آیت الله جنتی: نفی ولایت‌ فقیه انکار خداست


آیت الله جنتی: نفی ولایت‌ فقیه انکار خداست

به گزارش پارسینه دبیر شورای نگهبان گفت: «رد ولایت فقیه انکار خداوند است و باید ولایت فقیه را به عنوان یکی از احکام خداوند در روی زمین دانست.»

آیت‌الله جنتی یکشنبه‌ شب در همایش توسعه و تعمیق بصیرت اظهار داشت: «بدون طی مراحل ولایی خداوند، پیامبر و امام نمی‌توان به حقیقت و رسالت ولایت فقیه دست پیدا کرد.»

وی با اشاره به اینکه حاکمیت اصلی با خداوند است، افزود: «خداوند با شرایط ویژه افرادی را برای حاکمیت بر دیگران انتخاب می‌کند که از ذهن بشر دور است.»

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: «رد ولایت فقیه انکار خداوند است و باید ولایت فقیه را به عنوان یکی از احکام خداوند در روی زمین دانست.»

وی ابراز داشت: «پیام و اهداف انقلاب اسلامی برگرداندن حکومت اسلامی به جای اصلی خود با مدیریت ولایت فقیه است.»

آیت‌الله جنتی شرایط ولی فقیه را داشتن تدبیر، مدیریت مقاوم در مقابل ظلم و زور و آشنایی کامل با معارف و احکام اسلامی دانست.

وی با تاکید بر اینکه اگر جلو فتنه گرفته نمی‌شد، کشور به دست آمریکا می‌افتاد، گفت: «با مدیریت ولایت فقیه، بسیاری از بحران‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی که از سوی دشمنان اسلام تحمیل شده بود مهار شده است.»

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز طی سخنانی گفت: «مهم‌ترین تفاوت عصر ما با دوران نبوی این است که در آن دوران مردم به توصیه پیامبر مبنی بر جانشینی حضرت علی (ع) عمل نکردند اما در عصر ما شعار نمایندگان خبرگان رهبری، اطاعت از خامنه‌ای اطاعت از امام بوده است.»

آیت‌الله علی سعیدی خاطرنشان کرد: «بعضی‌ها به اسم روحانی در برابر رهبری نیز ایستاده‌اند که باید از صحنه خارج شوند.»

mehr47 - ایران - تهران
از این پس امت حزبالله باید بجای الله اکبر بگن خامنه ای اکبر. نماز هم بجای قبله رو به خیابان پاستور باشه.
دوشنبه 15 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
جنایتی: پیر کفتار, زیاد چرت نگو, که حوصله جواب به ان مغز سیمانی و پوکت را ندارم °!°
دوشنبه 15 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
شما با این حرفها خودتون به جهنم نزدیک میکنید اقای جهنمی.
دوشنبه 15 آذر 1389

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
صبر کنید یک مدت دیگه اعلام خدا بودن خامنه ای رو از منبرهای این ریاکاران بی دین و وجدان خواهید شنید
دوشنبه 15 آذر 1389

شمبلیله - انگلیس - لندن
انتر با وق وق کرد این انترو باید مثل یه سوسک با دمپایی اینقدر زد تا له بشه.
دوشنبه 15 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
اقای جنتی اینجوری که تو میمالی فکر نکنم برای بقیه دیگه چیزی بمونه .
دوشنبه 15 آذر 1389

OnLine. - ایران - تهران
باورم نمیشود که اینچنین دنیای ابدی خود را بامزخفی ناچیز حراج کنند این بی صفتان .
دوشنبه 15 آذر 1389

Parviz1 - انگلستان - کترینگ
از اینکه گدا علی شیره ای خدای تو و دکی چیز مغز و مزدوران و مفتخوران بیشرف دزد و بیناموس و جنایتکانی مثل شماست که شکی نبوده ولی (شرایط ولی فقیه را داشتن تدبیر، مدیریت مقاوم در مقابل ظلم و زور و آشنایی کامل با معارف و احکام اسلامی دانست) این شرایط را هم گدا علی شیره نداره!!!!
دوشنبه 15 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
خسته نباشی. انگار مثلا این خدای جور و ظلم و بدبختی و جهالت شما که دست شیطان رو هم از پشت بسته چه تحفه ای هست. ... جیره بگیر فسیل که اگه خامنه ای جیره ات رو قطع کنه باید بری سر قبرها قران بخونی و پونصد پونصد پول جمع کنی. منتظری خوب حرفی زد که با مرگ خامنه ای پرونده ولایت و بوزینه هایی مثل تو هم برچیده خواهد شد
دوشنبه 15 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
افت الله اسهالی اتفاقا نفی این افت الله فجیح اسهالی ثواب هم دارد
دوشنبه 15 آذر 1389

tumba - سوئد - استکهلم
شارلاتان ...
دوشنبه 15 آذر 1389

high class - کانادا - ونکوور
شماها ازطرف خداوند حاکمیت بر اعمال خودتان بکنید که روز قیامت پیش خداوند شرمنده نباشید.
دوشنبه 15 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
این چندین دهه که این رژیم آخوندی جنایتکار. بخصوص تو شیطان صفت این همه جنایت. اعدام .شکنجه .کشتار. قطعه عضو .سنگسار . زندانی. آواره گی .بر سر این ملت آورده اید و مردم از بس اینکه به خدا و از خدا خواسته اند و اون بالا هیچ کاری نکرده ,دیگه مردمی که واقعا این همه ظلم را تحمیل و تقبل کرده اند هیچ ولایت وقیح را با مستراح فرود گاه مهرآباد برابرمیدانند, خدا را هم پیشکش شماها کرده اند تا بیشتر جنایتها را به گردن او بیندازید, آخ روزی برسد که توی موش آبکشیده جواب این مردم را چطور بدهید اعدام شایسته تو نیست تو را باید مثل یک شغال به درختی بست و هر روز تگه گوشتی از بدنت را جدا کنند و به جایش نمک و فلفل هندی ریخت اگر ملت داغدیده به اینهم راضی باشند.
دوشنبه 15 آذر 1389

arian1 - ایران - ابادان
اصولا می گویند که یک میوه خوب را باید از درختش شناخت حالا باید حاصل بودن ولایت فقیه را هم بعداز 31 سال از کارهایی که بنام داشتن حکومت ولی فقیه در کشورمان اتفاق افتاده و می افتد راشناخت .البته گفتن جنایت وقتل وغارتی که بر مردم وکشورمان از بعد از امدن حکومت نحس و ننگین ولایت شیطانی فقیه امده و می اید همه باخبر هستیم ولی اینکه هنوز این اخوند دزد وقاتل ومفتخور دربار ولی حرامزاده فقیه می تواند با پرویی کامل بگوید که حکومت انها خدایی است اعصاب خورد کن است.
دوشنبه 15 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
انکار خدا چطور !
دوشنبه 15 آذر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
هر وقت این آخوند مردنی کم میاره میزنه به جاده خاکی!
دوشنبه 15 آذر 1389

bg_m - بلغارستان - صوفیا
توجه !!! توجه !!! همین الان اخبار از کشف چند گونه ی جدید آیت الله در کویرهای قم خبر داد آیت الله قطاب یزدی آیت الله پنیر تبریزی آیت الله چاقوی زنجانی آیت الله فالودهی شیرازی آیت الله گزی اصفهانی آیت الله گلابی قمصری کاشانی آیت الله سوهان قمی آیت الله برنجی گیلانی آیت الله شیشلیک خراسانی آیت الله چایی لاهیجانی آیت الله انگوری شاهرودی آیت الله ترکی آذربایجانی آیت الله نفتی آبادانی آیت الله رطبی مضافتی بمی آیت الله عتیقه جیرفتی
دوشنبه 15 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
OnLine. - ایران - تهران - حراج دنیای ابدی؟!!! تو چقدر ساده ای که هزاروپونصد ساله با وعده دنیای ابدی و خرید و فروش زمینهاش تاریخ و تمدن و هست و نیست ایران رو به باد دادن تازه امثال شما فکر دنیای ابدی بوزینه های دزده! اگه یه قطره خون مثل خون انگلیسی تو خونمون بود نمیذاشتیم این بلا سرمون بیاد
دوشنبه 15 آذر 1389

Parviz1 - انگلستان - کترینگ
بازم جنتی رزیمش شکست و اضافی خورد.
دوشنبه 15 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
دد منشیون ...دد منیشه....زمان شاه هم میگفتند چه فرمان یزدان چه فرمان شاه..این دوره هم که ...چی بگم ؟؟؟فقط میتونم بگم عجب ملتی هستیم
سه‌شنبه 16 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
مردک یک دفعه بگو نفی خامنه ای انکار خداست خودت رو خلاص کن یعنی خامنه ای خدای شما آخوندهاست ....این آخوندهای بیوجدان چطور بخاطر 2 روز بیشتر ماندن در قدرت از دین سو استفاده می کنند؟؟!!!!...
سه‌شنبه 16 آذر 1389

farhad352 - ایران - تهران
. ابله جهنمی! پاچه خواری تا چه حد؟ برای بزرگداشت گدا علی در نشر اراجیف شهره و سر آمد سایر آخوند ها و ملا . های مجیزه گو شدی! اما با همه این دستمال های ابریشمی ات باز هم مثل گدا علی در نظر مردم ما یک ابله دروغگو و حرام زادهای هستی که دست برد . تازی در ترکیب نسل دغلکار تو هم چون سایر مفت خور ها ، کار ساز بوده است.مرگ بر تو و تمامی نسل اندر نسل تازی زاده ها و دست بوسان و پاچه خواران قاتلی چون تو. سرفراز و پاینده باد ایران و ایرانی اصیلی که در براندازی امثال تو از هر فرصتی نهایت بهره را میبرند
سه‌شنبه 16 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
ضحاک علی با داشتن چنین دوستانی , نیازی به دشمن ندارد.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

kishmish sabz - آمریکا - لس آنجلس
آقا اصلاً اگه ما نه شمارو بخوایم نه دینتون رو و نه خداتون رو کی رو باید ببینم؟ عجب گیری کردیم ها! جمع کنین بساطتتون رو بابا! موش تو سوراخ نمیرفت جنّتی میگفت منم با خودت ببر! ١٥٠٠ سالت شده دیگه بابا، بسّه!.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
پسر شجاع .تهران / و سایر دوستان گرامی . حالا متوجه میشوید چه وقت آنجای ما میسوزد وقتی که خدا ساق دوش میشود !!؟دوباره حرف آقای جنتی را اینجا مینویسم : نفی ولایت فقیه انکار خداست !! لازم نیست که ما جامعه شناس ،سیاستمدار،دین شناس یا حقوقدان باشیم تا معانی و اصل و اصالت مفهومی را متوجه شویم !!هر کسی کمی ریاضی هم بلد باشد میتواند فرمول اشتباه به ثبت رسیده آقای جنتی را متوجه شود که ایشان در واقع از کساد دکان پالان فروشی اش رم کرده . دوستان مذهبی خوبم ،شما چقدر زمان و هزینه دارید که به آقای جنتی ثابت کنید که عکس صحبتش درست است !!؟حتا اگر شما موافق و موفق اینکار هم باشید و بشوید چه تجربه ایی از ولایت و ولایت مداری صحیح دیگری به جز آقای حجه اسلام خامنه ای دارید !؟ آقای جنتی نظرش را میگوید و من هم او را میفهمم اما اطمینان ندارم که دوستان مذهبی من در اینجا واقعا قادر به اثبات عکس حرف آقای جنتی باشند!!در دنیایی ولایت زده(خدا گردان ) همیشه و همیشه یکی خامنه ای است، یکی جنتی،یکی خدا و یکی ملت ( پسر شجاع و مسعود اسلو و بقیه ...که در عمل هیچ به حساب میاورندشان).
سه‌شنبه 16 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
لعنت به تو و اون خدای پوسیدۀ حافظ آخوند و ملا و سید. تف به شرفه نداشتتون که واسه یه لقمه نون و زیر شکمتون دست به همه جنایتی میزنید.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

koorosh-ir - ایران - تهران
اخوند که سوار بشه به هیچ قیمتی پیاده نمی شه به هر شکل ممکن خودشونو برتر معرفی میکنند که البته همه اش تقصیر خود مردمه که به اینها بها دادند بیایید بدون خشونت تنها با مسدود کردن درامدهای اینها وحامیانشان بااینها مبارزه کنیم مثلا خرید خودرو صفر کیلومتر را برای چند ماهی تحریم کنیم که هم به اینها ضربه بزنیم وهم قیمت غیر منصفانه خودرو رابه چالش بکشیم باور داشته باشید با هم میتوانیم.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

spentaveda - ایران - تهران
آه ه ه ه ه ه ه ه خدااااااااای من !. عروسک مشنگ من...مخمل پوشیده...واسه شبای بیداریش...منقل خریده.... حالا...شب شد لالا کن...شب شد لالاکن
سه‌شنبه 16 آذر 1389

آرش کمانگیردوم - ایران - تهران
ببین چه به روز ایرانی و ایران زمین اومده که این بوزینه های بی مغز نه تنها دست از اراجیف گویی سی و یک ساله خود برنداشته اند، بلکه روز به روز بر دامنه تحمیق مردم و تمسخر اونها اضافه می کنند. کسی نیست به این ماموت بگه تو اصلا می دونی خدا چی هست؟ کی هست؟ که تو شارلاتان دزد بی مغز و اون رهبر چلاق و دیکتاتورت اینقدر سنگ اون بت بزرگ کعبه رو به سینه می زنی؟!. ز شیر شتر خوردن و سوسمار عرب را بدانجا رسیده است کار. که تاج کیانی کند آرزو تفو بر تو ای چرخ گردون! تفو!
سه‌شنبه 16 آذر 1389

dara20 - ایران - تهران
پس من از بیخ و بن خدای مجنون و خونخوارتان را انکار میکنم. مرگ بر ولایت مفتضح وقیح و مرگ بر خدای ولایت ذلت افرین. خدای ما منشا مهر و انصاف است و سنخیتی با الله روانی ندارد.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

م ر - ایران - تهران
آخه پیر خرفت این چه حرفهایی است که میزنی و توی نفهم یک شخصی مثل رسول خدا را با خامنه ای یکی میکنی مرتیکه خجالت نمیکشی بخدا وقتی اینطور صحبت میکنند به یاد فیلمهایی که خودشان از عمر و معاویه و شمر و عمرعاص ساختن می افتم واقعا اونها هم همین حرفها را در برابر امیرالمومنین میزدند برای بزرگ جلوه دادن یزید و معاویه و غیره .. ادعا میکردند که اینها منتخب خداوند برای هدایت مردم هستند واقعا که بهترین و شیرین ترین چیز برای تو که دیگه اینقدر خودت را آلوده بت پرستی نکنی مرگ است .
سه‌شنبه 16 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
massoudoslo - نروژ - اسلو . دوست عزیز آن چیزی که من تا بحال متوجه شدم این هست که دین به مفهوم عمومی آن { اعتقاد به خوبیها و دوری از زشتیها } وقتی یک امر خصوصی باشد بسیار خوب و آرامش بخش هست ولی وقتی وارد قوانین و اجتماع میشود بسیار مخرب و ویرانگر هست وقتی دین یک امر شخصی باشد شما به خودتان میگویید که باید خوب باشید ولی وقتی یک امر اجتماعی شد به دیگران میگویید که خوب باشند حتی اگر خودتان خوب نباشید .. نتیجه اش این می شود که امثال خامنه ای که خودشان 1000 تا عیب دارند به قیمت قتل و تجاوز به اصطلاح خودشان در صدد اصلاح مردم باشند و اگر کسی اصلاحات آنان را نپذیرفت سرکوب میشود ...به نظر من حکومت فقط دموکراسی مطلق که در آن تمام انسانها به عقاید هم احترام بگذارند...موفق باشید
سه‌شنبه 16 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
خفه بمیر بابا .. دایناسور آشغال کله
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

shnasahand - دوبی - الاهلی
از اونجا که عنوان صحبتهای خطبه ها توسط بیت رهبری به ائمه جمعه داده میشه واین ائمه از خودشون حرفی برای گفتن ندارند وبدنبال اعلام امامت وسپس نبوت رهبر که با اعتراض مچتهدین غیر حکومتی تکفیر گردید رهبری جرات اعلام خدایی از زبان خود نکرده واین وظیفه خطیر را به عهده جیره خوران خود گذاشته است اعلام خدایی خامنه ای توسط جنتی را به عموم نیازمندان ساندیس خور از گنده لاتهای مذهبی گرفته تا ملایان حکومتی تهی مغز تبریک میگوییم .از کلیه هموطنان مشرک وبت پرست تقاضای ساخت بت جدید به شکل وشمایل خدای نوظهور را داریم
جمعه 19 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.