افشین قطبی سرمربی یک تیم ژاپنی می‌شود


افشین قطبی سرمربی یک تیم ژاپنی می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که از مدتها قبل اعلام کرده است بعد از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا از این تیم جدا خواهد شد، پس از پایان همکاری‌اش با فوتبال ایران هدایت یک تیم باشگاهی در رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های ژاپن را برعهده می‌گیرد.

 گزارش خبرنگار مهر، قرارداد همکاری افشین قطبی با فدراسیون فوتبال ایران در پایان مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 آسیا به اتمام می رسد و از چندی پیش عنوان کرده تمایلی به تمدید قرارداد خود ندارد و می خواهد در فضایی جدید مربیگری را تجربه کند.

او که از اردیبهشت ماه سال 1388 هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفته است، پس از نزدیک به 21 ماه همکاری با فدراسیون فوتبال ایران مجددا به شرق آسیا بازمی گردد اما این بار مقصد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران کره جنوبی نیست و او به ژاپن می رود تا هدایت تیمی در جی لیگ را برعهده گیرد.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد، افشین قطبی با یک باشگاه ژاپنی حاضر در جی لیگ به توافق رسیده تا هدایت این تیم را در فصل 2011 فوتبال ژاپن برعهده گیرد. با توجه به اینکه لیگ ژاپن از بهار سال آینده آغاز می شود، افشین قطبی می تواند پس از فراغت از همکاری با تیم ملی فوتبال ایران مراحل آماده سازی تیم ژاپنی را برعهده گیرد.

پانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام ملتهای آسیا از روز 17 دیماه به میزبانی قطر برگزار خواهد شد که تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم این رقابتها با تیم های عراق ، کره شمالی و امارات همگروه است. شاگردان افشین قطبی در نخستین دیدار خود روز 21 دیماه به مصاف عراق خواهند رفت.

bluestar - ایران - تهران
کاش ایران میموند تا در صورت برکناری دایی سرمربی پرسپولیس میشد.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

benitala - ژاپن - یوکوهاما
راست میگی..میاد اینجا..خدا کنه بیاد مربی تیم شهر ما بشه.belmare shonan..موفق باشی.امپراتور..ولی من موندم.امپراتور ژاپن کجا میره. 2تا امپراتور که نمیشه..looooool
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

gogoli - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران .. چطوری بلو جان؟ انتخاب بین قطبی و دایی انتخاب بین شمر و یزیده! فقط مربی خارجی!. .
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
با زور تا جام ملتهای اسیا قطبی را تحمل کردند بعد اقا میگه قراردادم را تمدید نمیکنم.یادت رفته خواهش کردی که تا پایان بازیهای اسیایی بهت وقت بدن و بعد میریی.حالا میگی قراردادت را تمدید نمیکنی?گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف.ضمنا قطبی تا قبل از ایران امدن هرگز مربی نبوده.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

shoalieh siah - ایران - تهران
بزرگ ترین شیاد.اینم یه نوع بلوتوث قهوه تلخه.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
برو حالش رو ببر. نوش جونت. افتادی تو بهشت!!! خیلی ژاپن رو دوست دارم. سه سال اونجا بودم هم حال کردم هم زندگی!!!
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
پس با این حساب دور ور تیم ملی‌ رو تو بازیهای آسیایی باید خط کشید چون آقا دیگه به فکر ژاپن هستن. bluestar - ایران - تهران . کاش ایران میموند تا در صورت برکناری دایی سرمربی پرسپولیس میشد. اونوقت دیگه شما استقلولی‌ها خواب راحت ندارین که؟؟.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
dkdk-دانمارک-اسلیس: کاربر گرامی...افشین قطبی کمک داور یه. مربی خوب و مطرح جهانی از هلند بوده و با او همکاری خوبی هم داشته. .قطبی تجربه کمک مربی را حداقل داشته ...مربی های داخل چــــــی؟!. که یه شبه همه کاره میشن؟؟!...
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
gogoli - ایران - تهران - سلامت باشید. آخه با انتخاب یکی از این دو تا خیال تیمهای دیگه راحته
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.