قلعه‌نویی: به بازی با پرسپولیس فکر نمی‌کنم


قلعه‌نویی: به بازی با پرسپولیس فکر نمی‌کنم

سرمربی سپاهان گفت: به دیدار مقابل پرسپولیس فکر نمی‌کنم.


 امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 4 بر صفر در جام حذفی مقابل راه‌آهن اظهار داشت: زمانی که با این اختلاف می‌بریم قاعدتاً بازی خوبی بوده است اما یک گلایه کلی از داوران دارم، چراکه ما هر چه ضرر می‌کنیم از داوران است. مقابل مس، استقلال و ذوب‌آهن و حتی راه‌آهن در لیگ برتر ضرر کردیم و تصمیم آنها در نتیجه بازی‌های تأثیرگذار بود. خدا را شکر که امروز نتیجه گرفتیم، اما باز هم معتقدم یک پنالتی برای ما گرفته نشد.
قلعه‌نویی تأکید کرد: راه‌آهن تیم خوب و جنگده‌ای است که فوتبال را روی زمین بازی می‌کند. در بازی امروز اگر آغاز بازی گل نمی‌زدیم با مشکل مواجه می‌شدیم.
وی تصریح کرد: از خبرنگاران اصفهانی می‌خواهم به تیم‌های اصفهانی کمک کنند و اجحافی که به این تیم‌ها از ناحیه داوران می‌شود را بازگو کنند.

قلعه‌نویی در مورد بازی بعدی سپاهان در جام حذفی مقابل پرسپولیس گفت: به این بازی فکر نمی‌کنم، چون تاریخ آن مشخص نشده است. در حال حاضر تمام فکرمان به بازی بعدی در لیگ برتر مقابل ملوان است.
وی در مورد اخراج زاغی‌نژاد، کمک مربی سپاهان اظهار داشت: ما هم نفهمیدیم او چرا اخراج شد و به خاطر حجب و حیای سپاهان اعتراضی نکردیم.
سرمربی سپاهان در مورد گفته افشین قطبی، سرمربی تیم ملی مبنی بر اینکه لژیونر شدم چون از مربیان دیگر سطح فنی‌ام بهتر است و قلعه‌نویی به آن سطح نرسیده که لژیونر شود با خنده گفت: حرفی ندارم و فقط به او تبریک می‌گویم.

وی در مورد عنایتی، مهاجم تیمش تصریح کرد:‌ او بازیکنی است که در خدمت تیم است و وظیفه‌ای که بر عهده دارد را به خوبی انجام می‌دهد. عنایتی حتی با جنگندگی در دفاع هم به ما کمک می‌کند.
قلعه نویی همچنین در مورد محرم نویدکیا گفت: وی از لحاظ فنی، وزنی و رهبری کمک ویژه‌ای به سپاهان کرده و وجودش آرزوی هر مربی است. از نظر فوتبالی به او ظلم شد و اگر مصدوم نشده بود، بهترین بازیکن ایران می‌شد. نویدکیا می‌تواند در حال حاضر به تیم ملی کمک کند.
وی در مورد بازی نکردن سید جلال حسینی یادآور شد: به دلیل مسائل داخلی و خانوادگی در بازی قبلی نمی‌خواستیم به او بازی دهیم، اما برای کمک به تیم از وجودش استفاده کردیم و در این بازی ترجیح دادیم او استراحت کند. مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
نعمت روی زمین قسمتِ پُررویان است/خونِ دل میخورد آن کس که حَیائی دارد. اگه تو داری از داوری ضربه میخوری پس دایی باید چی بگه ؟ بازی با ملوان ، استقلال ، مس و تراکتور ؟ پنالتیهای نگرفته و آن گل کذائی به استقلال ! در این که پرسپولیس مشکل داره ، شکی نیست ولی برای یه تیم حاشیه دار ، داوریِ اشتباه را خود قضاوت کنید ؟
سه‌شنبه 23 آذر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
هیچ تیمی مانند پرسپولیس مورد غضب داوران و هیچ تیمی هم مانند استقلال مورد لطف و عنایت داوران نبود. با این مدیریت و پارتی بازی باید در لیگ برتر را گل گرفت.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.