بیمارستان ،مرده بدهکار را گرو نگه داشت

 
بیمارستان ،مرده بدهکار را گرو نگه داشت

مسوولان یک بیمارستان خصوصی به خاطر پرداخت نشدن هزینه 8 میلیون تومانی بیمار فوت شده، از تحویل دادن جسد خودداری کردند.مسوولان این بیمارستان جسد مرد 60 ساله را از 4 روز پیش بابت طلب خود گرو گرفته‌اند. با شکایت خانواده مرد فوت شده در دادسرای ناحیه 2، بازپرس پرونده مسوولان بیمارستان را موظف کرد تا جسد را تحویل دهند و در غیراین صورت بازداشت خواهند شد.

به گزارش «جام‌جم»، روز گذشته مردی با حضور در شعبه 9 بازپرسی دادسرای عمومی ناحیه 2 از مسوولان یکی از بیمارستان‌های خصوصی تهران به خاطر تحویل ندادن جسد پدرش شکایت کرد.

مرد شاکی به بازپرس رنگ‌آمیز گفت: روزهای پایانی آبان ماه پدرم را که به خاطر سرماخوردگی، مشکل ریوی پیدا کرده بود، به مطب یک پزشک متخصص بردم.

شاکی یادآور شد: شامگاه یکم آذر دوباره وضعیت پدرم بدتر شد. بنابر این از مرکز اورژانس کمک خواستم که ماموران اورژانس بعد از معاینه اولیه به دلیل وضعیت جسمانی پدرم که هر لحظه وخیم‌تر می‌شد، او را به یکی از بیمارستان‌های خصوصی در غرب تهران منتقل کردند.

شاکی اضافه کرد: از ماموران اورژانس خواستم تا به خاطر وضعیت مالی من، پدر بیمارم را به یک مرکز درمانی دولتی انتقال دهند اما توجهی نکردند. پدرم به مدت 10 شب در بیمارستان خصوصی تحت درمان بود ولی تلاش پزشکان موثر واقع نشد و وی فوت کرد.

گرو گرفتن جسد در قبال نپرداختن پول

مرد شاکی تصریح کرد: وقتی برای تحویل گرفتن جسد پدرم به بیمارستان رفتم، مسوولان آنجا گفتند هزینه بستری و درمان پدرم 8 میلیون تومان شده و تا روزی که این مبلغ را به حساب بیمارستان واریز نکنم، جسد پدرم را تحویل نخواهند داد. شاکی ادامه داد: با التماس از مسوولان بیمارستان خواستم تا مبلغی را بگیرند و اجازه دهند جسد پدرم را به شهرستان منتقل و دفن کنم آن‌گاه مابقی پول را تهیه و به حساب بیمارستان واریز کنم که نپذیرفتند و از 4 روز پیش جسد پدرم را در سردخانه بیمارستان نگه داشته‌اند.

در پی اظهارات شاکی، بازپرس رنگ‌آمیز با صدور دستور قضایی از مسوولان بیمارستان فوق خواست تا جسد را تحویل خانواده‌اش دهند و در صورت اجرا نشدن حکم قضایی، مسوولان بیمارستان بازداشت و به دادسرا منتقل خواهند شد.

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
پول دکتر و بیمارستان را که اینجوری پیچوندی. فکر کنم سر قبرستان و مرده شور را هم یک جوری شیره مالیدی. خدا رحمت کند پدرت را که فرزندی درستکار مانند تو را تحویل جامعه داد.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
واقعا که بعضی ها بوی از معرفت و انسانیت نبرده اند
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
اسد ابولی واعظ - جاکارتا - تصور میکنم تو همه ی ملت را مثل خودت جیره خوار و نوکر آخوند تصور میکنی که هر جا کارت گیر کرد یه تلفنی یه سفارشی از بالا کارت و راه بیاندازه - عمو برو جایی دیگه عشوه ی آخوندی بیا که ملت بزرگ ایران خودشون را به صنار چندر عاز آخوند حرام لقمه نمی فروشه حتی اگر جنازه ی پدرش در گرو آخوند ماب هایی از قماش رهبر و رئیس جمهور مزلفت باشد . ضمنا همانطور نامت میگه انگاری وصی وکیل قبر کن و قبرستون و عزرائیل و نکیر و منکر هم هستی و طلبکار این بنده خدا شدی . برو جانم خدا روزیت را جای دیگه حواله بده دست از سر کچل ملت ایران بردار و بیخودی براشون روضه نخون و عشو ه ی آخوندی نیار. ( نمیدونم چرا ساندیس خورها اسم هاشون را هم عین آخوندها عوض میکنند بدبختها میخواهند حتی از قبل اسمشون هم از بیت المال ملت بخورند)
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

pesar shoja - استرالیا - استرالیا
تو سیدی که ندانسته به مردم تهمت میزنی. حق داری سید نبودی اینجوری نمی گفتی
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

arian02 - سوئد - استکهلم
سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی . از کامنتهای که مینوسی میشه فهمید از ان دسته از مومنینی هستی که در پیشانیئت جای مهر نماز از دور پیداست. ان روز خواهد امد که برای کارها و حرفهای که زدی بازخواستت کنند, اونجا دیگه ریش , پشم ,پول و حتی کبودی پیشانی کمکت نمیکنه. " انسانیئت " انقدرها هم که فکر میکنی بد نیست , اما راحت هم نیست. امتحان کن !
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

م ر - ایران - تهران
آقا سید شما چطور میتوانید قضاوت کنی که اون شخص دکتر و همه رو پیچونده انشااله کسی هیچوقت پایش به بیمارستان باز نشود اونهم خصوصی . جنابعالی آقاسید داوری بیجا هم به مرده و زنده کردی . اینقدر بعضی از دکترهای ما مادی شدن که جان یک انسان را به خاطر پول با بی اعتنایی و بی توجهی میگیرند . طرف هم پدرش فوت شده و هم باید 8 میلیون هم تقدیم کنه خدایا کمکمان کن .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

shnasahand - دوبی - الاهلی
خوب برادر گرامی چرا اجازه دادی پدرتو به بیمارستان خصوصی ببرن میگفتی ببرنش بولیوی تو همون بیمارستانی که رییس جمهوریهودیمون برای اونا ساخته مطمئننا هزینش به ده دلار یا ده پونزده هزار تومن نمیرسید ببین مقصر خودتی جون همون یهودی والا
جمعه 19 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.