کباب هایی که با روش جدید پخته میشود سرطان زاست


کباب هایی که با روش جدید پخته میشود سرطان زاست

تغییر کاربری سیستم پخت کبابی ها باعث شده است تا پخت این غذای سنتی ایرانی به خوبی انجام نشده و برای مصرف کننده سرطان زا باشد.


به گزارش خبرنگار جامعه جهان، جدیداً مد شده است که کبابی ها بساط منقل و ذغال را جمع کردند و از فر متصل به گاز شهری برای کباب کردن گوشت ها استفاده میکنند. این روش باعث می شود که گاز متان نیمسوز جایگزین گرمای ذغال شود و تولید این گاز اثرات نامطلوبی را بر روی سیستم بدنی افراد در پی خواهد داشت. 

در طریقه این نوع پخت، شعله گاز اجاق آنها به رنگ ترکیبی آبی و زرد میسوزد و این شعله نشان از ترکیب متان نیمسوز با آنزیم های گوشت دارد که فوق العاده سرطان زا و خطرناک است و این آنزیم ها را تبدیل به دی متیل فنولوئیل از پایه های تحریک متاستاز سلول های بدن مینماید که همان سرطان بافت در بدن است. (مخصوصاً اگر سطح اسیدوز بدن هم بالا و نزدیک 6/6 باشد، که متاسفانه این بیماری قطعی خواهد شد.)

در این زمان اگر وسط کباب خود را نگاه کنید، می بینید اصلاً تغییر رنگ نداده و فقط بر اثر تماس با گرمای گاز متان به رنگ بنفش مایل به خاکستری میزند. 

به همین دلیل تأکید می شود حتماً به کبابی هائی بروید که از ذغال برای کباب کردن گوشت های خود استفاده مینمایند، چون گرمای آتش ذغال همگن است و بدون ضرر گوشت را کباب می کند.

niagara - ایران - تهران
چند وقت پیش هم یه مطلب گذاشتین کباب روی زغال سرطان زاست چون آب گوشت روی زغالها میریزه و با کربن زغال بخارات سمی کربنی ایجاد میکنه.برین بابا.بدذارین زندگیمونو بکنیم.هروقت چیزی به نفعتون نباشه سرطان زاست.سرطان بیشتر از فکرهای منفیی که شما ایجاد میکنید به وجود میاد
جمعه 19 آذر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
از بچگی هرچی خوردیمکوفتمون کردن گفتن سرطان زاست.این بیماری مزخرف قبل از هر چیزی جنبه ارثی داره.حالا هر نوعیش.من خودم آدم هایی رو دیدم که با سیگار خودشون رو خفه کردن و عزرائیل تو 90 سالگی به زور چپشون کرد.آدم هایی رو هم دیدم که از دود سیگار دیگرون هم گریزون بودن با سرطان ریه مردن.حالا هی بنویسید این سرطان زاست اون نیست.می خوام از صد سال سیاه زندگی نکنم اگه کباب نخورم و سیگار نکشم
جمعه 19 آذر 1389

amoo uk - انگلیس - لیدز
%80مردم توانایی خرید گوشت را ندارند چه برسه رفتن به رستوران در ضمن کباب نخورده سرطان گرفتن
جمعه 19 آذر 1389

m-parsi - ایران - ملایر
نگران نباشید با گوشت کیلویی 20 هزار تومان دیگه کسی کباب نمی خوره اون مال قدیما بود
جمعه 19 آذر 1389

mahasti - ایران - تهران
عجیم. چرت و پرت نگو لطفا. چون خود کباب جوش شیرین داره . جوش شیرین هم هزار درد و مرض ارائه میده. پس محترمانه جم کن
جمعه 19 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
اطلاعات خیلی خوب و مفید بود ممنونم
جمعه 19 آذر 1389

marjamak - نروژ - اسلو
mahasti ایران تهران. مهستی جان مگه به کباب جوش شیرین میزنند نمیدانستم میشه حالا دستور چگونه درست کردن کباب بنویسی عزیزم ممنون می شم هرکاری میکنم خوب نمی شه.
جمعه 19 آذر 1389

amir-amir - کانادا - تورنتو
امروزه همه از گاز استفاده مى کنند حداقل اینکه در منزل خودتان به طور مطمئن این غذا ها را تهیه کنید که براى همه امکان نیست در هر صورت شکى نیست که روش پخت غذا و انتخاب نوع غذائى در استمرار سلامتى انسان بسیار موثر است
جمعه 19 آذر 1389

panir_gerdu - ایران - شیراز
عجب عکسی انداختی...دلم آب افتاد
دوشنبه 22 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.