۱.۲ میلیون پوند ضرر به‌خاطر یک ساندویچ


1.2 میلیون پوند ضرر به‌خاطر یک ساندویچ

 

توقف یک هنرمند کره‌ای در ایستگاه قطاری در انگلیس برای خوردن ساندویچ باعث شد که سارقان، ویولن گران‌قیمت وی را به سرقت ببرند.

مین‌جین‌کیم 32 ساله در‌حالی که ویولن خود را با قدمت بیش از 300‌سال را به‌همراه داشت در مسیر سفر به لندن هوس خوردن ساندویچی به قیمت 2.95 پوند  کرد  و سارقان از همین توقف برای سرقت این ساز استفاده کردند. قیمت این ویولن بی‌مانند1.2 میلیون پوند تخمین زده می‌شود.

این ساز بیمه بوده و به‌همین خاطر شرکت بیمه‌کننده اکنون جایزه‌ای 15‌هزار پوندی برای اطلاعاتی که باعث پیدا‌شدن این ویولن شود تعیین کرده است. ماموران پلیس انگلیس اعلام کرده‌اند که به احتمال زیاد سارقان، این هنرمند را زیر نظر داشته‌‌اند و از یک لحظه غفلت او سوءاستفاده کرده‌اند.

مین جین کیم در ایستگاه هیوستون برای خوردن ساندویچ و قهوه  به همراه دوستش به شعبه ای از کافی شاپ پرت واقع در خارج ایستگاه رفت . او کیفش را زمین گذاشت و ساندویچ و قهوه را خرید و بعد از آن دیگر کیفش را ندید .

مین جین کیم از شش سالگی نواختن پیانو را آغاز کرد و در 13 سالگی اولین کار بین المللی خود را با ارکستر سمفونیک برلین  به نمایش گذاشت . استادان موسیقی او گفتند که این دختر یکی از پر استعدادترین نوازندگان ویولن است .

porharfi - هلند - آرنم
این ایستگاه که امن بود!! لابد دزد از قبل به همراهش بوده(تعقیبش میکرد)
جمعه 19 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
سازنده این نوع ویولن Antonio Stradivari هست که در سال 1715 این ویولن را ساخت !
جمعه 19 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
چندی پیش این خبر رو پخش کردند, مگه میشه ادم اینقدر careless باشه بخصوص وقتی که ویولنی به این گرانقیمتی رو همراهش داره. Euston station ششمین ایستگاه پر رفت و امد و شلوغه لندنه و البته ایستگاه جالبی هم هست. امیدوارم که ویولنش پیدا بشه.
جمعه 19 آذر 1389

siavash siavash - انگلیس - لندن
feminism همه اینا رو گفتی که بگی لندنی? در ضمن careless میشه بی دقت و لاابالی.
جمعه 19 آذر 1389

kiarash2020 - ایران - تهران
باز سارقان انگلیسی خیلی معرفت دارن اگر این زن در ایران بود سارقان خودشو با ویولونش میدزدیدن بطور دسته جمعی بهش تجاوز میکردن بعد به قتلش میرسوندن سپس جسدش رو آتیش میزدن آخرش هم از خانوادش کلاهبرداری میکردن که فلان قدر پول بریزید تا آزادش کنیم!!.
جمعه 19 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
کسایی که میان انگلیس باید بخاطر داشته باشن که اصلیتن این انگلیسی ها دزد دریایی اند و باید مراقب باشن
شنبه 20 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
Siavash جان تو هم careless رو برام معنی کردی که بگی انگلیسی بلدی !? کریسمس خوبی رو داشته باشی.
شنبه 20 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
siavash siavash - انگلیس - لندن چرا بچه مردمو اذیت میکنی مرض داری اون از اسمش پیداست که تو لندنه (میخواد بگه لندنم)????ای کیو . careless میشه بی دقت اونهم به همون معنی بکار برده دیگه کلمه به این سادگی رو نمیفهمی?تو لندن چی . .. پس
شنبه 20 آذر 1389

mahdi_60 - انگلیس - لندن
کار کاره خودشه من اینو قسم می خورم
شنبه 20 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
feminism - انگلستان - تو هم ترجمه اشو تإ ئید کردی که بگی انگلیس بلدی و کریسمس را هم زود بهش تبریک گفتی که بگی از اون اروپائی تری ایول . mashady - انگلیس - بابا مشدی - مشهد کجا انگلیس کجا و ضمنا IQ انقدر بالا رفته که دیکشنری هم باز میکنی و مچ گیری میکنی همشهری ایول به تو
شنبه 20 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
mashady_انگلیس قربون ادم فهمیده . دقیقا, منهم بهمین دلیل اون واژه رو گفتم که اگه ایشون بیشتر حواسش جمع بود و دقت میکرد شاید این اتفاق براش نمی افتاد , ولی اون لحظه مترادف فارسیش به ذهنم نیومد . شاد باشی .
شنبه 20 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
aziz_Iran اولا من کریسمس رو تبریک نگفتم, منظورم این بود که ایشون تعطیلات کریسمس خوبی داشته باشه در ثانی به نظر تو باید میگفتم تاسوعا و عاشورای خوبی داشته باشی !! . در ضمن بدلیل تقاضای یک ایرانی من کلیپ بحث ازاد کریستوفر اریک هیچنز را با یک زن مسلمان که از همین سایت پخش شد رو ترجمه کامل کردم ,بله نه تنها توانایی انگلیسی صحبت کردن را دارم بلکه شغلم مترجمیست . Any thing else !!!
شنبه 20 آذر 1389

rezanl - هلند - امستردام
feminism - انگلستان - لندن. داشتم فکر میکردم که کجای حرفات اشکال داره که این دوستان اینطوری بهت گیر دادن دیدم اصلا مشکل جای دیگه هستش و اونم اینه که این دوستان از گفتن 2 تا حرف حساب عاجزند حتی اگه شوخی کرده باشن.
یکشنبه 21 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
rezanl_جان ممنونم از اظهار نظرت. خنده دار اینه که اصلا به موضوع اصلی چاپ شده توجهی ندارند , نظریه من شده موضوع بحثشون . راستی رضا جان من شنیدم که اتش بازی سال نو میلادی در امستردام خیلی دیدنیه ایا همینطوره !? موفق باشی.
دوشنبه 22 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.