نخستین ام.آر.آی از جنین در حال تولد


نخستین ام.آر.آی از جنین در حال تولد

به گزارش ایسنا، پزشکان بیمارستان «کلاریته» برلین برای اولین بار از جنین در حال تولد، اسکن ام.آر.آی (MRI) گرفتند.این تصاویر که با موافقت مادر کودک برای زایمان در دستگاه ام.آر.آی گرفته شده، شناخت جدید و ارزشمندی را از پروسه زایمان به وجود آورده و در آینده در نجات جان انسان‌ها نقش موثری ایفا خواهد کرد.

به گفته پزشکان، این زایمان به صورت عادی انجام شد و دستگاه تمام مراحل و حرکات درون رحم را فیلم‌برداری کرد. پزشکان حتی این توانایی را داشتند که از این دستگاه برای شنیدن ضربان قلب کودک نیز استفاده کنند.

درحالی که تمام دستگاه‌های ام.آر.آی لوله‌ای شکل هستند، تیم «کلاریته» دستگاه اسکنری ساختند که جای کافی حرکت مناسب جنین در کانال تولد ایفا می‌کند. به گفته پزشکان مادر و کودک از سلامت کامل برخوردارند.

tanhaee - ایران - اصفهان
خوشا به حال کسی‌ که به این دنیا نیومد
شنبه 20 آذر 1389

jazab - ایران - تهران
tanhaee - ایران - اصفهان :چه غم انگیز؟؟؟؟؟ به جای نا شکری فکر لحظه های زیبا و لذتبخش باش و لذت ببر...مثل خواب راحت بعد از خستگی فراوان و و و....
یکشنبه 21 آذر 1389

mehrabooon - ایران - تهران
tanhaee - ایران - اصفهان.حالا که به دنیا اومدیم باید تا میتونیم سعی کنیم خوش باشیم.امیدوارم همیشه خوش باشی.
یکشنبه 21 آذر 1389

Hasselt - بلژیک - هاسلت
خیلیی ضرر داره
یکشنبه 21 آذر 1389

bi taraf - فنلاند - اسپو
tanhaee اخ خ خ خ گفتی ها
یکشنبه 21 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
بچه وحشت گرفته تش که باید به این دنیا بیاد. از نگاهش پیداست.
یکشنبه 21 آذر 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
این جماعت با این تکنیک و علمشون میگن از اتمی بازی احمدی نژاد خبر نداشتن و بطور اتفاقی اونو کشف کردن !!!. یه فرم از تولید انسان در شیشه های آزمایشگاهیست که در دوران هیتلر و دارودستش و با حمایت مالی (یهودیان..بله یهودیان !) در آلمان شکوفا شد که هدف آن آدم های بلند قد و قوی هیکل با چشمان آبی و سبز و با مغزهای کوچک و فرمانبر بود که میبایست اون ها رو برای کار کردن و یا بعنوان سرباز استفاده می کردند ..امریکائی ها و انگلیس ها و ...تمامی اختراعات و کشیفیات ضد بشری هیتلر رو به کشورشان بردند و آز آن بعد جانوران انسان نما برای کشتار در آسیائی ها و افریقائی باهاش تولید کردند !!بیشتر سربازان امریکائی یه نمونه کامل از این تولیدات هستند !! . در کشورهای غربی
یکشنبه 21 آذر 1389

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
آز آن بعد جانوران انسان نما برای کشتار در آسیائی ها و افریقائی باهاش تولید کردند !!بیشتر سربازان امریکائی یه نمونه کامل از این تولیدات هستند !! . در کشورهای غربی . عجب استدلالی. این حرفا چیه haghighatgo - آلمان - برلین ???
دوشنبه 22 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.