رییس فارسی وان: هیچ قراردادی برای دوبله در تهران نداشته ایم

 
رییس فارسی وان: هیچ قراردادی برای دوبله در تهران نداشته ایم

رییس اجرایی شبکه فارسی وان که سریال های تلویزیونی به زبان فارسی پخش می کند در واکنش به ادعاهای دادستان تهران مبنی بر تعطیلی مرکز دوبله این تلویزیون گفت که هیچ قراردادی برای دوبله در تهران نداشته ایم.

زید محسنی در گفت و گو با خبرگزاری رویترز گفت: «ما هرگز هیچ قراردادی برای دوبله در تهران یا کارمند و یا تولیدی که در ایران صورت گیرد، نداشته ایم.»

شبکه تلویزیونی فارسی وان که برنامه های خود را به صورت رایگان از ماهواره پخش می کند توسط شرکت های نیوزکورپ و گروه موبی افغانستان تاسیس شده است.

روز سه شنبه، عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران، با بیان اینکه مرکز دوبله فیلم های شبکه فارسی وان در تهران پلمب شده است گفت: «این مرکز با هدف کمک به جریان ضدانقلاب وظیفه دوبله فیلم های شبکه فارسی وان را در دفتری واقع در مرکز شهر تهران بر عهده داشت.»

وی با اعلام اینکه در این رابطه پنج نفر بازداشت شده اند، افزود: «در داخل این مرکز دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ‌ای وجود داشته است که برای دادستانی جای سئوال دارد چگونه این تجهیزات پیشرفته وارد کشور شده و در این مرکز نصب شده است.»

این اظهارات در حالی بیان می شود که رییس اجرایی شبکه فارسی وان می گوید این تلویزیون حتی هیچ قرارداد پروژه ای در ایران نداشته است.

آقای محسنی گفت: «اگر قراردادی خارج از شرکت داشته ایم و بعد کار به فردی در تهران واگذار شده است، هیچ اطلاعی در این زمینه نداریم.»

شبکه تلویزیونی فارسی وان از تابستان سال ۲۰۰۹، راه اندازی شده و بیشتر، سریال های تلویزیونی تولید آمریکا، آمریکای لاتین و شرق آسیا را پخش می کند.

این شبکه اعلام کرده که قصد دارد حدود ۱۰۰ میلیون مخاطب فارسی زبان در ایران، افغانستان و تاجیکستان را جذب کند.

در حال حاضر هیچ شبکه تلویزیوی خصوصی در ایران فعالیت ندارد و انحصار تولید و پخش برنامه های تلویزیونی در اختیار صدا و سیمای جمهوری اسلامی است.

مقام های تندرو جمهوری اسلامی ایران بارها آمریکا و سایر کشورهای غربی را متهم کرده اند که قصد دارند از طریق «جنگ نرم» و «انقلاب مخملی» با کمک به روشنفکران، سایت های اینترنتی و شبکه های ماهواره ای، نظام اسلامی را ساقط کنند.

این تلویزیون همچنین متهم شده که با نمایش «عریان گرایی» و «روابط غیر اخلاقی» میان زن و مرد در صدد فروپاشی نهاد خانواده در ایران و «گسترش فساد» است.

شبکه فارسی وان از یکسال پیش به شدت از سوی رسانه های هوادار دولت جمهوری اسلامی و نمایندگان مجلس مورد حمله قرار گرفته و به دلیل ارسال پارازیت های وسیع بر روی فرکانس های آن، پخش برنامه هایش از ماهواره هاتبرد به یوتل ست منتقل شده است.
bluestar - ایران - تهران
فارسی1 خیلی مزخرفه
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
نیاز به تکذیب نیست. هیچ خری دیگر چنین ادعاهایی را باور نمی کند.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

msforugh - ایران - تهران
سگ فارسی 1 می ارزه به سریالهای در پیتی سیمای میلی . فعلا که تقریبا 50 در صد طرفدار در ایران داره و کور شود هر انکس که نتوان دید .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

gorgnama - ایران - تهران
حالا همه اینا به کنار چرا چند هفتس که اشنایی با مادرو نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
خیلی هم جالب است وقتی که مقامات جمهوری اسلامی از برنامه های فارسی 1 انتقاد می کنند کاملا" مشخص است که تمام فیلم هارا حتی تا آخرین قسمت دیده اند. خیلی هم اگر ناراحتند برنامه های تلویزیون دولتی ایران را درست کنند و انقدر پشم و اراجیف نشون ندن تا همه آنها را نگاه کنند. جالب است که از پی ام سی انتقادی ندارند
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

chicho1985 - اکراین - خارکف
msforugh - ایران - تهران خیلیییییییییییی باهات موافقم. فارسی 1 تووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووپ ترین کانال دنیاست فارسی 1 دوست داریم فارسی 1 دوست داریم فارسی 1 دوست داریم فارسی 1 دوست داریم فارسی 1 دوست داریم .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
chicho1985 - اکراین - خارکف / اما خداییش سریال های چرت کلمبیایی+کره ای با اون دوبله، اصلاً جالب نیست. الان هم که با شبکه جدید manoto دیگه کمتر کسی فارسی1 رو نگاه میکنه. به نظر من mbcpersia روی عرب ست که زیرنویس فارسی داره، هم به تقویت زبان کمک میکنه، هم سرگرم کننده هست. جدیداً هم یه سریال فوق العاده امریکایی به نام گریز آناتومی رو با دوبله با کیفیت بالا پخش میکنه که واقعاً محشر و آموزنده هست. مخصوصاً جملاتی که در پایان هر قسمت گفته میشه.
جمعه 19 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
فارسی 1 شبکه احمقهاست
جمعه 19 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
حاجی . حاجی با تو هستم .باز که گل کاشتی حاجی خدائیش این قوم ضاله و کافر و دشمنان اسلام عزیز در فکر انقلاب مخملی هستند . اخه حاجی تو بهر کس و هر جا میرسی فورا انقلاب مخملی را پیش میکشی . بابا انقلاب همانی بود که شما کردید و درست هم کردین . دیگه مخملی و غبر مخملی نداریم پدر بیامرز . حاجی ترا خدا دیگه اینقدر دشمن . دشمن . مخملی مخملی نکن ولی از همه اینها گذشته جان حاجی این کلمه عریان گرائی و روابط غیر اخلاقی در صدد فرو پاشی روابط نهاد خانوادگی ایرانی هستند را خیلی خوب امدی اگر تونستی باز هم بگو تا دشمنان اسلام بدانند شما چیزی حالیتونه . یادت نره حاجی . حاجی چاکریم . حق و حساب ما یادت نره
جمعه 19 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.