لباسهای خارجی مشکل تولید کنندگان داخلی ایران - ویدیو


لباسهای خارجی مشکل تولید کنندگان داخلی ایران

بی بی سی : لباس های خارجی همچنان در بازارهای ایران یکه تازی می کنند. تولید کنندگان پوشاک در ایران، سالها از واردات لباس زیان دیده اند. افزایش واردات و قاچاق لباس های خارجی در سالهای اخیر، مقام های ایران را هم نگران کرده. یکی از مسوولان وزارت صنایع و معادن ایران، از تدوین برنامه هایی برای حمایت از صنعت پوشاک ایران خبر داده. اما این که لباس خارجی چطور قاچاق می شود.

فریبا صحرایی،بی بی سی،گزارش می دهد.

delmorde - سوئد - یوتوبوری
راست میگن تولید کنندگان ما بیچارها بنجلهایشان رودستشان مانده. اخه بابا اون مغزتان را بکار اندازید و بجای اعتراض کیفیت و کمیت خود را بالابرید انوقت خواهید دید مرم به تولیدات شما بیشتر راغبند.وقتی در بازار رقابت با اجناس خارجی باشد حتما کیفیت بهتر میشود و اگر درکنار ان قیمت هم با جنس خارجی رقابت داشته باشد مردم بیشتر بطرف جنس داخلی میروند. این تولید کنندگان ما به تنبلی و درجا زدن مایلند. و از طرفی دوستند با جعل و تقلب این یکی از دلایل عقب ماندگی انهاست و دولت باید ورود اجناس خارجی را ازاد کند تا جنس داخلی پیش رود. نمونه من رفتم ایران یک کت چرمی خریدم بجای خرید از سوئد. روزهای اول خوب بود مدتی طول نکشید که زیر بغل ان شکافت بعد از وماه هم از ریخت افتاد درحالیکه کت قبلی من که از سوئد خریده بودم بعد از سه سال خوب مانده بود و قیمت ان زیاد تفاوت نداشت. بد نیست کمی بخوائید تولیدکنندگان.
دوشنبه 22 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
وای که مردم از خنده وقتی مانکنهای زن با چادر و مغنعه ها رو دیدم. تماشاگر هم دو سه نفر بودن که احتمالا انها هم همون تولید کننده ها هستن.
دوشنبه 22 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
اگررقابت ازادنباشد.تولیدکنندگان ایرانی مردم راسیخ داغ میکنند.به بنجل فروشی باقیمت بالا.خوب شده.تولیداتشان خودشان اتکتهاشان همه مثل خودشان تقلبی.حتی نخی که استفاده میکنند.پوسیده ویامی پوسانند.که یکماه هم دوختشان دوام ندارد.دکمه هاراکه نگوهفته اول کنده شده.خلاقیت وطراحی,,صفر,,لباسهای اینجاخسته ات ویکندولی مشکلی براش پیش نمی اید.حقه بازی درخونشان است.عالی شده.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.