وزیرکار: خانه‌نشینی اجباری ۵۰ درصد کارمندان وزارت کار از امروز


وزیرکار: خانه‌نشینی اجباری 50 درصد کارمندان وزارت کار از امروز

فارس: وزیر کار و امور اجتماعی با اشاره به عدم استقبال مناسب از طرح دورکاری با وجود مزایای اقتصادی و اجتماعی این طرح، گفت: از امروز به صورت دستوری 50 درصد کارمندان این وزارتخانه را موظف به دورکاری خواهیم کرد.

عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر کار و امور اجتماعی در اولین همایش راهکارها و چالش‌های مشاغل خانگی اظهار داشت: با توجه به آلودگی شهرهای صنعتی در کشور ضرورت دورکاری و اجرای دقیق آن بر همه ثابت شده است و در حال حاضر بسیاری از معضلات اجتماعی به علت حجم انبوه کارمندان برای حضور در محل کار است.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح دورکاری که مبدع و مبتکر آن وزارت کار و امور اجتماعی است، از امروز به صورت دستوری برخورد خواهیم کرد.

شیخ‌الاسلامی با بیان اینکه بنده به عنوان وزیر مراتب انجام امور در وزارتخانه را می‌شناسم، گفت: در جلسه امروز شورای عالی معاونان این وزارتخانه موضوع دورکاری 50 درصد کارمندان وزارت کار را به تصویب خواهیم رساند و این مسئله از همین امروز لازم‌الاجرا خواهد شد.

وی افزود: بعد از گذشت چند ماه از اجرای این طرح به نظر می‌رسد تا کنون اتفاق خاصی رخ نداده است و از این به بعد به شکل دستوری عمل خواهیم کرد.

به گزارش فارس، امروز معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از تکلیف دستگاههای دولتی به تعریف 80 درصد وظایف خود به صورت دورکاری خبر داده و گفته است: در جلسه یکشنبه هیئت دولت قرار شد با توجه به وضعیت آلودگی هوای تهران دستگاههای دولتی حداقل 80 درصد از وظایف و کارهای خود را به صورت دورکاری تعریف کنند که در محیط خارج از اداره انجام شود.

به گفته لطف‌الله فروزنده، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور نیز مسئول پیگیری این مصوبه شده و در هر دستگاهی وزیر مربوطه برنامه‌ها را پیگیری و گزارش آن را به رئیس جمهور ارائه خواهد کرد.

himawari1038 - ژاپن - توکیو
به به چه شود!!!نه اینکه کارمنداتون خیلی وظیفه شناس تشریف دارن وتحت هر شرایطی و هر جا که باشن وظایفشون رو به نحو احسن انجام میدن خوب چه فرقی می کنه خونه یا اداره!!!
سه‌شنبه 16 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
تو کشور گل و بلبل آخوندی - کارمندان دولتی وقتیکه سر کار هستند کار انجام نمیدند و برای علیک سلام شما چشمشون بدست شما است تا کیسه را هم شل نکنید کارتون راه نمی افته حالا ببینید وقتیکه حاجی تو رختخوابش خوابیده و شما زنگ میزنید و ایشان میخواهد کار شما را راه بیاندازد تقاضای رشوه اش و خریدن نازش را هم رهبر قربانش بره و یا اینکه حاجی تو شاعبدالعظیم درحال چرخش و وکرنش دعا و کوفت و زهر مارش بخواد کار ملت را راه بیاندازه ببین چه خر تو خری تو ام القری اسلامی اخوندی میشه . تازه این مردک آخوند صفت پر رو یش مثل رهبر و رییسش است و با افتخار از مبدع و ابتکارش در تر مزخرفش انگاری یه چیزیهم از ملت طلب کاره .
سه‌شنبه 16 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
همینجوریش کار نمیکنن این کارمندانتون. دستشویی رفتن 1 ساعته+ ساعت نماز 2 ساعته+ ... حالا بفرستید خونه ور دل خانم بچه ها. اینکه فقط از نظر ظاهری شبیه به کشورهای پیشرفته شید به درد عمهء گرامیتون میخوره. ساختار رو درست کنید.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

خرمگس سبز - ایران - تبریز
قیافه اش به هرچی می خوره الا وزیر...
سه‌شنبه 16 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
از این پس روانشناسان و روانپزشکان وقت ِ سَر خوراندن نخواهند داشت!!. یه خوبی که داره دیگه زنه با راننده آژانس (مهندس صاحب دفتر آژانس رو هم نمیریزه!)......
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.