زندانی شدن زائران حضرت زینب به علت بدهی شرکت هواپیمایی به فرودگاه


زندانی شدن زائران حضرت زینب به علت بدهی شرکت هواپیمایی به فرودگاه

سرانجام با رایزنی مسئولان و وساطت برخی نهادهای مستقر در فرودگاه اجازه خروج مسافران از هواپیما داده شد. گفته می شود هواپیماهای شرکت کاسپین به علت بدهی ، اجازه ورود به فرودگاه را نداشتند ، اما این شرکت توجهی به این اخطار نکرد و  زائران حضرت زینب با پرواز دمشق – رشت  وارد فرودگاه این شهر شدند.

به گزارش آخرین نیوز ، در یک اقدامی نادر ، مسئولان فرودگاه رشت برای گرفتن طلب خود از شرکت هواپیمایی کاسپین ، اقدام به حبس مسافران در داخل هواپیما و ممانعت از خروج آنها کردند.

مشاهدات خبرنگار ما که برای استقبال از زائران حضرت زینب در فرودگاه رشت حاضر بود حاکی از آن است هواپیمای پرواز دمشق - رشت با بیش از 130 مسافر ساعت 14  دیروز در فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت فرود آمد ولی به سبب بدهی شرکت هواپیمایی کاسپین به فرودگاه رشت ، مسافران آن به نوعی به گروگان گرفته شدند و نزدیک به یک ساعت در داخل هواپیما پشت درهای بسته ماندند و اجازه خروج پیدا نکردند.

سرانجام با رایزنی مسئولان و وساطت برخی نهادهای مستقر در فرودگاه اجازه خروج مسافران از هواپیما داده شد.

گفته می شود هواپیماهای شرکت کاسپین به علت بدهی 400 میلیون ریالی ، اجازه ورود به فرودگاه رشت را نداشتند ، اما این شرکت توجهی به این اخطار نکرد و پرواز دمشق – رشت  وارد فرودگاه شد .به همین علت به مسافران این پرواز اجازه خروج از هواپیما داده نشد.

ایران دوست - ایران - تهران
عجب شرکت در پیتی و اب حوضی است این کاسپین!مخصوصا این چند ماه اخر!یه مشت کاسب!
دوشنبه 22 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
کار کاره صهیونیست هاست .میگید نه .حتما غربیهاست. (امام چلاغ علی),,,,,,,,,کاشک همه این مسافران را مستقیم . به آفریقای آدمخواران میبردند تا دفعه دیگه هوس زینب نکنن و این افراطیون کمتر پولشان را تو خورجین این عربها بریزند.
دوشنبه 22 آذر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
حتی یک الاغ هم اینرا به راحتی می فهمد که در این میان مسافرین هیچگونه تقصیری نداشته اند، منتهی به برکت وجود اسلام ناب محمدی هیچ سگی در ایران صاحبش را نمیشناسد و هر کسی سعی میکند به ضعیفتر از خودش زور بگوید. امروز فیلمی از اون تروریست انتحاری در همین استکهلم دیدم که روی زمین افتاده و در حال مرگ بود و مردمی که در اطرافش بودند سعی میکردند بهش کمک کنند تا زنده بماند. آنوقت در مملکت باصطلاح متمدن ایران جوانی در روز روشن در میدان کاج هدف چاقوی دیوانه ای قرار میگیرد و مردم مسلمان فقط مثل ابولی ها دارند نگاهش میکنند. خودتان ارتباط بین این اتفاقات و اسلام ناب محمدی راچیدا کنید!
دوشنبه 22 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
خر تو خریه. این وسط زینب دیگه چه صیغه ایه؟
دوشنبه 22 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
بابا ایول به این سیستم و مدرن بودن.خاک تو سرتون که یکی از دیگری شافتکتر و چورمنگترید.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
مملکت خر تو خر به این میگن!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

metradat - انگلستان - لیدز
راست هست گوشت تو ایران گرونه.وضعیت دام که ظاهرا خوبه.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
مبلغ بدهی را خوب توجه کنید .یک شرکت اتوبوسرانی که بین قم و تهران کار میکند به تنهائی میتواند این پول را پرداخت کند . شرکت هواپیمائی . دقت کنید بنام ان .. شرکت هواپیمائی .حالا بعقیده شما یک چنین شرکتی با یک چنین مدیریتی قادر خواهند بود لوازم یدکی هواپیما را تهیه کنند. مسلما نه . مطمئنا نه . تکیه کلام انها هم از این قرار است حالا این سرویس را برو تا موقع برگشت . خلبان دادمیزنه .که اقا مثلا هیدرولیک چرخها خرابه . مدیر میگوید این سرویس را برو تا سرویس بعد . نتیجه ان خواهد شد که 2 سال قبل همین شرکت با 140 مسافر عازم ارمنستان تو بیابانهای قزوین افتاد . درست مثل یک مگس . همه مردم بیچاره مردند . و چقدر درزشکار جزو مسافرین بودند اقا ...عزیز جانم.. نازنین . درد . درد مدیریت است
سه‌شنبه 23 آذر 1389

kabootar - پاکستان - لاهور
واقعا برای 40 میلیون؟
سه‌شنبه 23 آذر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
چقدر وضع خرابه که dkdk ساندیسی هم موقتا رنگ عوض کرده و به صدا در اومده, dkdk چی شده, سهمیه ساندیس نرسیده اینبار?
سه‌شنبه 23 آذر 1389

ARTEMIS-SW - .فرانسه - پاریس
تا..ابله.در ایران هست ملا هم هست
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.