عبداللهی: افراد پاک نسبت به اسامی مخفف حساسیت نشان نمی‌دهند


عبداللهی: افراد پاک نسبت به اسامی مخفف حساسیت نشان نمی‌دهند

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: افرادی که تخلفی مرتکب نشده‌اند و پاک هستند نباید نسبت به اسامی مخفف حساسیت نشان دهند.

حسین عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد خبر دستگیری بازیکنان فوتبال در یک پارتی شبانه و برخورد فدراسیون فوتبال با این افراد گفت: تا این لحظه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به این مسئله ورود نکرده است. طبق قانون باید ابتدا مراجع انتظامی و قضایی در این مورد تصمیم گیری کنند و پس از اینکه مراجع قضایی در این زمینه رای صادر کردند ما در فدراسیون برایشان تشکیل پرونده می‌دهیم.
وی ادامه داد: طبق آئین‌نامه انضباطی که وجود دارد، اگر اهالی فوتبال رفتاری خلاف شأن حرفه‌ای فوتبال از خود نشان دادند می‌توانیم با آنها برخورد مضاعف انجام دهیم زیرا مردم و جوانان علاقمند هستند تا بدانند که فلان ستاره فوتبال چه رفتاری از خود نشان می‌دهد اما در موارد دیگر و مردم عادی که هر روز در صفحه حوادث روزنامه‌ها می‌خوانیم حساسیتی وجود ندارد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: پس از اینکه حکم قطعی از سوی مراجع قضایی در مورد این افراد صادر و تخلف آنها محرز شد ما به این پرونده ورود خواهیم کرد و محرومیت‌هایی طبق آئین‌نامه در نظر می‌‌گیریم. این محرومیت‌ها می‌تواند از چند جلسه محرومیت تا حداکثر سه سال باشد، البته می‌توان در صورت تکرار تخلف تشدید مجازات را هم در نظر گرفت به همین دلیل کفاشیان صحبت از محرومیت مادام العمر کرده است.
عبداللهی در مورد اسامی مخففی که در رسانه‌ها اعلام شده و برخی از اهالی فوتبال نسبت به آن حساسیت نشان داده‌اند و تهدید به شکایت کرده‌‌اند به فارس گفت: نام و نام خانوادگی اختصاصی نیست و تشابه وجود دارد بنابراین اگر بر فرض اعلام شود ح.ع من نباید بگویم منظورشان من بوده‌ام زیرا ممکن است منظورشان حمید علیفر باشد. افراد پاک که در مسئله دخیل نبوده‌اند نباید نسبت به اسامی مخفف حساسیت نشان بدهند.

کیوان کیخسروی - ایران - سبزوار
من هنوز لزوم حفظ آبرو برای افرادی که برای حفظ شأن خودشونت مایلی ندارن رو نمی دونم فوتبال حرفه ای اخلاق حرفه ای داره ، رسانه حرفه ای داره و همه چیش حرفه ای یه . در حال حاضر تو ایران فقط قرارداد و مبالغ اون حرفه ای یه .بقیه اش از فوتبال آمارتور گامبیا هم عقب تره
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.