قسمتهایی از مصاحبه محمدرضا شاه با خبرگزاری های غربی در سال ۱۹۷۷


قسمتهایی از مصاحبه محمدرضا شاه با خبرگزاری های غربی در سال 1977


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=XrCK6CD1dKM


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=uiUQO7wgcyw

wildpiony - هند - بمبیی
اخبار کاملا قطعی رسیده که برگزار کنندگان قطری جام ملتهای آسیا در سال 2011 تمامی پوستر ها و نقشه ها و طرح حای خود را با نقش اسم جعلی و دروغین ((ا.ل.خ.ل.ی.ج ا.ل.ع.ر.ب.ی)) آماده کرده اند و در مقیاس وسیع این طرح ها رو آماده کرده انده و خبر موثق رسیده که این طرح ها همگی چاپ شده اند و آماده توزیع هستند. به مسوولان فدراسیون فوتبال هشدار می دهیم که از شرکت در این بازی ها تا وقتی که از این واژه دروغین در طرح ها استفاده میشه کنار بکشند و مطالب ملت شریف ایران رو به گوش مسوولان دروغگو و منحرف کننده تاریخ قطری برسانند. آلان هنوز دقیقا یک ماه به برگزاری بازی ها مونده و ما فورا از شما درخواست می کنیم به این موضوع رسیدگی کنید وگرنه تحمل همه عواقب عدم رسیدگی کاملا بر عهده فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و رییس سازمان تربیت بدنی کل کشور خواهد بود.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

wildpiony - هند - بمبیی
آقایان تا کار از کار نگذشته لطفا اقدام به رفع این مشکل بنمایید,ما قهرمانی بازی های آسیایی را نمی خواهیم,فورا به این موضوع رسیدگی کنید. بچه ها اطلاع رسانی کنید,این اخبار رو به صورت کاملا موثق از کسی که این طرح ها رو دیده نقل می کنم,تو همه سایت ها و وبلاگ ها منتشر کنید این موضوع رو,از بالاترین تا همه وبسایت ها و خبرگزاری ها و وبلاگ ها,این موضوع باید همه جا پخش بشه که مسوولان جمهوری اسلامی جوابگو باشند...از وبلاگ خلیچ فارس در فیس بوک
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
روحت شاد, ای شاه فهمیده, بخواب ارام که ما هم در خواب عمیق زمستانی فرو رفتیم ! چقدر متشخص و فهمیده حرف میزد, حتی به زبان این ادمهای نفهم هم مسلط بود ! خدا بیامرز گفته بود ولی 99 % مردم بیسواد متوجه نشدند جز امثالی مثل پدرم, که او را هم مسخره میکردیم که ضد اسلام و انقلاب هست که به شاه اعتقاد دارد, بهرحال, جمله شاه خدا بیامرز : من اگر بروم ایران ایرانستان میشود !
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
بابا اینها را نزار یه موشت غیر ایرانی و عرب پرست اونجاشون میسوزه
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
شاه تو بخواب ما هم خوابیم
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
The Shah said we separate oil from politics and in addition to this the west is off now..امریکا و کشورهای غربی وجود شاهنشاه را خطر جدی در مقابل منافع ملی خود میدیدند و در نتیجه برپائی حکومت اخوندی را رهبری و همراهی کرده و تا کنون نیز ادامه داده اند.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
خداییش شاه بودن چه بهش میومد!!! خدا بیامرزدت. زبان این غربیها را مثل بلبل بدون مترجم حرف میزد . بقول یکی از بچهای کامنت نویس این سایت که نوشته بود انتری نژاد در مقابل پرسش پوتین رئیس جمهور روسیه که پرسیده بود how are you انتری گفته بود yes. سئوال(حالتان چطور است?) جواب(بله!)
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
افسانه - المان - برلین -افسانه خانم من کامنت شما در یکی از صفحه های گذشته رو الان دیدم،نوشته بودید چرا بچه ها به عربها فحش میدن!؟ خوب اگه تا الان شما ندیدین که اعراب چه بر سر ایران و ایرانی اوردن این مشکل شماست که از تاریخ و فرهنگ ایران و ملت خودتون خبر ندارید اما شما یه جواب بما بدید اعراب پیش از فروش نفت چطور و از چه راهی زندگی میکردن؟ عزیز من تجاوز،دزدی، غارت کاروانها و قبایل وکشورهای همسایه تنها راه امرار معاش این قوم بوده،انرا در چهارچوبی بنام دین سازماندهی کردن وهمونطور که میبینید دنیا را امروز بلجن کشیدن چون نمیتونن بزور از کشورهای دیگه باجگیری کنن با ترور میکنن.شما فقط در طول 32 سال ببین چی از ایران باقی مونده!حتا هوای تنفسی مردم رو هم ازشون گرفتن دیگه باید چیکارمون کنن که چشمهای کور و گوشهای کر باز بشن؟ تجاوز در زندان و خانه اقای سردار زارع؟دزدیدن اموال ملت؟حسابهای بانکی اخوندها بابا اخه یه چیزی نشون بده که بگیم یه کم راست میگی.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
wildpiony - دوست گرامی بگذارید این ابله ها تا میتوانند پول خرج این کارهای بیهوده و بی مصرف کنند، چیزی دگرگون نمیشود. نام خلیج فارس است و با تبلیغ یک مشت بادیه نشین سابق ع.ر.ب.ی نمیشود. این تازیان خلیج فارس تنها ظاهر زندگیشان مدرن شده در حالیکه از نظر اندیشه و رفتار همان بادیه نشینان عرب با تعصبهای شدید عربی و کینه هزار و چهارسد ساله از فارسها هستند. هنوز از محمد نقل قول میاورند و ایرانیها را مجوس میخوانند!! حکومت ایران نیز شیعه و برپایه دشمنی با سنی هاست. سخن کوتاه حکومتها و بیشتر مردم منطقه امارات و قطر و بحرین و ایران و عربستان و یمن و ....هنوز در قرون وستی بسر میبرند و از دنیای مدرن و بسیار عقب هستند، هرچند که ظاهرا مدرن زندگی میکنند.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
جای تاسف دارد که در حالیکه امریکا و اروپا و کشورهای شرق آسیا و نیز امریکای جنوبی در حال رقابت و همکاری برای نواوری بیشتر، در دست گرفتن بازار ها دنیا، سازندگی و پیشرفت اقتصادی و تکنولوژی هستند، کشورهای خاورمیانه در حال بر سر هم زدن و جنگ میان سنی و شیعه و دعواهای هزار و چهارسد سال پیش و چشم و هم چشمی های کودکانه و احمقانه، ادعای برتری دینی و حکومت بر جهان اسلام، دنباله روی و نقل قول از عمر و ابوبکر و حسن و حسین و .....هستند. چقدر غربیها به نادانی و عقب ماندگی اینها میخندند! و چه بازار بزرگی برای چاپیده شدن از سوی غربیها و چینیها هستند! عربستان تنها از امریکا شست میلیارد دلار اسلحه خریده است. ادامه دهید ابله ها و پولیتان را به جیب دیگران بریزید.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
فکر کنم که سی سال دیگه که مصاحبه های احمدی نژاد رو تو اینترنت بزارن مردم میگن خدا بیامرزه چه آدم خوبی بود. این کاری بود که با شاه کردند. زمان حیاتش بهش فحش دادند و حالا براش میمیرند.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

ali moosavi - انگلیس - لندن
درود,یکی از دلایل اصلی که حکومتهای غربی مشتاق بودند ,شاه برکنار شود,در مصاحبه. اولی نمایان بود.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

شمبلیله - انگلیس - لندن
جاوید شاه جاوید رضا شاه دوم یگانه امید ایرانزمین . خاک برسر ما . چه کردیم با سرزمینمان خاک بر سر ما . چه شده ایران که عرب چرکو جلوش وامیسته ای خاک بر سر ما چه بودیم و چه شدیم ای خاک دو عالم بر سر ما که پدر ایران زمین را از ایران راندیم ای نفرین بر ما .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
محمدرضا شاه پهلوی مردی درس خوانده بود که انگلیسی و فرانسه را به سلاست صحبت می کرد. احمدی نژاد مدری بی سواد و عامی است که فارسی را هم نمی تواند بدون آوردن کلمات چاله میدانی صحبت کند. اما میان این دو یک شباهت می بینم: بالا رفتن قیمت نفت چنان سرمستشان کرده که فکر می کنند با این پول باد آورده و با کمترین برنامه ریزی و زحمتی می توانند ایران جهان سومی را به جای یک ابرقدرت جهانی قالب کنند. نتیجه آن بلند پروازی ها و خود بزرگ بینی ها آن شد که الان داریم می بینیم. نتیجه این گردن کلفتی ها (خصوصا در قضیه هسته ای) آن خواهد شد که چند سال دیگر خواهیم دید.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
یادت بخیر شاه عزیز، برای یک ملت ناشکر دل سوزوندی. نامت جاوید و یادت گرامی باد
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

farhad_uk - انگلستان - منچستر
یادت بخیر پدر قدرتمند ایران
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
اگر انچه دوست ایرانی می گوید صحت داشته باشد باید ورزشکاران عزیزمان این بازیها را تحریم و از شرکت در ان خوداری کنند. امیدوارم هنوز کمی غیرت در وجودشان باشد و بدانند که رفتن به این بازیها مهر صحت گذاشتن روی این اسم جعلی انهم از طرف کشوری جعلیست. از خیر اون مدال و شهرتی که باعث تمسخر مردم دنیا به انها همراه با تاسف بخاطر نوعی خیانت به کشورمان میشود بگذر. اقای ورزشکاری که میروی فکر می کنی مردم وملل دنیا به چه دیدی به تو نگاه می کند حتی همان قطری.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
این خانواده بحق محترم پهلوی که شاهان ان پدر ملت ایران بودند . بگفته تاریخ و تمام انسانهای دارای شعور ومنطق اجتماعی حق زیادی بر گردن فرد فرد ما ملت دارند . هر چند بکوری چشم نوکران اجنبی و اجنبی پرست و یک مشت توکر بی جیره مواجب. حکومت پهلوی 33 سال است وجود ندارد و گروه های خود فروخته ظاهرا ایرانی و نوکران بیگانه با نامهای پر طمطراق حزب. گروه .چریک .خلق و سایر اراجیف و با نوکری بیگانکان و با تبلیغ های عوامفریبانه خود سبب انحراف فکری ملت وطن پرست ایرانی و ضعف دولت مرکزی شدند و روزگاری بوجود اوردند که همه ما و سایر ملل زنده شاهد ان هستیم که توضیح بیشتر ان سبب ناراحتی روحی و عصبی همه ما خواهد شد . و در یک جمله میتوان گفت تاریخ همانند پتک یا چکشی است که برمغز ایندگان فرود میاید تا هرروز بگذشته خود فکر کنند و با حال خود بسنجند و اینده خود را بسازند. قوم یا ملتی که از گذشته خود عبرت نگیرد و موقعیت فعلی خود را نفهمد و باز در جهالت و ندانم کاریهای خود سیر کند ان قوم و ان ملت رو بزوال خواهد بود
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

Thea - نروژ - اسلو
اگه مثل موتی نخبه بود و دکترا داشت!!!!به جای اینهمه انگلیسی حرف زدن میگفتhappy new year!!!!!!لول همیشه بهت افتخار میکنم ای شاه نیکو
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
طرفداران استبداد سابق به به و چه چه نکنید. این دلیل نمیشه چون شاه از جمهوری اسلامی کمتر کشته و زندانی کرده پس بهتره. شاه دیکتاتور بود و این حکومت جلاد که حالا هست از برکت آزادی شاه می باشد. شاه چون انگلیسی بلده پس بهتره چه دلیل نابخردانه ای پرویز مشرف هم انگلیسی بلد بود.!!! و کراوات هم میزد.!!! واقعا متاسقم بغد از 31 سال هنوز از یه دیکتاتور و مستبد طرفداری میکنید .
جمعه 19 آذر 1389

malmsteen - اکراین - کیف
farhad_uk - انگلستان - منچستر. مرسی
جمعه 19 آذر 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
الهی نور از قبرت بباره.
جمعه 19 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
اینقدرکه این ابله بایکمشت چاپلوس بی بخارکه خودش راتافته جدابافته ومردم ایران را,,رعیت خودش,,میدانست.کمترین ازادی وکوچکترین دموکراسی رااجازه نداد.رادیووتلوزیون وروزنامه هاهمه مثل حالا بودند.کاریکردکه مردم حکومت ملایان کثیفترازشاه راپذیراشدند.مردک مغرور ومتکبر اوین رادرست کردوملایان گسترش دادند.تراکم جمعییت درشهرها.چاه ابهای بیرویه.فرق ملایان بااین ابله ,,اطراف شاه یکعده چاپلوس وبله قربانگو وترسوبودند.چون خودش اجازه نمیدادکسی نظری بدهد.ولی اطراف ملایان یکعده ادم بیسواد نادان ولی باوفاوبعضی فدایی.اوخودش رابامردم فاصله میداد.اینهاعکس عمل میکنند.وعوامراگول میزنند.اواحمق بوداینهاشیاطین.
جمعه 19 آذر 1389

hphp - ایران - تهران
روحت شاد ای بزرگ مرد ایران زمین...ای افتخار ملت و میهن!!!
جمعه 19 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
farhad_uk - انگلستان - منچستر ای بابا چه قدرتمندی اگه قدرتمند بود خداحافظی نمیکرد و بره قدرتمند یعنی‌ خمینی و خامنه‌ای
جمعه 19 آذر 1389

sarbaz007 - المان - المان
جاوید شاه .تو الان ما جوانها میخواستی نه یه مشت اون موقع توده ای مجاهد وارازل دیگه
جمعه 19 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
arashbehdin - امریکا - اتلانتا _ اره تو درست میگی. فیفا هم داره میزبانی جام جهانی رو به کشورهای عقب افتاده ای مثل کره و ژاپن و المان و فرانسه و افریقای جنوبی و امریکا و برزیل و روسیه و ایتالیا و در نهایت هم داد به قطر. عجب کشورهای عقب افتاده ای. من موندم با وجود کشورهایی پیشرفته ای مثل ایران و افعانستان و ایران و زیمباوه و ایران و عراق و ایران چرا باز دادن به اون کشورهای عقب مونده؟
جمعه 19 آذر 1389

freedomforiran - انگلستان - لندن
شـاهـنـشــاه عـزیـزم روحـت شــاد و یـادتـان گــرامـی بـاد. شـمـا حـیـف بـود یـد کـه پـادشاه یـک مـلـت نـمـکـنـشـنـاس بـاشـیـد. خـوشـحـالـم کـه بـگویم کـه ایـن مـلت نمـکنـشـاس در حـال تـوان پـس دادن هـسـتـنـد.
جمعه 19 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
اقتدار در گفتارش ستودنیست. کشورهای غربی از قبال بنیادگرایی در خاورمیانه میلیاردها دلار اسلحه فروختن و از منافع آن هنوز که هنوزه بهره میبرند. ننگ بر کسانی(طالبان ایرانی و غیر ایرانی) که این فرصت را به آنها دادند. مردم خودمون در گوشه و کنار این مملکت گرسنه هستن، اونوقت از از قبال منابع ما، غربی ها هم سود میکنند. ننگ بر بنیادگرایان اسلامی.
جمعه 19 آذر 1389

vaghe bin - ایران - تهران
فقط زنده و جاوید باد یاد و خاطره پر افتخار رضا شاه و محمدرضا شاه پهلوی...دشمنان شما تا ا بد رسوا و دربدر و بی ابرو و بی هویت خواهند بود...
جمعه 19 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
روحت ناشاد ای خائن وطن فروش
جمعه 19 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
zagros_finland - فنلاند - هلسینکی : دوست عزیز, چرا برای درک کردن و شکافتن مسائل سیاسی و اجتماعی از ابزار " مقایسه " استفاده نمیکنید ?! بعنوان مثال: Wikileaks را به چه دامی انداختن و با اتهام تجاوز او را روانه زندان کردند ?! شاه سوئد که داستان معشوقه بازیش سر زبانهاست ! شاه انگلیس دستور قتل عروس خانمش را داده, چون Lady Di از یک مرد مسلمان حامله بوده !? ترور خبرنگارها در روسیه ! مافیای دولتی روسیه, بلژیک, ایتالیا و و و که در سطح بالای دولتی قرار دارد ?! و 100 مثال غم انگیز دیگر که بازار سیاست به مردمش مهیا کرده ! ولی تنها چیزی که باعث ثبات اقتصادی و پیشرفت اجتماعی جهان اول شده, همان گرانتی " ازادی اجتماعی " هست که به مردمش " امیدواری " اعطا میکند که باعث شگفتی در جهان سوم شده که همه خواهان این نظام و سیستم اجتماعی هستند. ایا شاه خدابیامرز دارای چنین سیستم اروپایی نبود و اگر هم نبود, ایا تلاش نداشت, ایران را بسوی این سیستم هدایت کنه !? شاه, همانند هر شاهی و سیستمی دچار اشتباه بود و دچاره اشتباه شد و همه نظامها و سیستمها بد هستند و
جمعه 19 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2 ): ولیعهد هم حتما دچار صفتهای منفی خواهد بود, ولی " تنها " چیزی که ایشان را از ملا متمایز میکنه, سکولار بودن نظام اینده است که با گرانتی دادن ازادی اجتماعی که تابع این سکولار بودن هست, همه قشرهای مختلف مردم, از زن و مرد, homo و hetero , مسلمان و کافر و و و میتوانیم زندگی بهتری برای نسل اینده فراهم اوریم ! پس دوست محترم, بزرگمنش باش و شاه را ببخش ولی اشتباهات نامبرده اش را فراموش نکن و فرصتی به ولیعهد بده, که در این مقطع حساس جهانی برای بوجود امدن ایران قوی به شخصی که 99 % حامی ازادی هست, حمایتش کنیم ! شاد و باشهامت و باگذشت باشید !
جمعه 19 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
تعصب و انهم بصورت خشک و جمود ش نه تنها باعث پیشرفت انسانها نمیشود بلکه باعث عقب ماندگی فکری و گاها باعث بیماری روحی و روانی انسانها میگردد .بگواهی تاریخ لا اقل در 500 سال گذشته پادشاهانی که بر سر زمین ایران حکومت نموده اند لایق تر و وطن پرست تر از خاندان پهلوی حکومتی را نمیتوان مشاهده کرد و در ایامی که بضرورت هجرت اختیاری در کشور المان زندگی میکنم و بنا بمناسبت شغل و حرفه خود با بسیاری از افراد متوسط به بالا اجتماع که اکثرا دارای تحصیلات اکادمیک میباشند کمتر زمان و کمتر شخصی را میتوان دید که از شاهان پهلوی بخوبی و نیکی یاد نکند .و اما متاسفانه در کشور ما افراد خود فروخته ای بودند و هستند . که نوکری اجانب و وطن فروشی و یاوه سرائی در تمام وجود انها رخنه و رشد سرطانی نموده است . و گاها شما شاهد یاوه گوئی ها و یاوه سرائی اینگونه افراد عقده ای بود ه ا ید و هستید. اینگونه افراد که بدلیل نوع خلقت و عقده خقارت طبیعی که دارند اکثرا دارای چهره چندش اوری بوده که دیدن ان چهره ها گاها نیاز بکفاره دارد ( بقیه در ص2 )
جمعه 19 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
ص 2 اینگونه افراد بدلیل نداشتن کارائی لازم نه تنها منشائ هیچ خدمات مفیدی نبوده و نیستند بلکه بدلیل روحیه حقارت پس از گذشت 33 سال از خاتمه حکومت خاندان پهلوی که بحق ناجی ایران ما بودند...اینگونه افراد مجددا با رجز خوانیها خود را با یک مشت موهومات و مهملات و اباطیل چهره کریه خود را بیشتر و بهتر بمردم ستم دیده ایران بنام روشنفکر و یا مخالف و یا هر علف هرز دیگری تحمیل مینمایند . غافل از انکه در وحله اول تاریخ و انگاه مردم رنج دیده و رنج کشیده ایران باینگونه اباطیل توجهی ندارند و معتقدند تاریخ بهترین گواه عملکرد خاندان پهلوی ها در ایران بوده . و اینگونه افراد سیه روی و سیه چهره و درمانده فقط با همان اباطیل و اراجیف خود میتوانند عمر نکبت بار و بی حاصل خود را بپایان برسانند
جمعه 19 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
khoshbavar یزد ایران خوشباور عزیز . یک بار پرسیدم ولی باز میپرسم چرا از میان همه مناطق ایران یزد را انتخاب کردی . نکنه از باقلوا حاجی سر میدان میر چقماق هست که نامش یادم رفته خوشت میاد . عجب پشمکی داره ان حاجیه . البته گفتم بهترین شیرینی ساز انجاست . بنام خلیفه علی رهبر یادم امد . بهر حال میزنی تو رگ باد ما باش با صفا. ضمنا شهبانو فرح هم در یک دیداری از یزد از این قنادی بازدید کرده بودند. مادر وطن ما نازنین فرح پهلوی . در تاریخ باید بنویسند پاک ترین زن ایران فرح پهلوی
جمعه 19 آذر 1389

farid abbasi - ایران - تهران
wildpiony - هند - بمبیی. دوست عزیز و هم محلی گلم با سلام .من به همراه تعدادی از دوستانم از چند وقت پیش شروع به تماس با چندین نهاد مرتبط با این موضوع کردیم اما متاسفانه جواب روشنی دریافت نکردیم.امیدوارم همه مردم وطن پرست ایران عزیز متوجه این خطر بسیار بزرگ که هویت و اصالت ایرانیان را نشانه گرفته است بشوند و با اعتراض به مسولین بی عرضه و عرب پرستمان مانع این اتفاق شوم شوند.زنده باد ایران و ایرانی وطن پرست و جاودان نام زیبای خلیج تا ابد فارس
جمعه 19 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
bawafa1385 - المان - هامبورگ : باوفای عزیز, من با اجازه مسئولان سایت و شما کاربرهای عزیز دارم, ایرانگردی میکنم, و به امید خدا و با اجازه سایت به ایرانگردی خود ادامه خواهم داد که مقصد بعدی: دروود-لرستان, بروجن-اصفهان, وازک-بابل, انجیره, مورموری, پنج زوج, هوش, گله-خراسان و و و هست ! اخه, چشم و زبانم درد گرفت با دیدن و شنیدن شهرهای فرنگی در سایت °!° ببینم, ایا خدا عمری بمن میده و همچنین مسئولان سایت که به ایرانگردی ادامه بدهم, که باعث بحث و شناخت و تبلیغ ان منطقه میشه, مانند شما, که از خصوصیات و خاطره شهبانوی همیشه زیبا از شهر یزد صحبت کردید *!* ایرانگرد و باوفا باشید °!°
جمعه 19 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
روحت شاد شهنشاه فقید ایران زمین. خدماتت را ارج می نهیم و از وفاداری ات نسبت به ایران و ایرانی سپاسگزاریم. کاش در این نوع مصاحبه ها (تله ها) شرکت نمی کردی و حرفاتو رک و پوست کنده نمی زدی. افسوس که رفتی. اما به بازگشت ولیعهد رضا پهلوی امیدوارم و به امید آینده ای سر سبز و ایرانی سرشار از عشق و آزادی زنده ام. به قول شهبانوی نازنین (فرح پهلوی ؛ به امید پیروزی نور بر تاریکی ) از مسئولین محترم سایت برای گذاشتن این ویدیوها بی نهایت سپاسگزارم. لازم است اشتباهات تاریخی خود را مدام بیاد داشته باشیم و از آن بیاموزیم. شاد و سرفراز باشید.بدرود
جمعه 19 آذر 1389

ahoramazda.pers - هلند - امستردام
این ویدیو ها رو پخش کنید اطلاع رسانی عمومی کنید ,لطفا
جمعه 19 آذر 1389

ahoramazda.pers - هلند - امستردام
به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بدداشتیم
جمعه 19 آذر 1389

ahoramazda.pers - هلند - امستردام
دوتست عزیز از انگلیس حقوق شما رو اخوندا میدن دیگه چرا به شاه مرد ایران زمین اعتراض میکنئ ? برو دنبال همون اخوندا
جمعه 19 آذر 1389

ahoramazda.pers - هلند - امستردام
روحت شاد یادت زنده و جاودان,هر چه قدر بد بودی هزاراان پله از این اخوندهای خونخار و کثیف بهتر بودی افتخار ایران بودئ و هستی
جمعه 19 آذر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
خدا بیامرزدش هر چند احتیاج به گفتن نیست و او امرزیده است باشد تا چشم دشمنانت از این همه کامنت های پر از مهر نسبت به تو و پدرت کور شود.لیاقت بدگویانت همانا روضه خوان یه دست خامنه ای انتری نژاد بیسواد و....الی اخرکه همگی زیر زبان فارسی زاییده اندو حتی دشمنانت در همین سایتها وجوداقرار به برتری ازلحاظ زبانهای خارجی تو را بر خودشان ندارند چه برسه انسانیت مملکت داری و....
جمعه 19 آذر 1389

wildpiony - هند - بمبیی
farid abbasi - ایران - تهران سلام فرید جااان...Long time,no see...کجایی شما جناب وکیل؟ مگه قرار نبود بیای طلاق منو بگیری؟!:)) واقعا متاسفم که سرزمین عزیزمونو دارن نابود میکنن. ملت هم مثل ماست نشستن دارن نگاه میکنن..:(
جمعه 19 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
خدایش اگر وجدان و صداقت داریم طرز صحبت کردن شاه فقید را با خمینی وخا منه ای مقایسه کنیم .مثل اختلاف الماس با پهن.
شنبه 20 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
برای تمام ایرانیان مشخص شده .که ان قلاب 57 کار غربی ها بوده .دقیقا زمانی که شاه فقید ابراز قدرت واقتدار می کرد .پس در اینجا وظیفه همه ماست که در سیاست هسته ای با هم باشیم .حالا هم دقیقا زمان ابراز قدرت نمایی ایران است .با جنبش های سبزو زرد فقط با دشمنان ایران هم گام می شویم .تکنولوژی هسته ای حق مسلم و واجب ماست .پیروز باد ایران نابود با دشمنان ایران .
شنبه 20 آذر 1389

وکیل دادگستری معلق سیاسی - انگلستان - لندن
فارغ التحصیل دبیرستان از اطریش و آشنای کامل به زبان آلمانی, فارغ التحصیل دانشگاه از فرانسه و آشنائی و تسلط کامل به زبان فرانسوی,فارغ التحصیل خلبانی از آمریکا و تسلط کامل به زبان انگلیسی, (آنهم نه الان که هزار تا کلاس و کالج و اینترنت و غیره است و ارتباطات و یادگیریها آسان بلکه 40 سال پیش ) هم چنین مظهر یک وطن پرست واقعی و میهن دوست . کدام پادشاه , رهبر یا رئیس جمهوری را در دنیا این چنین سراغ دارید ؟.
شنبه 20 آذر 1389

farid abbasi - ایران - تهران
wildpiony - هند - بمبیی. سلام شقایق جان .قرار بود اومدی بهم خبر بدی بیام طلاقتو بگیرم .شنیدم ایران بودی خانم دکتر عزیز چرا خبر ندادی ،
شنبه 20 آذر 1389

afsoon_iran - ایران - تهران
کاش به زبان فارسی هم دوبله شده بود
شنبه 20 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
طرفداران رژیم استبدادی گذشته گوش بدین استاد چی میگه https://www.bahrammoshiri.com/home/video_player.php?vid=www2.BahramMoshiri.com/home/Video/BMoshiri_070210.wmv
شنبه 20 آذر 1389

مش قنبر - آلمان - هانوفر
بگو مرگ بر شاه
یکشنبه 21 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
mashady انگلیس و منچستر . اقای عزیز با حفظ احترام با اقای مورد نظر شما . لطفا دهان بین نباشید . بلکه خودتان با خرد خودتان فکر و زندگی کنید . این اقای مورد نظر شما درست 40 سال است از ایران بیرون رفته و راه ترقی برای همه باز بوده از ایشان بپرسید ترقی شما در زندگی خودتان چه بوده . شما از کسیکه برای خودش مفید نبوده برای اجتماع هم مفید نیست و این ادم و یا دیگران مثل همین شخص وقتی که خودشان را نمیتوانند هدایت کنند بعد از رهبر یک کشور ایراد میگیرند .باین پدر بیامرز بگو در برنامه هایت که بنام سر زمین جاوید است تنها چیزی که نیست همان جاودانگی وطن است . بصحبت هایش اگر با خرد خودتان گوش کنید میبینید پر است از همان مغالطه ها که ایشان از ان حرف میزند .پدر جان از رهبر یک کشور کسی باید ایراد بگیرد که صلاحیت داشته باشد کسی که خودش فاقد صلاحیت فردی است از شاه یک مملکت حرف میزند . شما با خرد خودتان زندگی کنید . لطفا از ایشان بپرسید هزینه این تلویزیون و مخارج شما را چه کسی پرداخت میکند . اینگونه وطن فروش ها همیشه بودند .و هستند و خواهند بود
یکشنبه 21 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
bawafa1385 - المان - هامبورگ عزیز ولی من مثل شما فکر نمیکنم دوست من شما متفکر و دانشمند فقیر تا حالا ندیدید?چه ربطی داره , فقیره , خوب باشه اینچه سنجشیه عزیزم میفرمایید چون فقیره حرفهاش غلطه???کسانی که فکر و ذکرشون شد پول بهش میرسند به پول تمرکز کنید و عقاید دینی و سیاسیتون را هم با در نظر گرفتن هدف مالیتان انتخاب کنید خوب پولدار میشید ولی اگه مثل استاد مشیری مبارز شدید و افشا کردید حقایق تاریخی رو در مورد استعمار و دست نشانده استعمار (پهلوی ها )اونوقت فقط محبوب میشید نه پولدار
یکشنبه 21 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
mashady منچستر انگلیس . دوست نازنین نادیده .سرکار تمام نوشته من را دوباره بخوانید وملاخظه میفرمائید که من از پول و ثروت و دارائی حرفی نزده ام. من میگویم کار و حرف ایشان مغلطه است . کوتاه سخن اینکه اقای مشیری که در پایان برنامه خودش شعار زنده باد ازادی و دموکراسی میدهد و ایشان از استبداد بدش میاید باستناد برنامه خودش چرا از یک انتقاد ساده نفرت دارد و فورا بر اشفته میشود . این فرد یک عضو معمولی اجتماع است وقتی از یک اتقاد بدش میاید خق ندارد برای مردم دم از ازادی و دموکراسی بلغور کند . ایشان حق ندارد از شاه مملکت انهم با ملتی مثل ما که که با یک کشمش گرمی میکنیم و با یک غوره سردی و خودمان را همیشه طلبکار میدانیم بدون اینکه زحمت ونقشی در پیشرفت داشته باشیم انتاد غیر اضولی بکنیم . من حرفم این است اقای مشیری که بعد از 40 سال نتوانسته در یک کشور ازاد و مستعد ترقی پیشرفتی نماید و برای خودش عضو مفیدی در حامعه بشود از شاه مملکت که با هزاران مشکل که بزرگترین انها همین وطن فروشها بودند انتقاد کند . انتقاد خوب است ولی منتقد باید شخصا عضو مفید جامعه باشد . این هست منطورم دوست عزیز
دوشنبه 22 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
سوال من از همه دوستان است . اولا بنظر بنده احمدی نژاد خوب کار می کنه .ولی فرض بگیریم نظام سقوط کرد . ایا شخصی بهتره و شایسته تر از شاهزاده رضا پهلوی برای رهبری سراغ دارید .?
دوشنبه 22 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
oghab - فنلاند - هلسینکی هموطن عزیزم امریکاییها دارای بلوغ فکری و رشد سیاسی کافی برای انتخاب رییس جمهور هستند ولی برای ایرانیهای عقب افتاده همان انتخاب انگلستان کافیست و باید سلطنت پهلوی احیا شود .بله??!! خواهش میکنم اینطور نفرمایید .
دوشنبه 22 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
bawafa1385 - المان - هامبورگ متاسفانه موافق با هیچ جای حرفهاتون نیستم شما در جایی میفرمایید .(من از پول و ثروت و دارائی حرفی نزده ام) و در جای دیگر دوباره تکرار میکنید ( اقای مشیری که بعد از 40 سال نتوانسته در یک کشور ازاد و مستعد ترقی پیشرفتی نماید و برای خودش عضو مفیدی در حامعه بشود.....)و در انتهای کامنت تون (منتقد باید شخصا عضو مفید جامعه باشد )!!!!?????چرا? به هر حال موفق باشید
دوشنبه 22 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
mashdy/امریکائی ها همان اندزه تو فیلسوف فهم و شعور سیاسی دارند .وایرانی ها هم مثل من یک ایرانی .ولی اگر کس دیگر را سراغ داری بگو .والا .ببند ....
دوشنبه 22 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
afshin7174 - ایران - تهران . احمدی نژاد دیوانه است که عتیقه!
دوشنبه 22 آذر 1389

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.