افشین قطبی با عقد قراردادی سه ساله به شیمیزو اس پالس ژاپن پیوست

 
افشین قطبی با عقد قراردادی سه ساله به شیمیزو اس پالس ژاپن پیوست

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره عقد قرارداد با تیم شیمیزو اس پالس گفت: خوشحالم که می‌توانم در بهترین لیگ آسیا به عنوان سرمربی فعالیت کنم.

قرارداد قطبی پس از پایان رقابت‌های جام ملت‌های2011 آسیا به پایان می رسد و این مربی از روز دوازدهم بهمن ماه سال جاری سکان هدایت تیم شیمیزو اس پالس ژاپن را در دست خواهد گرفت.
قطبی در این باره گفت: از اینکه فرصت کارکردن در بهترین لیگ آسیا را پیدا کردم و می‌توانم عضوی از یک باشگاه با تاریخچه‌ای غنی و انگیزه قهرمان شدن در آسیا باشم، خوشحالم.

وی سپس درباره تیم ملی ایران گفت: فکر و تمرکزم درحال حاضر معطوف به مبارزه در جام ملت‌های آسیا است. بیش از 20 ماه برای ساختن یک تیم تماشاگرپسند و محبوب کار کردم، تیمی که ایران می تواند به آن افتخار کند. این تیم تمام خصوصیات قهرمان شدن در آسیا را دارد و من با تعهد کامل به دنبال به وقوع پیوستن این آرزوی دیرینه هستم.
قطبی افزود: در طول یک سال اخیر موقعیت های دیگری هم برای من پیش آمد که تیم ایران را ترک و موقعیت های دیگری را در زمینه مربیگری تجربه کنم، اما با تمام سختی ها و چالش هایی که به عنوان سرمربی تیم ملی ایران با آن مواجه بودم، متعهد به پایان رساندن قراردادم بودم و اینکه به هدف خودم که همان قهرمانی در جام ملت‌های آسیا است، برسم. هرچقدر به این مسابقات نزدیک می شویم، انگیزه من نیز بیشتر می شود زیرا کسب مقام قهرمانی در آسیا، نهایت پیروزی برای فوتبال ایران خواهد بود.

قطبی عنوان کرد: از تمام ایرانیانی که مرا حمایت کردند، تشکر می کنم. قلب من همیشه با آنها خواهد بود و از آنها می‌خواهم که همچنان به حمایت خود از تیم ملی کشورمان ادامه دهند.
وی گفت: دعا، تشویق و حمایت آنها، بازیکنان تیم ملی ایران را در موقعیت برتری قرار می دهد. امیدوارم عملکرد ما، باعث خوشحالی و سربلندی تمام ایرانیان سراسر جهان شود.

bache shapoor - سوئد - یوسدال
یک بار قبلا هم گفته بودم مبارکت باشه و نوش جانت. افتادی تو بهشت! ژاپن خیلی باحاله. هم کشورش و هم مردمش.
جمعه 19 آذر 1389

shoalieh siah - ایران - تهران
گم شو شیاد
جمعه 19 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
خطر از بیخ گوش پرسپولیس گذشت
جمعه 19 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
هه هه! ای پد دستشه, فک کنم اوونم از ژاپن اورده
جمعه 19 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
bluestar - ایران - تهران..اخرش نفهمیدم چه جور ادمی هستی..یه جای دیگه نظر داده بودی کاش قطبی در ایران میموند تا در صورت برکناری دایی جانشین او بشه..اینجام که میگی خطر از گوش پرسپولیس گذشت...حالا کدومش؟؟؟
جمعه 19 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
جان و اعصابت را نجات دادی. کار کردن در فوتبال پر دردسر ایران کار تو نیست. فکر می کنید مربی بعدی تیم ملی که باشد؟ مایلی کهن؟
جمعه 19 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
بهتر...
جمعه 19 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.