شکایت وزنه بردار ایران در دادگاه عالی ورزش


شکایت وزنه بردار ایران در دادگاه عالی ورزش

حسینی همواره اتهام دوپینگ را رد کرده و مسائل پشت پرده را در محرومیت خود دخیل دانسته است

وکیل سعید علی حسینی علیه فدراسیون جهانی وزنه‌برداری به دادگاه عالی ورزش (CAS ) شکایت کرد.

فدراسیون جهانی ماه پیش اعلام کرد که سعید علی‌حسینی‏، وزنه‌بردار دسته فوق سنگین ایران به دلیل دوپینگ، مادام‌العمر از حضور در همه مسابقات محروم است.

موضوع دوپینگ علی‌حسینی از مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۰۹ در کره ‌جنوبی مطرح شد. اما تا چندی پیش فدراسیون جهانی با این توضیح که به علی‌حسینی فرصت دفاع کردن داده است، این خبر را به طور رسمی تائید نکرده بود. علی‌حسینی در این مدت بارها مدعی شده بود که هیچ دارویی استفاده نکرده و این اتهامی است که به دلیل مسایل و روابط پشت‌پرده فدراسیون ایران و فدراسیون جهانی به او زده می‌شود.

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
سعیدعلی‌حسینی از سالها پیش که توانست رکوردهای دسته فوق سنگین جوانان جهان را بشکند، جای خود را به عنوان یک پدیده جدید در وزنه‌برداری دنیا باز کرد. او اگر در بازی‌های المپیک مصدوم نبود به گفته کارشناسان فدراسیون بین‌المللی یکی از مدال‌های المپیک پکن را به خود اختصاص می‌داد. عملکرد او به قدری خوب بود که بسیاری عقیده داشتند سعید نه تنها جانشین خوبی برای رضازاده خواهد شد، بلکه می‌تواند همه‌ رکوردهای جهانی و المپیک او را بشکند و به نام خود ثبت کند. همین موضوع برای او خطرناک بود. رضا زاده مقصر اصلی این ماجراست . .
سه‌شنبه 23 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.