فیلم رهگذر دست دزدها را رو کرد


فیلم رهگذر دست دزدها را رو کرد

وکیل اخراجی از کانون وکلا که در پی آشنایی با چند قاچاقچی، معتاد شده و برای تامین هزینه اعتیادش همراه یک سارق حرفه‌ای سرقت می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش «جام‌جم»، روز 15 اردیبهشت امسال مردی خودرویش را نزدیک ایستگاه متروی طرشت متوقف کرد و یک ساعت بعد وقتی به محل پارک خودرو بازگشت، متوجه شد شیشه خودرو شکسته شده و کیف حاوی پول و مدارکش به سرقت رفته است. صاحب خودرو با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و ماجرا را خبر داد.

مالباخته در خیابان منتظر ماموران انتظامی بود که مردی به وی گفت: مردی جوان را هنگام سرقت مشاهده کرده و با تلفن همراه خود از او فیلم گرفته ولی از ترس این‌که سارق مسلح باشد، به او نزدیک نشده است. دقایقی بعد با حضور ماموران کلانتری 118 ستارخان تهران در محل حادثه، شاکی، فیلمی را که مرد رهگذر از سارق و نحوه سرقت او تهیه کرده بود، در اختیار ماموران قرار داد.

ردپای دزد حرفه‌ای

پس از وقوع این حادثه، پرونده در اختیار ماموران پایگاه دوم آگاهی تهران قرار گرفت و ماموران در بازبینی فیلم به دست آمده از محل سرقت متوجه شدند مرد سارق به یک متهم حرفه‌ای به نام سجاد شباهت دارد که چندی پیش از زندان آزاد شده است. با مشخص شدن هویت متهم، پاتوق‌های احتمالی وی زیرنظر گرفته شد تا عاقبت یک هفته بعد از حادثه وی در یکی از محله‌های غرب تهران دستگیر شد.

سرهنگ یگانه، رئیس پایگاه دوم آگاهی تهران در این باره گفت: متهم پس از انتقال به مرکز پلیس در بازجویی اعتراف کرد از اوایل امسال در جریان خرید مواد مخدر با یک جوان معتاد به نام شهرام آشنا شده و همراه وی با یک خودروی پراید در محله‌های غرب و شمال غرب تهران تردد و با شکستن شیشه خودروها، ضبط، پول و اموال موجود درون آن را سرقت کرده‌اند. سرهنگ یگانه یادآور شد: روزهای پایانی هفته گذشته نیز همدست فراری متهم شناسایی و دستگیر شد و به همکاری با او در سرقت‌های متعدد اعتراف کرد.

رئیس پایگاه دوم آگاهی تهران افزود: در تحقیق از شهرام ـ متهم ـ مشخص شد وی یک وکیل حقوقی بوده که به خاطر تخلفات کاری، اخراج و بعد از آشنایی با چند قاچاقچی، معتاد شده و یک روز هنگام خرید مواد مخدر با سجاد ـ دزد حرفه‌ای ـ آشنا شده و با همدستی او برای تامین هزینه اعتیادش سرقت می‌کرده است. بنابر این گزارش، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند .

khan.dadashh - ایران - تهران
تا اونجایی که من اطلاع داارم اگرم اینا رو بگیرن باز زود ول می کنن. چوون این قدر جای خالی نداارن تا به خاطر این دزدیاا ادم زندونی کنن
یکشنبه 21 آذر 1389

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
وکیل که دزد ومعتاداز کار در بیاد خدا به داد بقیه برسه مرد قانوننننننننننن
یکشنبه 21 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
باعث شرمندگی ِ " دانشکده حقــــــــــــــــــوق"...!!
یکشنبه 21 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
جل اللخاالق !!!
یکشنبه 21 آذر 1389

antidictatour - فرانسه - پاریس
حتما با سهمیه بسیج رفته بوده دانشگاه.
دوشنبه 22 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.