دیدار استقلال و شهرداری تبریز به دلیل آلودگی هوا لغو شد


دیدار استقلال و شهرداری تبریز به دلیل آلودگی هوا لغو شد

مسابقه دو تیم فوتبال استقلال و شهرداری تبریز به دلیل آلودگی هوای تهران لغو شد.

 دیدار استقلال برابر شهرداری تبریز که قرار بود ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شود به دلیل آلودگی هوای تهران لغو شد.
این در حالی است که روز گذشته دو دیدار از هفته هجدهم لیگ برتر در تهران برگزار شده بود اما امروز با وجود تلاش سازمان لیگ برای برگزاری آخرین دیدار از هفته هجدهم لیگ برتر این امر میسر نشد.

سازمان لیگ فوتبال حرفه ای  : تماشاگران به ورزشگاه آزادی نیایند
سازمان لیگ فوتبال حرفه‌ای از تماشاگران خواست با توجه به لغو ناگهانی دیدار استقلال و شهرداری تبریز، امروز به ورزشگاه مراجعه نکنند.

حمیدرضا احمدی، مدیر کمیته فرهنگی سازمان لیگ، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: سازمان لیگ تمام تلاشش را انجام داد تا دیدار استقلال و شهرداری تبریز امروز طبق برنامه اعلام شده برگزار شود؛ اما به دلیل اینکه شرایط آب و هوایی تهران در مرز هشدار و خطر اعلام شده، این مسابقه لغو شد.
وی ادامه داد: از تماشاگران می‌خواهیم برای رفاه حال خود هم که شده به ورزشگاه آزادی مراجعه نکنند. امروز به طور قطعی این دیدار برگزار نخواهد شد. اخبار متناقضی از صبح منتشر شده بود. کمیته روابط فرهنگی سازمان لیگ برنامه‌های ویژ‌ه‌ای به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی تدارک دیده بودیم.
این مسابقه از هفته هجدهم لیگ برتر قرار بود ساعت 15 در ورزشگاه آزادی برگزار شود.


+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.