مظلومی: کار قطبی غیرحرفه‌ای بود، فدراسیون شدت عمل نشان دهد


مظلومی: کار قطبی غیرحرفه‌ای بود، فدراسیون شدت عمل نشان دهد

سرمربی استقلال گفت: عقد قرارداد قطبی با تیم شیمیزوی ژاپن غیر حرفه‌ای بود.

پرویز مظلومی پس از تساوی صفر بر صفر استقلال مقابل شهرداری تبریز در نشست خبری اظهار داشت: فرصت‌های زیادی را از دست دادیم. گل صد در صد ما را نادیده گرفتند. شاید اگر این گل گرفته می‌شد قضیه فرق می‌کرد. اخراج مبعلی و نادیده گرفتن گل‌مان باعث به هم ریخته شدن تیم شد.
وی افزود: آرش برهانی خسته را در ترکیب قرار دادم چون جانشینی نداشتم. به لشکر مصدومان استقلال فرهاد مجیدی را هم اضافه کنید. امروز 2 نفر دیگر هم به مصدومان اضافه شدند.

مظلومی درباره شهرداری تبریز گفت: این تیم امروز جانانه دفاع کرد. از بازیکنان تیم خود با اینکه نبردند تشکر می‌کنم. تمام برنامه‌هایمان با اخراج مبعلی به هم ریخت. داور از خطا روی شریفات به راحتی می‌گذشت. به هر حال اینکه برانکارد وارد زمین شود و یا خودشان را به زمین بیندازند یک نوع فوتبال است و از این طریق یک امتیاز گرفتند.
وی با اشاره به برنامه ریزی سازمان لیگ و لغو بازی در روز گذشته تصریح کرد: تماشاگران ما نمی‌دانستند امروز به ورزشگاه بیایند یا نه، آنها بلاتکلیف بودند. به هر حال این نوع برنامه ریزی روی کار ما تاثیر گذاشت.
مظلومی درباره اینکه درخشان عنوان کرده داوری به نفع استقلال بود اظهار داشت: او نظر خودش را گفته است. نگرفتن گل صد در صد ما، خطای روی شریفات و اخراج مبعلی نشان می‌دهد که این طور نبوده است.
سرمربی استقلال با انتقاد از دوربین‌های تلویزیونی که قبل از نشست خبری به سمت وی رفتند گفت: من از این به بعد فقط در نشست خبری حرف می‌زنم. دوربین 90 و یا هر دوربین دیگری که به سمتم بیایند فقط در کنفرانس صحبت می‌کنم. از شما هم عذر خواهی می‌کنم که با وجود همه مصاحبه‌های انجام شده به پای حرف‌هایم نشسته‌اید.

مظلومی درباره اینکه قطبی با یک تیم ژاپنی قرار داد امضا کرده است گفت: واقعا این کار غیر حرفه‌ای است. فدراسیون فوتبال باید با شدت عمل بیشتری عمل کند. مگر می‌شود یک نفر سرمربی یک تیم در جام ملت‌ها باشد اما برود جای دیگری قرارداد ببندد. دلایل آن را باید از قطبی پرسید و خودش بهتر می‌تواند جواب دهد.
مظلومی درباره حضور هوار ملا محمد در استقلال گفت: او امشب از طریق بیروت وارد ایران می‌شود. هوار به دلیل مشکلات پرواز ایران و عراق نتوانسته بود خودش را به موقع برساند. به هر حال اینجا استقلال است و من نمی‌دانم او در تیم قبلی خود چه جریاناتی داشته است اما من با بی نظمی برخورد می‌کنم.

سرمربی آبی پوشان درباره وضعیت میلاد میداودی عنوان کرد: 4،5 پژشک او را معاینه کردند و معتقدند باید عمل شود. بازیکن خوبی را از دست دادم. خدا را شکر که کمیته انضباطی وارد عمل شد چرا که داور اصلا آن صحنه را خطا نگرفت. از کمیته انضباطی تشکر می‌کنم که به این قضیه ورود می‌کند چرا که با چنین خطایی میداودی جام ملت‌ها را از دست داد.

porharfi - هلند - آرنم
تو نگران ِتیم ملی و اشتباه قطبی نباش!. اسقلال خودتو حفظ کن!!!!
یکشنبه 21 آذر 1389

RED ROSE - موناکوl - موناکو
مرتیکه به درد نخور در اشل خودت صحبت کن نه از خودت بزرگتر
یکشنبه 21 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
مربی لگن داره حسودی میکنه ..حرفاش رو زیاد جدی نگیرین..
یکشنبه 21 آذر 1389

ghanber jakson - المان - فرانکفورت
سگ زرد برادر شغال !!! اخه بتو چه اسکول.تو برو دم خونه خودتو جارو کن که استفراغ گند زده بعد به دیگران گیر بده !
یکشنبه 21 آذر 1389

piki82 - ایتالیا - تورین
آخه واقعا تو از حرفه ای گری چی میدونی پرویز !! با این کلاه گیست !
یکشنبه 21 آذر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
چرا کار قطبی غیر حرفه ای هست چطور هدینگ مربی روسیه بود مشخص بود در چه تاریخی مربی چلسی میشه فوتبال حرفه ای با برنامه و تاریخ پیش میره و اگه قطبی با تیم نتیجه خوب بگیره روزونش خوب میشه چطور فدراسیون بااین همه سنگ اندازی و بی برنامگی و غیره و حتی گفتن بعد از بازیهای اسیایی قطبی رو نمیخوان این اقا حق داره مقصد بعدیشو پیدا کنه و اگه قطبی بد بود مطمئن باشید ژاپنیها اونو انتخاب نمیکردن ژاپنیها تمام کاراشون حساب شده
یکشنبه 21 آذر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
می‌خواد به فدراسیون بگه؛ شما که بعد از اسم اوردن صد تا مربی داخلی و خارجی، اخرش یه ریغو رو انتخاب می‌کنید؛ پس حواستون به من هم باشه!
دوشنبه 22 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
آخی لنگیای سوخته:)
دوشنبه 22 آذر 1389

vahid4414 - امارات - دبی
اخه خل و چل. تو میدونی حرفه ای رو با چه ح مینویسن
دوشنبه 22 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.