سردارنقدی:دارهای آماده برای ژنرال‌های آمریکایی


سردارنقدی:دارهای آماده برای ژنرال‌های آمریکایی

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به تقاص خون‌های پاک ریخته شده شهیدان بویژه شهید دکتر شهریاری، دارهایی را که مسلمانان برای ژنرال‌های آمریکایی و صهیونیستی برپا می‌کنند، علامت می‌زنیم و مشخص می‌کنیم کدام دار به تقاص خون این شهید بزرگوار برپا شده است.

به گزارش ایسنا: سردار محمدرضا نقدی در همایش سراسری طلایه‌داران عرصه سلامت که به همت بسیج جامعه پزشکی برگزار شده بود، با تأکید بر این‌که انتقام اقدام جنایتکارانه آمریکا و ایادی‌اش در به شهادت رساندن دکتر شهریاری و مجروح کردن دکتر عباسی را خواهیم گرفت، اظهار کرد: ملت ما سال‌هاست بیدار شده و موجب بیداری مردم ستمدیده جهان گردیده و بزودی استکبارگران را در آتش ظلم خود می‌سوزانند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این‌که آمریکایی‌های خبیث و صهیونیست‌ها فکر نکنند با دانشمند و استاد کشی می‌توانند ملت ما را از مسیر جهاد منحرف کرده و بترسانند، گفت: آن‌ها که با ترفندهای مختلف دانشمندان ما را برای تسلط بر ملت‌ها و ساخت سلاح‌های ضد بشری جذب می‌کردند، امروز به واسطه این‌که نخبگان ما دست رد به سینه آن‌ها می‌زنند، چشمانشان دارد کور می‌شود.

وی با اشاره به این‌که روز به روز عده بیشتری در کشور برای جهاد علمی صف می‌کشند، بیان کرد: در گذشته اگر با استدلال می‌خواستیم تا نخبگان کشور در عرصه علمی وارد شوند، امروز وقتی می‌بینند در این راه شهادت وجود دارد، با اشتیاق کامل و داوطلبانه برای جهاد علمی حاضر می‌شوند زیرا ملت ما عاشق شهادت است، بنابراین اگر آن‌ها تصور می‌کنند با چنین اقداماتی می‌توانند جوانان و نخبگان ما را از جهاد علمی منحرف کنند، کور خوانده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش‌های خستگی ناپذیر پزشکان بسیجی در دوران دفاع مقدس و سال‌های پس از آن گفت: اگر دیروز در جبهه‌های حق علیه باطل شاهد هنرنمایی پزشکان بسیجی همچون شهیدان دکتر رهنمون، چوبکار و فتاحی بودیم، امروز همان پزشکان دوران دفاع مقدس در جبهه دیگری یعنی کمک بی مزد و منت به محرومان در حال تلاشی خستگی‌ناپذیر هستند.

نقدی سپس از ضرورت ترویج هر چه بیشتر چنین فرهنگی سخن گفت و اذعان کرد: بسیج دو رسالت مهم دارد که انگیزه رشد و ترویج فرهنگ بسیجی از جمله آنها است، زیرا برای مقابله با برخی پدیده‌های نامیمون زندگی مانند دریافت و پرداخت زیرمیزی، باعث می‌شود آن بدی‌ها به خودی خود از بین بروند و این کاری بزرگ است.

وی در ادامه با بیان این‌که بسیج جامعه پزشکی سرآمد بسیج‌های تخصصی در کشور است، گفت: ما باید انگیزه و روحیه خدمت به مردم محروم را ترویج دهیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با انتقاد از فعالیت‌های فرهنگی، تبلیغی و رسانه‌ای که به منظور قدردانی و ترویج حرکت‌های عاشقانه صورت می‌گیرد، افزود: در این رابطه خیلی هنر کنیم یک همایش تجلیل ترتیب می‌دهیم و با اهدای لوح به تعدادی و پخش آن از تلویزیون کار را خاتمه یافته قلمداد می‌کنیم در حالی که وقتی یک بیمارستان صحرایی در مناطق محروم احداث می‌شود باید پشت صحنه این بیمارستان به صورت مستند به تصویر کشیده و پخش شود و خدماتی که توسط اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی ارائه می‌شود و تحولی که در زندگی آن مریض‌ها انجام می‌شود به تصویر کشیده شود.

وی با یادآوری این نکته که برای ترویج حرکت‌های عاشقانه در زمینه خدمات پزشکی نباید از توجه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس نیز غافل ماند، خاطرنشان کرد: رسالت دوم بسیج استفاده از ظرفیت‌های موجود در بسیج جامعه پزشکی است یعنی باید پتانسیل موجود در بسیج جامعه پزشکی را در مسیر عرصه‌های علمی، تحول در آمایش پزشکی کشور و ترویج بهداشت به بالقوه تبدیل کنیم.
mini - نروژ - تروندهایم
چرند نگو . درست وحسابی حرف بزن
جمعه 19 آذر 1389

arian1 - ایران - ابادان
من فکر نمی کنم که این بسیجی بی مخ وحرامزاده حتی سواد خواندن و نوشتن را داشته باشد
جمعه 19 آذر 1389

siah76 - امریکا - لوس انجلس
روزی خواهد رسید که ریس تو با خودت مثل صدام از سوراخ بکشن بیرون و دهنت رو که بوی لجن میده باز کنن ومثل صدام معاینه بکنن وبعد بفرستن گوانتانامو حال بیای...
جمعه 19 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
مردم هم خیلی وقته طناب دار تو و رفیقات رو اماده کردن و منتظر ان روز نشستند .
جمعه 19 آذر 1389

mehr47 - ایران - تهران
به جای دار افتابه فراوان تهیه کنید برای طهارت. علما پوشک بزرگ سال مصرف کنند.
جمعه 19 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
اوووخ تـــرسیدم ! سَر ِ دار!!!!!.....
جمعه 19 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
قشر روشنفکر را نابود و متواری کردند و امثالی مثل این بوزینه را اموردند که از ازادی بیانش سواستفاده بکنه و هر چه مزخرف از دهان گندیده اش در میاد, عنوان کند = اسلام ناب شپشی !?
جمعه 19 آذر 1389

طاطا - ایران - تهران
حال نداشتم اراجیفو بخونم ولی سر دار نقدی ما فعلا نقد رو میچسبیم که تو وامثال تو هستند. نقدا سر دار خودتی
جمعه 19 آذر 1389

فرارسی دیجیتال - ایالات متحده آمریکا - واشینگتن دی سی
خوانندگان عزیز،. ادعاهای بی اساس و مدرک، سخنان و رفتارهای تحریک آمیز و گفتار تهدید آمیز یقینا چیزهای تازه ای برای برخی از مسوولان حکومت ایران نیستند. بیش از سی سال است که این افراد از این روشها و ترفندها برای منحرف کردن افکار ایرانیان از سوء مدیریتها و فساد موجود در ایران استفاده کرده اند. آمریکا هیچ نقشی در عملیات تروریستی اخیر در تهران نداشته است و آنها را قویا و فورا محکوم کرده است. حکومت ایران باید تلاش کند مشکلات خود را برطرف کند و از متهم کردن دیگر ممالک صرفا برای فرار از مسوولیتهایش در قبال ایرانیان دست بردارد.
جمعه 19 آذر 1389

آزادی برای ایران - آلمان - اشتوتگارت
روز ویران کردن گور خمینی و لانه کسافت حوزه علمیه نزدیک است.
شنبه 20 آذر 1389

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
این یابو داره از علم و دانش صحبت میکنه. بسیجی ها کشور را به گند کشیدند با اون سر گروهشون که احمقی نژاد باشه.آخه الاغ آمریکائیها67 سال پیش بمب هیدروژنی ساختند و 43 سال پیش هم رفتند ماه حالا تو آشکول میتونی جنرال آمریکائی دار بزنی. با دم شیر که چه عرض شود با دم دایناسور داری بازی میکنید.
شنبه 20 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
سردارنقدی:دارایی های آماده برای ژنرال‌های آمریکایی.
شنبه 20 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
آدم رو یاد گروهبان گارسیا توی سریال زورو می اندازه! مردک مخبط دیوانه فقط داره برای اربابش سگ علی عظمی خود شیرینی میکنه و دستمال پهن میکنه. این لاطایلات صد من یک غاز هم فقط مصرف داخلی داره. هیبت و شخصیت یک ژنرال ارتش آمریکا رو با این مردک دستمال به گردن مقایسه کنید برای یک عمر سوژه خنده دارید. روزی که آمریکا تصمیم بگیره شما رو برداره, آسمون رو دیگه نمیبینید چون موشکهای کروز و توماهاوک تمام لانه های سگی شما را ویران خواهند کرد و شر شما را از سر ملت ایران و دنیا برای همیشه راحت خواهند نمود. با این روندی که در پیش گرفته اید, آنروز دیر نیست مگر آنکه سگ علی عظمی هم مثل خمینی دیوانه جام زهر مار را سر کشیده و به درک واصل شود.
شنبه 20 آذر 1389

amir-amir - کانادا - تورنتو
این مردک تازى عراقى قاتل نوجوانان ایران با آن سیماى پشمالویش هر چند وقت یکبار هذیان گوئى و وراجى مى کند ولى یک روز فرا خواهد رسید که به نزد اربابش صدام گور به گور شده برود.
شنبه 20 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
عجببببببب!!بقول خودتون مزدورهای امریکا "دانشمندان هسته ای"تان را وسط شهر ترور کردن,هیچ غلطی نکردین.حالا واسه "ژنرال"هاشون دار درست کردین???زرشک!
شنبه 20 آذر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
خفه شو مردتیکه، این دارها که آماده کردید برای جوانان وطن است و قتل های اساتید به دست کثیف شما صورت میگیرد، ای کثافت خونخواه.... ان شاا.. این دارها در آینده ای نزدیک به نام خود شما سند میخورد و به دست خانواده این شهدا به دار آویخته خواهید شد....مانند روزهای اول انقلاب که ژنرالها و کرنلها و درجه داران آن زمان به دار آویخته شدند......... خدا نیامرزد شماهارا...
شنبه 20 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
با کدام قدرت و نیروی نظامی ایطور هذیون می گی مموشی. حتما داری روضه خونی می کنی. باید به حالت گریست. لول
شنبه 20 آذر 1389

dara20 - ایران - تهران
صدام و بوزینه های تحت امرش مثل تو زیاد وق وق کردند و برای سربازان امریکائی گور دستجمعی هم تدارک دیده بودند. هر چند از منش کثیف دولتمردان ابله امریکا متنفرم اما اراجیف سران حکومت منفور اسلامی مهوع تر از اینهاست و رژیم فاسد و کثیف اسلامیتان حتی یک ماه نیز توان مقاومت در برابر چکمه پوشان متجاوز یانکی را نخواهد داشت و رهبر افلیج و گاوهای فربه طویله های خبرگان و شورای مصلحت و شوای نگهبان و .. فرار را بر قرار ترجیح خواهند داد. انوقت حرامزادگانی نظیر تو اسیر چنگال عدالت مردمی خواهید شد.
شنبه 20 آذر 1389

hassan5 - ایران - تهران
نقدئ=شعبان بی مخ. شعبان بی مخ که قسر در رفت و زنده ماند.ایا نقدی هم فرار خواهد کرد؟؟؟
شنبه 20 آذر 1389

Amir-deltange vatan - یو کی - کاردیف
مردیکه عقب مانده عقدهای راجع به ملت ایران وجوانان جکونه قضاوت میکنید .همه میدانند که تنها جایی که جان انسانها اللخصوص قشر تحصیل کرده و دانشمند برای حکومتش ارزشی نداره فقط حکومت شماست،ترور های سال ٦٧که انهمه مهندس و دکتر و تحصیل کرده کشتید را جه میکویید؟شما برای بقای حکومتتان همه ملت ایران را هم حاضریت ترور کنید،همه میدانند که تمام این کارها کار خود شماهاست دیکر دستتان رو شده و اخر خطه ،خدا هم بدادتان نخواهد رسید دیوانه ها ،خواهید دید. 
شنبه 20 آذر 1389

amir58 - ایران - مشهد
اینم سعید الصحاف ورزن ایرانیش.
شنبه 20 آذر 1389

arash_1932 - ایران - مشهد
سردار نقدی در خواب بیند پنبه دانه.........
شنبه 20 آذر 1389

Fareed - ایران - تهران
به نظرش کاری ندارم ولی تیپ و قیافش دل دخترا رو میبره.
شنبه 20 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
خوشمان امد که وظیفه خودتو خوب انجام دادی زحمت ملت ایران را کم کردید و طنابهای دار را برای خودتان اماده کردید. لطف کنید برای تمام جنایت کاران رژیم اماده کنید چون ملت ایران مظلوم اصلا بلد نیستند که دار طناب دست کنند.
شنبه 20 آذر 1389

farhad352 - ایران - تهران
امیدوارم که پیشتر از آمریکایی ها تو و علی گدا و ابلهی نژادو مصباح یزدی و احمد خاتمی و تمامی ابلهان حرام زاده تازی و مزدوراشان بزودی گردن کلفت و مفت خورشان در طناب های دار اویزان خودتان آرامشی بزرگ و به یاد ماندنی برای مردم به ارمغان آورد و جشن بزرگ ملی خود را با مرگ تمامی چپاولگران و قاتلان و متجاوزان این دین نحس و خونریز برگزارکنیم.
شنبه 20 آذر 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
سردار لطفا بفرمائید چوبه دار شما تحمل امریکائی با وزن چند کیلو داره ؟. من به امریکائی ها خبر شما را رساندم آنها گفتند بر روی چشم ما می آئیم که سردار ما را اعدام کند و هیچ لذتی بیشتر اعدام شدن تو ایران و اونم توسط شما براشون بیشتر نیست !!. سردار این امریکائی ها که می خوان برای اعدام بیان پیشتون گفتند به بنده که قبل از اینکه بالای چوبه دار برن دوست دارن اول یه دور حسابی سنگسار بشن و بعدش یه دیزی آبگوشت با سیر و پیاز و ترشی و نون بربری هم بزنند بر بدن که لاقل گرسنه از این دنیا نرن و بعدش دست شما را می بوسه!! در ضمن سئوال کرده بودن که آدرس محل اعدام و تاریخ و ساعت آن را می خواستند وآیا درحین اعدام میتونند قدری اینترنت بازی کنند یا نه ؟
شنبه 20 آذر 1389

jp55 - ژاپن - توکیو
بی ناموس زنا زاده کفر ریا از ریخت نجسش می باره بیاری امام زمان برای خود خونخار تون از همین دارها استفاده میشه
یکشنبه 21 آذر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
این یارو را با اون رفیق 200 کیلویی اش فیروزابادی را باید ته دار نامید نه سردار .در دیکتاتوری اسلامی هر کی ته گنده تر سردار تر
دوشنبه 22 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.