درگیری خونین مسافر و راننده

 
درگیری خونین مسافر و راننده

راننده آژانسی که بر سر انتخاب مسافر، با تعدادی از مسافران درگیر و یکی از آنها را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش فارس، نیمه‌شب 25 تیر امسال مأموران پلیس آگاهی تهران از طریق مرکز فوریت‌های پلیس از وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل مقابل یک آژانس خودرو در خیابان شریعتی باخبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه متوجه شدند مقتول که به همراه 4 نفر دیگر به آژانس رفته بود تا خودرو کرایه کند، بعد از درگیری با یکی از راننده‌های آژانس، از طریق راننده مورد اصابت چاقو قرار گرفت و به قتل رسید.

یکی از همراهان مقتول به مأموران گفت: وقتی مقابل آژانس رسیدیم، متصدی به ما گفت در حال حاضر ماشین نداریم و باید دقایقی صبر کنید. منتظر خودرو ماندیم تا اینکه بعد از دقایقی، یک ماشین آمد.

وی افزود: همزمان با ورود ماشین، یک خانم هم به آژانس آمد و تقاضای ماشین کرد که راننده آژانس تصمیم گرفت ابتدا خانم را به مقصد برساند. این کار او با اعتراض ما و مقتول همراه شد که بر سر همین موضوع با هم درگیر شدیم. راننده آژانس با چاقو به قلب محمد زد و متواری شد.

تلاش مأموران برای یافتن سرنخی از محل اختفای قاتل فراری آغاز شد تا اینکه مدتی راننده آژانس بعد در شهرستان نهاوند، شناسایی و دستگیر شد.

بعد از دستگیری و انتقال متهم به تهران، وی تحت بازجویی قرار گرفت و با اعتراف به ارتکاب قتل مدعی شد که از ترس به شهرستان متواری شده بود.

تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

pandora - آلمان - کلن
مقتول هم اگه پاچه اش رو زده بود بالا و پاهای لاک زدش بیرون بود الان زنده بود! خاک بر سر اون راننده بی وجدان.خانومها اغلب مقدم هستند اما نه همه جا و در همه چیز,این چیزی هست که خیلی ها درکش نکردن
دوشنبه 22 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
چه جالب. آدم کشتن مثل خوردن یک لیوان نوشیدنی راحت شده و از دست همه بر میاد. از نوجوان 15-16 ساله گرفته تا پیرمرد 70 ساله......! شدیداً دچار توحش شدیم...!
دوشنبه 22 آذر 1389

آبی ترین - ایران - تهران
همیشه پای یک زن در میان است!!!
دوشنبه 22 آذر 1389

piki82 - ایتالیا - تورین
خاک تو سرتون ک به خاطر 1 زن افتادین به جون هم!! اوق!
دوشنبه 22 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
باز هم بدفرهنگی قربانی گرفت . باز هم بی احترامی به حق دیگران . راننده مسافرش را انتخاب میکند و طوری این کار را انجام میدهد که به مسافر بفهماند برایش پارتی بازی کرده و دراینده انتظار جبران دارد . راننده علاوه بر کرایه به دنبال انتظار بعدیست .نانوا و. کارگر و کارمند بانک و پست و پلیس و همه و همه بدنبال ادامه این روند و پارتی بازی و گنگ بازی و بی ادبی به دیگرانند . ومتاسفانه این بدفرهنگی روز به روز بیشتر میشود. هر چه بیشتر پارتی داشته باشید و صف را رعایت نکنید زرنگتر معرفی شده و مورد تعریف قرار میگیرید(بی مرگ است دقیانوس وای وای افسوس)
دوشنبه 22 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
ارز ِش ِ زَن رو بِرَم!.چـــــــــــی کرده؟؟......مَردَک رو قاتل کرده!!..
دوشنبه 22 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
mashhdy انگلیس ,,واقعاحرفت درست.خصوصادرموردزرنگی.بعضیها,,چاپلوسی ,, حقه بازی,,دروغ,,دغلبازی,,و......زرنگی دانسته وافتخارهم میکنند.ومهمتراینکه,,چاپلوسی,,وبیش ازحددیگران رابزرگ کردن.برای امتیازگرفتن بیجاومدح وستایش بیموردافراد,,کم ارزش,,درایران سابقه بسیارطولانی دارد.که دراثارشعرای ایران به وضوح پیداست.وتبدیل به سنت شده متاسفانه.واینگونه است که افرادازاداندیش وبزرگمنش خیلی جاهاپذیرفته نمیشوند.
دوشنبه 22 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
حالا ببینم اون خانوم از چوب در نجاتت میده
دوشنبه 22 آذر 1389

venoosi - بلژیک - ورویر
چه ربطی به زن داره.این اقایون ایرانی هستند که فکرشون بیمارگونه و مالیخولیای است.
دوشنبه 22 آذر 1389

yashainiran - ایران -
نمیدونم تو این زن چه چیزی نهفته است که مردا با دیدنش از خود بیخود میشن؟؟؟ من هر روز با تعدادزیادی زن و دختر خوشگل سروکار دارم ولی هیچ احساسی ندارم چون آنها هم مثا مردها بندگان خدا هستند و هیچ فرقی باهم ندارند.بدبختی ما از وجود محدودیتهای حاکم بر جامعه است آنهم به بهانه مذهب و اعتقادات غلط که فقط در کشورهایی مثل ایران رایج است!!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

Hassan1338 - المان - دورتموند
من اگر جای خانومه بودم فرار میکردم چون این اسلامیهای وحشی ممکن است پروندای بسازند و بجای قاتل او رو اعدامش کنند.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.