جوان ایرانی در کانادا، به قتل رسید


جوان ایرانی در کانادا، به قتل رسید

یک جوان 16 ساله ایرانی به نام یزدان غیاثوند غیاثی، صبح روز دوشنبه بر اثر اصابت گلوله از ناحیه سینه در شهر اتاوا به قتل رسید.
به گزارش «ایرانتو» ، به نقل از اتاوا سیتی زن، شاهدان عینی گفتند، مقارن ساعت 10 صبح، یزدان، سوار یک خودرو در کنار خیابان Booth شده و با سرنشینان آن به گفت و گو پرداخت، اما دقایقی بعد صدای دو شلیک شنیده شد و قاتلین، با باز کردن در خودرو، پیکر تیرخورده یزدان را به بیرون پرت کرده و متواری شدند.

با اعلام مشخصات خودرو توسط رهگذران، پلیس توانست وسیله نقلیه مذکور را توقیف کرده و دو سرنشین آن را ، بازداشت کند.

گفته می شود افراد بازداشت شده، 18 و 19 سال سن دارند اما هویت آنان یا انگیزه قتل مشخص نشده است.

یزدان از سه سال پیش ، به همراه والدین و خواهر کوچکتر خود، در منزلی در منطقه Nepean اتاوا زندگی می کرده و دانش آموز دبیرستان برد ویو بوده است.

وی تا قبل از روز حادثه، تا دیر وقت در کلاس های تقویتی یک دبیرستان دیگر، برای آمادگی ورود به دانشگاه در رشته مورد علاقه خود،"مهندسی مکانیک" شرکت می کرد.
Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
بنده خدا ناراحت کنندست
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
چقدر ناراحت کننده است 16 سال با سختی و مشقت چه در ایران و چه در خارج بچه ای بزرگ کنی و نگاه به قد بالای فرزندت بیندازی و تصویر خودت را در صورتش ببینی و خوشحال که به دانشگاه خواهد رفت و آینده خوبی خواهد داشت ولی در یک لحظه شیشه عمر جوان بدست جوانک های جنایت کار دست راستی نئونازی و هیتلرزاده های کثیف شکسته میشود !!. بنده خود را غم خانواده ایشان شریک میدانم امیدوارم که روزی و روزگاری امکانی برایم فراهم شود که لاقل پوزه کثیف تعدادی از این دست راستی ها کثیف را با دینامیت تکه تکه کنم !!! . درضمن چشم ولایت فقیه نفت فروش و کاسه لیس انگلیس هم روشن و آتش همیشه سوز تف و لعنت به گور خمینی ملعون !!
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک
واقعا درد اور است. به خانواده عزیزش تسلیت عرض میکنم.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
دردناک و باعث تاسف
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
جوانی و غرور کاذب جوانی. واقعا متاسف شدم
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

jp55 - ژاپن - توکیو
تسلیت به خانواده محترم واقعا خیلی دردناک است
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

ARAMESH2 - استرالیا - سیدنی
با دیدن این گزارش دردناک درد من دوباره تازه شد. 5 سال پیش برادر من هم که فوق دکترای شیمی بود که در حال ادامه تحصیل برای گرفتن مدرک پروفسوری بود و فقط 34 سال داشت یکی از موفقترین دانشجوهای دانشگاه macquarie بود که جلوی درب منزلش و در مقابل چشمان پسرش که ان موقع 6 سالش بود به قتل رسید خودرو و اشخاص از طرف همسایه ها دیده شده بودند ولی پلیس نژاد پرست استرالیا هیچ کاری نکرد. البته اگر مقتول یک معتاد خیابانی یا دزد استرالیایی بود پلیس در عرض 48 ساعت قاتلین را پیدا میکرد .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

emirates - امارات - ابوظبی
جوانی و غرور کاذب جوانی. واقعا متاسف شدم . دردناک و باعث تاسف. به خانواده عزیزش تسلیت عرض میکنم
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

antidictatour - فرانسه - پاریس
ارامش 2 استرالیا سیدنی . بسیار متاثر شدم. جوان با استعدادی مثل برادر تو اگر تو هر کشوری بود چقدر قدرش رو میدونستن و از استعدادش برای وطنش بهره میبردن ولی در غربت باید به دست نژاد پرستا کشته بشه درست مثل کیانوش اسا دانشجوی دکترای نابغه ای که به دست ادمخواران کشور خودمون کشته شد. اونائی که خوششون نمیاد که ازشون بپرسی پول نفتی که مال همه ما ایرانیاست و ما هم در اون درامد سهیمیم چی میشه و کجا میره که توی همون سرزمین بچه هائی هستند که یک وعده غذای کامل نمیخورن یا معطل یک جفت کفش میمونن.
جمعه 19 آذر 1389

pariha - کویت - کویت
ARAMESH2 - استرالیا - سیدنی - من هم وافعا متاسف شدم هم برای این جوان و هم برای برادر مرحوم شما روحش شاد
جمعه 19 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.