همسایه کنجکاو راز جنایت زن آرایشگر را برملا کرد


همسایه کنجکاو راز جنایت زن آرایشگر را برملا کرد

راز قتل یک مرد که با همدستی همسر، دختر و خواستگار دخترش به قتل رسیده بود، با کنجکاوی یکی از همسایه‌ها برملا شد.

صبح 11 خرداد امسال، زنی با مراجعه به کلانتری 206 بخش بومهن، مدعی شد که همسرش از دو روز قبل ناپدید شده و خبری از وی ندارد.

تحقیقات پلیس برای پیدا کردن سرنخی از سرنوشت خدارحم 55 ساله آغاز شده بود که یکی از همسایه‌های این زن با تماس با پلیس مدعی شد که سحرگاه قبل از اعلام مفقودی، همسر خدارحم را دیده است که به همراه 3 نفر دیگر، جسدی را که به دور آن پتو پیچیده شده بود، از خانه و به وسیله ماشین خارج کرده‌اند.

بعد از اینکه یکی دیگر از همسایه‌ها، این اظهارات را تأیید کرد، همسر خدارحم به نام ناهید به عنوان مظنون در قتل خدارحم بازداشت شد و در اولین مرحله از تحقیقات پرده از راز جنایت قتل همسرش برداشت.

وی مدعی بود که همسرش با ازدواج دخترش با پسر مورد علاقه‌اش مخالف بوده است و آنها با همدستی خواستگار سمج، شوهرش را به قتل رسانده‌اند.

ناهید گفت: رامین چند وقتی بود که از دخترم خواستگاری کرده بود ولی شوهرم با این ازدواج مخالف بود. من هم که از شوهر بداخلاقم به شدت متنفر بودم، با پیشنهاد رامین برای قتل او موافقت کردم و تصمیممان را عملی کردیم. من سال‌ها بعد از ازدواج با شوهرم فهمیدم او افغانی است و همین موضوع باعث شد از او متنفر شوم.

وی افزود: روز حادثه وقتی رامین وارد خانه شد، من و فرزندانم به آرایشگاه محل کارم رفتیم تا شاهد قتل نباشیم و بعد از آن، به همراه دخترم و رامین، جسد را داخل خودرو گذاشتیم.

ناهید گفت: بدرفتاری و فحاشی‌های شوهرم باعث شد بود که یک بار دست به خودکشی بزنم و همچنین فرزندانم همیشه به فکر خودکشی باشند.

بعد از اظهارات ناهید، رامین و سحر (دختر ناهید) هم دستگیر شدند و رامین در اعترافات خود گفت: روز حادثه ناهید با من تماس گرفت و از من خواست نقشه قتل را عملی کنم. وقتی وارد خانه شدم، خدارحم را که به خاطر قرص‌های خواب‌آوری که ناهید به او داده بود، در خواب عمیقی فرو رفته بود با شلیک گلوله به قتل رساندم.

وی ادامه داد: بعد از قتل، جسد را به جاده‌ای بیرون از بومهن بردم و کنار چاه فاضلابی که از قبل مقداری هیزم گذاشته بودم، انداختم و بعد از اینکه 12 لیتر بنزین روی آن ریختم، جسد را آتش زدم.

بعد از اعترافات صریح متهمان پرونده، قرار مجرمیت رامین به اتهام مباشرت در قتل عمدی خدارحم معروف به حسین و ارتباط نامشروع با دختر مقتول و ناهید و سحر به اتهام معاونت در قتل صادر و پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد تا در آینده مورد رسیدگی قرار بگیرد.

massoudoslo - نروژ - اسلو
راز بقا !!!
دوشنبه 15 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
سرزمین جنایات!!!...
دوشنبه 15 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
حقش بوده. خداییش اکثر مردهایی که به قتل می رسن واقعا زنهاشون رو جون به لب می کنن تا تو جامعه مردسالار ایران, زن هیچ راهی نبینه بجز کشتن خودش یا شوهرش
دوشنبه 15 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
بیچاره رامین! خودشو درگیر این خانواده معلومحال کرده!.
دوشنبه 15 آذر 1389

kian ahvaz - ایران - اهواز
رای نهایی دادگاه ان قلاب اسلامی همسایه کنجکاو به علت فضولی واز هم پاشیدن کانون گرم و پر مهر خانواده متهم ردیف اول شناخته شدو بقیه مظنونین تبرئه شدند....و ناهید خانم مغز متفکر جنایت به عقد موقت سقط الاسلام علی فلاحیان در امد....
دوشنبه 15 آذر 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
مگه خواستگارش نبوده؟ پس دیگه ارتباط نامشروع چیه؟؟؟؟ یعنی اگه کسی قصد خواستگاری داشته باشه مساوی میشه با قصد ارتباط نامشروع؟ عجب دیوونه خونه ای شده ایران!
دوشنبه 15 آذر 1389

shana - ایران - خوزستان
به راحتی آب خوردن
دوشنبه 15 آذر 1389

high class - کانادا - ونکوور
چه ربطی به افغانی بودن دارد یعنی چون افغانی بوده باید ازش متنفر میشد .یادم میاد زمانیکه ایران بودم یک بنده خدایی پول داداشی منو نمیداد وداداشیم ازش شکایت کرد بعد مامور ازش پرسیده بود که چرا پول داداشیم رو نمیده .بعد طرف گفته بود واسه اینکه داداشیم افغانیه وبه مامور گفته بود میدونستی که این اقایعنی داداش من افغانیه
دوشنبه 15 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
high class - کانادا - ونکوور . . این یه دلیل روانشناسی داره میخواسته به مامور بگه منو تو از یک قبیله هستیم هوای منو داشته باش, اون غریبه است! اساسا انسان سعی میکنه کار خودش رو توجیه کنه! وگرنه ایشون یه عمر با هم خوابیدن و زندگی کردن حالا یه دفعه متوجه تنفرش شد!.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
عجب این مومنه ها ورررراج هستند . بعد از 10 سال تازه فهمیده طرف اقعانیه . ترا بخدا دروغ و حماقت یک مومنه را ببنینید این مادر نازنین خودش با این جوان رعنا رابطه مذهبی دینی داشته و انقدر صمیمی بودند که پدر بدبخت بیچاره زحمت کش وقتی موضوع را با احساس و شرف مردانگی خودش فهمید مسلما شرف انسانی این مرد مجروح میشده . این مادر مهربان با بهانه اینکه خواستکار دخترم هست موضوع را ماله کشی میکرد . و این مومنه خیال میکرد ان مرد بیچاره هم مثل خودش احمقه. و از طرفی هم جوان رعنا دید عجب بهشتی هست اینجا. هوای خوب بومهن . مادر گوش بفرمان دختر گوش بفرمان . فقط این پدر هست که مزاحم است . لذا همانی شد که خوانیدید . زندانهای ایران پر است از این نوع جنایات مومنه ها.. باز بگوئید . مرد سالاری . مزخرفاتی که از دهان یک مشت احمق تراوش میشود . مرد سالاری
سه‌شنبه 16 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
دوستان . عزیزان نازنین ها . این خواستگار مامان جون بوده. با مامان جون دوست بوده . این حرف هائی که زن میزند انهم زن ایرانی .شما ها اصلا باور نکنید . اینگونه ادعا ها فقط برای فرار از مکافات قانون است . والله بالله بخدا بدین بمذهب سنگسار که چیزی نیست اگر من حاکم بودم انوقت میگفتم با اینگونه زنهای بمعنی واقعی جنایت کار چه باید کرد. جنایتکار بمعنی واقعی همین زنهای پر مدعا ی تو خالی هستند . ببینید چه میکنند این زنهای ایرانی در خارج . روی همه زنهای دنیا را سفید کردند . البته بجز تعداد معدودی که وجدانا در خانواده های خوب رشد کردند و دارای شخصیت اجتماعی و تربیت خانوادگی درست و بنام زن ایرانی بمعنی خودش در اروپا زندگی میکنند و در جوامع مختلف صاحب نام هائی هستند که باعث افتخار ما ایرانی ها هستند
سه‌شنبه 16 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.