درخواست عجیب سعیدلو از ملی‌پوشان ایران: با گل‏های کمتری چین را شکست دهید!


درخواست عجیب سعیدلو از ملی‌پوشان ایران:
با گل‏های کمتری چین را شکست دهید!

رئیس سازمان تربیت‌بدنی از ملی‌پوشان فوتبال 7 نفره ایران خواست تا با گل‌های کمتری میزبان را شکست دهند.

به گزارش فارس، مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمد علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک، علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی، محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک و فاطمه آلیا نماینده مجلس شورای اسلامی پس از پیروزی پرگل تیم ملی فوتبال 7 نفره ایران مقابل ژاپن در رختکن ایران حاضر شدند.
مسئولان ضمن خوش و بش با ملی‌پوشان، این پیروزی قاطع را به آنها تبریک گفتند، ضمن اینکه سعیدلو در درخواستی عجیب از اعضای تیم ملی تقاضا کرد تا در دیدار فردا مقابل چین با گل‌های کمتری میزبان را شکست دهند.

در ادامه حمید اله‌مانی، رئیس انجمن فوتبال 7 نفره از مسئولان ورزش ایران خواست تا یک زمین مختص فوتبال 7 نفره برای این رشته ورزشی درنظر گرفته شود که این درخواست وی با موافقت سعیدلو همراه شد.

همچنین رئیس سازمان تربیت‌بدنی به ملی پوشان اعلام کرد: می‌دانم مدال‌تان در این بازی‌ها طلاست و از حالا سکه‌های طلای اهدایی شما آماده است.

در دیدار امروز تیم ملی فوتبال 7 نفره کشورمان با نتیجه 7 بر صفر از سد ژاپن گذشت. جاسم بخشی، احسان غلامحسین‌پور، صادق حسنی باغی، مسلم اکبری (3 گل)، فرزاد مهری گل‌های تیم ملی را در این بازی به ثمر رساندند.
tanhaee - ایران - اصفهان
آقای سعید لوو یه وقتی‌ دیوونه شدی که همه دیوونن
دوشنبه 22 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
به این مسئله کاری ندارم.اما بعضی از جوانان ایرانی اینقدر با فرهنگ و پیشرفته شده اند که از کرم پودر گرفته تا نازک کردن ابرو پیشرفت کرده اند.بابا خجالت بکشید.شرم کنید.مرد را قیافه ای مردانه و مرتب شایسته است نه چهار تا فوفول که خود را همچون دختران تازه عروس شده خود را بزک میکنند.ابله ها بانوان با شخصیت از مردیکه خود را با برداشتنه زیر ابرو و ارایش بزک میکنند متنفرند.اخه بیچارها شماها فقط برای جلب توجه اینکارها را میکنید.اما بدانید تنها توجه همجنس بازها را بخود جلب میکنید نه دختران را.البته 3 درصد از دختران از مردانه زن نما خوششان می اید و 97 درصد مسخرهتان میکنند.پس مردانه زن نما بروید و مرد باشید تمیز.شیک.و باشخصیت..نه بزک کرده.جلف و بیشخصیت.
دوشنبه 22 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
دوستان تبریک صفحه فیس بوک با نام خلیج ع ر ب ی به همت ایرانیان از این سایت برداشته شد.
دوشنبه 22 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
به نظر من این حرف - متلک به فوتبال چینه
سه‌شنبه 23 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
bita tehrani - این صفحه هنوز رو فیس بوکه. چرا دروغ گفتی؟
سه‌شنبه 23 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
bluestar کوچولو تو هنوز فرق دروغ و اشتباه رو نمیدونی ....شاید هم چون من مسلمون نیستم دروغم دروغ حساب میشه نه تقیه!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
با پوزش بدون تحقیق قبلی از ذوقم خبر اشتباه دادم شرمنده.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.