رسایی: گِل گرفتن در سفارت انگلیس را پیگیری می‌کنیم

 
رسایی: گِل گرفتن در سفارت انگلیس را پیگیری می‌کنیم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعا در مجلس شورای اسلامی صدای شما دانشجویان را به گوش سایر نمایندگان خواهم رساند و برای گل گرفتن درب سفارت انگلیس، پیگیر‌ی‌های لازم را انجام می‌دهیم.

به گزارش فارس، در تجمع دانشجویان 8 دانشگاه تهران که در اعتراض به سیاست‌های کشور انگلیس امروز در مقابل سفارت انگلیس در تهران برگزار شد، حجت‌الاسلام حمید رسایی و اسدالله بادامچیان از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کردند و رسایی در سخنانی گفت:

از تشکل‌های دانشجویی تشکر می‌کنم که با تجمع در مقابل سفارت انگلیس صدای انزجار خود را به گوش انسان‌هایی که در ساختمان سفارت انگلیس حضور دارند می‌رسانند.

وی افزود: گوش‌های کسانی که در سفارت انگلیس حضور دارند، مانند دیوار می‌ماند اما همانطور که دانشجویان ایران در 13 آبان 58 به آمریکا ثابت کردند که هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، به گوش دیپلمات‌های انگلیسی نیز می‌رسانیم که با فریادهای خود گوشتان را خراش می‌دهیم.

رسایی خاطرنشان کرد: همه بدانند که نگاه ما نسبت به آمریکا و انگلیس یکی است و تفاوتی میان این دو کشور و سیاست‌های آنان قائل نیستیم. آمریکا بزرگترین دشمن کشور ما و انگلیس خبیث‌ترین دشمن ماست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: آمریکا اکنون در ایران جاسوس‌خانه‌ای ندارد و بار این جاسوس‌بازی به دوش آدم‌هایی است که فرومایه‌اند و مجبور به نوکری آمریکا هستند.

وی با بیان اینکه آنان نوکر آمریکایی‌ها هستند و نقش نوکری را برای دولت‌مردان خونخوار بازی می‌کنند، تاکید کرد: اسنادی که در سایت ویکی لیکس منتشر شده حکایت دارد که جاسوس‌خانه انگلیس در تهران این نقش را برای آمریکا بازی می‌کند و دیپلمات‌های این سفارت‌خانه گزارش‌های خود را به کشورشان می‌فرستند و این امر نشاندهنده پستی یک کشور است.

این نماینده مجلس اظهار داشت: ما دست انگلیس را در ریخته شدن خون شهید علی‌محمدی و شهریاری شریک می‌دانیم کما اینکه دستان دولت انگلیس بر ریخته شدن خون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آغشته است.

رسایی در ادامه گفت: رئیس سازمان اطلاعات و امنیت انگلیس که مهمترین کارش کشتار شخصیت‌ها و عناصر مهم در کشورهای مختلف است به وضوح اعلام می‌کند که انگلیس نمی‌تواند از راه‌های دیپلماتیک با ایران مقابله کند و در نهایت مجبوریم از راه‌های جاسوسی و اطلاعاتی با ایران مقابله کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آنان در مدیریت آشوب‌ها در فتنه سال 88 دست داشته و اکنون به سران آشوب‌ها و به خصوص مهدی هاشمی پناهندگی می‌دهند اما بدانند با این اقدامات خود نمی‌توانند خللی در عزم مردم ایران وارد کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امثال سایمون گس، سفیر انگلیس در ایران که فردی بی‌ادب و نامحترم است، برای آمریکا و رژیم‌صهیونیستی پاچه‌خواری می‌کنند.

وی افزود: با ظهور انقلاب اسلامی، فرزندان خمینی کبیر همانطور که بر دهان پدربزرگ سایمون گس زدند امروز نیز به دهان او خواهند کوبید.

رسایی خطاب به سفیر انگلیس و سایر دیپلمات‌های این کشور در ایران گفت: هویت شما آمریکایی است و سایمون گس در حقیقت سفیر آمریکا در ایران است.

این نماینده مجلس در ادامه تصریح کرد: سفیر انگلیس در تهران در حالی یادداشت حقوق بشر بر علیه ایران می‌نویسد که این کشور همجنس‌بازی را که حتی حیوان‌ها آن را انجام نمی‌دهند کاری قانونی می‌داند و باید از این‌گونه اقدامات خود خجالت بکشند.

رسایی خطاب به سفیر انگلیس در تهران گفت: تو آنقدر فهم نداری که نمی‌دانی چه موقع یادداشت حقوق بشر صادر کنی. تو در حالی یادداشت حقوق بشر بر علیه ایران می‌نویسی که روز گذشته پلیس کشورتان بیرحمانه دانشجویان انگلیسی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد و بی‌بی‌سی در این خصوص خفه می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:‌ اعتراضات دانشجویان انگلیسی نسبت به افزایش شهریه است که این افزایش شهریه‌ها به جیب ملکه انگلیس می‌رود که سالانه 4 میلیون پوند خرج ملکه این کشور است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به سایمون گس خاطرنشان کرد: تو غلط می‌کنی در مورد کشوری که مردم‌سالاری در آن حاکم است و 31 انتخابات آزادانه در آن برگزار می‌شود، موضع می‌گیری. شما یک کشور پادشاهی قرون وسطایی هستید و چطور از حقوق بشر دم می‌زنید؟

وی افزود: کشوری که اصل حکومتش بر اساس پادشاهی است حق ندارد در خصوص حقوق بشر اظهار نظر کند و در مقابل یک نظام مردمی که آزاد است موضع بگیرد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: ملت ایران به گوش محمدرضا پهلوی زد و نظام پادشاهی را از این کشور برچید اما شما هنوز ملکه و نظام پادشاهی دارید که باید سالانه 4 میلیون پوند خرج آن کنید.

رسایی در ادامه گفت: در مجلس شورای اسلامی چندین بار بحث قطع رابطه با انگلیس مطرح شده است که برخی از نمایندگان مماشات کرده‌اند اما باید توجه داشت ارتباط با کشوری که ادب ندارد چه معنی دارد؟ و قطعا در مجلس شورای اسلامی صدای شما دانشجویان را به گوش سایر نمایندگان خواهم رساند و برای گل گرفتن این سفارت‌خانه پیگیر‌ی‌های لازم را انجام می‌دهیم.

این نماینده مجلس اظهار داشت: سفیر انگلیس در تهران باید به رئیس دولت و نخست‌وزیر و حتی ملکه کشور خود اعلام کند که در کشوری فعالیت دارد که عاشورا دارد و شعار ملتش "هیهات من‌الذله " است و نوکری برای آمریکا و اسرائیل در این کشور سخت است.

وی افزود: کشور ایران محرم و صفر دارد و الگوی مردم این کشور امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع)، حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) است.

رسایی با بیان اینکه مردم ایران الگو دارند و به شما بی‌همه چیزها نگاه نمی‌کنند، ‌خاطرنشان کرد: سفیر انگلیس در تهران باید به دولت خود اعلام کند که نمی‌تواند با ملت ایران طرف شود و در نهایت محل خدمتش را باید عوض کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر فردی در ایران برای آمریکا و انگلیس جاسوسی کند، ملت ایران آنان را خوار و ذلیل خواهند کرد و اکنون دوران رضا میرپنج و محمدرضا پهلوی گذشته است و در حال حاضر الگوی سید جلیل‌القدر و رئیس‌جمهور کشورمان امام حسین(ع) است.

وی افزود: صد سال سیاه ملت ایران منتظر شما نخواهند بود و مردم این کشور منتظر مهدی فاطمه(عج) هستند.

رسایی خاطرنشان کرد: عکسی را از شهید شهریاری مشاهده کردم که در تکیه عزاداری دست به قنوت برداشته بود و به خود گفتم ای دنیا وقتی فناوری انرژی هسته‌ای از دامن چنین دانشمندانی به بار می‌نشید قطعا در این راه پیروز خواهیم بود، اما وقتی شما در کنار همجنس بازی به فناوری انرژی هسته‌ای دست می‌زنید نتیجه‌ای جز هیروشیما و ناکازاکی نخواهد بود.

این نماینده مجلس در پایان تاکید کرد: هنگامی که فناوری انرژی هسته‌ای توسط مغزهایی که در مکتب امام حسین(ع) رشد پیدا کنند این انرژی صلح‌آمیز خواهد بود.
mashhabib - کانادا - کبک
اولا اگر در سفارت انگلیس را گل بگیرند .ایت اله های شما برای درمان سرماخوردگیشان به کجا سفر کنند؟؟!!!!! سوریه؟؟ روسیه؟؟؟ ونزوءلا؟؟ بورکینا فاسو؟؟ ثانیا اگر ملکه سالی 3 میلیون پوند هزینه دارد/ مقام عظمای ولایت با یک لشکر 30 هزار نفری الدنگ و مفتخور سالی چند میلیارد دلار هزینه دارد؟؟؟؟ ثالثا بقیه حرفات انقدر تکراری دری وری و مزخرف است که چیزی نمیشه به جنابعالی گفت جز شات اپ ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 22 آذر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
درود به آمریکا و انگلیس که نزدیکترین همسایه خودتان را بر علیه تان. با خود متحد کرده ،. پس از دست آمریکا و انگلیس عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر  
دوشنبه 22 آذر 1389

neda atenii - یونان - اتن
اینو باید وسط خیابون بست با قلتک از روش اقدر رد شد که دیگه محو بشه.
دوشنبه 22 آذر 1389

afsaneh555 - ایران - تهران
آشغالای حرومزاده به ارباب خودشون هم رحم نمیکنن گربه صفتا
دوشنبه 22 آذر 1389

mahdi2002ir - ایران - پایتخت
من همیشه واسه اینا دعا کردم که شفا پیدا کنن ولی انگار کار از این حرفها گذشته. پس خدا یه کاری کن شر این بی مغز ها از سر مردم ایران کم بشه
دوشنبه 22 آذر 1389

marsel - ایران - تهران
تورو که ... انگلیسی ها انداختن! بی احترامی به پدرانت نکن!
دوشنبه 22 آذر 1389

mehr47 - ایران - تهران
نمیشه اقا IRANIAN UK دهنه ما رو بسته و نمی تونیم چار تا ابدارشو نثار ایشون کنیم. حیف.
دوشنبه 22 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
سیستم نظام بریتانیای کبیر پادشاهی پارلمانی ست چون بی رگ و ریشه نیستند و مردم فهیم بریتانیا همواره به فرهنگ و نماد تاریخ زنده ی خود مفتخرند.در عین حال دموکراسی هم دارند به کوری چشم پاچه خواران و کاسه لیسانِ سلطنت ولایی حاکم بر ایران. یکی نیست به "دامبول السلطنه" رسایی بگه ؛ چقدر پول گرفتی این جفنگیات رو بزنی؟ مستبدان سلطنت ولایی مطلقه(!) ایران رو ویران کردند بعد هی میگن ؛ کیه؟ کیه؟ آمریکا و انگلیس ...بود!
دوشنبه 22 آذر 1389

Rouzbeh1602 - انگلستان - لندن
گردش مالی‌ که از صنعت توریست به خاطر ملکه و دربار در انگلیس به وجود آمده ده‌ها برابر بیشتر از ۴ میلیون پوند به جیب این کشور پول میریزه ! اگه مردم ایران سالی‌ ۴۰ میلیون پوند به صاحبان ایران ! بدهند آیا اینا حاضرند برن یه گوشه و کاری به این مملکت نداشته باشند؟
دوشنبه 22 آذر 1389

کورش پارسی - امریکا - سانتاباربارا
با درود، جناب رسایی با گل گرفتن درب سفارت انگلیس باری از دوش مردم برداشته نمی شود و مشکلی از مشکلات انان حل نمی گردد، لطف کنید فکر نان کنید که خربزه اب است.
دوشنبه 22 آذر 1389

بابک - ایران - سبزوار
کی باشه دهن رسایی را لجن بگیریم
دوشنبه 22 آذر 1389

م ر - ایران - تهران
من نمیدونم ما چقدر دانشجوهای فرهیخته داریم تا دیدن پلیس های انگلیس بر سر دانشجوها چی آوردند برای خاطر آنان بدون هیچگونه مجوز و غیره دست به راه پیمائی زدند بابا دمتون گرم که اینقدر نسبت به دانشجویان دیگر کشورها ارادت خاص دارید گور پدر دانشجویان اسیر و گرفتار خودمان صلوات بعد هم ایشان ادعا دارند که الگوی مردم پیغمبر ص و حسین و عاشوراست البته الگوی مردم را راست میگی که امام حسین و ائمه معصومین هستند ولی الگوی شما کیست که اینقدر یاغی و سرکش شدین ؟
دوشنبه 22 آذر 1389

jalalsadeghi - ایران - ارومیه
آخه بدبختا تا کی می خوایین دری وری بار این مردم کنید؟شما موندید و یه گله سگ گرسنه که اگه آذوقه شون(ساندیس ونهاروشام عاشوراو...)نرسه که باید بارتونو ببندید(البته به اون یکی دنیا)...امثال مثل شما دیگه اکسپایر شدن اقای رسایی.دیگه این حرفا توکت ما نمیره...یه روز میاد که امامتو درمیاری ومجبوری کت وشلوارو کراوات انگلیسی بپوشی که بتونی فلنگو ببندی!خلاصه از ما گفتن بود...
دوشنبه 22 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
تو که سحله ان افت الله فجیح اسهالی هم میداند که درب سفارت انگلیس را گل بگیرد. چون باعث گل گرفتن درب خودش میشود.
دوشنبه 22 آذر 1389

love-iran - ایران - مشهد
من حالم از اخوند بهم میخوره مرگ بر اخوند اما سفارت بحرین عربستان و انگلیس باید جمع بشه اینها همیشه دنبال دعوا و دردسر درست کردن هستن اون عربستانی که میگه خبلیج عربی اون بحرینی که تبلیغ خلیج عربی رو میکنه اون انگلیسی که به مردم ایران توهین میکنه بدبخت بیچاره واقعا زشته یک کشور دوره 3000 پادشاهی داشته باشه مرگ بر اخوند مرگ بر امریکا و انگلیس
دوشنبه 22 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
رسایی .عمله دربار ِ اربابش شده؟؟!. من خبر نداشتم!!!...
سه‌شنبه 23 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.