هواداران ویکی‌لیکس، سایت مسترکارت را از کار انداختند


هواداران ویکی‌لیکس، سایت مسترکارت را از کار انداختند

هکتیویست ها، حملات خود را معطوف به سایت هایی کرده اند که از ارائه خدمات به ویکی لیکس خودداری کرده اند

هکتیویست ها ادعا کرده اند برای اینکه از مسترکارت که ارایه خدمات به ویکی لیکس را متوقف کرده انتقام بگیرند، سایت اینترنتی این شرکت کارت اعتباری را از کار انداخته اند.

هکتیویست ها، هکرهایی هستند که فعال اجتماعی و سیاسی به شمار می روند.

گروه "ناشناس" (Anonymous) از چند روز پیش سایت هایی را هدف حمله قرار داده است که از همکاری با سایت ویکی لیکس امتناع کرده اند و به این سایت خدمات ارائه نداده اند.

این گروه از هکتیویست ها با حملات اینترنتی خود، سایت دفتر دادستانی سوئد را که پرونده علیه جولیان آسانژ، موسس ویکی لیکس را مطرح کرده، برای ساعاتی غیر فعال کردند.

این گروه گفته است علیه سایت هایی که آنها را "ضد ویکی لیکس" خوانده، حملات اینترنتی انجام می دهد.

از دیگر مراکزی که هدف حمله قرار گرفته اند، بانک سوئیس است که دارایی های جولین آسانژ را مسدود کرده است.

وب سایت پی پل (PayPal) هم که ارسال مبالغ اهدایی به سایت ویکی لیکس را متوقف کرده است، هدف حملات این هکرها قرار گرفته است.

حملات علیه این سایت ها از طریق 'حمله عدم سرویس‌دهی' (DDoS) صورت می گیرد.

در این حملات، با ایجاد ترافیک بی‌مورد و بی‌استفاده، حجم زیادی از منابع سرویس‌دهنده و پهنای باند شبکه، مصرف یا به نوعی درگیر رسیدگی به تقاضاهای بی‌مورد می شود و این تقاضا تا جایی که دستگاه سرویس‌دهنده را به حالت تعطیل در آورد، ادامه پیدا می‌کند.

گروه "ناشناس" اعلام کرده که با حملات آنها، سایت مسترکارت از کار افتاده است.

شرکت کارت اعتباری مستر کارت، انجام حملات اینترنتی را تائید نکرده اما متخصصان امنیتی گفته اند که سایت تحت حملات شدید (DDoS) بوده است.

نوآ بار یوسف، تحلیلگر ارشد امنیتی شرکت ایمپروا گفت که حملات صورت گرفته، بسیار هدفمند بوده است.

Big_bang - المان - درتموند
دمشون گرم
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
من که با خواندن و شنیدن این خبر, از خوشحالی اشک در چشمانم جمع شده بود, زیرا واقعا درداوره که از مدعیان ازادی بیان چنین ضربه ای بخوری و خود را تسلیم رفتار شیطانیشان ببینی. پس 100 افرین به بچه های Wikileaks که اینطور از Assange پشتبانی میکنند و باعث برداشتن " نقاب " این دول اول میشوند که بظاهر حامی ازادی مطبوعات و اطلاعات هستند !?
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
برای شناخت ویکی لیکس فقط کافیست بدانیم که احمدی نژاد ان را دروغگو نامیده!!?
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
دلم از نفرت پر از این بود که هرچی جنایت کاره و قاتل غربیه و بعلاوه یهودی ها مفت خور و اسارت گر بخودشون اجازه میدن مردم کشورهای "جهان سوم شده" و با گماشتگان عمامه بسر تازی پرستشون و یا از نوع کراواتیشون ملت های بدبخت رو به سیخ بکشند و هر کاری دلشون میخواد باهاشون بکنند و آب هم از آب تکون نخوره !! خوشم اومد بلاخره چند نفری پیدا شدند دست اراذلان جهان خواریهودی ومسیحی امپریالیست غربی رو رو کردند..آقایون صورتتون رو بیارید جلو چند ماچ بزم روی لوپاتون قبل از اینکه آقای بوش و دارودسته جهودهاش تو زندون دارتون نزده !! . یه خواهشی کوچکی از شما دارم که پرونده و قرارداد واگذاری ایران به گماشته انگلیس خمینی در سال 57 را هم بیرون بیارید !!دستتون درد نکنه و خدا از مردونیکتون کم نکنه !!
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

antidictatour - فرانسه - پاریس
غولی که از شیشه بیرون اومده دیگه نمیشه جمعش کرد. دست برو بچه های وی کی کیکس درد نکنه . دمشون گرم.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
antidictatour - فرانسه - پاریس : خمیر دندان هم همینطور, که وقتی بیرون امد, دیگه نمیشه داخل کرد °!° شاد و دمکرات باشید °!
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
دستشون درد نکنه!
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.