حمله مرد اسیدپاش به دختر جوان

 
حمله مرد اسیدپاش به دختر جوان

راکب موتورسیکلت که با تعقیب یک دختر جوان از مقابل خانه تا چند قدمی محل کارش با پاشیدن اسید او را سوزانده است، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

به گزارش «جام‌جم» ، عصر روز یکشنبه گذشته مردی با حضور در وقت کشیک دادسرای ناحیه 2 تهران از مرد غریبه‌ای که به چهره خواهر جوانش اسید پاشیده بود، شکایت کرد. شاکی در تشریح ماجرا به بازپرس طوفانی گفت: صبح روز حادثه خواهر 27 ساله‌ام از خانه‌مان در یکی از محله‌های شمال غرب تهران خارج شد تا به محل کارش برود، ولی نزدیکی محل کارش از سوی موتورسواری ناشناس با اسید مورد حمله قرار گرفت و اکنون در بیمارستان بستری است. در پی اظهارات این مرد، پرونده‌ای تشکیل شد و در اختیار ماموران اداره 16 آگاهی تهران قرار گرفت.

دختر مصدوم در بیمارستان

ماموران با حضور در بیمارستانی که دختر جوان بستری بود، متوجه شدند او از ناحیه صورت و بخش‌هایی از بدن دچار سوختگی شده است.

با تحقیق از دختر مصدوم، معلوم شد مرد غریبه‌ای قبل از وقوع حادثه، او را به اسم صدا زده و به محض آن‌که دختر جوان سرش را برگردانده، مرد موتورسوار که کلاه‌کاسکت به سر داشته، به صورت او اسید پاشیده و متواری شده است.

در پی این حادثه با فریادهای دختر جوان، مردم به کمک وی شتافته و او را به بیمارستان منتقل کردند. با ثبت اظهارات دختر مصدوم و تحقیق در محل حادثه، معلوم شد دوربین مداربسته چند مغازه و بانک تصویر مرد اسیدپاش را ثبت کرده است.

بنابر این ماموران به بازبینی فیلم‌های دوربین مداربسته این مراکز پرداختند تا بزودی مرد اسیدپاش را شناسایی و دستگیر کنند.

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
کار کاره ساندیسی. .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
باید کار بسیجی باشه
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
عجب بدبختی دنیا روگرفته! حسادت رو کنترل نکنی دنیا رو به اتش میکشه!.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
خدا لعنتش کنه. این افراد چی فکر میکنن که این کارها رو میکنن؟ یک عمر زندگی یک آدم رو از بین برد.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

naghme 77 - سوئد - گوتنبرگ
این مردای ما توی ایران کی می خوان متمدن بشن خدا می دونه
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
مردهای ایرانی در ایران چقدر نامرد عمل میکنند تا حالا دیدید زنی بخاطر خیانت مردش یا مشکلات خانوادگی دست به این کار وحشیانه بزند جز تحمل و سکوت و گاها خیانت چیز دیگری برای تلافی نمی دانند. وای خدا نهایت بیرحمی و بی وجدانی و نامردیه اگر کسی اینکارو بکنه آخه چطور از دلشون میاد بخاطر عدم موافقت در ازدواج و غیره یک دختر جوان را تا آخر عمر بدبخت کنند واقعا متاسفم به این قلبی که خداوند فقط در وجود مردهای ایراین گذاشته . آیا کسی سراغ دارد در خارج از کشور مردی چنین کاری را بکند شاید به ندرت در یک قرن ولی در ایران شاید سالی 10 بار یا بیشتر شاهد این ماجرا هستیم آخه چرا همه چی فقط و فقط در ایران اتفاق می افتد .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

dariush_1 - ایران - گنبد کاووس
به نظر من که کهریزک لایق این دسته از آدمهاست نه ....
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
shirzan48 - بلژیک - بروکسل-متحول شدی! نه خوبه یعنی عالیه مرسی/naghme 77 - سوئد - گوتنبرگ-واقعاااا گل گفتی مرسی/
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
shirzan48 - بلژیک - بروکسل . من پاسخ شما رو ارجاع میکنم به ماجرای اسید پاشی مریم به داریوش افبالی در پیش از انقلاب و دومورد اسید پاشی رندم در دو ایالت امریکا که درنهایت یه زن سیاهپوست دستگیر شد, حدود امیزش و رفتار ما با جنس مخالف بقدری عمیق است که عکس العملش در حالت مثبت عشقی زیبا و اتشین ودرحالت منفی نفرت واتش است! مختص ایران نیست اما اموزش غلط توسط مادران به پسران باعث شده مردان زنها را موجودی خیلی با ارزش تصور کنن, و مساله حجاب و قطع ارتباط انسانی در جامعه موضوع راپیچیده کرده, زنهاهم مرد را موجودی پست دله ی می بیند که سزاوار هر توهینی است , و درتوهین هم دریغ نمیکنن. اگر ما زن را انگونه که غربیها می بیند, میدیدیم نه با ده کیلو پارچه و یک قیافه ماسک ارایش موضوع این نمیشد!.
جمعه 19 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
حالا اگه بگیرن لهو لوردش کنن مردم میگن جمهوری اسلامی بده
جمعه 19 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
نهایت بی شرفی یک فرد که نام انسان را هم یدک میکشد . عقده حقارت . کمبود اجتماعی . بیکاری . بی عاری . نداشتن تربیت خانوادگی بمعنی واقعی و مهمتر از همه عزیز درد دانه مامان جون بودن . اینها یک قسمت کم و کوتاه یک چنین جنایتی است که بچه سوسول های وطنی مرتکب میشوند
جمعه 19 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
sepehr_ در ادامه پاسخی که به shirzan48 بیان کردی من میخواستم این مطلب رو اضافه کنم که در مارچ 2008 یک دختر انگلیسی 26 ساله که کار مدلینگ انجام میداد, مورد حمله اسید پاشی که از طرف دوست پسرش برنامه ریزی شده بود ,قرار گرفت. که البته دوست پسرش و فرد اسیدپاش, هر دو به حبس ابد محکوم شدند. بله این موضوع مختص به ایران نیست ولی در ممالک پیشرفته به ندرت اتفاق می افتد.
جمعه 19 آذر 1389

dook - امارات - دبی
در پی این حادثه با فریادهای دختر جوان، مردم به کمک وی شتافته و او را به بیمارستان منتقل کردند. کدوم مردم.ادمهای بی بخار.
جمعه 19 آذر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
dariush_1 - ایران - گنبد کاووس . اتفاقا کهریزک بدست همین ها ساخته و اداره میشه
جمعه 19 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
tanhaee - ایران - اصفهان ..هیچ کارش نمیکنن چون. کار کاره ساندیسی برای اینکه ملت را در برابر همدیگر قرار بدن و به همدیگر توهین کنند این کارهای ناشایست و دور از انسانیت را انجام میدن. همین الان هم شما خیلی اعصابت خورده چون خود را عضوی از این مردم میدانی ولی افسوس که. نااهلان
جمعه 19 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.