نوزادان ۱ ماهه تا کودکان ۷ ساله عضو بسیج می شوند

 
نوزادان 1 ماهه تا کودکان 7 ساله عضو بسیج می شوند

مراسم عضویت نوزادان یک ماهه تا کودکان هفت ساله در بسیج، دوشنبه 22 آذر ماه ( 7 محرم) در مسجد امام جعفرصادق(ع) واقع در میدان فلسطین تهران برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، براساس طرح ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولی عصر(عج) نوزادان یک ماهه تا کودکان هفت ساله به عضویت بسیج درمی آیند.

این برنامه فردا دوشنبه 22 آذر ماه (7 محرم الحرام) برگزار و طی آن خانواده های علاقمند و داوطلب می توانند با مراجعه حضوری کودکان خود را برای عضویت در بسیج ثبت نام می کنند.

نوزدان پس از عضویت در نیروی مقاومت بسیج کارت عضویت دریافت می کنند.

هدف از اجرای این طرح که پیشتر در برخی دیگر از استانهای کشور نیز اجرا شده گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه، به ویژه نسل پنجم است.
dkdk - دانمارک - اسلیس
لطی گری انهائیکه در تهران هستند یه سری به دور و بر این مکان بزنند و یه امار بگیرند تا ببینیم چند خانواده طفلان معصوم خود را به این مکان میبرند.یعنی پدر یا مادری حاضر میشه کودک دلبندش را به بسیج اهدا کنه?
دوشنبه 22 آذر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
من هم عضو بسیج هستم و افتخار میکنم که بسیجی هستم. اگر بسیجی و سپاهی نبود ایران هم نبود. دوستان فشارشون بالا نره تو جنگ این بنده خداها از ناموس خودتون دفاع کردند. اگر اینها نبودند اکثر دوستان معترض به بنده الان باید به صدام میگفتند عمو!! چون اون ملعون علاقه زیادی به تعرض کردن به ناموس ایرانی داشت.
دوشنبه 22 آذر 1389

koorosh-ir - ایران - تهران
خوب بچه هستند عقلشان نمی رسه تازه این بچه ها از بزرگای بسیج خیلی بهتر هستند چون فقط به شلوار خودشان گند می زنند نه به کل مملکت.
دوشنبه 22 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
سواستفادهای سیاسی از کودکان مانند سواستفاده جنسی از انان هست. فقط در نظامهای دیکتاتوری میتوان شاهد این نوع تبلیغ و سواستفادهای سیاسی بود, مانند در کشورهای چین, شوروی سابق, المان فاشیست, کره شمالی و در حال حاضر, بچه های ربوده شده در کشورهای افریقایی که بعنوان سرباز, ادمکشی میکنند !? ولی نوزاد 1 ماه فقط یک پدیده ایرانی اسلامیست که جای تعمق و تفکر داره که پدر و مادران ایرانی ................ !? وای بر ما
دوشنبه 22 آذر 1389

jazab - ایران - تهران
دوباره دروغ گفتن سایت شروع شد.بابا عضو بسیج کدومه؟میخوان با دیدن این بچه ها با این لباسا یاد کودکان مظلوم کربلا رو زنده کنن.آخه یه چیز بگین با عقل جور در بیاد...بیچاره اسلام واقعی...
دوشنبه 22 آذر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
صدام حسین هم از این غلط ها زیاد کرد ، مثلاً پنج هزار نفر از کودکان حاصله از روسپی های عراقی را به عنوان فرزند تنی خود به ثبت قانونی رسانده بود تا اینکه در روز مبادا محافظ جانش باشند !!! رئیس بسیج جمهوری اسهالی هم میتواند از دیکتاتور سابق عراق ایده های خوب بگیرد 
دوشنبه 22 آذر 1389

chengiz_khan - روسیه - مسکو
اره دیگه.کثافتهای اشغال از بجهگی مغزها را شست و شو میدهند.الدنگهای مال مردم خور.والا من تعجبم که واقعا کسی از خانواده ها حاظر باشه فرزندانشون راه این کثافتها را ادامه بخواد بده.
دوشنبه 22 آذر 1389

daniall - فرانسه - نانت
خوبه تیم های پایه ای هم تشکیل دادن تیم نوزادان و نوجوانان بسیج با مربی خارجی از لبنان.
دوشنبه 22 آذر 1389

salar187 - ایران - تهران
بسیجی ساندیس میخوره اربده میکشه....!. بــــــــــــــــــــــــــــــــــعضی ها ساندیس خوردن اومدن کامنت گذاشتن...!
دوشنبه 22 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
این بچه بسیجی ها چه قیافه های عقب افتاده ای دارن
دوشنبه 22 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
این مقدمه ایست برای عقد کردن خواهران بسیجی 7 ساله به سنت پیامبر! همین روزها مراسم ازدواج و زفاف خواهران و برادران بسیجی خردسال را هم شاهد خواهیم بود. از این دین اسلام هیچ چیز بعید نیست. از آیینی که سراسر بر دروغ و عوام فریبی و فساد و جنایت بنیان گذاشته شده باشد بیش از این بر نمی آید. ببینید اسلام چه به روز سرزمین غنی از فرهنگ ایران آریایی آورده و بلا نسبت مردم فهیم و با فرهنگ و خردمندان ایران, تا خر هست که سواری بدهد اینها همیشه سوار خواهند بود. باید ریشه اسلام را از ایران آریایی برای همیشه بر کنیم تا ایران و دنیا رنگ آسایش و سعادت واقعی بخود ببیند.
دوشنبه 22 آذر 1389

farhad352 - ایران - تهران
بدبختی حاکمان درمانده آنقدر زیاده که از کودکان و بچه های خردسال هم نمیگذرند و سیاهی لشکر میسازند ،تا بوسیله افراد نابالغی که شعور فهمیدن فریب ها و دوزدوزه بازی این حکومت ننگین را ندارند کمال سو استفاده را بنماید. گدا علی و ابلهی نژاد ننگت باد شما را در دل مردم جایی نیست و تنها بهشت زهرا شما را پذیرای در آغوش کشیدن است.
دوشنبه 22 آذر 1389

mehrabooon - ایران - تهران
afshin7174 - ایران - تهران .شمادرست میگی!ولی اون بسیج روی تخم چشم ما جا داشت.وخیلی ادم باید پست باشه ایثار اونهارو از یاد ببره.و مردم ایران هم همیشه از اون عزیزان به خوبی یاد کرده اند.اون بسیج برای وطن و برای اسلام جنگید وروی تمام مخالفان رو کم کرد.چه ربطی به شما مزدورها داره که به خاطر کیک وساندیس و پول و مقام جیره خوار رهبر الدنگتون هستید.بسیجیه واقعی همت بود و باکری.مردم ..های مثل شما رو با گوشت کوبیده تشخیص میدن..اگر تو هم مثل همت و باکری فکر میکنی و رو به مردم اسلحه نمیکشی وبا این رهبر عوضی نیستی من از شما معذرت میخوام ..
دوشنبه 22 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
afshin7174 - ایران - تهران ..اولا تو ساندیسی هستی و خودت را قاطی دوران جنگ نکن? بسیجیان و سپاهیان اون دوره شرف کرامت آبرو غیرت و عشق به میهن را داشتند یکی مثل عروج سردار سرلشکر پاسدار شهید مهدی باکری فرمانده لشکر 31 عاشورا که در عملیات بدر شهید شد واقعا برای ناموس ایرانی و خاک ایران جنگید نه یکی مثل نقدی:رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفته: (خداراشکر می‌کنم کشورمان درتحریم است ودعامیکنم هرروزتحریم‌هابیشترشود)بله این بوزینه گفته حکم خدا رااجرا میکنیم یعنی خدای تو گفته مردم را اعدام و شکنجه و تیرباران کنید...
دوشنبه 22 آذر 1389

romano - ایران - تهران
afshin7174 عزیز، اولا اونها بسیجی و سپاهی نبودن و مردم ایران بودن که رفتن بسیجی و سپاهی شدن دوم اینکه اگه غیرتی هم بود نون شاه رو خوردن نون اینا موفنگی به بار میاره ، سوم که عمو صدام در سال 63 گفت .. خوردم آقا روی حرف همه فرمودن راه قدس از کربلا می‌گذره پس اگر قاتل بسیجی هم بود که خود آقا بودن نه مردم بدبخت ایران. سوما فکر می‌کنی ارتش لولو بود یا اینکه دریا، آسمان،زمین دست بسیج و سپاه بوده، چهارم مردم ایران انقلاب کردن نه انقلاب مردم رو! آخرم گیرم پدرت بود فاضل چطوره ...بفرستم یکسری مفتخور ساندیسی ببرن بطری نوشابه ..... تف تو هرچی بسیج و سپاهی که از پول ملت مفت دارن مفت می‌خورن اگه آدم بودن که یا داشتن کسی رو درمون می‌کردن یا می‌آموختن یا در خدمت خلق خدا بودن یجوری می‌فرمایید بسیجی انگار ما تو سانفراسیسکو داریم زندگی می کنیم خبر نداریم دختر ده ساله داره فاحشگی می کنه.
دوشنبه 22 آذر 1389

romano - ایران - تهران
سر برج ازحقوق من اتوماتیک کم میشه می‌ره (تو خوردنش بسیجی تودادنش بسیجی نیستیم) کجا بعد به جوون مردم که با آبرو و سیلی صورت سرخ کردن بزرگ کردن سرب داغ تو خیابونا میدن سر یک برگه رای. پدرسگ بعد ازکشتن بچه مردم بالای مسجد باکلاشینکف ژست آرنولد میگره. برو همت بشو بعد بیا بگو بسیجیم. یکجوری میگی افتخار می‌کنم انگار جراح مغز و اعصابی مردم رو مفتی عمل کردی یا صاحب فیسبوکی که نصف دارایشو تو سن 26 سالگی به فقرا بخشیده.
دوشنبه 22 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
afshin7174 - ایران - تهران - ببند . بسیج جنگ با الان زمین تا آسمون فرق داره. بسیج اون موقع برای دفاع از هموطن ها به جنگ با عراقی ها رفتن ولی بسیج امروز برای سرکوب استفاده میشه. اگه غیر از اینه فقط به یک نمونه از کارهایی که بعنوان بسیج می کنی بگو تا ما هم افتخار کنیم
دوشنبه 22 آذر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
سن بالاها شان هم از نظر عقلی در همین سطح هستند.فقط هیکلی پول مفت را خوردند رشد کردند.
دوشنبه 22 آذر 1389

MNS - امریکا - مورگن هیل
MNS یه بسیجی خوب یه بسیجی شهیده .بانظرromano ایران تهران موافقم
دوشنبه 22 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
دارند برای جنگ بعدی آماده می شوند!.
دوشنبه 22 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
afshin7174 - ایران - تهران . سفسطه نکن. این سپاه پاسداران بود که کشور را به این روز انداخت،وتانابودی کشور دست ازسرآن برنخواهدداشت.تاریخ روزی واقعیتهارا نمایان خواهدنمود.
دوشنبه 22 آذر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
اکثر کسانی که جواب کامنت من رو دادند از اروپا بودند جالب اینجاست که اینها در حال گدایی از دولتهای اروپایی هستند که بهشون نگاهی از روی ترحم کنند و لقمه جلوشون بندازند. اگر ایران بیشتر پیشرفت کنه لابد یادشون میافته که ایرانی هستند و برمیگردند و امتیاز کشی میکنند. من به عنوان یک بسیجی مخلص در کشور خودم میمونم و از ایران عزیزم و ولایت فقیه دفاع میکنم. شمایی که فرار کردید لطفا از شهید باکری و همت حرف نزنید. اون شهدای عزیز بیشتر از منافقین و شما خارج نشینان متنفر بودند. راستی میدونستید که اونها به امام خمینی و ولایت فقیه معتقد بودند؟
دوشنبه 22 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
هاها...یعنی بسیج انقدر ریزش داشته???!!!!!!!
دوشنبه 22 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
afshin7174 - ایران - تهران - با این حرف آخرت واقعا فهمیدم که بسیج امروز مساویه با خریت محض. نگفتی چیکار کردی که خودت باعث افتخار خودتی و چون کم آوردی ادعا داری اروپا نشین ها گدا هستن !!؟؟ که اگر هم باشن بهتر از گدایی ساندیس و پول توجیبی از احمدی نژاد و خامنه ایه . یه زن فاحشه شرفش بیشتر از بسیجیه که حتا مغز نداشته اش رو هم می فروشه و به باد میده. اگه دروغ میگم بگو چیکار کردی واسه ایران و ایرانی جز اینکه به ناموس ایرانی تجاوز کنی؟
سه‌شنبه 23 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
afshin7174 - ایران - تهران . کسانی‌ که از خارج ایران جوابت رو دادند، آدمهایی هستن که کار درست او‌ حسابی‌ دارن، و مثل تو ساندیس نمیخورن. تو و امسال تو هستین که بعد ساندیس دم تکون میدین. بعدش هم اینقدر مخلص اربابت باش تا مخلص دونت در بیاد (باید مثل خودتون باهاتون حرف زد تا شاید بفهمین).
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
وضع بسیج اینقدر خراب شده? مدتهاست, دیگه کسی واسه عضویت ثبت نام نمیکنه. کک افتاده تو تمبونشون با این تریک میخوان لیست اعضای جدید درست کنن. اگه اوضاع بسیج اینقدر وخیمه که به زور ساندیس و گول زدن کودکان مردم باید روی پا نگرش دارن, جای بسی امیدواریست.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.