وحشت داماد از صورت عروس خانم!


وحشت داماد از صورت عروس خانم!

روزنامه قدس : عروس‌خانم که می‌خواست با لایه‌برداری صورتش خود را برای جشن آماده کند به دردسر عجیبی افتاد.

این دختر جوان و 2 خواهرش با صورت باندپیچی شده به دادسرای جرائم پزشکی مراجعه کردند و خواستار تعقیب قضایی یک پزشک و همسر وی شدند.

چندی پیش 3 خواهر جوان به دادسرای جرائم پزشکی رفتند و ادعا کردند: چند روز دیگر عروسی خواهر کوچک‌ترمان است وقتی آرایشگر خانوادگی‌مان گفت برای اینکه چهره زیباتری داشته باشید بهتر است پوست صورتتان را لایه‌برداری کنید توصیه وی را پذیرفتیم و برای لایه‌برداری صورتمان به چندین آرایشگاه مراجعه کردیم ولی با مشورت دوستان و آشنایان به مطب یک‌پزشک پوست و مو رفتیم.

پزشک متخصص با دیدن پوست صورتمان چندین دارو و محلول داد و گفت 4 روز بعد برای لایه‌برداری به مطب برویم. روز آخر به مطب رفتیم. همسر پزشک معالج، جانشین شوهرش پشت میز نشسته بود و ادعا کرد همسرش به مسافرت خارج از کشور رفته است و در نبود پزشک متخصص وی کارهایش را انجام می‌دهد.

سارا را به اتاق لایه‌برداری هدایت کردند. از ترکیبی به نام فنول استفاده می‌کرد. خیلی دردناک بود برای آنکه آرام‌تر ‌شویم مسکن تزریق کردند. همه پوست‌مان پاکسازی شد، سپس ماده‌ای شیمیایی روی پوستمان مالید تا درون پوستمان نفوذ کند. پس از دقایقی صورتمان را باندپیچی کرد و همسر پزشک متخصص گفت که می‌توانیم پس از 2 روز صورتمان را باز کنیم. درد و سوزش شدیدی داشتیم نمی‌دانستیم هر جراحی کوچک زیبایی می‌تواند دردسرساز باشد.

پس از 2 روز نزد پزشک متخصص رفتیم تا باند صورتمان را باز کند ولی ناباورانه دیدیم که صورتمان قرمز و متورم شده است. هیچ نقطه‌ای از صورتمان مثل سابق روشن نبود. مویرگ‌های صورتمان پاره شده بود و خونریزی داشت.

این خواهران گفتند: برای آنکه در جشن عروسی زیباتر به نظر برسیم تن به این جراحی دادیم و هرگز تصور نمی‌کردیم پوستمان خراب شود.

خیلی ناراحت شدیم به همین خاطر نزد پزشک متخصص پوست دیگری رفتیم که متوجه شدیم در اثر استفاده زیاد از ترکیب فنول در لایه‌برداری، پوست صورتمان به سوختگی درجه 2 دچار شده است.

عروس خانم به دادیار گفت: هفته دیگر مراسم عروسی‌ام است همه دوستان و آشنایان را دعوت کرده‌ایم حالا من با این صورت چگونه می‌توانم تن به بهترین جشن زندگی‌ام بدهم.

وقتی شوهرم صورتم را دید بسیار وحشت کرد به همین خاطر مجبور شدیم مراسم عروسی را به تاریخ دیگری بیندازیم.

zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک
دندتون نرم.
دوشنبه 22 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
که جونت دربره دیگه از این کارهای احمقانه نکنی.همیشه گفته اند دختر زیبا دختریست که از خواب که بیدار میشود و صورتش را میشوید زیبا باشد.نه با بتونه کاری و سوهان کشی و ابرنگ.تازه مهم سیرت زیباست نه صورت.مردها اول سیرت زیبا میخواهند و بعد صورت زیبا.بنظر من زیباترین دخترها اگر سیرتشان زشت باشد بی ارزشترینها هستند.
دوشنبه 22 آذر 1389

Sheytoonak_Norway - نروژ - برگن
اره دیگه خوشکل شدی کیف کردی??اینهمه ارایشتون می کنند راضی نشدید??
دوشنبه 22 آذر 1389

applejuice - کانادا - تورونتو
ای بابا چرا همه تون حمله میکنین به دختر بیچاره ؟ بابا پاکسازی و لایه برداری پوست تو خارج خیلی مرسومه و عروس های اینجا همه این کار رو میکنن ..یعنی به جای آرایش زیاد پاکسازی پوست و ماساژ رو انجام میدن ،،ایشون دکترش ناشی بوده و با اسید در صد بالا دختر بیچاره رو سوزونده ،،به جای همدردی و فحش به اون دکتر به عروس بیچاره فحش میدین ؟عجب بابا
دوشنبه 22 آذر 1389

aznz1 - نیوزیلند - اوکلند
نه هرکه چهره بر افروخت دلبری داند نه هرکه آینه سازد سکندری داند. تو برو ذاتت رو درست کن سیما عادی میشه اون سیرت که به صورتت جلا میده . هیچ موقع کتاب رو به خاطره جلدش نمیخرن !!!
دوشنبه 22 آذر 1389

jazab - ایران - تهران
dkdk - دانمارک - اسلیس.حالا تو هم سخت نگیر کو دیگه ازاون دخترها که شما میگین؟
دوشنبه 22 آذر 1389

mahtab999 - .کانادا - تورنتو
پس اینکه میگن....بکش و خوشگلم کن درسته....
دوشنبه 22 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
هفته دیگر مراسم عروسی‌ام است !!! عروسی اخرت باشه! :-) ایشلاشوهرت 3 تا هو رسمی و 3 تا غیررسمی بیاره سرت! معلومه که طول میکشیه تا ترمیم شه! عروس زشت! lool.
دوشنبه 22 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
مثل زهر گلابی که سیرت و صورت هر دو شو نداره.
دوشنبه 22 آذر 1389

Shakila - امارات - شارجه
دختر بیچاره! امیدوارم پوستش دوباره درست بشه! اون اقایونی که به ارایش دخترا ایراد می گیرین وقتی دخترا خوشگل می شن که کف می کنین! تا یه مشکلی براشون پیش میاد میگین حقشونه! واقعا که خیلی بی چشم و رویید . لطفا چشمتون رو باز کنید و صورت های افتضاح ارایش کرده ابرو برداشته پسرای ایرونی رو هم ببینید!
دوشنبه 22 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
Shakila - امارات - شارجه / من نسبت به برداشتن ابرو توسط پسرها هیچ نظری ندارم و تایید نمیکنم، اما تمیز بودن چهره در همهء جای جهان وجود دارد. برخی برداشت موهای زائد در صورت رو زشت میدونن، در صورتی که همانطور که از اسمش مشخص هست، زائد و اضافی هست. تقریباً همه بازیگران مردمون از جمله گلزار و حیایی و .. ابروهاشون رو بر میدارن، نه اینکه اگه یکی از اینها رو تو خیابان ببینید قش نمیکنید براش؟!!!! فکر کنم شما هنوز داری تو دهه 50-60 زندگی میکنی ...! سیبیل دوست داری با موهای فر؟ همین شما خانم-ها یه پسر خوشگل و تر و تمیز میبینید دست و پاتون رو گم میکنید و رقابت میکنید واسه بدست آوردنش.......! لوللللل...........................
دوشنبه 22 آذر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
وقتی هر چی تو خارج میاد میخوان بدون اینکه علمش رو داشته باشند انجام بدن همینه دیگه
دوشنبه 22 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
dkdk - دانمارک - اسلیس. آره لابد خواهران بسیجی مستقر در سفارت ایران در دانمارک با اون صورتهای کریه بدون آرایش و مو دارشون به دهنت مزه کردن! راستی شما مزدوران رژیم چقدر حقوق می گیرید از این کامنتها میگذارید؟ محرم و صفر نزدیکه سفارت هم هر شب شام میده. بدو برو عقب نمونی! به این چیزها هم کار نداشته باش. قیمه و کباب نذری رو بچسب!
دوشنبه 22 آذر 1389

amir-0631 - ایران - اصفهان
وای که چقدر خندیدم به این جماعت نصفان
دوشنبه 22 آذر 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
اقایونی که شکل و ظاهر براشون مهم نیست چرا بعد از ازدواج با یه دختره زیبا سیرت و نه چندان خوشکل, تا یه دختره خوشکل و س.ک.س.ی میبینن چشماشوون چهار تا میشه و زن بد ریخت ولی خوش ذات و سیرتشونو فراموش میکنن ولی جلوی چشماش به اون خوشکله خیره میشن و چشم چرونی میکنن؟؟!!!! واقعا که!!!
دوشنبه 22 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
سپهر-->>انتظارنداشتم به همین زودی سازودهل راه بندازی ازمن عزاداراجازه گرفتی ?!!!حتما{مادام اکزاتیکه ?}بدجوردردلت نشسته !بایداون زن امریکایی روبفرستم بیادسیدنی !////باارزویخوشبختی برای همه عروس ودامادهای عزیز/
دوشنبه 22 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
katrina - اسکاتلند - گلاسگو . کتی جان,سپهر فقط حرف عروس در متن بالا رو تکرار کرد!وگرنه مغزش هنوز سالمه و قصد ازدواج ندارهp:
دوشنبه 22 آذر 1389

nader46 - انگلیس - انگلیس
zebelkhan-لوس انجلس چرا همه چیرو باهم قاتی میکنی.dk dk اسلیس.دانمارک نظرش را گفته حالا این نظر جه ربطی به بسیجی وساندیس ویا سیاست داره?.مگر از تو نظر خواستن?البته درست تر بود اگر مینوشت که مردان اول دنبال صورت قشنگند بعد سیرت قشنگ.تو هم سرت تو اخوره خودت باشه وبه دیگران گیر الکی وبی منطق نده.
دوشنبه 22 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
یه درجه بالا گرفتتی ر..
دوشنبه 22 آذر 1389

love-iran - ایران - مشهد
هه هه هه چقدر باحال شده خوشا بحال شوهر اش الان میچسبه یک ماچ ابدار بده به شوهره هه هه هه سیرت زیبا خوبه اما صورت زیبا باید حتما کنارش باشه لولللللللللللللللللللللللل مرگ بر اخوند مرگ بر امریکا
سه‌شنبه 23 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
pandora - آلمان - کلن-عزیزمن دستت دردنکنه شماهم اره ?!!!به خدااین حرفها روبایدبه ماخانمهاگفت که بشین زندگیت روبکن اقابالاسرمیخوای چیکار!وگرنه اقایون وقتی ازدواج میکنندتازه ازبلاتکلیفی بیرون میایند ولی واسه ماحکم قفس روداره ..حالاخودت چی دنباله پرنده دیوونه ایی نیستی که بگذاریش توقفس ?
سه‌شنبه 23 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
katrina - اسکاتلند - گلاسگو . نه بابا عروسی چیه! ازدواج اگه موقت باشه من باش مخالفتی ندارم ولی ازدواج دائم برای یه مرد اصلا زشته! تصور کن اینکه ادم بخواهد یه عمر غرولندو قیافه اخمو تحمل کنه ! TOROBCHE - استرالیا - سیدنی . شما که مردنیستی که بدونی? هر وقت مرد شدی و حدود تصوراتت از داشتن یه خونه و چندتا بچه یشتر شد پاسختو مفصل میدم, pandora - آلمان - کلن -فدای تو عزیز, فکر کن بری خودت بدبخت کنی برای کسی که در ذهنش ارزش یه تیکه سنگ(الماس و هر اسامی دیگه ای) ازتو بیشتره, فردی که فکر میکنه تو زاده شدی برای اینکه عقدهای دوران کودکیش و حقارت دوران بزرگیشو جبران کنی! فردی که با تمام سلولهاش از تو طلبکاره! اما خنده و لباس شیکیش مال مهمون ها هست!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

chatoli - تهران - ایران
شوهرت که با همون چهره و قیافه تو رو دیده و پسندیده بود . کسی که می خواد واسه دیگران آرایش کنه و با این شیوه ها خودشو به مردم نشون بده و خود نمایی کنه سزاش همینه .
سه‌شنبه 23 آذر 1389

1983 - ایران - تهران
کور می شدید این کار رو نمی کردید حالا خوبه این دخترها فقط به صورتشان می رسند وگرنه اگه به جاهای دیگه شون می رسیدند چی می شد
سه‌شنبه 23 آذر 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
sepehr_استرالیا_سیدنی.. نیازی نداره که مرد باشم, این اخلاقه 80 درصد و شایدم بیشتره مرداست.. بعدشم کامنت شما ربطی به جواب کامنت بنده نداشت! شما هم نمی خواد روپوشی کنی این اخلاقه ضایعه مردها رو که حتی ممکنه خودتم جزو اون دسته باشی. در ضمن تو هم زن نیستی که بدونی حدود تصورات یه خانم چی هست! که خانه و چند تا بچه رو مثال میزنی.. واقعا طرز تفکرت تا این حد محدوده؟! متاسفم برات!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
sepher - استرالیا - سیدنی-درودسپهرجان حالا گرفتم چی شد!!!ای بابا خیلی ناراحت شدم !ولی همه مدل زن ومردپیدامیشه وهمه مثل هم نیستند no way,ازچهره زن دیو نسازید من حتی دراطرافیانم هم همچنین توصیفی که کردی روندیدم یادمون نره رفتارخودمون هم بی تاثیرنیست ...یکی اخمویکی هم مثل خوش خنده :(!!!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
katrina - اسکاتلند - گلاسگو . همه چیز نسبیه,بعضی از زنها عینا همونی هستند که سپهر گفت,بعضی! و برخی دیگر هم کاملا عکس این.اگه شانسم اینقدر خوب باشه که یه پرنده از دسته دوم نصیبم بشه,چرا که ازدواج نکنم! البته باید حتماااا عاشقش باشم,خوب بودنش کافی نیست,زندگی بدون عشق رو نمیخوام...ولی قفس من اینقدر بزرگ و دلگشا هست که دل کوچیک پرنده نگیره و هوس پرواز به خارج قفس رو نکنه:)عاشق اهلی کردن دیوونه ها هستم.مثل شازده کوچولو...
سه‌شنبه 23 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
TOROBCHE - استرالیا - سیدنی . سپاس ازتاسفتون برای من, اینکه یه مرد چون زن داره نباید به هیچ چیز دیگه ای نگاه کنه, مورد تائید من نیست , من شخصا نیاز ندارم به خانمی نگاه کنم تا بدونم چی پوشیده و بهرحال مطئمن باشید خانمی که انهمه به خودش رسیده تا نیم نگاهی بر او بلغزد, بهر ترتیبی در جلوی من انقدر رژه خواهد رفت! تا متوجه اش بشوم! اماسئوال اینجاست, من در ان جمع چه میکنم? جزاینست که امده ام دیگران راببینم? جز اینست که دیگران به عشق هم اینهمه بخودشان میرسند? شما همیشه و در حالت عادی 2 کیلو عطر بخودتان میزنید? یا چرخش کمرتان همیشه موقع راه رفتن اینگونه است? من به وجود احترام میگذارم! و از احترامشان که بخاطرمن اینقدرطناز گشته اند سپاسگذارم!!!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
katrina - اسکاتلند - گلاسگو . عزیزان من :-) زندگی راه طولانی و نفس گیری هست که هر کسی تا پایان لبخند مصنوئیش رو نمیتونه حفظ کنه, من نه ادعای خوش اخلاقی دارم و نه ادعا عاشقی و نه انتظار چیزی از کسی, صبح ها همیشه خوشحال از خواب بیدار میشم چون راز فصلها رو میدونم و سیبم رو گاز می زنم میپرم توی ماشین, اهنگ کیشا رو تا اخر بلند میکنم و میرم سر کار! بیشتر تیمم روخانمها تشکیل میدن اما بهیچ عنوان تفاوت جنسیتی نمیزام وهمیشه از صبرم متعجبن و از امید و روح همدلی و البته از دانشم , اگر زندگی رو انگونه که هست بشناسی نه غمگین میشی و نه موجود دیگری رو در قفس میکنی, بلکه خودت پروازمیکنی!.
سه‌شنبه 23 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
TOROBCHE - استرالیا - سیدنی-عزیزم قربون دستت یک زحمتی بکش سیدنی هستی سپهرروترورکن تاازدستش راحت بشیم پولشم بامن !pandora - آلمان - کلن-زیباگفتی , اگردوست داشتن واقعی باشه وهیچ وقت بیات نشه وفقط مختص روزهای اول نباشه هیچ پرنده ای اشیانه اش روترک نمیکنه!
سه‌شنبه 23 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
katrina - اسکاتلند - گلاسگو . حرفت زمانی صدق میکنه که اون احساس واقعی 2 طرفه باشه.اینکه فقط صاحب قفس عاشق باشه,شرط لازم هست اما کافی نیست.خوش تر انکه پرنده نیز رسم شیدایی بلد باشه
سه‌شنبه 23 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
شهریاران بود و خاک مهربانی ان دیار! مهربانی که سر امد شهریارران راچه شد! از زمانی که عربهای فیمینیست!! اشغال کردن سرزمین رو خشنونت رو ترویج کرن , نتیجهاش شده فیمنیستهای تروریست lool که بتازگی عضو کلوپ چای ریزه ! شدن :-) pandora - آلمان - کلن- بهترین کار اینه که اون طرفرو یک کتک حسابی بزنیم تا حالش جا بیاد وrefresh بشه برای روحیه اشم خوبه!بعدا مطئن باش کلی ازمون شکرگذار خواهد بودlool
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
katrina_اسکاتلند_گلاسگو اخه گلم مگه من تروریستم که از من میخوای سپهر رو ترور کنم ؟! LOL بعدشم سپهر پسره نامدار و تک پسره سیدنیه که همه دخترا جلو پاش و اب و جارو میکنن و به قول خودش شیشه ادکلان ها رو روو خودشون خالی میکنن و براش با قر و فره کمر راه میرن!!!با اینکه ایشون نیازی نداره به هیچ خانمی حتی نگاه بکنه!!!
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
sepher_استرالیا_سیدنی خوش باشی گلم فقط یه چیزی.....> اسم شما رو من اشتباهی در نظراتم نوشتم "سپهر یا sepEHR" ولی ظاهرا اسم شما sepHER هستش. نمیدونم. به هر حال موفق باشید
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
sepehr تربچه راست میگه ها ! اسمت چرا این مدلیه?تا الان دقت نکرده بودم
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
sepher - استرالیا - سیدنی-عزیزم اااااااصلااااااااانمیدونستم arabها o فمنیست ???عجیبه !!!واقعامرسی حالا شدم تروریست ?عضوکلوپ چای ریزه ?دست بزن هم داری به به !!!اصلا من قهرم :((برم اسلحه گیربیارم اول خودت روبعد این پاندورای مجنون زبون درازروبکشم !///
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
sepher - استرالیا - سیدنی . حیف دستامون نیست رفیق?:))
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
TOROBCHE - استرالیا - سیدنی-عزیزم گفتم من دیگه این همه راه رونیام نزدیکش هستی کارروتموم کنی ولی یک چیزیی اکثرمردها احساس خوبی نسبت به خودشون دارندداداش من وقتی توخیابون راه میره انتظارداره دخترها براش غش وضعف کنند کلا سرخوش هستندخوش بحالشون:(
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

sapho - ایران - اصفهان
torobche استرالیا.سیدنی. pandora آلمان. کلن..sorry من یه دفعه خودمو قاطی کردم گمونم سپهر طبق تلفظ از روی spell تو english اسمشو نوشته نه از رو فینگلیش نوشتن
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
sapho - ایران - اصفهان . خوش اومدی صفو جان, pandora - آلمان - کلن -جشن پتو میگیریم دست نمی زنیم! lool. katrina - اسکاتلند - گلاسگو . شما هنوز خیلی چیزها هست که باید بدونی مثلا یک فمینیست حق قهر کردن نداره! :=) دوم مردا هر چه هست اموراتشون میگذره! می در بر معشوق بکام است! در مورد ترور ظاهرا نیروهات اشتباهی چابهار رو پگوندن!lool یکم اموزش بهشون بده! نقشه خونی یادشون بده! :-) شما اگه دستور میدادین من خودم سرم و برات میفرستادم!lool حیف نیست پول بی زبون و حروم میکنید! تازه اونهم به کسی که حرف بزرگواری چون شما رو زمین انداخت! بر این دستور گرجان فشانیم رواست! کاترینای بزرگ!! به سلامت باد!looolراستی این چایی دم نکشید هنوز? :-)
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
sepher - استرالیا - سیدنی . خوب قضیه اسم رو پیچوندی هاااا lol
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.