علی دایی عقب نشینی کرد , شیث رضایی به پرسپولیس بازگشت


علی دایی عقب نشینی کرد , شیث رضایی به پرسپولیس بازگشت

شیث رضایی که به خواست علی دایی از تمرینات و ترکیب سرخ پوشان کنار گذاشته شده بود، از دیروز به تمرینات پرسپولیس بازگشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، شیث رضایی روز یکشنبه با حضور در ورزشگاه درفشی فر و شرکت در جلسه تیمی که حبیب کاشانی و سایر بازیکنان نیز شرکت داشتند، مدتی با علی دایی به گفت و گو پرداخت و پس از موافقت سرمربی پرسپولیس، در تمرینات پرسپولیس حضور یافت. با این حساب شیث از این پس همچون گذشته به عنوان یکی از بازیکنان اصلی،‌ زیر نظر دایی و دستیارانش در تمرینات و رقابت‌های رسمی حاضر می‌شود.

این اتفاق در حالی رخ داد که علی دایی پس از شکست پرسپولیس برابر استقلال با انتقاد از بازی و عملکرد شیث رضایی او را از حضور در تمرینات محروم کرد و تصمیم نهایی برای ادامه همکاری اش را به کمیته انضباطی باشگاه واگذار کرد. پرسپولیس در سه بازی گذشته لیگ برتر برابر تیم های مس کرمان، سپاهان اصفهان و پیکان قزوین شکست خورده است.

شیث رضایی : احساس کردم در زندان انفرادی شکنجه می‌شوم ,  رفتارم عوض می‌شود!

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مدتی که از تمرینات دور بودم احساس می کردم در زندان انفرادی هستم و شکنجه می شوم.

به گزارش خبرگزاری مهر، شیث رضایی که پس از بازی استقلال و پرسپولیس از سوی علی دایی کنار گذاشته شده بود روز یکشنبه با حضور در ورزشگاه درفشی فر و برگزاری جلسه ای با علی دایی به این تیم برگشت.

وی در نخستین اظهار نظرش پس از مورد عف قرار گرفتن از سوی علی دایی گفت: حقیقت این است که دوری از پرسپولیس واقعا برایم غیرقابل تحمل بود. البته من هم باید مثل پیشکسوتان قبلی روزی از تیم محبوبم جدا شوم اما دوست نداشتم اینگونه از پرسپولیس دور شوم ضمن اینکه هیچ کسی نمی تواند شرایط ما را در روزهایی که سپری کردم درک نماید.

وی ادامه داد: حتی وقتی انفرادی تمرین می کردم احساس می کردم در زندان انفرادی هستم و شکنجه می شوم. چون خودم هم نمی دانستم چه خطایی کرده ام با این حال همچنان برای تفکرات و تصمیمات علی دایی احترام خاصی قائل بوده و هستم و چیزهای زیادی از ایشان آموخته ام.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: مهم این بود که دوست داشتم حتی در تیم های پایه پرسپولیس تمرین کنم ولی از تیم محبوبم دور نشوم چون پرسپولیس چیزی نیست که بخواهم با صدها میلیون پول عوض کنم. همین چند وقت دوری باعث شد بیش از پیش به اهمیت و بزرگی پیراهن و هواداران پرسپولیس واقف شوم. با وجودی که بچه ها به خوبی از بازگشتم استقبال کردند اما تلخی شکست در قزوین همچنان در چهره بچه ها وجود داشت که این موضوع را کاملا لمس کردم، چون تمام بچه ها متعصب و باغیرت هستند.

وی افزود: در این مدت که حضور نداشتم تجارب تلخ ولی گرانبها کسب کردم و این امر عاملی شد تا دوست و دشمن را با دیده بصیرت و بهتر بشناسم. به همین منظور دوست دارم از این تجارب برای آینده زندگی ورزشی و شخصی ام به نحو احسن استفاده کنم.
 
رضایی در مورد احتمال ایجاد تغییراتی در رفتارش گفت: مطمئنا باید به گونه ای رفتار کنم که در شأن پرسپولیس و کاپیتان این تیم باشد و اگر قابل باشم الگوی مناسبی برای هواداران جوانی که بازیکنان پرسپولیس را دوست دارند خواهم بود، ضمن اینکه قصد دارم در تمام امور ورزشی و غیر ورزشی نقاط قوت رفتار و کرداری ام را تقویت کنم تا در میدان عمل نشان دهم شیث در این مدت کوتاه تجارب درخشان و پرباری بدست آورده است. البته جا دارد علاوه بر دایی از حاج حبیب کاشانی نیز صمیمانه تشکر کنم چون در این مدت مرا تنها نگذاشت و همچون پدری مهربان جویای احوالم بود.
 
وی در پاسخ به این پرسش که " اولین جمله ای که دایی به شیث گفت چه بود؟" خاطرنشان کرد: دایی مثل برادر بزرگتر مرا تحویل گرفت و گفت: این پروژه، هم برای خودت و هم برای پرسپولیس سخت بود که امیدوارم بار دیگر ثابت کنی به تیم محبوبت تعصب داری که حقیقتا وقتی دایی اینگونه صادقانه صحبت کرد، اشک در چشمانم جمع شده بود.
daniall - فرانسه - نانت
هر چی خدا از من بدش میاد منم از این متوهم جوگیر بدم میاد قیافش مثل خروسه شاکی میمونه.SS سرور پرسپولیسه,از طرف تاجیهای تیر.
دوشنبه 15 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
علی دایی چی بگم.... ای بابا
دوشنبه 15 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
ای بابا این نه بازی کردنش به ادم رفته بود نه مربی‌ گریش نه قیافش
دوشنبه 15 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
شیث ادم نرمالی نیست ولی تعصبش به پرسپولیس مثال زدنیه..یه روز گفتند رفت شاهین بوشهر ..روز دیگه استیل اذین..ولی او صراحتا اعلام کرد در ایران فقط با پیراهن مقدس پرسپولیس به میدان میرم....بله اقای دایی هر چیزی که بدر اید روزی بکار اید
سه‌شنبه 16 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
سال 89 تو دربی 69 شیث رضایی دنبال فرهاد بدو....ای بدو...ای بدو
سه‌شنبه 16 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.