افشین قطبی , کریم باقری را به عنوان مشاور فنی تیم ملی فوتبال انتخاب کرد


افشین قطبی , کریم باقری را به عنوان مشاور فنی تیم ملی فوتبال انتخاب کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: با اضافه شدن کریم باقری گروه ما تکمیل می‌شود.

افشین قطبی پس از انتخاب کریم باقری به عنوان مشاور فنی تیم ملی فوتبال اظهار داشت: از این موضوع خلیی خوشحالم. کریم بازیکن بزرگی است و فکر می‌کنم تجربه‌اش می‌تواند کمک زیادی به تیم ملی کند. باقری به کادر فنی مشاوره خواهد داد و فکر می‌کنم گروه ما با آمدن باقری تکمیل شود.
وی در مورد حضور اعضای کمیته فنی در جام ملت‌های آسیا گفت: به نظر من باید چند نفر اعضای کمیته فنی در جام ملت‌ها حاضر باشند و گزارش‌هایی را تهیه و برای پیشرفت فوتبال ایران منتشر کنند. احساس می‌کنم گزارش آنها می‌تواند موثر باشد و به پیشرفت فوتبال ایران کمک کند.
سرمربی تیم ملی در مورد دیدار با اسپانیا و اسلونی عنوان کرد: عباس ترابیان مسئول کمیته بین المللی فدراسیون فوتبال باید در این باره جوابگو باشد.

قطبی با اشاره به دعوت کردن اشکان دژاگه به تیم ملی گفت: او در آلمان و تیم ولفسبورگ تجربیات بسیاری اندوخته است و می‌تواند برای تیم ملی در جام ملت‌های آسیا مفید باشد. در هفته آینده قرار است برای اطلاع از وضعیت وی راهی آلمان شوم و تمرینات و بازی‌های او را از نزدیک مشاهد کنم.
وی در مورد حضور فریدون زندی در تیم ملی گفت: زندی در جام جهانی 2006 کمک زیادی به تیم ملی کرد و یکی از بازیکنان موثر بود. من مطمئنم او در جام ملت‌ها هم برای تیم ملی بازی‌های خوبی را انجام خواهد داد.
قطبی در پایان در مورد اعلام نفرات تیم ملی گفت: این لیست 50 نفره پس از بررسی فردا اعلام خواهد شد.

باقری: کنار قطبی هستم اما روی نیمکت تیم ملی نمی‌نشینم
بازیکن سابق تیم ملی گفت: فقط در کنار قطبی خواهم بود و روی نیمکت نمی‌نشینم.

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم باقری پس از جلسه امروز کمیته فنی در خصوص خداحافظی از فوتبال عنوان کرد:تصمیم خودم را گرفته‌ام و خداحافظی‌ام قطعی است. امیدوارم پرسپولیس بتواند در بازی‌های آینده موفق باشد و این روند ناکامی خود را به پایان رساند.
وی درباره پیشنهاد برای مربیگری و یا حضور در هیات مدیره عنوان کرد: کاشانی در این چند سال به من لطف داشته اما هیچ پیشنهادی تاکنون صورت نگرفته و فکر نمی‌کنم چنین چیزی را در آینده قبول کنم. در هر صورت تصمیم خود را نگرفته‌ام و باید این برهه‌ به پایان رسد تا در فرصت مناسب درباره آن فکر کنم.
بازیکن سابق تیم ملی درباره نتایج امید در بازی‌های آسیایی گوانگجو تصریح کرد: پیروانی برنامه‌‌های خاص خود را دارد که اگر بتواند به نحوه احسن آنها را انجام دهد می‌تواند نتایج خوبی کسب کند. برخی مشکلات در تیم امید وجود داشته و باید هر چه زودتر حل شود. این مسائل باعث دلسردی سرمربی نیز شد.

به گزارش فارس باقری درباره مربیگری در تیم ملی فوتبال یادآور شد: افشین قطبی فقط از من درخواست کرد که کنارش باشم نه به عنوان مربی و نه به عنوان کمک مربی بلکه فقط در کنار سرمربی تیم ملی خواهم بود و روی نیمکت نمی‌نشینم.
کاپیتان سابق پرسپولیس درباره نتایج کسب شده این تیم در هفته‌های اخیر گفت: در فوتبال هر اتفاقی رخ می‌دهد و این نتایج نیز دور از ذهن نیست. من باید روزی از فوتبال خداحافظی می‌کردم و تصمیم گرفتم در این مقطع چنین کاری را انجام دهم.
وی درباره اینکه گفته می‌شود نتایج ضعیف پرسپولیس به علت خداحافظی باقری رخ داده اظهار داشت: همیشه برای 2 تیم پرسپولیس و استقلال حاشیه‌های مختلفی درست می‌کنند. موضوع خداحافظی من هیچ ربطی به نتایج پرسپولیس ندارد و حرف و حدیث‌ها هیچ تاثیری نخواهد داشت. چرا باید شکست را به گردن من بیندازند؟ پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و مطمئن در آینده می‌تواند نتایج بهتری کسب کند.

bluestar - ایران - تهران
دستمزد بازی با دیکتاتور رو گرفت
دوشنبه 15 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
چرا فدراسیون فوتبال با این دستمال بدست قطبی دست از سر دائی بر نمیدارند. اول که پول دائی را میخواهید بخورید دوم داورها را میخرید سوم ممنوع المصاحبه اش میکنید چهارم شیص رضائی را تو حلقومش فرو میکنید. وحالا هم که کریم باقری را میخرید.دائی از شکایتش بهFIFAدست برنمیدارد. با تمام احترامی که برای جناب اقای کریم باقری قائلم ولی از این رژیم اسهالی تیم ملی سال 1974 درست نمیشه. وهر سال به قعر جدول FIFA. نزول خواهیم کرد.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.