بارداری یک زن ۶۳ ساله در تهران!


بارداری یک زن 63 ساله در تهران!

عصر ایران : رئیس بیمارستان شهید اکبرآبادی گفت: احتمال حاملگی یک زن 63 ساله صفر است اما این مادر 63 ساله با استفاده از تخمک اهدایی باردار شده است.

مریم کاشانیان افزود: این مادر باردار اکنون در ماه هفتم بارداری است و حاملگی وی جزء حاملگی‌های پرخطر محسوب می‌شود اما خوشبختانه جنین کاملاً سالم است.

رئیس بیمارستان شهید اکبرآبادی افزود: این زن 63 ساله به دیابت و فشار خون بالا مبتلا است. فشار خون بالا موجب نرسیدن خون به جفت می‌شود و در رشد جنین اختلال ایجاد می‌شود.

کاشانیان گفت: دیابت نیز عوارض خاص خود را دارد که ناهنجاری‌های جنین و سقط جنین را افزایش می‌دهد. خطر پارگی زودرس کیسه آب و کنده شدن جفت نیز وجود دارد ضمن اینکه انتظار می‌رود پس از زایمان، جنین افت قندی خون پیدا می‌کند و بیلی‌روبین خونش افزایش ‌یابد.

این زن 12 بار حامله شده است که 3 فرزندش قبل از تولد از بین رفتند. 3 فرزند پسر این زن نیز بعد از تولد و در سنین جوانی از بین رفتند که یکی از آنها 8 سال پیش در دریا غرق شد و 2 پسر دیگرش نیز در تصادف جان خود را از دست دادند.

این زن 63 ساله اکنون 5 دختر دارد اما جنسیت فرزند جدید این زن باردار در دوازدهمین حاملگی پسر است.

asal.bano - انگلستان - نیوکسل
قبل از اینکه شروع به مسخره کردن بکنید, این را بدانید که از دست دادن فرزند بزرگترین غم دنیاست,زن را از لحاظ روحی روانی نابود میکنه,هر زنی هم راه روش خودش را دارد برایdeal با این قضیه. امیدوارم برای کسی پیش نیاد.امین
شنبه 20 آذر 1389

raisjomhur - ایران - مشهد
چه بد شانسی بوده ! احتمالا این بچه اخر رو هم ادم فضایی ها میدزدنش:-)
شنبه 20 آذر 1389

omidomid - هلند - آمستردام
بله خب این همه خطرات برای مادر به اضافه خطر ابتلا به بیماریهای مختلف برای خود فرزند. ولی‌ اشکال نداره مهم اینه که پسره...!! البته جنابان دکتر‌های فهمیده و درس خوانده چطور راضی‌ به چنین کاری شده اند .؟؟؟ یه اتفاقاتی داره برای این مردم میفته که انگار ربط زیادی هم به حکومت و بی‌ سوادی و اینجور چیزها نداره. !! مردم چشون شده ؟.
شنبه 20 آذر 1389

siran - نروژ - کریستیانساند
کسی سر از کار خداوند در نمی اوراده
شنبه 20 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
آخه زن حسابی .به آینده اون بچه بیگناه کمی اندیشیده ای؟؟"خود خواهی. تا کجا آخه؟؟؟؟....
شنبه 20 آذر 1389

maryam97 - مالزی - پنانگ
حالا چه اصراری داشتند که دوباره باردار بشوند این خانم ؟؟اونم با این همه مشگلات و امراض!!!
شنبه 20 آذر 1389

high class - کانادا - ونکوور
انشااله این دفعه به ارزوی خودش برسه
شنبه 20 آذر 1389

fargam - اسکاتلند - گلاسگو
خدا بهش ببخشه..مبارکه فرگام
شنبه 20 آذر 1389

Mr. X - المان - دوسلدورف
حتما انتری نژاد خودش شخصا دست ب کار شده واسه توسعه ازدیاد جمعیت و در عین حال برای تشویق پروژه کار و تلاش مضاعف. اگه اون زن اکبیریش میدونست شبا که میگه میرم پیش اقا کجاها که نمیره پیش اقاش که هیچی پیش عمه اش هم نمیذاشت بره.
شنبه 20 آذر 1389

aran7 - سوئد - استکهلم
سال « همت‌ مضاعف‌ و کار مضاعف »‌ شما فکرتان‌ را به کار بیندازید، بهره ‌وری‌ کارتان‌ را ده‌ برابر کنید. ممکن‌ است‌ شما نیت‌تان‌ را اصلاح‌ کنید، ممکن‌ است‌ شما تصمیم‌ بگیرید . از شما حرکت و از خدا برکت . ننن
شنبه 20 آذر 1389

kami33 - ایران - طالقان
اه.اه.ببین برای وارد کردن یک نرینه به این دنیا چه ذلتی را به جان خریده که با تخمک اهدایئ و در این سن و سال بعلاوه دیابت و فشار خون بالا که میتونه منجر به معلولیت جسمی و ذهنی نوزاد بشه باردار بشه.براستی که خودخواهی محض است.شاید هم جناب همسر گرامی فیلش یاد هندستون کرده و قصد تجدید فراش داشته به بهانه پسر داشتن که خانم چنین تصمیمی گرفته.
شنبه 20 آذر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
. asal.bano - انگلستان - نیوکسل ,,. عسل بانو چشم بسته غیب گفتن ،.! بانوی محترم شما از کجا و از کدام کامنت کاربران استنباط کردید که تمسخری خواهد شد با اینکه شما اولین اظهار نظر را مرحمت فرمودید
شنبه 20 آذر 1389

gharibe UAE - امارات - ابوظبى
خدا کمکش کنه و به همه مادران خوب دنیا .
شنبه 20 آذر 1389

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
آ+خ آخ از دست این ملت.بعد از دیدن اینهمه مصیبت چرا باید سر زندگی یک طفل معصوم دیگر ریسک کرد و اصلا از کجا معلوم که این خانم بتونه برای این بچه(اگه سالم بمونه)تا 10-15 سالگی مادری کنه؟من 1سالگی بی مادر شدم ولی هنوز آرزو میکنم که ایکاش تا 10سالگی من زنده بود حالا امیدوارم دوتاشون سالم بمونن ولی داشتن پسر یا دختر چه فرقی میکنه مهم سالم باشه و مفید برای خانواده و جامعه
شنبه 20 آذر 1389

sanama - امریکا - سیاتل
هر کس برای زندگی خودش مختاره تصمیم بگیره خدا بهش ببخشه/به من ودیگران هم ربطی نداره که نظرات خودمون را توی زندگی دیگران دخیل بدونیم.
شنبه 20 آذر 1389

freepersia - نیوزلند - تارانگا
خداقوت,ماشالا این خانوم خیلی فعاله.
شنبه 20 آذر 1389

احتراز - آلمان - دورف
آخه یکی‌ نیست به این پیر زن بگه ، تو آخه بچه میخواهی‌ چیکار. زنگوله پای تابوت درست کردی.
شنبه 20 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
تبریک به این زوج خوشبخت از این جهت که بچه بالاخره پسر شد.وگرنه لابد دست بردار نبودند!...والبته صبر جمیل برای پنج خواهرون که احتمالا با این اوصاف باید کمر خدمت به اقازاده دردانه ببندند!
شنبه 20 آذر 1389

mahtab999 - کانادا - تورنتو
حالا دیگه بعضی زنهای ایرانی از ذوق یک ملیون تومان وعده ا..ن. زنهای 100 ساله هم یه جوری خودشونو حامله میکنن...
شنبه 20 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
. این زن 12 بار حامله شده است که 3 فرزندش قبل از تولد از بین رفتند. 3 فرزند پسر این زن نیز بعد از تولد و در سنین جوانی از بین رفتند که یکی از آنها 8 سال پیش در دریا غرق شد و 2 پسر دیگرش نیز در تصادف جان خود را از دست دادند. 8فرزند او از بین رفته اند و 4 تا می مانند که یکی شان درون شکم است و با این حساب سه فرزند باقی می مانند که دخترند. این زن هم اکنون چگونه 5 دختر دارد؟!
شنبه 20 آذر 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
"شاید هم جناب همسر گرامی فیلش یاد هندستون کرده و قصد تجدید فراش داشته به بهانه پسر داشتن که خانم چنین تصمیمی گرفته." KAMI33 با این نظرشما کاملا موافقم!! از اقایون قدر نشناس و هوس باز همچین کاری بعید نیست! امیدوارم که این خانم به سلامتی فارغ بشه با پسر کاکل زری و سالم .
شنبه 20 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
امیدوارم مادر این فرزند را که حتما ارزوی ان را داشته که تحت این شرایط قبول کرده با سلامتی کامل و راحت بدنیا اورد. و مشکی برای خودش و فرزندش بوجود نیاید.فقط باید بدرگاه خداوند دعا کند زیرا دعای زن حامله مورد پذیرش و براورده میشود.اصلا نباید به بیماریش فکر کند بلکه دعاگو باشد به پروردگار تا او را یاری کند. مبارکش باشد.
شنبه 20 آذر 1389

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
زنگوله پا تابوت میخواد
شنبه 20 آذر 1389

shana - -
فردا اگه بمیره کی می خواد از این بچه بیچاره که از یه مادر پیر دیابتی فشارخونی بدنیا اومده نگهداری کنه!!!!!
شنبه 20 آذر 1389

Fareed - ایران - تهران
اگه این یکی هم بعد از تولد بمیره باز با این روش جدیدی که یاد گرفتن دوازده بارم اینو تست کنن.
شنبه 20 آذر 1389

تی تی - اکراین - کیف
واقعا احمقی خودخواهی. فردا می میری بچه روبدبخت مئ کنی,بفهم. ادامو روانی میکنند
شنبه 20 آذر 1389

تی تی - اکراین - کیف
واقعا احمقی خودخواهی. فردا می میریبچه روبدبخت مئ کنی,بفهم. ادامو روانی میکنند
شنبه 20 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
تخمک اهدا کردن به پیرزن ؟ واقعا این انسانیت و شعور پزشکان قابل تقدیره....حالا خود این زن نمی فهمیده چرا پزشکان چنین کاری کردن؟؟
شنبه 20 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
احمدی نژاد باید به این دو میلیون بده بنده خدا خیلی مشقت کشیده.بعد از 9 بار زائیدن و داشتن 5 تا دختر در 63 سالگی باز تلاش کرده و موفق هم شده پس باید حداقل به بچه این دو برابر بده
شنبه 20 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
بارک الله . باین بانوی جلیله . باین میگن زن 10 تا 15 سال پس از یائسگی و یا هر بلای دیگری که معمولا این خواهرهای ما بان مبتلا میشوند جز یک مقدار قوه واقعی تشخیص درست حسابی که هیچوقت بان مبتلا نیستند و نخواهند شد. حالا این بانوی مایه حسرت که خود بهتر میدانسته ببیماری دیابت مبتلا هست و مشکلات اترا هم خوب میداند در این سن وسال با این همه تحفه های عجیبی که در جسم مبارک دارد .اگر بار دار نمیشد کجای این چرخ وفلک از خرکت باز میماند . ولی اقای دکتر نگفت شوهر این بانوی جلیله چند سال تشریف دارند . خدا کند از وجود جوانان همسایه کمکی در کار نگرفته باشد
یکشنبه 21 آذر 1389

hamed.sassra - انگلستان - لندن
شاید وارس نداشته.کل چی میدونه که چی شده
یکشنبه 21 آذر 1389

jp55 - ژاپن - توکیو
افرادی نگران بعد از تولد این نوزاد هستنداقا جون تو رو خدا بذارین بدنیا بیاد من بزرگش میکنم ان که دندان داد نان داد
یکشنبه 21 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
افرین مادر پسر بیار تا چشم حسودا و دشمنان کشورکوربشه!.
یکشنبه 21 آذر 1389

azadane - ایران - قم
خیلی دلم میخواست زبونم بچرخه بگم مبارکه ولی وقتی تجسم میکنم که این بچه یک مادر مسن و کم حوصله ئ کم انرژی و بیمار و رنجور و افسرده و داغدیده و .....داره فقط میگم خدا خودش دلش رحم بیاد و یک کاری بکنه. قم
دوشنبه 22 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.