افشین قطبی به چاوی رای داد

 
افشین قطبی به چاوی رای داد

سرمربی تیم ملی ایران در رای گیری برای انتخاب مرد سال فوتبال جهان به هافبک بارسلونا رای داد.

برای انتخاب مرد سال فوتبال جهان هر ساله مربیان تیم‌های ملی، کارشناسان و کاپیتان های بزرگ دنیا در رای گیری شرکت و بازیکن سال فوتبال را انتخاب می کنند.
امسال نیز این رای گیری در سطح جهان انجام می شود و افشین قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران برای انتخاب گزینه نهایی در این رای گیری شرکت کرد.

قطبی درباره رای خود برای انتخاب مرد سال فوتبال جهان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: انتخاب سختی بود، چون فاصله بازیکنان نامزد بسیار کم بود. حرکات مسی بسیار در مستطیل سبز بسیار شگفت‌انگیز است. چاوی هم 10 سال است که در میانه میدان فوق‌العاده ظاهر شده و هر مربی آرزوی داشتن چنین بازیکنی را دارد. اینیستا هم که دیگر نیازی به تعریف ندارد. با تمام این شرایط و ارزیابی‌هایی که انجام دادم رای اول خود را به نام چاوی انتخاب کردم.
وی افزود: انتخاب بهترین بازیکن سال جهان بستگی به نظر و سلایق شخصی دارد، اما من از تماشای بازی چاوی همیشه لذت برده‌ام. بعد از انتخاب اولم، مسی را به عنوان نفر دوم و اسنایدر را به عنوان سومین بازیکن مورد علاقه خود انتخاب کرده و به آنها رای دادم. اگر چه به بازی اینیستا علاقه خاصی دارم اما ترجیح دادم اسنایدر را به عنوان گزینه سوم انتخاب کنم.
مرد سال 2010 جهان 21 دی انتخاب می شود.

اسالم تالش - ایران - تالش
خب ؟؟؟؟؟ که چی ؟؟؟؟؟ اصلا این چی کارست که رای داده ؟! مهم رای آقاست . ایشون یه رای داره که اونم واسه هیچ کس معلوم نیست . اصلا معلوم نیست ولی نظرش به این مادر مرده احمدی نزدیکه !
جمعه 19 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
منظور از چاوی همون ژاویه؟
جمعه 19 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.