پخش اعترافات جدید سکینه آشتیانی از تلویزیون ایران


پخش اعترافات جدید سکینه آشتیانی از تلویزیون ایران

بر خلاف سه برنامه تلویزیونی قبلی که خانم آشتیانی با چادر ظاهر می شد و به زبان ترکی حرف می زد، این بار با روسری بود و به زبان فارسی سخن می گفت

بی بی سی :سکینه محمدی آشتیانی در یک برنامه شبکه تلویزیونی پرس تی وی که نیمه شب جمعه به وقت تهران پخش شد، به روابط نامشروع جنسی و قتل شوهرش ابراهیم قادرزاده 'اعتراف' کرده است.

خانم آشتیانی در برنامه انگلیسی زبان "تودی ایران" در حالی که بر روی یک صندلی در اتاقی که گفته می شود در منزلش است نشسته، درباره روابط خود با عیسی طاهری که متهم به قتل شوهرش است صحبت می کند.

این در حالیست که روز پنجشنبه و بدنبال انتشار برخی اخبار و تصاویر، رسانه های خارجی اعلام کردند که خانم آشتیانی و پسر او آزاد شده اند.

اما سایت پرس تی وی این اخبار را تکذیب و اعلام کرد تصاویری که از این دو در منزلشان منتشر شده مربوط به یک برنامه تلویزیونی است که آنها در آن "صحنه جنایت" را بازسازی می کنند.

در برنامه جمعه شب، سکینه آشتیانی بر خلاف سه برنامه تلویزیونی قبلی که با چادر ظاهر می شد و به زبان ترکی حرف می زد، این بار با روسری بود و به زبان فارسی نحوه آشنایی خود را با عیسی طاهری توضیح داد.

وی گفت: "یک روز که در منزل بودم، تلفن زنگ زد. گوشی را برداشتم و فردی که آنسوی خط بود حرفهایی زد که من مجبور شدم تلفن را قطع کنم. من او را نمی شناختم. دوباره زنگ زد. وقتی که برای سومین بار زنگ زد، به من گفت که باید چیزی را به من بگوید و التماس کرد که قطع نکنم. ... او گفت که یکی از بستگان من است. ... ما قرار گذاشتیم که همدیگر را در پارک ببینیم."

خانم آشتیانی در ادامه این برنامه می گوید عیسی طاهری به او گفته که می خواهد با او "دوست" شود و با وجود آنکه هر دوی آنها متاهل بوده اند با یکدیگر ارتباط نامشروع برقرار کرده اند.

او سپس می گوید که عیسی طاهری پنج سال پیش تصمیم به قتل شوهر او گرفت: "یک روز او به من زنگ زد و گفت که بچه هایم را به خانه مادرم در تبریز بفرستم. وقتی پرسیدم چرا، گفت که فردای آن روز می خواهد شوهرم را بکشد. پرسیدم با چی، گفت که با برق. پرسیدم چطور، گفت که آمپولی به او بزنم که او را بیهوش کند تا (عیسی طاهری) بیاید و او را با شوک الکتریکی بکشد."

سکینه آشتیانی در این برنامه تلویزیونی "صحنه جنایت" را در منزل خود بازسازی می کند و می گوید بعد از آنکه شوهرش را بیهوش کرد، عیسی طاهری وارد خانه شده و سیم برق را به مچ و کمر او می بندد.

به گفته خانم آشتیانی، عیسی طاهری شش بار تلاش کرد شوهر او را با برق بکشد، اما وی همچنان تکان می خورد تا سرانجام بار هفتم او کشته شد.

'روسپی گری'

خانم آشتیانی به زنای محصنه، مشارکت در قتل شوهرش و روسپی گری 'اعتراف' کرده است

سکینه آشتیانی می گوید پس از این واقعه، او بدلیل "عذاب وجدان" خود را به پلیس معرفی کرد.

اما گوینده شبکه پرس تی وی به اسنادی اشاره می کند که پلیس "منحصرا" در اختیار این برنامه تلویزیونی گذاشته که نشان می دهد که خانم آشتیانی پس از آنکه توسط پلیس احضار شده به دست داشتن در قتل شوهرش اعتراف کرده و عیسی طاهری را نیز بعنوان همدست معرفی کرده است.

این شبکه می گوید که خانم آشتیانی همچنین اعتراف به روسپی گری کرده است.

به گفته پرس تی وی دیوانعالی کشور در سال ۲۰۰۶، خانم آشتیانی را محکوم به سنگسار کرده اما این حکم جنبه "نمادین" داشته زیرا در حال حاضر مطابق بخشنامه ای، اجرای سنگسار در ایران ممنوع است.

در ادامه این برنامه، سجاد قادرزاده، پسر سکینه آشتیانی، می گوید که با محمد مصطفایی برای پذیرش وکالت مادرش تماس گرفت: "به مصطفایی زنگ زدم و او خواستار ۲ میلیون تومان شد. پول را به حساب بانکیش ریختم و او نیز شروع به کار کرد. او را هرگز ندیده ام. تنها تلفنی صحبت کرده ایم."

به گفته پرس تی وی، اما مصطفایی از ایران گریخت و به نروژ پناهنده شد.

این شبکه بخش هایی از مصاحبه آقای مصطفایی با تلویزیون بی بی سی را نشان داد که او می گوید برای پرونده خانم آشتیانی و بطور کلی دفاع از حقوق بشر هرگز پولی دریافت نمی کند.

پس از آن هوتن کیان، وکیل کنونی خانم آشتیانی، صحبت می کند و می گوید که بدلیل تبلیغات منفی کشورهای خارجی که در آن گفته شده مجازات همه افرادی که مرتکب زنا شوند اعدام است، وکالت این پرونده را بر عهده گرفته است.

سکینه محمدی آشتیانی، ۴۳ ساله، در سال ۲۰۰۶ به اتهام مشارکت در قتل همسرش و ارتکاب زنای محصنه در تبریز محاکمه و به سنگسار محکوم شد.

به دنبال فشارهای جهانی برای جلوگیری از اجرای حکم سنگسار، سرانجام قوه قضائیه ایران اعلام کرد که خانم آشتیانی به جرم دست داشتن در قتل همسرش به قصاص محکوم شده و اجرای حکم اعدام او بر حکم سنگسار اولویت دارد.

برخی رسانه های خبری گفتند که احتمال دارد مقامات قضایی ایران که با واکنش گسترده جهانی علیه مجازات سنگسار مواجه شده اند در صدد باشند خانم آشتیانی را به اتهام مشارکت در قتل همسرش، اعدام کنند.

به گفته آنان، در چنین صورتی، مقامات قضایی ضمن جلب رضایت طرفداران شدت عمل در پرونده های جنسی، از اجرای حکم سنگسار که طرفداران حقوق بشر آن را "ظالمانه، غیرانسانی و تحقیر آمیز" و در نتیجه، مغایر موازین حقوقی بین المللی می دانند نیز اجتناب خواهند کرد.

چندی پیش جواد لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه و سرپرست هیات ایرانی در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، از مجازات سنگسار دفاع کرد، اما گفت که خانم آشتیانی ممکن است اعدام نشود.

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
خدایامارونجات بده اگرصدامون رو میشنوی نابودکن این رژیم خونین اسلامی رااااااااا ای خدادلگیرم ازت..مرگ برخامنه ای !
شنبه 20 آذر 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
به نظر خانم محترمه ای میاد!! پس واسه همینه که اینقدر براش شلوغ بازی درآوردن. اگه از این خانم هایی بود که تازه از ده اومده بود و با چادر رنگی نشسته بود و فقیر بیچاره بود, حتما الان به خاطر سنگسار هفت کفن پوسونده بود بیچاره. راستی چرا محمد خانی رو سنگسار نمی کنن؟
شنبه 20 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
با پخش این اعترافات یک مشکل جدی در پرونده خودنمایی می کند (حتی اگر فرض را بر صحیح بودن تمام این اعترافات بگذاریم): این زن شوهرش را بیهوش کرده و بعد مرد بیگانه وارد شده و با وصل کردن برق او را کشته است و شخص سکینه محمدی سیم ها را به بدن مقتول وصل نکرده است. بنابراین در بدترین حالت می توان زن را آمر و شرین جنایت دانست و مرد را قاتل طبق قوانین ایران فقط شخص قاتل است که در صورت عدم رضایت ولی دم اعدام می شود و آمر و همدست جنایت (بدون نیاز به شاکی خصوصی) به حبس ابد محکوم می شود. حال چرا این زن حکم اعدام گرفته باید از قضات باسواد و باتقوای دادگاه های ایران پرسید. البته این مشکل به آسانی قابل حل است و فردا این بیچاره را مجبود می کنند دوباره جلوی دوربین تلویزیون بیاید و بگوید خودم برق را وصل کردم. ضمنا از آنجا که او هنگام مصاحبه با تلویزیون ایران ترکی حرف میزد و حالا هنگام مصاحبه با شبکه انگلیسی زبان فارسی حرف میزند، حدس میزنم برادران اطلاعات مجبورش کنند در مصاحبه بعدی با کانال تلویزیونی ترکیه به زبان اسپانیایی سخن بگوید.
شنبه 20 آذر 1389

shahrnoosh - سنگاپور - سنگاپور
توی فیلم جدید فارسی صحبت مکنه در حالیکه اعترافاتش به زبان آذری بود قبلا !!!!
شنبه 20 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
اگه راست بگه چی‌ حقش سنگسار نیست
شنبه 20 آذر 1389

sanamirani - هلند - آمستردام
چقدر جرم و جنایت چقدر اعدام و سنگسار؟ آدم دلش می گیره همش خبرای وحشتناک از کشورمون...
شنبه 20 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
تاتر تهوع اور ملایان یک مادر و 100 پدر عرب///مرگ بر شما که ابروئی برای ایران و ایرانی بجای نگذاشته اید این برنامه ها برای گوساله های تشنه ی خون و ابجی زینب های خارج نشین است شما که می گفتید سکینه قادر به صحبت به زبان فارسی نیست!!!!!چند روز دیگر به قتل های زنجیره ای هم اعتراف خواهد کرد..katrina - اسکاتلند - گلاسگو //گرامی خدائی نیست همین
شنبه 20 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
بقرار اطلاع مشهدی حسن پینه دوز که زمانی سر کوچه سیکینه بکار کفاشی اشتغال داشت گزارشی بمقامات قضائی استان مبنی بر اینکه سکینه در همان اوان جوانی دختری سر بهوا بوده و گاها در راه رفتن چادر خود را بنحوی دورش میپیچیده که بسیاری از بندگان خدا را از راه راست بدر میکرده است و وی اضافه میکند که پسر سکینه اصلا شباهتی بمرحوم پدر خودش نداشته و گویا چهره ان جوان بیشتر برئیس اموزش و پروش منطقه شبیه است . قاضی رسیدگی کننده پرونده که گویا خودش هم یک زمانی معلم قران وشرعیات دبستان بوده و با چهره رئیس اموزش پرورش اشنائی داشته عین شهادت مشهدی حسن پینه دوز را طی گزارشی بمقامات بالاتر ارسال نموده و بنظر میرسد ان مرحوم که فعلا زیر خروار ها خاک خفته فقط اسیر دست سکینه بوده و از ان مرحوم فقط بعنوان باربر استفاده میکرده . الله عالم است وستار العیوب . من فقط این خبر را شنیدم بشما کفتم . خدا بکند که ان مرحوم فقط نسبت باربری با این سکینه خانم نداشته باشد بلکه گاها اگر لاستیک اتومبیل سکینه خانم پنچر میشده نسبت برفع پنچری ان اقدام کرده باشد . تا خداوند گناهان ان مرحوم را چشم پوشی نماید الله الکریم والرحیم
شنبه 20 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
قابل توجه انهائیکه که سینه پر مهر و اتشین خودشان را برای اینگونه افراد جر میدهند وقابل توجه انهائیکه بدلیل عدم رشد فکری و ذلیل بودن شخصی سنگ اینگونه جنایت کار های حرفه ا ی را بسینه مبارک میزنند .حال اگر از ان مردک خاک بر سر زن ندیده بیسواد و عمله که تسلیم حرفهای این عفریته اکله شیطان رجیم شده سئوال کنید ایا حاضری زن ترا بخاطر اشنائی با سیکینه بکشی .. امکان نیست جواب مثبت بشنوید . امکان نیست یک مرد هر چقدر عمله و بی شعور و بی منطق و زن ندیده بخاطر اشنائی با یک حوری بهشتی اقدام بکشتن زن خودش بکند . حتی اگر زنش عفریته ترین و بد شکل ترین زنها باشد . باور بکنید شما حرف من را . جنایت و جنایت پیشگی در خون بسیاری از حیوانهای انسان نماست است . بقیه همش بهانه است
شنبه 20 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
sanamirani - هلند - آمستردام چرا وقتی‌ هم خیانت کرده هم قتل نکشنش پس می‌خواین جایزه‌ش بدن
یکشنبه 21 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
اگر ندا اقا سلطان را موساد و ام ای 6...انگلیس کشت پس این زن هم قاتل و روسپی است برای کشتن سعیدی سیرجانی که پته ی دین را روی اب ریخت او را همجنس باز معتاد و و معرفی کردید شما بی پدر مادرهای تازی برای انجام جنایات خود فیلم می سازید با جایزه ی اسکار از عربستان وطن اصیلیتان..تنها انها که مغزهای اکبند اسلامی دارند شما را باور می کنند در کشوری که وکلا ی مدافع را به جرم دفاع از محکوم زندانی می کنند انوقت همه خفه خون!! ولی وقتی صحبت اعدام و کشتن است ناگهان زبانهای سرخ سوسمارهای اسلامی باز و خونخواه!!!!!!!ننگ و نفرت بر شما.
یکشنبه 21 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
چه چهره رنجور و غمزده ای داره. مدتی پیش یه انگلیسی با نوشتن یک نامه به احمدی نژاد و مسئولین مربوط به پرونده این خانم, گفت که حاضره مسلمون بشه به شرطی که خانم سکینه آشتیانی ازاد بشه. این آقا نامه اش را در تخته اعلانات یاهو گذاشت و من بهش پیشنهاد دادم که یه نسخه اش رو به خامنه ای بفرسته در جواب گفت که اینکار رو انجام داده و نتیجه ای نگرفته. هیچکس نمیدونه که این خانم تحت چه شرایط و موقعیتی مجبور به اعتراف شده موضوع قابل تقدیر و توجه اینه که فرزندانش تمام سعی و تلاش و کوشش خودشون رو میکنن تا مادرشون از بند جلادان رها بشه و امیدوارم که ارزوشون عملی بشه.
یکشنبه 21 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
من قول شرف بشما بدهم که هیچ کس حتی یک جر اثقال 100تنی نتواند سیکینه را از زندان بیرون بیاندازد . اصلا این بانوی منوره و مکرمه ونورانی اگر ازاد شود در بیرون چه غلطی باید بکند . ایشان ان زمانی که در بیرون تشریف داشتند تنها دغدغه ان یک چیز بود که انهم بلطف خدای سرنوشت ساز سرنوشت ایشان را ساخته و مشخص کرده . شما خیال میکنید که ایشان فرد سازنده و تعیین کننده ای در اجتماع بودند . نه عزیز . نه جانم . ایشان همین تحفه ای است که میبنید .اینگونه افراد در زندگی خودشان فقط یک دغدغه دارند . که انهم انجام شد . اینقدر سکینه سکینه نکنید . بخدا بدین بمذهب از اینگونه افراد در کشور های ناموس پرست بسیارند . سکینه سکینه . از شما استد عا میکنم یک مقدار باز تر و روشن تر بمسائل اطراف فکر کنید . سکینه . سکینه . اینگونه جانوران عددی نیستند در زندگی فردی و اجتماعی خودشان فقط نشخوار کنندگان خوبی هستند ولا غیر
یکشنبه 21 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
قابل توجه خواهران متعهد و پیروان راستین راه سیکینه . ما این واقعیات را نوشتیم و گفتیم . خالا شما پیروان راه رسم نجات انسانیت فردا فورا همان راهی را نروید که این خواهر دینی سکینه ما رفت و گناه انرا بگردن با وفا بیندازید . و در مراجع مختلف در خواست صیغه های یک روزه یک ساعته و متفاوت بلبلی و گنجشکی و وو داشته باشید. ما این مطالب را بر حسب شنیده ها ی خود باطلاع شما خواهران فداکار همیشه در صحنه رساندیم . و هو العالم و البصیر من الطبقات مختلف
یکشنبه 21 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
bawafa1385 - المان - هامبورگ- مامیگیم هرغلطی کرده اعدام نه سنگسار قطع دست وپانه دراوردن چشم نه ونه...اگرمتوجه نمیشوی وفقط میخوای بااین حرفها{مردهاوزنها}خودت روتسکین بدهی اون بحث دیگریست که بهتره بایک مشاوره خانواده درمیان بگذاری نه دریک وب سایت !!!
یکشنبه 21 آذر 1389

angelx - انگلیس - لندن
bawafa1385 - المان - هامبورگ . حدوداً ۱۲ ساله پیش تو یکی‌ از روزنامه‌های تهران صفحه حوادث‌ خوندم که یه مردی از شمال ایران، به خاطره عشقش به یک زن و بنا به خواست مادر اون زن که گفته بود تا زمانی‌ که بچه داری حاضر نیستم دخترم باهات ازدواج کنه، ۳ تا بچه هاش رو توی چاه آب میندازه و می‌کشه، شما کجای کاری برادر؟؟.
یکشنبه 21 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
bawafa1385 از هذیون گفتنات معلومه که خیلی تب داری !!!
یکشنبه 21 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
katrina اسکاتلند گلاسکو .اگر نکته بین باشی و تعصب نزاد پرستانه نداشته باشی خواهی دید که حکم این نازنین منوره منزه از هر عیب و ایرادی بزودی به قصاص تبدیل خواهد شد و پسر این مومنه بزرگوار مسلما از گناه ناکرده پدر گذشت میکنه و مادر عظیم الشان ایشان که بهشت زیر پای ان هست و دارد سرگیجه میگیرد بچند سال حبس و بالاخره ازادی . حالا شما در یک سطر بگوئید که ما هم از شما باد بگیریم گناه ان مرد بیچاره چه بوده. چرا این نامور منوره که برایش سینه چاک میکنید یک کلمه از بی معرفتی و نا انسانی های شوهرش حرف نمیزنه. شما سرکار بانو علیه اجمعین که حافظ حقوق جنایت کاران شدید لطفا یک سطر از بی شرفی ان مرحوم که زیر خاک است برای ما موعظه کنیم شاید گریه مان بگیرد . فقط خرف ردن درست نیست . حرف اگر با منطق توام نباشد در حد یک باد هوا است
یکشنبه 21 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
feminism انگلیس لندن . شما خواهر طبیب اطفال و متخصص در امور پزشکی ممکن است زحمت بکشد و نبض مرا لمس کنید با دست مبارک بگیرید و شاید یک مقدار از هذیان گوئی نجات پیدا کنیم البته والله هو شافی من فی تحت نا الا سمائ والارض
یکشنبه 21 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
anjelexانگلیس لندن . جنایت و جنایت پیشه بودن فقط در زن نیست مرد هم میتواند باشد اصلا بحث ما مرد یا زن نیست .بعضی ها راه بحث را بغلط میکشانند . یک پدر بی عاطفه ممکن است وجود باشد همانطور یک مادر بی عاطفه هست . بحث نزاد نیست بحث بر سر نحوه جرم و مجرم است و علت جرم . این مطالب در تمام محاکم قضائی توسط قاضی پلیس اول این مطالب دنبال میشود . بحث ما این است اقا. حالا زن باشد یا مرد باشد . یک مقدار افراد کند ذهن ستم دیده انرا به نزادو منطقه و اینگونه حرفها وصل نکنند . بحث بر این است که چرا مادران و یا زنان که از نظر جسمی از مرد هم ضعیف تر هستند تصمیم بقتل نان اور خانه خودشان میشوند . با یک بر رسی اجتماعی کوتاه میتوانید به یک اماری دسترسی پیدا کنید و بر اساس ان مثل تمام انسانهای با فرهنگ روی موضوع جنایت بحث کنیم . مرد یا زن خارج از بحث مطرح شده است . مرد کدامه . زن کدامه . متن خبر را بخوانید بحث از جنسیت که نمیکند تا ما دفاع از جنسیت بکنیم . بحث جنایت و خیانت است عزیز جنایت و خیانت
یکشنبه 21 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
anjelexانگلیس لندن . جنایت و جنایت پیشه بودن فقط در زن نیست مرد هم میتواند باشد اصلا بحث ما مرد یا زن نیست .بعضی ها راه بحث را بغلط میکشانند . یک پدر بی عاطفه ممکن است وجود باشد همانطور یک مادر بی عاطفه هست . بحث نزاد نیست بحث بر سر نحوه جرم و مجرم است و علت جرم . این مطالب در تمام محاکم قضائی توسط قاضی پلیس اول این مطالب دنبال میشود . بحث ما این است اقا. حالا زن باشد یا مرد باشد . یک مقدار افراد کند ذهن ستم دیده انرا به نزادو منطقه و اینگونه حرفها وصل نکنند . بحث بر این است که چرا مادران و یا زنان که از نظر جسمی از مرد هم ضعیف تر هستند تصمیم بقتل نان اور خانه خودشان میشوند . با یک بر رسی اجتماعی کوتاه میتوانید به یک اماری دسترسی پیدا کنید و بر اساس ان مثل تمام انسانهای با فرهنگ روی موضوع جنایت بحث کنیم . مرد یا زن خارج از بحث مطرح شده است . مرد کدامه . زن کدامه . متن خبر را بخوانید بحث از جنسیت که نمیکند تا ما دفاع از جنسیت بکنیم . بحث جنایت و خیانت است عزیز جنایت و خیانت
یکشنبه 21 آذر 1389

hassan5 - ایران - تهران
اقرار کرده که فاحشه است.ولی وقتی یک ناشناس تلفن میزنه تلفن را قطع میکند .برای بار دوم هم تلفن را قطع میکند بعد برای سومین بار با التماس او در پارک همدیگر را ملاقات میکنند.کدام فاحشه است که با مشتری هایش یا هواخواهانش اینطوری برخورد کند.این داستان سراپا دروغ و ساختگی و ساخته ذهن بیمار اعتراف گیر است
یکشنبه 21 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
anjelex انگلیس لندن . نازنین دقت بفرمائید تاریخ پر است از جنایات . با دیده انصاف نگاه کنید 400 سال قبل نادر شاه افشار بعنوان پدر چشم بچه های خود را کور کرد . من نمیخواهم اینجا تاریخ بنویسم . این دلیل نمبشود که پدری در 400 سال قبل بهر علتی فرزندخودش را کور کرد پس تمام پادشاهان جبار و جلاد بودند . در 12 سال قبل در یک نطقه از ایران پدری بی شعور و احمق و عمله فرزندان بی گناه خودش را نابود میکند . تاریخ پر است از اینگونه جنایات که توسط جنایتکاران انجام میشود . بحث ما چیز دیگری است .وشما بنوشته خودتان دقت کنید که ریشه ان جنایت توسط مادر و خواسته خود ان دختر انجام شده . موصوع بحث ما جنسیت نیست و مسائل را با هم قاطی نکنیم . بحث ما این است که بهشت زیر پای مادران است . و از شدت عاطفه مادری کره زمین سر گیجه گرفته . و انقدر این عاطفه مادری در ایران رشد کرده که کره زمین تحمل انرا ندارد و دائما زلزله میاید . چون بهشت زیر پای مادران است. البته الجنت تحت امها و القدم اناث الیل و النهار
دوشنبه 22 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
bawafa1385 اونموقع قلبت از کار میافته : )
دوشنبه 22 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
من از تمام انسانهائیکه قلب شان برای اسایش انسانها میتپد و خود را انسانی واقع گرا میدانند . مخصوصا از تمام ایرانیهای که در کشور سوئد زندگی میکنند استد عا میکنم باظهارات پسر خانم محمدی گوش حان بدهند ( به خلاف کاریها و حق و ناحق بودن این خانم محمدی کاری ندارم ) و در صورتیکه این مردک شارلاتان بنام وکیل در این بحبوحه در گیری قضائی و اجتماعی از پسر این خانم واقعا پولی دریافت و با یک سری تئاتر بازی و شارلاتان بازی خود را به کشور سوئد پناهنده نموده با بینش پاک خود مطلب را پیگیری نمائید . تا پس از این هیچ کس نتواند از این اشفته بازار از این مردم بیچاره و مستاصل بهره برداری غیر مشروع نماید . شعار دادن و امضا جمع کردن و کار های دیگر فقط یک احساسات زود گذر است . حرکت باید همه گیر و ریشه دار باشد
دوشنبه 22 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
bawafa1385 - المان - هامبورگ-درکل حالت خوب نیست !خیلی رواعصابی ..بیچاره اطرافیان ات..
دوشنبه 22 آذر 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
من کاری به سکینه ندارم ولی سنگسار ایتقده خوبه!!با پاره آجر میزنی تو کله طرف بوپ!!صدا میده حال میکنی!!اسلام حتی به فکر نوازش گوش هم بوده!!!
دوشنبه 22 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
این طفلک هم بوی اعدام میده. البته امیدوارم که اینجور نشه.
دوشنبه 22 آذر 1389

shahrzadf - عراق - اربیل
bawafa1385 اوهههه چه با هوسله وبیکاری که به تک تک جواب میدی اقای بورفسور عرب زبان
دوشنبه 22 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
feminismانگلستان لندن . یک پزشک ماهر و صمیمی اطفال مسلما در معاینات نهایت دقت را در انجام وظیفه عاطفی و انسانی خودشان دارند. من فکر نمیکنم یک پزشک خوب بگذارد قلب بیمارش از کار بیفتد . جز اینکه مخصوصا خواسته باشند ان قلب را ان کار بیندازند . یعنی یک سکینه دیگری را تحویل تاریخ دهند
دوشنبه 22 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
bawafa1385 خودت هم اعتراف کردی که بد جوری تب داری , طفلک از سرت بخار میزنه بیرون ! کدوم دکتره که میخواد قلب مریضشو از کار بندازه !? هیچ طبیبی اینکارو انجام نمیده ! در ضمن خانم آشتیانی آمپول زن بود.
دوشنبه 22 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
feminism فکر کردیم شاید طرف دکتر خوش اخلاقی نباشه مریض ان اگر استفراغ کرد ممکنه خودش جا بجا نکنه بده تو دست دستیارش . این طور اطبا چون وظیفه خودشان را نمیدانند ادم دلگیر میشه چون یک مریض که استفراغ میکنه . بعقیده شما چه باید کرد . باید انداخت بیرون . یا داد ان را توی دست دستیار . البته امپول میبایست شوهر سکینه میزد وطیفه ان بود . وظیفه اخلاقی هم حکم میکنه همینطور باشه . خالا باید دید
سه‌شنبه 23 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
bawafa1385 از قرار معلوم و مشخص جانم , تو نه تنها مریضی بلکه مرض هم داری .
سه‌شنبه 23 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
حالا که زحمت کشیده و با تخصص خاص خودت بیماری ما تشخیص دادی . باید قبول زحمت فرموده اقدام بمعالجه ان هم بنمائید . و با لمس نمودن نبض ما با دست مبارک امید ارزو میکنم یک پزشک انساندوستی مثل شما را موفق بگرداند و هر قدمی که برای بیمارانی مثل من بر میدارید که واقعا برداشتن ان کار بسیار پر زحمتی میباشد خداوند بزرگ هزاران نصیب شما بنماید امین یا رب العالمین . و هو شافع من الامراض مختلفه
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.