیگانه از شما تعریف می کند.اولا بیگانه بر اساس منافع خودش تعریف می کند. چطور وقتی از شما تعریف می کنند با آب و تاب می گویید. من این کیهان را نشان می هم به شما.چطوروقتی یک رسانه غربی  با عبارتی (  حق با رهبر ایران بود اوباما از ابتدا دروغ می گفت) تعریف شما را میکند با آب و تاب می نویسید ولی وقتی تعریف ما را می کنند … جوابش یک کلمه است خواهید گفت که آنها عظمت جمهوری اسلامی، رهبری و دیگر مسئولین اینقدر بزرگ است که ناچارا تعریف می کنند  خوب ما هم همین را می گوییم! عظمت کار ما هم دردفاع ازحقوق مردم اینقدر حق طلبانه  است که آنها ناگزیرند تعریف کنند. حالا، یک مناظره یا چند تا مناظره همه چی را حل می کند.  ما می گوییم  شما هستید که انتخابات را به هم زدید. نه شما حسینید و نه ما یزیدیم، نه ما حسینیم و شما یزیدید. باید بحث کنیم هر کسی حق عمل کرد او در راه حسین است و هر که غلط عمل کرد او در راه بزید و تنها راهش هم همین است که بحث و گفتگو بشود تا ببینیم کدام مقابل حقوق مردم ایستادند و دارند یزیدی عمل می کنند و در نتیجه در جبهه باطل قراردارد و چه کسی از حق مردم دفاع می کنند ؟!

حسین، حسین خودش بود، عظیم بود، هیچ طرفی را ما نمی توانیم با حسین مقایسه کنیم ! اما راه را می گوییم، راه این است که بحث کنیم تا معلوم بشود.

والسلام

1مهندس - ایران - شیراز
300 میلیونت تمام شده ؟؟؟؟ حرف از عاشورا و ...... میزنی؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 23 آذر 1389

salar187 - ایران - تهران
اگه گفتین چرا دشمنان اسلام از روی امام حسین و یارانش با اسب رد میشدن ؟!. چون پاترول نیروی انتظامی ساخته نشده بوده..!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

parviz1 - انگلستان - کترینگ
درود به شرفت و غیرتت.من کاری ندارم که کی میگه.من گوش میکنم چی میگه. همین رژیم بزرگترین ضربه را به اسلام و ملاها زد در حقیقت میشه گفت هم اسلام و هم ملاها را نابود کرد.ولی این حرف که اگر حق با شماست بیایید مناطره کنیم یک حرف منتقی هست.البته ملت خودشان میدانند که حق با کیست.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
درود بر کروبی. به امید پیروزی و داشتن یک جامعه سکولار در ایران بزرگ.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

HaPaLi - بلژیک - لیر
کاش موسوی قاطعیت کروبی رو در عمل و کلام داشت. loooool گند زد به شریعتمداری روزنامه رو پاره کرده LooL ایولا داری شیخ
سه‌شنبه 23 آذر 1389

bavaffa - اذربیجان - باکو
خفه شو حسین همین عبا وعمامه را داشت . مردک جیره خور غربی.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
برو بابا تو هم اگه انتخاب شده بودی یکی‌ بودی مثل همون احمدی نژاد چون انتخاب نشدی مردم را سپر بالا خودت کردی
سه‌شنبه 23 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
هر چی میکشیم از دست این حسن و حسین و ... است. بابا حسین کیه? یزید کیه? با یه مشت خرافات مردم رو گذاشتید سر کار!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

sheipor - قبرس - لارناکا
قرن بیستم، قرن بیداری و آزادیخواهی ملتهای جهان بود و استعمارگران به این نتیجه رسیدند که دیگر غارت ثروت هویت فرهنگی ملتهای عقب مانده با سرنیزه و نیروی نظامی امکانپذیر نیست. از این رو، برای حفظ منافع و نفوذ خود باید راه دیگری برگزینند. آنان بر آن شدند تا برای رسیدن به اهداف شوم خود، با سر دادن شعار اصلاحات، ترقی، آزادی، تمدن، عدالت و ...، مردم، آزادیخواهان، کارگران و دهقانان را فریب دهند و با امیدوار ساختن آنان به فردایی روشن، راه را بر شورش آنان ببندند. حال باید چه کنیم با این دلقک بازیها ما نتیجه نخواهیم گرفت (پا فشاری بر کلمه رفراندوم هرکی با من موافق اول کامنت کلمه رفراندوم)
سه‌شنبه 23 آذر 1389

AFGPersian - سوئد - مالمو
نماینده ای که بر حق، دنبال حق مردم باشه خدا و مردم پشتیبانش اند... میگی نه ببین کی گفتم
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
دو جبهه وجود دارد.ضحاک علی وانترش ودر سمت دیگر ملت. تفرقه درمبارزه کنونی پس پا زدن به همدیگر است.درود بر کروبی. به امید پیروزی و داشتن یک جامعه سکولار در ایران بزرگ.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
بیا این هم از کروبی . میگوید نه ما یزید هستیم و نه شما یزید . و میگوید کل مشکل ما تقلب درانتخابات ریس جمهوری است. یعنی هیچ مشکلی با خایمنه ای و این رژیم نداریم . من از اول گفتم این کروبی و موسوی اصلا قابل اعتماد نیستند . موسوی و احمدینژاد هردو لبه یک قیچی هستند که ملت را میبرند . مرگ بر جمهوری اسلامی . مرگ بر خایمنه ای جنایتکار و رسنمنجانی دزد بی پدر مادر . . نه غزه نه لبنان جانم فدایی ایران . به امید برقراری یک جمهوری فدرال ایرانی (سکولاریستی و دمکراتیک که در آن چهار اصل دمکراسی در آن بصورت کامل اجرا میشود )
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
حسین هم یکی بود مثه تو. دیگه گول اخوند نمی خوریم
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
برو پدرسوخته ایکه 30 سال هم بدنه جمهوری اسلامی بودی و هم جیره خور جمهوری اسلامی بودی.من از این میسوزم که این شارلاطان حیله گر در این 30 سال هیچ تجاوز.جنایت.شکنجه و ....ندیده ونکرده بود?و تا زمان قدرت طلبیش برای رئیس جمهوری شکست خورد افشاگر شد.دلسوز شد.مخالف شد.ازاده شد.هر نادانی میفهمه این نامرد دلسوز قدرت بود نه ملت غیر از این بود 30 سال همدست جنایتها نبود.واقعا عده ای با طرفداری از این مردکه مظلوم نمای حیله گر به شعور خودشان توهین میکنند سگ زرد برادر شغاله.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
هنوز هم که هنوزه همون اخوند روضه خونه. چرا اینا خرفهم نمیشن که ملت به هیچ وجهی حکومت مذهبی نمیخوان. نه اسلامی نه مسیحی ن یهودی و نه ... سیاست مملکتداری و دینداری و مذهب پراکنی هیچ شباهتی و هیچ ربطی به همدیگه ندارن. اقا بکنید شاخ رو , برید توی حوضهای علمیه و مساجد و چاهای انچنانیتون راز و نیاز کنید و صدقه هاتون رو جمع کنید. شما رو چه به سیاست, بین الملل, مجلس, اقتصاد و امثال اینها? برید هم خودتون و هم ملتی رو راحت کنید. سوابش بیشتر از هزاران بیلیون رکعت نماز و قرنها روزه گرفتنه.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ /تو باز تو کار ایرانیها دخالت کردی؟؟تو که چندی پیش ما را شوونیست میخواندی و برای اربابت دماغ علی اف پالون می انداختی حالا مثل dkdk - دانمارک - سفلیس که ترا برادر زرد خودش میخواند ایراندوست شدی؟؟ چقدر بین تو که نوکر علی اف هستی و این سفلیس از دانمارک نقطه مشترک وجود دارد؟؟؟
جمعه 26 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.