حمید درخشان: استقلال یک نان بخورد و ۲۰ نان نذر کند

 
حمید درخشان: استقلال یک نان بخورد و 20 نان نذر کند

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: گل استقلال آفساید بود و آنها بهتر است یک نان بخورند و 20 نان هم نذر کنند و به بیرون بدهند.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره ادعای استقلالی ها مبنی بر سالم بودن گل این تیم مقابل شهرداری تبریز اظهار داشت: کدام گل؟ همه به دلیل آفساید ایستادند تا شریفات گل بزند. خدا به استقلال نظر کرده بود که این بازی را نباخت.
وی افزود: اگر توپ های ما گل شده بود اکنون استقلالی ها نمی گفتند داور سه امتیاز را گرفت. آنها باید یک نان بخورند و 20 نان هم نذر کنند که نباخته اند. اگر خدا این تیم را دوست نداشت توپ های ما گل شده بود.
سرمربی تیم شهرداری تبریز در ارتباط با اینکه چرا مهاجمان این تیم مقابل استقلال بی دقت بودند، گفت: بخشی از این موضوع طبیعی بود. 7 بازیکن ما برای اولین بار بود که در ورزشگاه آزادی بازی می کردند. به هر حال استقلال و پرسپولیس همیشه بزرگ هستند و فشار و استرسی که روی بازیکنان حریف است مانع از کنترل و دقت در زدن ضربات آخر می شود. شاید اگر همین موقعیت ها مقابل تیمی مثل نفت نصیب مهاجمان تیم شود همه آنها را گل کنند چون استرس کمتری دارند. مقابل استقلال مستحق پیروزی بودیم و حتی موقعیت های بیشتری داشتیم اما استفاده نکردیم.

درخشان در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس که با این شرایط به ماندن تیم در لیگ برتر چقدر امیدوار است، گفت: تمام سعی و تلاش خود را می کنیم تا تیم در لیگ برتر بماند. بازیکنان هم تلاش خود را می کنند. البته من هنوز در حال ساختن خرابی های قبلی و دست و پنجه نرم کردن با آنها هستم و متاسفانه در چند جبهه در حال مبارزه هستیم.
سرمربی تیم شهرداری تبریز افزود: به نظر من دل شیر می خواست که کسی چنین ریسکی کند و هدایت شهرداری را بپذیرد. امیدوارم خدا با عنایت به تلاشی که مجموعه می کند، کمک کند تا تیم نتیجه لازم را بگیرد.
وی در این باره که باشگاه به لحاظ مالی سخت گیری می کند، گفت: بعضی سخت گیری ها در نوع خود باید باشد اما من فعلا مشکلی ندارم و اگر هم باشد کوچک است و با همیاری کادرفنی و مدیریت قابل حل است.

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
یعنی چی ?"یک نان بخورد وفلان وبیسان"این اصطلاحات رو از کجاش دراورده?موقعی دلالی محبت بین ناصر وشهلا ولیلا وشیدا وغیره یاد گرفته?...اگر اگر اگر!اگر عمه من ---الان عمو بود!
دوشنبه 22 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
فوتبالیست عالیی بود.اما مربیگری وحرف زدنش به بدی دلالیشه!
دوشنبه 22 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
قد قد یه لنگی که فصل پیش با فضاحت از پیکان اخراج شد !
دوشنبه 22 آذر 1389

agha sina - ایران - اهواز
آقای درخشان مگه تو همونی نیستی که شهلا جاهد رو به ناصر محمد خانی که زن و بچه هم داشت معرفی کردی و یه جوری باعث شدی اون تراژدی غم انگیز صورت بگیره؟ هنوز هم روت هست در انظار عمومی ظاهر بشی؟. باید استقلال مثل هفته قبل فولاد سرت می آورد تا لال میشدی.
دوشنبه 22 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
پس بنابر این خدا هم ابیته!!!
دوشنبه 22 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
سر استقلال رو تو شهر خودش بریدند
سه‌شنبه 23 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
خدا نان داد . خدا فوتبال داد . نذر کن تا خدا نان را در زمین فوتبال بکارد ! و خدا گُل بزند!!....
سه‌شنبه 23 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.