کنایه عادل فردوسی پور به نماینده مجلس در برنامه نود : دین و ایمان فقط مال شما نیست آقای محترم! دیگران هم دین و ایمان دارند


کنایه عادل فردوسی پور به نماینده مجلس در برنامه نود :
دین و ایمان فقط مال شما نیست آقای محترم! دیگران هم دین و ایمان دارند

عادل فردوسی پور در برنامه نود در حالی که به شدت از گفت وگو با یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عصبانی شده بود، خطاب به او گفت:«دین و ایمان فقط مال شما نیست آقای محترم! دیگران هم دین و ایمان دارند و این مساله کاملا شخصی است»
داستان از جایی آغاز شد که فردوسی پور تلاش کرد با دلایلی نشان دهد که انتقال تیم فوتبال نفت از تهران به استان مرکزی، تصمیمی سیاسی بوده است.فردوسی پور به صراحت نقش نمایندگان مجلس را در این تصمیم پررنگ دانست و گفت:«مشخص است که برخی نمایندگان مجلس باد در غبغب می اندازند و می گویند ما امتیاز یک تیم لیگ برتری را به شهرمان آورده ایم تا بتوانند در دوره آینده انتخابات مجلس رای بیاورند»
همه چیز تقریبا بر اساس برنامه پیش می رفت.بازیکنان و مربیان تیم نفت تهران در گفت و گوهایی به شدت از این تصمیم انتقاد می کردند.تلاش مدیرکل اداره تربیت بدنی استان مرکزی هم که روی خط تلفنی برنامه آمده بود، برای توجیه این تصمیم کافی به نظر نمی رسید.
احمدی بینش، یکی از نمایندگان استان مرکزی کسی بود که در تماسی تلفنی ناگهان معادلات فردوسی پور را به هم ریخت.او ابتدا برای حرف زدن دو پیش شرط مطرح کرد:« اولا شما نباید به نمایندگان محترم مجلس توهین کنید.بعد هم حق ندارید به دولت محترم که دو دوره از مردم رای گرفته و مورد تایید مقام معظم رهبری هستند، توهین کنید.»
فردوسی پور که به نظر می رسید غافلگیر شده است، یادآوری کرد که برنامه او صرفا ورزشی است و کاری به مسائل سیاسی ندارد:«فیفا معتقد است که دولتها نباید در فوتبال دخالت کنند و حتی به خاطر این دخالتها کشورها را هم تعلیق می کند.به نظر من این تصمیم مصداق دخالت دولت در فوتبال است.» احمدی بینش در پاسخ به فردوسی پور گارد تهاجمی تری گرفت:«شما به نمایندگان محترم مجلس توهین کردید و گفتید به خاطر گرفتن رای از مردم چنین کاری کرده اند.تصمیم دولت را هم شو و نمایش خواندید و این قطعا توهین به دولت محترم است.» او حتی تلاش کرد با اشاره به برخی بیانات حضرت علی، اهمیت و حساسیت نمایندگان مجلس را به فردوسی پور یادآوری کند تا مشخص کند که انتقاد از آنها چه اندازه نابخشودنی بوده است:«شما مجری تلویزیون هستید و قاضی نیستید.حق ندارید در جایگاه قضاوت بنشینید و نظر خودتان را به عنوان نظر مردم از رسانه ملی اعلام کنید.خدا به شما لطف کرده و در چنین جایگاهی قرار گرفته اید پس نباید نظر خودتان را به عنوان نظر مردم پخش کنید.» او همچنین یادآوری کرد که نفت تنها به شهر اراک داده نشده است:«این تیم نفت استان مرکزی خواهد بود.استان حضرت امام (اشاره به شهر خمین) با سی و چند شهر»
ضربه آخر را اما فردوسی پور زد که انگار تازه از شوک خارج شده بود:«دین و ایمان فقط برای شما نیست اقای محترم! هر کسی دین و ایمان دارد برای خودش.شما توهین زیادی کردید اما من همچنان معتقدم که این تصمیم ورزشی نبوده است.»
در انتهای این جدل، ناصر فریاد شیران، یکی از مریان تیم مفت که روی خط تلفنی برنامه بود، خواست حرف اخرش را بزند.فریاد شیران گفت:«واقعا نمی دانم چه بگویم» و فردوسی پور که آشکارا بر آشفته بود، بلافاصله گفت:«کلا هیچی نمی شود گفت.» فریاد شیران دوباره پرسیداگر نفت فصل آینده به لیگ یک برود، چه تفاوتی با تیم همیاری اراک خواهد داشت که در حال حاضر در لیگ یک بازی می کند اما به گفته او نمایندگان استان حاضر نیستند از آن حمایت کنند.فردوسی پور همچنان عصبانی بود و با همان عصبانیت به این سوال فریادشیران که قطعا مخاطبش کسی دیگر بود، جواب داد:«چقدر ساده اید شما ! کاری ندارد.فصل بعد راه آهن را می برند اراک.»
تیم فوتبال نفت تهران که به اولین سال بازی در لیگ برتر را تجربه می کند، بر اساس مصوبه هیات دولت قرار است به استان مرکزی منتقل شود.پیش از این تیم های دیگری مانند پاس، پیکان و صبا هم از تهران به همدان، قزوین و قم منتقل شده اند در حالی که این تصمیم دولت منتقدان زیادی داشته است

قسمتی از برنامه نود امروز دوشنبه 22 آذر


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=3VsKIh45RSU


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=La1VGrtFB6k


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=bi0BmRnkbL8

لینک دانلود فایل صوتی


لینک 4 shared

iranjp - ژاپن - توکیو
کل برنامه رو دیدم خدائیش دمش گرم چند تا نماینده رو خوب رنگی کرد . امیدوارم اتفاقی برای عادل نیفته .
سه‌شنبه 23 آذر 1389

freedom girl - هلند - دلفت
چقدر بئ ادب بود. اه اه
سه‌شنبه 23 آذر 1389

shirmardan - ایران - تهران
دمت گرم عادل ....واقعا ای وللللللللللل....
سه‌شنبه 23 آذر 1389

mohammad hasani - آمریکا - سکرامنتو
ادبیات احمدی نژاد داره فراگیر میشه.وای به ملتی که نمایندشون چون تویی باشه.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
این چی میگفت ؟ :))
سه‌شنبه 23 آذر 1389

khodesham - مجار - بودا
مرتیکه انگار دولت از ارث باباش میده. پول مردم بیچارست عوضی.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
خوشم میاد خیلی‌ قشنگ و محترمانه این عوضی‌ هارو میشوره میشونه سر جاشون. کسی‌ هم جرات نداره چیزی بهش بگه، دمت گرم.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

شایان گوتنبرگ - سوئد - شایان گوتنبرگ
دمه فردوسی پور گرم. اون مرتیکه حروم زاده فکر کرده مجلس و ورزش ماله باباشه..این اخوندا عادت کردن تو همه چیز دخالت کنن.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

henryaaaa - آمریکا - لوس انجلس
من حرفهای این مردک نمایندهٔ تقلبی و جعلی رو شنیدم. احساس نفرت و بدم رو نسبت به این مردک متملق، چاپلوس، بی‌ دین، ضدّ انسانی‌، ابله و جانی..نمیتونم بیان کنم . به امید نابودی این ابلهان متملق و چاپلوس..
سه‌شنبه 23 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
مردک معلوم نبود نماینده مجلس یا همان قوه مقننه است یا نماینده قوه مجریه احمدی نژاد و چقدر بی آبرو ، می خواست با استفاده از نام این و آن و سوء استفاده از اسم مردم اراک ، ماهیت سخن تهدید گونه خود را ، قانونی و عادل را خوار و حقیر کند . خدایا ، تو خود مددی کن تا این مرز وبوم از شر این کوته فکرانِ نفهم نجات پیدا کند . آمین
سه‌شنبه 23 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
واقعا ای وللللللللللل!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

abi6156 - مالزی - ایبو
این اقا به اصطلاح نماینده مردم فقط میتونه ازطرف خودش حرف بزنه نه ازطرف ملت.چون حداقل نوددرصد مردم ایناروقبول ندارند پس زیادزور نزنه...دمت گرم عادل خان خوب رنگیشون میکنی خدا نگهدارت
سه‌شنبه 23 آذر 1389

talae sabz - رفسنجان - ایران
دمت گرم بچه رفسنجان .
سه‌شنبه 23 آذر 1389

وکیل دادگستری معلق سیاسی - انگلستان - لندن
فقط 3 بار آقای نماینده بسم الله گفت تا حرفشو بزنه و مدام ازاین بازیها و ژستهائی که مسئولان می گیرند به خودش گرفت. اما 5 تا نکته اول اینکه این آقا به فردوسی پور گفت جای بقیه حرف نزن ولی خودش جای 1.5 میلیارد مسلمون و 75 میلیون ایرانی حرف زد و گفت: "حضرت امام جان همه ایرانیها و مسلمین هست" ! دوم اینکه چه ربطی داشت که حضرت امام گفت جوانها به حضرت علی اقتدا کنن ! سوم چه ربطی داشت که دولت دارای دشمن استکبار وصهیونیسم است! چهارم این که استان مرکزی استان محل تولد حضرت امام است چه ربطی داشت به موضوع ؟! و آخر اینکه حنای این مجلس و مجلسیها رنگ که چه عرض کنم کور رنگی هم نداره , مجلسی فرمایشی که خودش علیه خودش قانون وضع می کنه و اختیارتام در عزل و نصب علیه خودش رابه ارگان منصوب دیگری واگذار میکنه حالا نمایندش دم از احترام یا توهین به مجلس میزنه واقعا خنده دار به نظر میرسه.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

esfahan - انگلیس - لندن
اونجا که نماینده میگه من بازم حرف دارم عدل بهش میگه شما ها که بله خیلی با حاله امیدوارم برات هیچ اتفاقی نیفته امشب خیلی تند رفت
سه‌شنبه 23 آذر 1389

pad74 - ایران - تهران
عادل دمت گررررررم بابا - خوشم میاد که کوتاه نمیای و زیر بارشون نمیری باید پدر پدر پدرسوختشون رو در بیاری این پدرسوخته ها رو و بعد همه جا دستشون رو کنی.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

ایران ایرانی - ایران - تهران
من از عوامل پشت صحنه 90 هستم. همون دیشب حراست صدا و سیما پس از پایان برنامه، آقای فردوسی پور را با خودشون بردن. الان ساعت 10 صبح و من هنوز از ایشون خبری ندارم
سه‌شنبه 23 آذر 1389

م ر - ایران - تهران
واقعا از این نماینده بی ادب تر و مغرورتر ندیدم متاسفم ب اینقدر میدونند ضعیف و خوار شدن و تنها سپر خودشان را که بخواهند طرف مقابل را متهم کنند زود به رهبر این حرفها محکوم میکنند اصلا مسئله فوتبال و ورزش چه ربطی به دولت توهین کردین دولتی که منتخب مردم و مورد تائید رهبریست داره کاش اونجا بودم و میگفتم آقای محترم شما که به آقای فردوسی پور میگوئید شما یک مجری هستید نه نماینده مردم چطور شما خودتان از قول میلیونها ایرانی حرف میزنید که این دولت ، دولت منتخب مردم است ؟!! تو راست میگی دولت مردمی البته با زور مشت و لگد و تفنگ و تائید رهبری و به خورد مردم کردن . بخدا قسم استبداد و دیکتاتوری از لحنش می بارید حالم بهم خورد ولی خوشم اومد آقای فردوسی پور خوب تو پاچش گذاشت و آخرسر هم اجازه صحبت کردن را بهش نداد بهر حال یک مجری تونست اجازه نده که زیاد چرت و پرت بگی اونم در مقابل میلیونها بیننده تلویزیونی بنظر من حقیقت رو گفت فقط و فقط بخاطر جلب رضایت مردم برای رای مجدد خودشان این کار را کردند حقا که زدی تو خال داش عادل .
سه‌شنبه 23 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
این مرتیکه چی میگه? نماینده کجاست? ما چقدر بدبخت هستیم که این بیسوادهای نفهم شدن نماینده ما! بدبخت عقده ای انگار هیچ جا بهش اجازه حرف زدن نمیدن هی میخواست حرف بزنه. فردوسی پور هم دمش گرم گذاشت تو کاسش و گفت شب شما بخیر. چقدر متظاهر بود تو پنج دقیقه ورور کردن سه بار گفت بسم الاه الرحمن الرحیم. بابا اخه چقدر تظاهر?
سه‌شنبه 23 آذر 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
...آفرین به عادل با اینهمه شجاعت.اینها مملکت رو مال بابای نداشتۀ خودشون می دونن ، اما ما پسش می گیریم
سه‌شنبه 23 آذر 1389

pejvakkkk - ایران - بیرجند
خاک تو سرشون با این ورزش اداره کردنشون بابا ما شهرستانیا تیم لیگ برتری نمی خوایمممممم حالا واگذاری همه این تیما به کنار اون غلطی که سردار احمدی مزخرف کرد و پاس رو با اون همه سابقه و هوادار که یکیش خود من بودم کادو داد به همدان اصلا قابل توجیه نیست ..
سه‌شنبه 23 آذر 1389

hossein fazayi - ایران - تهران
خودمونیم. یکجاهایی عادل کتک خورد. در ضمن عادل باید سیستمی تر عمل میکرد و گاردشو هم باز نمیکرد.استفاده از وازه همه نمایندگان خوب نبود. نمایندهه هم از امامشو همه چیزش گذاشت. اون تگه دانشگاه صنفت نفت و نیز اینکه دولت خر را بده و دخالت نکنه هم مواردی بود که نمایندهه زد عادلو. البته به نظرم اینجور موقع ها که عصبانیه عادل نباید ادامه میداد. یک جمله میگفت امام اراکی نیست مال ایرانه..، راجع به حرفام هم نظرسنجی اس ام اسی مردمه و نظر من نیست.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

agha sina - ایران - اهواز
انگار هرکی فامیلش شبیه احمدی نژاده یه چیزی کم داره.آخه احمق اون رییس جمهوری که داری ..مالیشو میکنی و میگی با رای مردم انتخاب شده و مورد تایید رهبره که میگه مجلس در راس امور نیست و قوه مجریه در راس اموره.چی میگی برا خودت که مجلس در راس اموره.اون حرف امامتون رو هم زیر پا گذاشت. شما دین رو با سیاست قاطی کردین مردمو از هر دوشون زده کردین دیگه دست از سر ورزش بردارین.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
ایران ایرانی_ایران_تهران جدیییییی میگی؟؟؟!!!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

benyamin2009 - سوئد - نورشو پینگ
ایران ایرانی - ایران - تهران . دروغ که امار نداره بگو هر چی دلت میخواد.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

benyamin2009 - سوئد - نورشو پینگ
نماینده محترم مجلس حق داشتند.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

benitala - ژاپن - یوکوهاما
وکیل دادگستری معلق سیاسی - انگلستان - لندن......باهات موافقم... ایوووووول عادل...اینا اگه راست مگن چرا اصل 44 رو پیاده نمکنن..تا ورزش خصوصی بشه.....
سه‌شنبه 23 آذر 1389

kami-kanayama - ژاپن - ناگویا
خدا باباتو بیامورزه.وای به حاله مردمی که این نمایندشون باشه.اخه این چه الفاظی هست که توی نماینده تو رسانه بقول خودت ملی بکار می بریننن
سه‌شنبه 23 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
کی به تو رای داده ....امثال شما اشغالها مردم بیگناه میبرن بالای دار حیوون میخوام تیم نفت نره اراک بدبخت. برای اوردن رای هر ... میخورید.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

abiabi - انگلستان - لندن
دم فردوسی پور گرم . حتما فردا عادل را میرن اوین . چون ... به هیکل رهبر و ریئس جمهور و بعضی از نمایندگان
سه‌شنبه 23 آذر 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
وای بر مردم که این عوضیها و بیسوادها نمایندشونن....حالم از صحبتهای بی معنیش بهم خورد.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

amir58 - ایران - مشهد
عادل دوستت داریم.مجری خوب ومردمی وصادق.امیدوارم مشکلی براش پیش نیادوخداکمکش کنه.وخدا اون مرتیکه(احمدی) حراف وپاچه خوارودرو رو...............سوسک کنه.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
وااای من اگه جای عادل بودم همون گوشی رو می کردم تو حلقش مرتیکه عوضی شارلاتان. آخه چقدر دورویی!! آشغال بی شعور هیچ دفاعی از خودش نداشت واسه همین سعی می کرد عادل رو متهم کنه که داره به دین و ایران و مردم توهین می کنه. چقدر دلم می خواد یه روز سر همین حروم زاده رو بالای دار ببینم.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

tiger.man - نروژ - برگن
نماینده نا محترم در دانشگاه صنعت نفت ابادان یک نفر ابادانی هم تحصیل نمی کنه
سه‌شنبه 23 آذر 1389

mellita - کردستان عراق - اربیل
عادل تو ایران تکه . هرکسی جاش بود عمرا میتونست از نفت دفاع کنه.خدا بهش رحم کنه.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

faramarz65 - ایران - تهران
ایول عادل ............دوست داریم
سه‌شنبه 23 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
الان در سایت بی بی سی خواندم از یک نماینده مجلس پرسیده شده: "عده ای مطرح می کنند که چرا زمانی که آقای متکی در سفر است، این اتفاق می افتد؟" این نماینده مجلس در پاسخ گفته است: "من به شما می گویم شما به دنبال ایراد بنی اسرائیلی هستید، اگر متکی در تهران هم بود، شما می گفتید چرا رئیس جمهور زمانی که متکی در تهران است، او را عزل کرد؟" فکر می کنید دیوانه ای که چنین پاسخی داده چه کسی بوده؟ خود همین جناب احمدی بیغش که ظاهرا عزمش را جزم کرده خودش را در طول یک روز از یک آدمی که بود و نبودش بیتفاوت است، به یک دلقک ملی تبدیل کند.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

saman123 - المان - مونیخ
گوشکوبخان.دولت از جیب باباش خرج نمی کنه.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
فردوسی پور تقریبا هیچ کاری نکرد و لازم هم نبود که بکند. همین که به یک همچین آدمی فرصت بدهند که در تلویزیون صحبت کند بهترین راه است برای اینکه گند بزند به خودش و مجلس و رییس جمهور و .... من وقتی یوتیوب "رئیس آموزش و پرورش شاهین دژ" را دیدم فکر کردم آدم احمق تر از این وجود ندارد ولی حالا فهمیدم که اشتباه می کردم.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

saman123 - المان - مونیخ
شما هر کجا کم میارید میزنید به صحرای کربلا. کلاش باش دزد باش قاتل باش خائن باش بازجویه بطری بازبچه باز باش. نماینده مجلس هم باش .اما فقط اماده باش.نوبت رفتن تو و دولت تو به کهریزک نزدیکه مونیخ المان
سه‌شنبه 23 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
من عصبانیت عادل رو خوب میشناسم.اینجا کارد بهش میزدی خونش در نمیومد,دمت گرم پسر,دمت گرم(:
سه‌شنبه 23 آذر 1389

cat - اتریش - وین
درود به عادل عزیز
سه‌شنبه 23 آذر 1389

hezar - ایران - تهران
زنده باد عادل فردوسی پور
سه‌شنبه 23 آذر 1389

SHAYANAZIZ - ایران - آزاد
آشغال عوضی نه تو نماینده واقعی مردم هستی و نه آن دولت خدمتگزار به خامنه ای دیکتاتور پس خفه شو و دم از دفاع و طرفداری مردم نزن . اکثریت نمایندگان انتصابی هستند و نه تنها محترم نیستند که تو آنهمه کلمه محترم را بکار می بری بلکه مورد انزجار شدید اکثریت قریب به اتفاق مردمی است که احمدی نژاد آنها را خس و خاشاک و خامنه ای دجال آنها را میکروب خواند
سه‌شنبه 23 آذر 1389

keykalhor - ایران - تهران
آخر خوده عادل به تنهایی این نظم رو از پا در میاره.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
لعنت بر خمینی و خامنه ای و رفسنجانی کثیف . .همچین میگویند که سیاسی حرف نزنید انگار منطقه ممنوعه است . حالم بهم میخورد از این بادمجان دورقاب چینها . انگار دولت از جیب باباش خرج میکند . حساب کنید روزی 5ملیون بشکه نفت میفروشند و کلی مالیات میگیرند . بی پدر مادرهای جنایتکار . دزد
سه‌شنبه 23 آذر 1389

kisan - عراق - اربیل
سؤران - اربیل - عراق. واقعا آفرین فردوسی بور عزیز............... آفرین به غیرت و شهامتت...........
سه‌شنبه 23 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
آقای فردوسی نباید اهمیت به این گوسفندهایی که همیشه نیاز به شبان دارند,داد. کارتو بکن و اینها هم همیشه بودند و خواهند بود. مردک نون را بنرخ روز خوره. . 3بار بسم الله گفت و بقیش هم تجلیل و تحسین از بزغاله بود. تازه در فارسی هم هنوز با فتح و ضم و کسر مسئله داره.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
بسم الله رحمان رحیم ! مقام معظم رهبری ! بسم الله رحمان رحیم ! نماینده محترم مردم ! بسم الله رحمان رحیم ! حضرت امام میفرمایند ! یه روز از یه کشاورزی سئوال میکنند ، شما چکار کردید که انقدر محصولات کشاورزیتون خوب شده ؟ گفت , بسم الله رحمان رحیم ، پشکل !
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
درود بر عادل فردوسی پور
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
عادل عالیه
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

hamina - هلند - دلف
عادل شب خونه نرو که بچه های بالا دارن مئیان سراغت .. بدجوری گذاشتی تو کاسش
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.