گوردن براون دامنه احمدی نژاد را خرید!

 
گوردن براون دامنه احمدی نژاد را خرید!

خبرنامه دانشجویان: 'گوردن براون' نخست وزیر پیشین انگلیس در اقدامی عجیب دامنه ای با نام رئیس جمهور کشورمان را خریداری کرده است بطوریکه با وارد کردن آدرس www.ahmadinejad.tv وارد سایت شخصی گوردن براون خواهید شد.

گوردن بروان از پر حاشیه ترین نخست وزیران انگلیس بوده است؛ چند وقت پیش عکسی از وی در حال آرایش صورتش منتشر شد این در حالی بود که وی مدعی می شد هرگز هزینه ای بابت آرایش صورت خود صرف نکرده،اما عکاس باذوق روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف چند دقیقه قبل از خروج براون از هواپیمای حامل وی در واشنگتن عکسی از وی گرفته که او را در حال آرایش صورت نشان می دهد.

این اولین بار نبود که چهره آرایش شده از جناب نخست وزیر در مطبوعات انگلستان منتشر می شد. دو سال پیش نیز عکسی دیگر از او در نشستی در لندن به چاپ رسیده بود که روی پیشانی او توده ای از کرم پودر نارنجی دیده می شد.

این اتفاق در شرایطی است که گفته می شد براون تلاش می کند تا از شیوه های تونی بلر در گریم چهره اش دوری کند. تونی بلر درجلسه ای که درسال 1997 برای پاسخگویی به قضیه کمک مالی برنی اکلستون -مدیر مسابقات فرمول یک -به حزب کارگر تشکیل شده بود ،با آرایش غلیظ حضور یافته بود.

همچنین در سال 2005 فاش شد که تونی بلر یبش از 1800پوند از پول مالیات دهندگان را در بین سالهای 1999 تا 2005 صرف گریم صورت خود کرده است و براون در یکی از جلسات پارلمانی در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان اظهار داشته بود که هزینه ای بابت آرایش صورت خود پرداخت نکرده است.

dkdk - دانمارک - اسلیس
گوردن براون تو که خیلی عقبی بعضی از جوانان ایرانی اینقدر با فرهنگ و پیشرفته شده اند که از کرم پودر گرفته تا نازک کردن ابرو پیشرفت کرده اند.بابا خجالت بکشید.شرم کنید.مرد را قیافه ای مردانه و مرتب شایسته است نه چهار تا فوفول که خود را همچون دختران تازه عروس شده خود را بزک میکنند.ابله ها بانوان با شخصیت از مردیکه خود را با برداشتنه زیر ابرو و ارایش بزک میکنند متنفرند.اخه بیچارها شماها فقط برای جلب توجه اینکارها را میکنید.اما بدانید تنها توجه همجنس بازها را بخود جلب میکنید نه دختران را.البته 3 درصد از دختران از مردانه زن نما خوششان می اید و 97 درصد مسخرهتان میکنند.پس مردانه زن نما بروید و مرد باشید تمیز.شیک.و باشخصیت..نه بزک کرده.جلف و بیشخصیت.
دوشنبه 22 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
بروان و بلر برای زیبایی صورتشان به این ارایشگر زبردست احتیاج دارند : https://iranianuk.com/article.php?id=57885 !
دوشنبه 22 آذر 1389

ciooc20 - ایران - تهران
نشون می دهد : احمدی نژاد هم جنس خودرا که آقای گردون براون است را . جذب کرده است : بیتی معروف از دفتر مثنوی معنوی جناب مولوی که می . فرماید :. که کبوتر با کبوتر باز با باز کند هم جنس با هم جنس پرواز.
دوشنبه 22 آذر 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
ما حاضریم احمدی نژاد دو برابر هزینه ارایش تونی بلررا که معادل 600 پوند در سال میشود صرف ارایش و لباسش کند تا شاید به قیافه یک انسان شباهت پیدا کند. اخر نویسنده مقاله باید چقدر کودن باشد که در مقایسه ملیاردها دلار که هر سال فقط در دولت کشور ما گم و گور میشود مسئله 300 پوند در سال تونی بلر برایش اهمیت پیدا کرده.
دوشنبه 22 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
خاک بر سرش
دوشنبه 22 آذر 1389

ali_vienna - اتریش - وین
چیه فوری گنده اش میکنید؟ بابا خدا عقل داده به انسان برای چی؟ یه چرخ تو اینترنت بزنی میفهمی که این دامنه از از طرف آقایی به اسم رضا صباطی(یا صباتی؟؟) خریده شده، نه گردون براون. https://whois.domaintools.com/ahmadinejad.tv.
دوشنبه 22 آذر 1389

kiarash2020 - ایران - تهران
این دامنه دا شخصی به اسم رضا ثباتی ثبت کرده . rsobati@btinternet.com و بی اجازه ردایرکشن کرده روی وبسایت براون اینکارو هر کسی میتونه بکنه وربطی به براون نداره.
دوشنبه 22 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
. dkdk - اسلیس - بابا هم ولایتی تو را سن نن به آرایش کردن جوانان ایرانی تو هم مثل رهبرانت در حوزه و جمارون خودتو وکیل و وصی ملت میدونی - تا کی میخواهید بجای ملت تصمیم بگیرید و حتی توالت رفتنشون را هم کنترل کنید لطفا برای ملت نسخه نپیچید که چگونه زندگی کنند . در ضمن نفهمیدم این آمار را تو از رساله ی کدوم امام یا امامزاده در اوردی که دقیقا میدونی که * 3 درصد از دختران از مردانه زن نما خوششان می اید و 97 درصد مسخرهتان میکنند*. حماقت در بین ساندیس خوران و پاچه خوران ولایتی دامنه اش به دنباله ی گور دون و نژاد عنتری میرسد.
دوشنبه 22 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.