پروین: زمان به عقب برمی‌گشت پیشنهاد استیل‌آذین را قبول نمی‌کردم


پروین: زمان به عقب برمی‌گشت پیشنهاد استیل‌آذین را قبول نمی‌کردم

رئیس سازمان فوتبال باشگاه استیل‌‌آذین گفت: اگر زمان به عقب برمی‌گشت پیشنهاد حضور در این تیم را قبول نمی‌کردم.

علی پروین پس از شکست 2 بر صفر برابر فولاد خوزستان و حذف استیل آذین از جام حذفی گفت: بازیکنان ما امروز خوب بازی نکردند. فولاد بهتر بازی کرد و حقش را گرفت. در تیم ما امروز اسم‌ها در زمین بودند. در جلسه‌ای هم با بازیکنان در پایان بازی داشتم به آنها گفتم از امروز دیگر به دنبال اسم‌ها نیستم و می‌خواهم به جوانان میدان بدهم. این تنها راهی است که می‌تواند استیل آذین را نجات داد و اگر بخواهیم فقط به اسم‌ها متکی باشیم استیل آذین به مشکل می‌خورد.
پروین تأکید کرد: بازیکنان ما امروز فقط 40 دقیقه در زمین دویدند و فولاد خیلی بهتر از ما بازی کرد. به مجید جلالی بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. البته ما در لیگ فولاد را بردیم و 3 امتیاز ارزشمند گرفتیم اما با بازی که امروز انجام دادیم اگر بخواهیم چنین روندی را ادامه دهیم تیم ما به مشکل می‌خورد.

پروین در مورد اینکه اگر زمان به عقب بازگردد و امروز باشگاه استیل‌آذین به او پیشنهاد بدهد آیا این پیشنهاد را می‌پذیرد گفت: واقعیت را بخواهید اگر امروز این پیشنهاد به من می‌شد به استیل‌آذین نمی‌آمدم. من در عمر فوتبالی‌ام برای اولین بار در وسط فصل به یک تیم آمدم و نمی‌دانم چرا نمی‌توانیم نتیجه بگیریم و چرا بازیکنان ما در میدان نمی‌دوند. آیا آنها متکی به اسمشان هستند یا پا به سن گذاشته؟
وی افزود: با این حال امیدوارم 2 دیده آینده برابر پاس و نفت را ببریم و به شرایط روحی و روانی خوبی برسیم تا در آینده تیم وضعیت بهتری پیدا کند.

sharmant - ایران - تهران
دلال دروغگو
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.