شکوری راد به خاطر خبر تبریک لاریجانی به موسوی بازداشت شد


شکوری راد به خاطر خبر تبریک لاریجانی به موسوی بازداشت شد

علی شکوری‌راد، عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی مجددا بازداشت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، آقای شکوری راد به اتهام "انتساب اظهارات کذب و خلاف واقع" به صادق لاریجانی، رئیس دستگاه قضایی ایران، امروز پنجشنبه (۱۸ آذر - نهم دسامبر) بازداشت شده است.

آقای شکوری راد که اوایل آبان ماه گذشته از زندان آزاد شده بود، اخیرا در جریان مناظره با عبدالرضا داوری، مدیر عامل سابق خبرگزاری دولتی ایرنا، در دفاع از دیدگاه خود در مورد بروز تخلف در انتخابات گفته بود: "رسانه های خود شما گفتند که علی لاریجانی تلفنی به آقای موسوی تبریک گفت... چنین مطالبی راجع به آقای صادق لاریجانی نیز وجود دارد که تاکنون بنا به دلایلی رسانه‌ای نشده است و اگر لازم بود این کار انجام خواهد شد."

اکنون پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، از "تکذیب صریح" این ادعا توسط رئیس دستگاه قضایی ایران خبر داده و به همین علت آقای شکوری راد را به "نشر اکاذیب" متهم کرده است.

"طرح مطالب خلاف واقع علیه جمهوری اسلامی و تبلیغ علیه نظام" دیگر اتهاماتی است که از آن به عنوان علت بازداشت دوباره آقای شکوری راد یاد شده است.

این عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی، اواخر مهرماه گذشته نیز به مدت ۱۶ روز بازداشت شده بود.

vahid4414 - امارات - دبی
حالا اگه موسوی رییس جمهور شده بود صادق لاریجانی اینو جز افتخاراتش میدونست که به موسوی تبریک گفته . نون به نرخ روز خور
جمعه 19 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
دکتر شکوری راد یکی از معدود سیاستمداران راستگوی دنیاست.
شنبه 20 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
bluestar - ایران - تهران دوست عزیز سیاست چیز کثیفیست که با حقیقتگوئی و صداقت کاملا بیگانه است.
شنبه 20 آذر 1389

gomgi - ایران - تهران
واقعا چند نفر از شما جرات داره بعد از یک بار گرفته شدن و تهدید دوباره بیاد و اینجور از این حیوان ها انتقاد کنه که حالا یک عده از شما دارین از این انسان های شجاع انتقاد میکنین واقعا این نامردی نیست
شنبه 20 آذر 1389

hassan5 - ایران - تهران
مهم اینستکه نظام میخواست اقای شکوری راد را بگیرد .علت و دلیل که مهم نیست...شما بگوئید برای این نظام علت یا دلیل دستگیری و یا زندان مهمه؟؟؟
شنبه 20 آذر 1389

نظرها - ایران - تهران
اقا یا خانم dkdk - دانمارک - اسلیس، اگر "سیاست چیز کثیفیست که با حقیقتگوئی و صداقت کاملا بیگانه است"، پس خود شما که با این اظهار نظر وارد سیاست شده اید (هر اظهار نظر راجع به سیاست خود یک کار سیاسی است کما اینکه خیلی ها با اظهار بعضی از نظرات به زندان می افتند) و در نتیجه شما هم اینجا کار کثیفی انجام دادید!!!
شنبه 20 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
dkdk - دانمارک - اسلیس - اگه اینطوره پس رهبر آخر کثافته. چون بالاترین مقام سیاسی ایرانه
یکشنبه 21 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.