ورود نیروهای بسیج و لباس شخصی از خارج دانشگاه و سینه زنی در میان معترضین - ویدیو


ورود نیروهای بسیج و لباس شخصی از خارج دانشگاه
و سینه زنی در میان معترضین


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=xagwvmVjAKc

دانلود


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=GdaniKANyVU

دانلود

DADA_ST - هلند - آمستردام
خوب اینا ملت همیشه عزا در هستند کاریش هم نمی‌شه کرد مگه ندیدین تو عروسی‌ هم نوحه سرائی می‌کنن اسمشم میذارن مولودی خوانی ( ملودی خوانی مثلا ورژن شاد نوحه است )
سه‌شنبه 16 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
تا چه حد عوامفریبی !? سر شپشیتان را مثل کبک توی برف قایم کردید و دارید از اب گل الود ماهی میگیرید ?! ازادی بیان را از ما دزدید و ما الان خواهان ازادی بیان هستیم. فکر میکنید با وعده دادن پوچ تان, میتوانید مانع فکر و ازادی بیان ما بشوید?! بمدت 32 سال فقط وعدههای پوچ و واهیتان را شنیدیم ولی چیزی جز " سلب ازادی " عایدمان نشد ! مردم زجر کشیده ام خواهان ازادی هستند و تا زمانیکه انرا بدست نیاوریم, یکقدم به عقب بر نخواهیم گذاشت !
سه‌شنبه 16 آذر 1389

vahid_ - انگلستان - گلاسگو
لیاقت این مردم همینه...این همه ادم نمی تونه چندتا بسیجی سلاخی کنن..یگان ویژه بسیجی می گیرید سینه سپر می کنید واسش.. اونا هم بتو ن تجاوز کنن .... این مصالمت امیز .. من بسیجی بیا فته دسم با دندون پاره پورش می کنم .. بکشید که لیا قت شما همین اخونداست
سه‌شنبه 16 آذر 1389

ghom.666 - ایران - قم
بچه ها وقتشه که دوباره تکرارش کنیم این مراسمهای عربی را بهم بریزیم.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
بااین کارها صدای اعتراض را نمیتونین خاموش کنین!
سه‌شنبه 16 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
ساندیس خوارا دوباره به فرمان دیکتاتور از سوراخ اشون امدن بیرون.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
١٦ آذر به یارانمان در ایران مبارک باد . بدبخت رژیمی که بر دوش یه همچی اراذل و اوباشی سوار است ِ بیچاره اسلامی که اینها مدعی ش هستند بیچاره اسد علی (ع) به چه روزگار فلاکتباری افتاده است که برای حضور خودش اینچنین از قشری ترین و بیسوادترین و پست ترین اقشار یه جامعه بر علیه ی دانشجو در روزش سؤ استفاده سیاسی می کند و لاکن هی سد علی بادی که امروز تو میکاری طوفانی است که تمامی آخوندها و اراذل و اوباشت را بزودی از خاک پاک ایران زمین محو خواهد کرد . فکر آنروزی را بکن همچو روزی که اعلام کردی به من علیل و مفلس رحم کنید .
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

ali.tooti - سوئد - لوند
vahid انگلستان کنار گود نشستن و گفتن لنگش کن خیلی ر احته اگه توی اون مملکت بودی و به اندازه همین دانشجوها جرات داشتی درسته
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
khosh bavar - ایران - یزد . عزیز جان خیلی جوگیر نشو.فکر نکن این مردم بزدلند که تو بگی اگر من بودم با دندان تکه پارشون میکردم.بیرون نشستن و حرف زدن تا داخل جمعیت بودن و عمل کردن زمین تا اسمانه.تو فکر میکنی از تو باجنمتر نبود در بین انها?
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
مقدسات اجباری. این احمقها نمیدانند باضعیف شدن ایران , رافضیهایی سرگردان دربین عربها و ترکها خواهند بود. هموطنان گرامی.! ایران درخطر است.خامنه ای(ضحاک علی) ضد ایران وزبان وفرهنگ کهن ماست مذهبیونی که مثل مرحومین طالقانی ومنتظری فکر میکنند. وبه یکپارچگی ایران معتقد هستند , بدانند در ایران سکولار میتوانند آزادانه خدای خودشان را بپرستند.واز طریق دادگاههای مستقل وبیطرف ازعقاید وحقوقشان دفاع کنند. حملات ما , مذهب احمدی نژاد(مموتی) است نه شما. این گروه افراطی حاکم ,(مباد آن روز) ایران را به باد فنا خواهند داد.وضربات وصدماتی که اینها به عقایدتان زدند.همان است که نتیجه اش را می بینیم. وگرنه ما بیکار نیستیم بخواهیم شب و روز پنبه امامان را حلاجی کنیم.دانشجویان این فرزندان خلف ایران را یار و یاور باشیم.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

Larkiden - لوکزامبورگ - لوکزامبورگ
vahid_ - انگلستان - گلاسگو. تند نرو وحید جان درسته که خلایق هر چه لایق اصطلاحی هستش که به مردم همیشه در صحنه ایران میخوره اما تمام لایه های مردم رو یکی دونستن اشتباهیه که شما مرتکب میشی.. درضمن اگر مدعی آزادی بیان هستی.. اینها هم به روش خودشون دارن نظرشون رو بیان میکنند.. فردایی که آزادی باشه اگه بخوای اینها رو تکه پاره کنی چه فرقی با الان اینها داری؟
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

اقتدار - دانمارک - هالته
اگر یک هلیکوپتر داشتم, برای همیشه عزاداران, همیشه در صحته, عاشق شهادت, ساندیس خارجی می خریدم از بالا همینطور می ریختم رو سرو کله شون بخورن حال کنن تا تشنه شهید نشوند.,,,,,تکبیر
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

vahid_ - انگلستان - گلاسگو
Larkiden - لوکزامبورگ - لوکزامبورگ بله حق و حقوق در فضای دمکراتیک نه اینکه اونا بگیرن بکشن تجاوز کنن بعد ماها وقتی این حرومزاده ها گرفتار شدن واسشون سینه سپر کنیم.....باید 10 برابر بدتر سرشون بیاریم..
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
از ژانویه تلویزیون مسیحیان فارس زبان کارش را در سطح گسترده فعلا از طریق اینترنت وسپس کانال تلویزیونی که بعدا اعلام می شود شروع خواه کرد. باشد تا این اسلام ناب و دین عربی را از کشورمان بیرون و اخوندهای مفتخور را به گور تاریخ سپاریم. بطوریکه کسی را جرات نباشد حتی اسمشان را بزبان ارد.www.christianfarsitv.com. را بخاطر سپارید. پاینده ایرانی ازاد مرگ بر جمهوری اسلامی نابود باد دینی که بزور شمشیر و تجاوز و چپاول برما تحمیل شد.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

yassen_uae - امارات - شارجه
اخه این سینه زنی تاکی بایدادامه داشته باشه اقاامام حسین که هزاروشصدسال بیش شهیدشدورفت .ولی اگرهم زنده بودمطمعناخامنه ای رااعدام می کرداگراین کاررانمیکردخامنه ای میکرد برین کمی ازسنیهایادبگیرین.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

Mehriran - سوئد - مالمو
delmorde - سوئد - یوتوبوری دین دین است و ثابت شده جوابگوی نیازهای بشر امروز نیست. دینی که شما مبلغش هستی خیلی وقت پیش امتحانش رو پس داده. اگر کسی به هر دینی معتقده این یک امر شخصی است ولی انچه کشور ما لازم داره دمکراسی و رعایت حقوق انسانهاست نه یک دین دیگه.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
dkdk - دانمارک - اسلیس. بسیجی مزدور! حالا دیگه از بقیه مردم زدی جلو و انقلابی تر شدی؟! تو که روز و شب از رژیم و ولایت وقیح دفاع کردی شعار نده! سابقه مزدوران جیره خوار رژیم و ساندیسی ها و سایبری ها توی این وب سایت برای همه روشن هست. این دین عقب افتاده و ضد مردمی اسلام است که در این 1400 سال بجز کشتار و سرکوب دگر اندیشان و دریدن سینه مخالفان نقشی در زندگی بشریت نداشته.
جمعه 19 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.