تحقیر مسافران ایرانی در فرودگاه دوبی

 
تحقیر مسافران ایرانی در فرودگاه دوبی

در اقدامی تکراری و با گستاخی تمام صورت گرفت؛ماموران فرودگاه دوبی با معطل کردن مسافران و تفتیش دستی وسائل و بار آن ها به بهانه تحریم! ایران وسائل مسافران را برداشته و توقیف کردند و این در حالی بود که در میان اموال توقیف شده،ماست، خمیر دندان و وسائل گرانقیمت دیده می شد و این ماموران بدون هیچ گونه توضیح منطقی به بهانه تحریم ایران هرآنچه خود نیاز داشته را برداشته و به کام خود ضبط کردند.
مسئولان فرودگاه دوبی، در اقدامی تکراری به مسافران ایرانی پرواز صبح امروز توهین کرده و با تفتیش وسائل مسافران صحنه ای تحقیرآمیز را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار «تابناک اجتماعی»، مسافران ایرانی پرواز شماره 358 ایران ایر، که قرار بود ساعت 9.10 از دوبی به مقصد تهران پرواز کند، با گستاخی ماموران فرودگاه دوبی این شهر متعلق به کشور حاشیه خلیج فارس، مورد بی احترامی قرار گرفته و تحقیر شدند.

ماموران فرودگاه دوبی با معطل کردن مسافران و تفتیش دستی وسائل و بار آن ها به بهانه تحریم! ایران بدون هیچ گونه توضیح منطقی وسائل مسافران را برداشته، توقیف و ضبط کردند.

نکته جالب اینجاست که در میان اموال توقیف شده، از ماست و خمیر دندان گرفته تا اجناس گرانقیمت و با ارزش دیده می شده است.

مسافران ایرانی که مانند همیشه هیچ امیدی به پیگیری این موضوع توسط مسئولان سفارت ایران امیدی نداشتند به ماموران پلیس فرودگاه مراجعه کرده و به این اقدام توهین آمیز و دزدی به شیوه جدید ماموران فرودگاه اعتراض کردند که پلیس امارات نه تنها حق را به ماموران داده بلکه به نحوی ناشایست با ایرانیان برخورد کرده است.

گفتنی است، این گونه برخوردها نخستین بار نیست که از سوی اماراتی ها صورت می پذیرد و مسئولان فرودگاه امارات بارها ایرانیان را تحقیر کرده و برخورد بسیار ناشایستی از جمله تفتیش بدنی، سین جیم بی مورد، معطلی مسافران و ... با مسافران ایرانی را داشته اند و این در حالیست که تا کنون شاهد هیچ گونه تحرک اقدام قابل توجه از سوی مسئولان وزارت خارجه و سفارت ایران در مقابل گستاخی اماراتی نبوده ایم و مشخص نیست چه کسی مسئول و پاسخگوی توهین و تحقیر شخصیت ایرانیان در این کشور حاشیه خلیج فارس است.

dxb - امارات - دبی
وقتی یه مشت ادم دزد و معتاد مواد مخدر با خودشون قاچاق می کنن و باعث ابرو ریزی میشن , اخر و عاقبتش هم همینه که می بینین!!!
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

siah76 - امریکا - لوس انجلس
خلایق هرچه لایق...
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

robinhoodd - استرا لیا - ملبورن
من نمیدونم چرا iranianuk هر روز با گزاشتن چند خبر ضد ایرانی و بدترین خبرهای جنایت و قتل داخلی و تیتر زدنه تحقیر امیز به مسائل دنبال چی میگرده.?! لطفا کمتر با این اخبارهای احمقانه ایرانی رو از ایران و ایرانی بیزار کنید.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

msforugh - ایران - تهران
گند زدید به مملکت و رفت . دیگه اعتباری برای ایران و ایرانی باقی نمونده . این هم قسمتی از مدیریت جهانی ممی
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
خوب مگه مجبورین برین که تحقیر بشین، حق تونه، مگه جا قحطیه واسه مسافرت. اگه هم واسه تجارت رفتین که بیشتر بخورین، یه لیوان آب هم روش، نوش جونتون.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

garfieldx - ایران - تهران
وطن یعنی همین آینه دق -------- وطن یعنی خلایق هر چه لایق
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

بیداری - انگلستان - لندن
کاش این هموطنان اینقدر دوبی نمیرفتند.آخه کجای این طویله قشنگه. 4 تا خیابون و هتل و چیزای دیگه. اگرچه برخی هم برای گرفتن ویزا میرند . از جنگ و جمهوری اّسلامی متنفرم اما این عرب ها خیال برشون داشته. نمیدونن با 4 عدد موشک میلیلردها میلیارد سرمایهشون میره رو هوا و برجاشون مثل دامینو روی هم میریزه و امریکا هم تا بیاد به دادشون برسه اینا گرچه خاک تو سر هستند اما باز هم خاک تو سر تر میشن. ناگفته نماند نصف بیشتر این مشکلات زیر سر آمریکاست که به اینا رو داده و اینا هم به حساب آمریکا از این غلط ها میکنند. این عرب ها اینقدر پیزوریند که تا به حال نتونستند یک سانت از اسراییل را بگیرند و تو همه ی جنگ ها بازنده بودند چه برسه فکری برا ایران بکنند. به نظر من اگرچه آخوندها آشغال و پیزوری اند اما عرب ها مثل سگ از همین ها هم میترسند چرا؟ چون سگ پدر تر و پیزوری تر از عرب حرومزاده جایی پیدا نمیشه
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

datam - ایران - تهران
دوستان عزیزی که به کشور های عربی سفر میکنند و پول نازنینشان. را به جیب عرب های پست میریزند باید چنین تحقیر هایی را هم تحمل نمایند . مسافران ایرانی باید بدانند هم اکنون ایران یک استان چرب و نرم جنوب لبنان میباشد
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

rojina9000 - ایران - تبریز
چرا نباید این کارو بکنند؟ این عمل هیچ ربطی به امارات و پلیسش نداره . اینا نتیجه ی محبوبیت ! بیش از حد حاکمان عرب پرست ایران است. از دولتی که خلیج تمام تاریخ پارسش را دودستی به عربها بخشیده و حتی از نام جدید آن ( ع ر ب ی ) حمایت میکنه نمیشه بیش از این انتظاری داشت که باعث بشه به ملتی مثل ملت ایران همچین توهین هایی بشه.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
مسافران بسیار بسیار محترم ایرانی باید بدانند که بازرسی فرودگاهی به خاطر تحقیر مسافر نیست بلکه این حق پلیس هر کشوری است و اگر به آمریکا تشریف ببرند می بینند که خود آمریکایی ها و اروپایی ها در فرودگاه ها بازرسی ده ها مرتبه شدیدتر را تحمل می کنند و به تریج قبایشان هم بر نمی خورد. در وصف وضعیت این مسافران همین بس که از ایران با خود "ماست" به دبی می برند و از اینکه ماستشان را توقیف کرده اند ناراحت می شوند. ضمنا یک سوال: چرا در این گزارش از خمیردندان و ماست (محلی مناسب برای اختفای هرویین) نام برده شده ولی هیچ نامی از اشیا گرانقیمت ضبط شده نیست؟
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

علی بی غم - ایران - تهران
آقا نرید تو این کشور خراب شده خوب مگه مجبورید؟ گوربابای هرچی عربه می خواهید عشق و حال کنید برید ترکیه گرچه سگ زرد برادر شغاله ولی هرچی باشه عرب نیستند تازه آب و هواش هم از دبی خاک بر سر بهتره به خدا هربلایی که سرتون بیارند حقتونه شلوارتون را هم بکشند پائین باز هم کمه. خوشم میاد از این اروپایی ها وقتی می گن به فلان کشور نرید دیگه هیشکی نمی ره ولی ایرانی جماعت بدتر می کنه فکر می کنند اونجا تخم دو زرده می گذارند از ماست که بر ماست.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

headman - امارات - ابوظبی
چرا این همه دروغ میگین..من سالهاست در این کشور زندگی میکنم و مثل خیلی ها همیشه در حال رفت و آمد با ایران هستم و تا حالا هیچ بی احترامی نه نسبت به من نه دیگر مسافران صورت نگرفته.منبع این مه دروغ کجاست؟در ایران خیلی بی احترامی صورت میگیره تا اینجا.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

fdsa60 - ایران - تهران
وقتی که ایران هست خلیج یعنی فارس. این از اقتدار دولت مش محموده که اینجوری با ایرانیها برخورد میشه .امیدوارم پس از سرنگونی این رژیم حکومت جدید درس بزرگی به این اعراب کثیف خلیج فارس بدهد.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

Ali 25 - امارات - دبی
سلام من 25 ساله که دبی زندگی می کنم سالی دوبار به ایران سفر می کنم یکبار هم از این صحنه ها ندیدم هم خودم هم خانوادم! در ضمن شاید جالب باشه بدونین اونایی هم که علاقه ای به ایرانی ندارند یا دست تحقیر ایرانی ها می زنند اکثریت اصلیت ایرانی هستند اکثرکارکنان فرودگاه اصلیتشان یا بندری یا بلوچی یا جنوبی هستند اما اماراتی نشون میدن بعد از اینکه پاسپورت امارات گرفتن یادشون میره که ایرانی هستند اینقدر از عرب ها بد نگیم !
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
مگر مجبورند که به این کشور بی بته با ان مردم تازه به دوران رسیده بروند. از یک طرف سالی پنج میلیارد دلار توی جیب عربستان می ریزند که شاهزاده های بی ارزش سعودی انها را در عشرتکده های موناکو مصرف کنند از طرف دیگر میلیونها دلار به حلقوم اماراتیهای کثافت. از ماست که بر ماست.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
اریامهر کجائی دوباره عزت واحترام ایرانیان رو تو دنیا بر پا کنی, ساندیس خورا نظر بدید ادم فروشا
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

louisette - فرانسه - مارسی
ما هم یکسال به آن کشور ها نرویم آنوقت خواهید دید چه پدری از آنها در میاد. موقع جنگ ایران وعراق نیز بدتر بود یادم میاد با دعوا وتوهین به زن ومرد گمرکچی به عربی از آنها خواستم با ما درست رفتار کنند چون ممکن است روزی ورق برگردد و صدام گوربگور بشه وبرای عربها گران تمام شود .یادمه آن ماموران سیاه پوست (احتمالا سودانی یا یمنی بودند )بمن گفتند شما چطور به عربی خوب صحبت میکنید ؟آنها گفتند :دستور است وما باید اطاعت کنیم.بهشان جواب دادم :نکنید! این مردمی که در صف ایستادند مردمانی محترم وخسته اند .با ما ایرانیان بد رفتار نکنید.جلوی من خدا بیامرز دکتر بهمن زند بودند سفیر ایران در ..... قبل از انقلاب. جا خوردند وگفتند: تو اینجا چه میکنی؟گفتم : بببینید این نفهم ها چه دارند با ما میکنند.البته به ایشان جمله ماموران معذور را تکرار کردم .ما هم باید یاد بگیریم تحریم کنیم.ما هم نباید بکشورشان برویم.ترکیه چرا نریم؟راه را دور کنیم ولی یک سیلی محکم توی دهان این آدم نشو های عرب خلیج فارس بزنیم تا بفهمند مردم مستقل اند وارتباطی با زد وبند های دولت ندارند. خفت تا کی؟ ما تقصیر داریم.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

arshia83 - اکراین - کیف
حالا هی پاشید برید دوبی پول بریزید تو جیب این عقب افتاده ها.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
سگ به روح پدر عرب بو گندوشون هم کرده ! میرن پولهاشون تو جیب این کثافتهای پابرهنه میکنند تازه ناز و ادا هم براشون در میارن !
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

fx4540 - کانادا - ونکوور
اگر همه مردم ایران این کشور فسقلی رو تحریم کنن و حتی بعنوان توالت هم ازش استفاده نکنن اونوقت عربها احترام گذاشتن به ایران و ایرانی رو یاد می گیرن.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

mehrdad_35 - سوئد - مالمو
من حاظرم پولم را برای سفر برم در کشورهای آفریقایی خرج کنم ولی هرگز پایم را در کشورهای حاشیه خلیج فارس نذارم. حالا بازم به بهانه دیدن کنسرتهای خواننده هایی رنگا به رنگ ایرانی می رن دبی ولی با کلی کالاهای گوناگون برمی گردنند. خلایق هر چه لایق
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

amirbenz - آمریکا - نیویورک
حالا بازم هی فرتو فرت با هواپیماهای امارات سفر کنید بگید ارزون و خوبه!!! این هم آخر و عاقبتش . بنظر من وقتش کاملا رسیده که ایران بدون توجه به نوع حکومتش یا هر مسئله دیگه ای باید بمب اتمی بعنوان یک آلترناتیو داشته باشه تا این عربهای وحشی سوسک خور و چه بسا بقیه دورو بریارو بتمرگونه سر جاشون والا از ادعای مالکیت چندتا جزیره و ادعای یک اسم عوضی برای خلیج پارس شروع شده و اگر جلوش گرفته نشه پس فردا بخشی از خاک وطن. این عربهای حرومزاده فقط زمانی خفه میشن که احساس ترس از طرف ایران بکنن و بس. جمیع العرب سخیف الأوباش!! أتمنى الموت المهلکة لجمیع من لهم.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

gol_gisoo - هلند - اترخت
اینجا هم خیلی چیزها را اجازه نداری با خود بعنوان بار دستی حمل کنی اخه کی ماست با خودش می بره داخل هواپیما
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

siya48 - آلمان - کلن
fx4540 - کانادا - ونکوور . ۱۰۰% با شما موافقم..تا زمانی‌ که ما ملت ایران هم تحریم کردن رو یاد نگیریم همیشه تحریم میشیم.اگه ما هم محصولاتی رو که از طریق کشورهایی که دشمن ملت ایران هستند(نه دولت ایران)تحریم کنیم،موقعییت عوض می‌شه.همین خانم‌هایی‌ که اینجا کامنت میذارن و به عرب بد و بیراه میگن،اکثر لوازم آرایش ،بهداشت،الکترونیکی،و غیره از طریق همین کشورها وارد ایران می‌شه..اینها باید تحریم بشه.توسط ملت ایران نه دولت ایران...
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

123 - ایران - تهران
آدم حسابی که پولشو تو جیب عرب سوسمار خور نمیکنه اینها سپاهی ها و لباس شخصیه ها هستن که می رن پولشویی بکنن بزار عربها یه تو شویی هم براشون بکنن
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
perspolisi - استرالیا - سیدنی ,,با نظرت موافقیم واقعا مگه جا قحطیه واسه مسافرت که تو گرمای جهنم بروید و با سرمایه گذاری جیب عربها را پرکنید 2-از بس این رژیم آخوندی ماموران امنیتی را با پاسپورت جعلی برای خرابکاری و جاسوسی به هر کشوری میفرستد و تا موقعیکه این رژیم فاسد گورشو گم نکند وضع همینطوره
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
ایرانی کجا ابرو داره که بخواد ابروش بره.مرد دیگه .....
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

m_h_gol - ایران - تهران
خاک بر سر کسانی که به این سرزمین سوسمار خوران سفر می کنند و خود را تخقیر می کنند !
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

Makao3000 - ایران - قم
بادرود به هم میهنان گرامی. این نمایشنامه ها نه برای نخستین بار است که اجرا میشود و نه برای آخرین بار این سرانجام ساده دلان و کسانیست است که به دبی ویاهرکشوردیگرعربی مسافرت میکنند .خوشابه حال من وسایرهم میهنان ایرانی خودم که نه به عربستان ,دبی,عراق ........... پانگذاشته و نخواهند گذاشت آیاآب وهوای خوبی دارند ؟ آیا فضای سبز طبیعی زیبایی دارند؟ هرچه دارند مصنوعی و ساخت دیگران است فرهنگشان هم که همین است ؟ این بیچاره ها حتی آب خوردن هم ازخودشان ندارندسراسر زندگی اینها همه واردات اروپا و آمریکا و ژاپن ودیگران است پس چه ارزشی دارد رفتن به چنین جاهایی ؟ اینها تنها یک نفت دارند که آنهم مانند گاو میدوشندشان وسپس بایک ماشین مدل بالا بهشان یک شخصیت کاذب میدهند و سرگرمشان میکنند خوب روشن است مردمی اینچنین درمانده هنگام روبرو شدن با ایرانیان با آن پیشینه فرهنگی غنی و دارای همه گونه امکانات طبیعی وخدادادی رشک بورزند واز روی عقده درونی مشکل ایجاد کنند. تنها راه چاره همانست که دربالا گفته شد و آن پانگذاشتن به چنین جاهایی است .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
خوب کردند تازه باید تو سرشون هم میزدند .اینهمه جا برای تفریح . میرند اونجا با چه ادا اطوار? کجا رفته بودی? دبی. بعد عرب را درست میکنند ملخ خور سوسمار خور. بعد باز همون عرب میشه واسه شون امام اون هم نه یکی بلکه 12 تا.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
Ali 25 - امارات - دبی ..مگه کشورای عربی به خارجیها تابعیت و پاسپورت میدن؟؟؟؟؟؟fx4540 - کانادا - ونکوور ...........دقیقا همین طوره دوست عزیز.بیشترین توریستهای دوبی ایرانیان هستن که خوبم اونجا پول خرج میکنن.واقعا چقد ما بدبخت شدیم که برای دو روز خوش بودن مردممون به دوبی سفر میکنن.دوستانی هم که میگن 50 ساله امارات زندگی میکنن و سالی 10 بار میان ایران و تحقیر ندیدن واقعا نمیدونم چرا بی جهت این چیزا رو کتمان می کنن؟ غیر از اینه که همیشه بدترین بخش فرودگاهشون رو به پروازهای ایران اختصاص میدن و بازرسی این مسافرین این بخش با بقیه قسمتها متفاوته؟؟ یادمه زمانیکه برای اولین بار باکلاس شده بودن و اسکن چشم می گرفتن فقطططططططططططط از مسافرای ایرانی این اسکن رو می گرفتن.فعلا که دست همه این عربها رو شد از کیسه ما میخورن و بعد امریکا و اسرائیل رو تشویق می کنن به ایران حمله کنه
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
به همه : یک سیخ بخودتان بزنید و یک جوالدوز به دیگران °! سیر به پیاز میگه, تو چقدر بدبویی °! دیک به دیک میگه, رویت سیاه *!* مسئولان فرودگاه تهران از لحاظ بی ادبی, حقارت و سادیسمی بودن, دست کمی از این مسئولان فرودگاه عربی ندارند !? پرسنل مهراباد با هموطنان ایرانیشان که عازم جهان اول هستند, برخورد حقارت امیز توام با حسادت و سادیسمی دارند °!
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ماموران اماراتی وحشی و نفهم و مانند اجداد هزار و چهارسد سال پیش شان رفتار میکنند. نژادپرستی ضدفارس در میان این تازیان خلیج فارس موج میزند. ایرانیهای نادان را بگو جا قحط است که به سرزمین این بدویان بادیه نشین میروند؟
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
esfahan_20 - ایران - اصفهان ..کافر همه را به کیش خود پندارد!!و آنچه که موجب تمایز و توفیق یا عدم توفیق یک اثر ادبی می شود ،در وهلهء اول توانائی و پشتوانه ء فرهنگی خالق آن اثر می باشد.یعنی آفرینندهء آن اثر ،صرف نظر از موضوعی که می خواهد مطرح کند ،از چه شگردی استفاده می کند تا موضوع را به مخاطب انتقال دهد.. Makao3000 - ایران - قم ..واقعیت همین است
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

bahar_88 - دوبی - دوبی
من 6 سال هست که دبی زندگی میکنم تقریبا سالی 5 بار به ایران میرم ولی هیچوقت بی احترامی از این عربها در فرودگاه ندیدم اتفاقا هر جا رفتیم این عربها می فهمن ما ایرانی هستیم خیلی با احترام رفتار میکنند.   باید دید از این تفرقه افکنی چه کسانی سود میبرند!! والا ما اروپا و امریکاش هم رفتیم ولی امنیت و احترام ....که در دبی من دیدم در هیچ جا ندیدم البته این نظر من
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

shiva_v - ایران - شیراز
کار ایرانی با اون ابهت و تمدنش به جایی رسیده که یه کشور بی ریشه به خودش اجازه میده با مردم ایران همچین برخوردی داشته باشه .دست دولتمردان ما درد نکنه که چه کردند با این ایران.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
بجای ریختن دور سفارت انگلیس و شعار دادن باید بریزند جلوی سفارت امارات و به این بی ادبی اعتراض کنند
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
برای آگاهی از اندازه کینه و نفرت و دشمنی تازیان خلیج فارس و پان عربهای جدایی خواه به این پیج سری بزنید بعد بگویید کی نژاد پرست هست. همه اتشها از زیر گور این تازیان بربر بلند میشود که به روشنی از کشتار فارسها سخن میگویند. https://www.facebook.com/TheArabianGulf.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
این بی شخصیتهایی که حاضرند واسه پول درآوردن هر گونه خفت و خواری رو بجون بخرند, نصف حقشونه که مثل پستها باهاشون رفتار کنن. مگه جا دیکه نیست که برن سراغ این بوگندوها. خاک بر سر زنان و دختران کثیف و پست و بی ارزشه ایرانی که مشتی از این زائده های جامعه سر از دوبی و امارات درآوردند ..بی شخصیت ها.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
اونا با ریشه ما کار دارند اقا جان از دید اونها ما عجم ایم مخصوصا شیعه که به خون شیعه تشنه اند.از رو نمی رید واجبه برید دوبی اون از دخترا که ابرو همه رو بردن این از بقیه که دست شون به دهنشون میرسه جا قحطع میرید پول بی زبون می ریزید تو شکم عربهای ملخ خور که تا دیروز افتابه رو جای پارچ تو سفره می ذاشتن خجالت بکشید
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

تی تی - اکراین - کیف
با همه دوستان موافقم
جمعه 19 آذر 1389

bahar_88 - دوبی - دوبی
اداره گمرک دبی روز پنج شنبه ۹-۱۲-۲۰۱۰ اعلام کرد ۱۱۳ کیلو گرم مواد مخدر را که در یک محموله هوایی از ایران وارد دبی شده بود کشف کرده است. https://sahamnews.org/?p=12535
جمعه 19 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
ایول, حالا دیگه باید از گربه هم منت بکشید
جمعه 19 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
وقتی تو مملکت خودمون بدتر از این با مردم برخورد میشه، از 4تا عرب گونی پوش چه توقعی میشه داشت؟!!!!
جمعه 19 آذر 1389

dook - امارات - دبی
مگه اینجا خونه خاله است.اینجا کشور قانونه نه مثل ایران.بیخودی کسی رو تفتیش نمیکنن.
جمعه 19 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
bahar_88 - دوبی - دوبی . من متاسفانه مجبور شدم ترانزیت از امارات عبور کنم, و فوقالعاده به من احترام گذاشتند اما درب ورودی هواپیما به سوی ایران جوانک سیاه پوستی بود که به دخترک ایرانی که همراه دوست پسرش خواست وارد هواپیما شود با نهایت تحقیر برخوردکرد! جریان این بود که اول سری G را سوارمیکردن ایشون خودش را انداخت جلوی من بعد بلیطش G نبود! سیاپوسته گفت میبینید با کیا طرفیم ما! گفتم اشتباه کرده! پوزخند زد! در هواپیما هم مهمانداران کنترل را به مسافرین واگذاشته بودن!.
جمعه 19 آذر 1389

ahoramazda.pers - هلند - امستردام
اریا مهر کجایی ببینی که به چه خفتی افتادیم ,شاه به ایران و مردم احترام گذاشت و نکشت این مردم رو ببینید به چه روزی افتادیم ,عربهای پاپتی چه میکنند با ماها
جمعه 19 آذر 1389

ahoramazda.pers - هلند - امستردام
یک ماه پیش خاستم برم wc در استگاه متروئ امستردام شخصی به من نگریست و گفت شما کجایی هستید ..?جواب دادم persian میدونید چه گفت به من گفت : بلدی بمب درست کنئ ?!!!!!!!!!!! خواستم گریه کنم . به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سر انجام بد داشتیم
جمعه 19 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
ahoramazda.pers - هلند - امستردام : دوست عزیز, تا حالا منتظر جواب دیگران بشما بودم, که دیدم کسی جوابت را نداده ! پس, جواب من بشما : در WC عمومی نباید حرف بزنی و به کسی نگاه کنی, زیرا اگر غیر از این باشه, طرف یا دیوانه است یا همجنسگرا, که خواسته سر حرف را با شما باز کنه °!° زیاد خودتو ناراحت این حرفها در اینطور مکانها نکن ^!^
شنبه 20 آذر 1389

daniall - فرانسه - نانت
ماموران فرودگاه دبی ماست و خمیر مسافران رو به سرقت بردن!!! بابا نگید ماست و خمیر اینا که خود مواد مخدر هستش که.اخه ادم نرمال با خودش ماست و خمیر میبره تو هواپیما?گور بابای امارات ولی این خبرها رو میشه تو وبلاگ ادمهای جوگیر پیدا کرد که جنس ایرانی رو میشناسن که با یک خبر این چنینی ایرانیهای احساساتی رو تحریک کنند یک عده به عربها فحش میدن یک عده یاد اعلیحضرت میوفتن یک عده به اخوندها بد و بیراه میگن عده ای هم یاد و خاطره ی تمدن و فرهنگ هزاران ساله رو گرامی میدارن.طرف ماست تو بغل داره میره سوار هواپیما بشه مگه میشه?مواد مخدر که هیچی اگه نیم کیلو اورانیوم غنی شده هم توش باشه کسی نمیفهمه.ماشالا زن و مردمون تو کار موادیم.
شنبه 20 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.