پرسپولیس باز هم باخت , علی دایی : دایی: پرسپولیس را قهرمان می‌کنم و می‌روم


پرسپولیس باز هم باخت

تیم فوتبال پرسپولیس هفتمین شکست خود در فصل جاری را متحمل شد و به سکوی ششم جدول رده بندی لیگ برتر سقوط کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای آغازین هفته هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 15 امروز پنجشنبه تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز مقابل هم صف‌آرایی کردند.

این بازی که برای تماشای آن ورزشگاه یادگار امام (ره) مملو از تماشاگر شده بود، در پایان به شکست یک برصفر تیم پرسپولیس انجامید.

پرسپولیس در مصاف با تراکتورسازی بازهم همان تیم سردرگم و بی برنامه هفته‌های گذشته بود و فقط تا پیش از گل دقیقه 27 کرار جاسم که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، خوب بازی کرد. پس از این گل تیم دایی بازهم روی به نمایشی احساسی آورد و درست همانطور بازی کرد که تیم میزبان می خواست. حتی 10 نفره شدن تیم تراکتورسازی و فرصت 27 دقیقه‌ای پرسپولیسی‌ها برای تغییر نتیجه به آنها کمک نکرد که گل مساوی را به ثمر برسانند و در پایان با نتیجه یک برصفر شکست خوردند.

پرسپولیس هفتمین شکست خود در فصل جاری که چهارمین شکست پی در پی آنها بود را متحمل شد. با این شکست طلسم 17 سال بدون باخت بودن پرسپولیس مقابل تراکتورسازی شکسته شد و شاگردان فراز کمالوند با 28 امتیاز جای سرخپوشان تهرانی را در رده پنجم جدول گرفتند.

قضاوت دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز - پرسپولیس تهران برعهده خداداد افشاریان بود. او در این بازی به مجتبی شیری، حسین بادامکی و امیرحسین فشنگچی از تیم پرسپولیس کارت زرد نشان داد و در دقیقه 64 جاسم کرار مهاجم عراقی تراکتورسازان را از زمین اخراج کرد.

دایی: پرسپولیس را قهرمان می‌کنم و می‌روم
سرمربی پرسپولیس گفت: قول می‌دهم زمانی از این تیم می‌روم که پرسپولیس قهرمان شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی پس از شکست یک بر صفر برابر تراکتورسازی عنوان کرد: از تک تک بازیکنانم ممنونم و دست آنها را می بوسم. برخلاف جریان بازی باختیم. در هر دو نیمه بهتر از تراکتورسازی بودیم و فکر می کنم به غیر از یک شوت که نصیب آنها شد موقعیت مناسبی به دست نیاوردند.
دایی در پاسخ به خبرنگاری که از تاثیر داوری بر نتیجه این بازی سوال کرد، گفت: من درباره داوری حرفی نمی زنم و قضاوت درباره آن را بر عهده مردم می گذارم. از برنامه های ورزشی می خواهم صحنه های پنالتی این بازی و وقت های تلف شده را به دقت بررسی کنند تا کارشناسان درباره آن نظر دهند اما داوری که در بازی برابر ملوان در تهران در مقابل تماشاگران دو پنالتی مسلم را برای ما نگرفت چطور ممکن است در زمین تراکتورسازی برای ما پنالتی بگیرد؟ محمد نصرتی در این بازی باید اخراج می شد اما حتی کارت هم نگرفت. اعلام وقت های تلف شده هم عجیب ترین بخش ماجرا بود. من متوجه نشدم چرا با این همه وقت تلف شده تنها 5 دقیقه اعلام شد.

دایی با اشاره به 10 نفره شدن تراکتورسازی تصریح کرد: 10 نفره شده این تیم به ضرر ما تمام شد چرا که آنها رو به بازی تاخیری آوردند و سرمربی آنها سه بار اقدام به تعویض کرد و در هر سه بار چند ثانیه پیش از تعویض جلوی آنها را گرفت. اگر بدون تعصب به این بازی نگاه کنیم پرسپولیس بهتر از حریف بازی کرد اما نتیجه نگرفت.
یکی از خبرنگاران حاضر در جلسه پرسید که آیا تبریز ایستگاه پایانی شما در سرمربیگری پرسپولیس است که دایی در پاسخ گفت: پرسپولیس یک باشگاه حرفه ای است، مدیر دارد و چارچوب و قواعد کار در این باشگاه مشخص است. من هم یک مربی حرفه ای هستم و باشگاه هر تصمیمی بگیرد، تمکین می کنم اما چنین مسئله ای مطرح نیست. من این تیم را درست می کنم چون اعتقاد دارم با این بازی روند تیم امیدوار کننده است و قول می دهم زمانی از این تیم می روم که پرسپولیس قهرمان شده است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالاتی درباره کریم باقری و شیث رضایی اظهار داشت: درباره آقا کریم هر چه بوده عنوان کرده ام و می خواهم از خانواده مادری کریم باقری که در این دو روز با تماس هایشان سنگ تمام گذاشتند و مرا شرمنده خودشان کردند، تشکر کنم. گویا او این تصمیم را در اعتراض به نیمکت نشینی گرفته ولی باز هم تاکید می کنم این تفکر را غیر حرفه ای می دانم و از این تصمیم شوکه ام. شیث رضایی هم از آن روندی که انتظار داشتیم دور شده بود ولی پس از صحبت هایم با او قرار شد که به ترکیب بازگردد.

cat - اتریش - وین
مثل همیشه باخت هه هه هه قابل توجه پرسپلیسیهای عزیز.فقط ابیییییییییییی
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
لنگ سوراخ سوراخ تسلیت تسلیت. بابا این لنگیها هر وقت میبازن از داوری گله دارن و وقتی میبرن یا میگن داوری خوب بود یا اصلا نظری در باره داوری ندارن!!! این لنگ دراز بی خاصیت چه از خودراضی هم هست! میگه من یک مربی حرفه ای هستم. هاهاها
جمعه 19 آذر 1389

nader46 - انگلیس - لندن
پرسپولیس نازنین را مظلومانه به مسلخ بردن.با این فدراسیون و رئیس بی عرضه و داوری ها وشخص عنایت و... کاملا مشخصه که نمیخوان پرسپولیس نتیجه بگیره.در هربازی یا پنالتی های صد در صد را نمیگیرند اما صحنه هایی را به ضرر پرسپولیس میگیرند که بچه 5 ساله هم میدونه پنالتی که چه عرض کنم که حتی خطا هم نبوده. پرسپولیس اگر بهترین مربی جهان وستاره های فوتبال راهم داشته باشه به راحتی اب خوردن سرش را می برند. با این لجبازی ها که با پرسپولیس دارند بهتره از لیگ انصراف بده.من باخت را توجیه نمیکنم ولی واقعا ناجوانمردانه با احساسات ملیونها هوادار بازی میکنند.با یک پرچم بی مورد افساید موقعیت عالی را از تیم میگیرن.به هرحال دوست داریم و خواهیم داشت پرسپولیس نازنین. باختن تلخ هست ولی این باخت ها هیچ کدام فنی وفوتبالی نبوده کلا بد جوری از قهرمانی پرسپولیس وحشت دارن و در اخر روسیاهی به زغال می مونه.باخت شرافتمندانه صد شرف داره به برد رذیلانه. پرسپولیس سروره استغلوله.چه بالا چه پایین.اول بشی اخر بشی دوست داریم ارتش سرخ.
جمعه 19 آذر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
باز هم پرسپولیس به این داوری افتضاح باخت!
جمعه 19 آذر 1389

شانسپولیس - ایران - تهران
نمیدونم شانسی که جزئی لاینفک از تیم ما بود کجا رفته
جمعه 19 آذر 1389

vitamin23 - ایران - تبریز
یاشاسین تراختور.عاششششششششششششقتم .
جمعه 19 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
خاک بر سر دایی و خاک بر سر داوران ایران.
جمعه 19 آذر 1389

farzad_s - ایران - تبریز
یاشاسین تراختور ---حیوونکی پرسپولیس و علی دامی
جمعه 19 آذر 1389

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
چهل سال بعد ...تیتر روزنامه ها ...«علی دایی سرمربی با سابقه پرسپولیس به دیدار حق شتافت .»اینقدر بمون تا زیر پات سبز بشه این تیم با تو به جایی نمیرسه .
جمعه 19 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لوپ لوپ خورد گاه دانه دانه بشین تا قهرمان بشی
جمعه 19 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
دیگه صدای عرعر نمیشنویم...لنگ سوراخ بوده.است.خواهد بود....تیم درپیت
جمعه 19 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
دایی دوستت داریم / دایی دوستت داریم /
جمعه 19 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
زنده باد دایی زنده باد *پرسپولیس *
جمعه 19 آذر 1389

parviz1 - انگلستان - کترینگ
علی دایی رفیق شفیق دکی مموتی هست.دکی ایران را مدیریت میکنه دایی هم تیم پرسپولیس را!!! به پیشرفت ایران در مدیریت دکی توجه کنید!!! با الگو گیری از آن مدیت رقصیدن و خوش آمدن دولت دکی مه است تا دایی بتواند هر بلایی که میخواد سر بازیکنان بیاره و تمرینها برای بازیکنان به شکنجه تبدیل شده و از نظر ادب هم که دایی دست کمی از دکی نداره البته دایی داره تمام تلاشش را میکنه تا پرسپولیس قهرمان کنه درست آخر جدول رده بندی همانطوریکه دکی برای نابودی ایران و ایرانیان دست از هر دروغ و شیادی و حق و نا حق کردن و و و ... کوتاهی نکرده و امروز شاهدیم که ایران و ایرانی را به چه رتبه و مقامی در جهان قرار داده!!!!!!
جمعه 19 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
این روزها همه پرسپولیس را سوراخ می کنند ، شما چطور؟.
جمعه 19 آذر 1389

reza74000 - ایران - تبریز
یک تسلیت دیگه به لنگی ها که بازم یک سوراخ دیگه نوش جون کردن... بازم داور رو بهونه میکنن...آخه بهانه تا کی؟تیم ده نفره تراکتور هم شمارو ناک اوت کرد ...به امید باختهای دیگر و سنگین تر برای لنگیها و سوزش های عمیقتر برای طرفداراشون...
جمعه 19 آذر 1389

soheil rad - ایران - بابل
آقای دایی (یابو علفی) تو بهتره به جای این شر و برها همونجور که گفتی شیث رضایی رو با استخاره برگردودنی به تیم همونجورم استخاره کنی یه لنگ دور کمرت ببندی برو رو سکوها ور دست حسین شلغم بوق بزن تو رو چه به مربیگری تیمی که نتونه جلوی یه تیم ده نفره حتی یه موقعیت گل ایجاد کنه ایرادش بدون شک از کادر فنیه ضعیف و ناتوان این تیمه. به قول تاجیها دایی دنبال اس اس بدو آی بدو آی بدو
جمعه 19 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
علی دایی شیخصیت بزرگی است. به هر چی که بخواد میرسه. در ضمن جوجرو اخر پاییز میشمرن قهرمان لیگ هم اخر بهار مشخص میکنن. یک نیم فصل هنوز مونده. در ضمن جام حذفی هم مونده لیگ قهرمانان اسیا هم مونده. 4 تا بازیه پرسپولیس داره میبازه و جالبه از این 4تا بازی 3 تاش رو به داوری باخته نه به تیم حریف. منظورم بازی با سپاهان و مس و تراکتوره. بازی با استقلال هم خودتون دیدین
جمعه 19 آذر 1389

tehran21 - انگلیس - لندن
. نادر۴۶ - انگلیس - لندن. دم همه قرمزا گرم مخصوصاً شما نادر جان که هم بچه محلی، هم اینکه بد از ۲تا استقلالی، خوب ازپرسپولیس دفاع کردی. آره بابا قرمزته.
جمعه 19 آذر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
زنده باد پرسپولیس مرده باد علی دایی شتر.انهایی که به پرسپولیس بی احترامی میکنند بفهمند که به تخت جمشید بی احترامی میکنند .این روزگار پرسپولیس هم بسر میاد دوباره 6 تا 6تا استقلالیهای اسلامی راسوراخ میکنند.انهایی که تازه زبان باز کردند و به فوتبال میگن پوتپال بروند از ابی های قدیمی بپرسندکه اتش سرخ چه جوری داغشان کرده.از قدیم گفته اند اب که سر بالا بره قورباغه ابو عطا میخونه
جمعه 19 آذر 1389

farzad_s - ایران - تبریز
pandora - آلمان - کلن--گل گفتی دوست عزیز ----این روزها بهتره بجای استفاده از واژه ی پرسپولیس از آبکش استفاده شود که بیشتر به درد آشپزخانه میخوره تا میدان فوتبال
جمعه 19 آذر 1389

babak1362 - ایران - تبریز
*آزربایجان وار اولسون----ایسدئمین کور اولسون* یاشاسین آزربایجان...یاشاسین تیراختور
شنبه 20 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.