شریفی نیا و رضا رویگری کاندیداهای ریاست جمهوری


شریفی نیا و رضا رویگری کاندیداهای ریاست جمهوری

افکار- نصب تصاویر و بنرهای متعدد کاندیداتوری محمد رضا شریفی نیا و رضا رویگری در سر در ورودی تونل رسالت که برای فیلمبرداری نصب شده بود، سبب کنجکاوی مردم و ترافیک خودروهای در حال تردد از این محدوده شد.

در گوشه این تونل نیز مردم که بنرها و اقلام تبلیغاتی کاندیداهای آبی و قرمز را در دست داشتند در حال راهپیمایی بودند و این مسأله موجب تعجب مردم و رهگذران در نگاه اول شد؛ که پس از متوجه شدن از ساخته شدن فیلم در این محدوده به مسیر خود ادامه داده و از ترافیک خارج شدند.


این بنرها که تصاویری از شریفی‌نیا در نقش حاجی گرینوف است، متعلق به قسمت سوم فیلم اخراجی‌ها است. بنا بر این گزارش، از مدتی پیش کار ساخت اخراجی های ۳ توسط مسعود ده نمکی کلید خورد.


این فیلم که مانند اخراجی های ۱ و ۲ در قالب طنز اجتماعی است، این بار چاشنی سیاسی آن بیشتر شده و به مقوله ایام پس از جنگ و انتخابات پرداخته است.


گفتنی است، ده نمکی چندی پیش درباره اخراجی های ۳ گفت: امیدوارم سیاستمداران طاقت طنزهای اخراجی های ۳ را داشته باشند.

مسعود ده‌نمکی کارگردان این فیلم در گفت‌ و گو با ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: لوکیشن اول ما در منزلی مسکونی واقع در پیچ شمیران خواهد بود که طی دو روز در آن جا فیلمبرداری خواهیم داشت و بعد به معابر و مناطق مختلف تهران خواهیم رفت.

وی لوکیشن اصلی «اخراجی‌ها ۳» را یک آسایشگاه جانبازان اعلام و اظهار کرد: ۳۰ درصد این فیلم در این مکان که بازسازی شده است فیلمبرداری می‌شود.

ده‌نمکی زمان فیلمبرداری «اخراجی‌ها ۳» را دو ماه پیش‌بینی و اظهار امیدواری کرد که این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نمایش ‌شود. وی درباره‌ی حضور بازیگران جدید در این فیلم گفت: یک بازیگر از «اخراجی‌ها ۱» و چهار بازیگر مطرح جدید به کار اضافه خواهند شد.

ده‌نمکی با بیان این که با همه بازیگرانی که نیاز داشتیم قرارداد بسته‌ایم، خاطرنشان کرد: قرارداد بازیگران با رقم بسیار معقولی بسته شده و عدم حضور بعضی بازیگران گذشته به اقتضای فیلمنامه برمی‌گردد.

این کارگردان که در این فیلم برای اولین بار تهیه کنندگی را نیز تجربه می‌کند اظهار کرد: این کار بسیار شلوغ و با پروداکشن قوی است که این شرایط تولید را سخت‌تر می‌کند، ضمن این که تمام هزینه‌های فیلم توسط بخش خصوصی تهیه شده است.

وی «اخراجی‌ها ۳» را با «اخراجی‌ها ۱ و ۲» از لحاظ مضمون بسیار متفاوت دانست و گفت: «اخراجی‌ها ۳» طنز سیاسی است و به شرایط بعد از جنگ برمی‌گردد و فیلمنامه آن بر اساس مطالبات مردم نوشته شده و امیدوارم بعد از ساخت فیلم‌هایی که با مردم شوخی شده، این بار که با سیاست شوخی می‌شود، سیاستمداران طاقت آن را داشته باشند.

وی احتمال ساخت «اخراجی‌ها»ی بعدی را منتفی ندانست و گفت: آینده بسیار تاثیرگذار و شرایط بازیگران هم در آن دخیل است. هنوز معلوم نیست که پرونده‌ی «اخراجی‌ها» با این فیلم بسته شود.

iranazadiran - ایران - تهران
بخواهید ذهن مردم را تغییر دهید کور خوانده اید هر دو اینها از دستمال بردارهای رژیم هستند و چهرشان یاد آور بسیج و سپاه و اطلاعاتی. مرده شور تمام بدان و خیانت کارانشان را از هر قشر هر چه زودتر ببرند.
یکشنبه 14 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
وای به حال مملکتی که فیلم سازش مسعود ده نمکی لباس شخصی سرکوبگر و هنرپیشه اش شریفی نیا پاچه خوار باشه.!!! حاجی گرینوف نه حاجی پاچه خوار ساندیسی بهتر بهش میاد
یکشنبه 14 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
خوراک خنده!!!
یکشنبه 14 آذر 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
دیگه حالم از این شریفی نیا داره بهم میخوره ...هرجا پاچه خواریه اقایون شریفی نیا و رویگری اول صف هستند ....اون ده نمکی خائن هم که کشت ملتو با اون اخراجی هاش ....ده نمکی که سابقش معلومه ...ولی وای بر مردم عوام که دارن از فیلمهاش حمایت میکنن..
یکشنبه 14 آذر 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
ده نکی پست این فیلمهای مسخررو میسازه ...مردم میرند پول میدن وازش حمایت میکنن.....اقای ده نمکی هم با اون پولها میرن باتوم و اسلحه خریداری می کنند تا تو خیابون بریزن سر مردم بد بخت ...بله اقا جزو کله گنده های بسیجی تشریف دارن واز هنر منر هم اندازه یه گاو چیزی بارش نیست ...فیلم شده ابزار دستش تا افکار پوسیدشو به خورد ملت بده
یکشنبه 14 آذر 1389

ahk_2020 - ایران - تهران
فقط خدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 14 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
باید مینوشت:من مرد تنهای ساندیس خورم.ده نمکی هم خفه کرد خودشو.حرص پول داره.نمیذاره یکسال از اکران قبلی بگذره..از اینجا بفهمید این اقایون چقدر حرص پولو میزنن.انم که گفته طنزش سیاسیه فقط تبلیغ برای فیلمشه.شریفی نیا هم که انقدرمفت خورده شده شعبه 2 ژنرال فیروزابادی!!!!نترکه؟ابروی هرچی هنرمنده برده مرتیکه حیوان صفت.بیغیرت از اون نون به نرخ روز خورای بزدله
دوشنبه 15 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
ده نمکی قاتل کثیفی است که یاد مان نرفته با تفنگ دست سازش به شکار فرزندان ایران رفت,سال 78 .هموطنان داخل ایران فیلمهای این فیلمساز دربار سپاه را تحریم کنید.
دوشنبه 15 آذر 1389

ciooc20 - ایران - تهران
شریفی نیا که همه می دانند که نون رو به نرخ روز می خوره و آدم ریاکاری است و این را بداند که دردل ملت هیچ جایگاهی نداره و برای رویگری هم متاسفم که خودش را آلوده کرد و بدانید که با دهن کجی به آرمانهای ملت ایران شما ها را به سطل زباله تاریخ خواهیم ریخت
دوشنبه 15 آذر 1389

طاطا - ایران - تهران
ما مردم ایران مردم عجیبی هستیم . بخدا حاضرم شرط ببندم که خوب هم میفروشه. این مردم اگه اهل بایکوت و این حرفا بودن که کار این کشور به اینجا نمیرسید. ماهمه چیز رو میخواهیم باهم داشته باشیم. اگر این فیلم خوب بفروشه خود نظام هم میفهمه که مردم اهل عمل نیستن وکلی سواری میگیره. اینا هیچ کاری رو بی منظور شروع نمی کنن
دوشنبه 15 آذر 1389

m73ir - ایران - تهران
کمترین کار خاتمی تبدیل چماقدار و اسید پاشی چون دهنمکی به آدم فرهنگی نمایی است. به نظرم باید به خاتمی آفرین گفت. به زودی وقتی همین دهنمکی از گرسنگی درآمدو چشمو دلش سیر شدو چشمو گوشش هم باز بشه میشه مثل همون اصلاح طلب ها. واییی کوووووو تا این همه گرسنه دستشون به دهنشون و عقلشون بیاد سر جاش یه دویصت سالی طول میکشه.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
حالم از دهنمکی بهم میخوره ها.چون اصلا علم سینما نداره. ساندیس خور هم هست. شریفی نیا هم که خودشو خراب کرد. ولی از حق نباید عبور کرد شریفی نیا واقعا قشنگ بازی میکنه. انصافا با این که دهنمکی کارگردان نیست ولی فیلم اخراجی خا 1 و 2 قشنگ درومد.میدونین چرا؟ چون هرچی ستاره سینما بود تو فیلمش بازی کردن.( امین حیایی شریفی نیا اکبر عبدی دیرباز ضیغمی فروزنده جواد رضویان مینا جعفر زاده جواد هاشمی شیلا خداداد سپند امیر سلیمانی) با اومدن رضا رویگری قشنگتر هم میشه. ولی بازم میگم دهنمکی هیچی از سیناما بارش نیست فقط چون ستاره ها رو بازی میده فیلمش قشنگ شده.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.