رمال دست و پای مادر و دختر را بست

 
رمال دست و پای مادر و دختر را بست

زن رمال که با فریب یک مادر و دختر، 5 میلیون تومان از خانه آنها سرقت کرده بود، تحت تعقیب پلیس قزوین قرار گرفت. این زن شیاد با ادعای این‌که می‌تواند طلسم نحس را از این خانواده دور کند، به خانه آنها در یکی از محله‌های شهرستان قزوین رفت و بعد از بستن دست و پا و چشمان زن صاحبخانه و دخترش، موجودی گاوصندوق آنها را سرقت کرد و متواری شد.

به گزارش «جام‌جم»، روزهای پایانی هفته گذشته مردی با حضور در کلانتری اقبالیه قزوین از زن رمالی به اتهام سرقت پول و چک و زندانی کردن همسر و دخترش در منزلشان شکایت کرد.

با ثبت اظهارات شاکی، همسر و دختر شاکی به مرکز پلیس احضار و مادر و دختر از زن رمال شکایت کردند.

زن شاکی در تشریح ماجرا به پلیس گفت: به دلیل اختلافی که از چند ماه پیش میان من و شوهرم به وجود آمده بود، او هر روز با من دعوا می‌کرد و من نیز به دنبال راهی برای حل این مشکل بودم.

وی یادآور شد: یک هفته پیش از حادثه من و دخترم در بازار زن رمالی را دیدیم که ادعا می‌کرد قادر است سخت‌ترین طلسم‌ها را باطل کند.

با شنیدن این حرف‌ها، وسوسه شدیم تا برای حل مشکلات زندگی از زن رمال کمک بخواهیم.

زن شاکی ادامه داد: زن رمال با دیدن دست‌های من و دخترم گفت زندگی شما طلسم شده و باید 5 کلید خوشبختی برایتان باز کنم تا این طلسم شکسته و نحسی از خانواده شما دور شود. اما برای این کار ابتدا باید محل طلسم را که در یکی از اتاق‌های خانه است، مشاهده و بررسی کنم.

زن رمال، شیاد بود

شاکی اضافه کرد: پس از آن چند بار دیگر نیز به دیدن زن رمال رفتیم تا عاقبت روز حادثه او را با پرداخت مبلغی به منزلمان دعوت کردیم.

شاکی افزود: زن رمال ابتدا همه اتاق‌های خانه را بررسی کرد و از من و دخترم خواست برای 10 دقیقه در یکی از اتاق‌ها نشسته و طبق خواسته‌اش عمل کنیم.

ارواح خیالی دردسرساز

شاکی ادامه داد: زن رمال مدعی شد ارواح در چند قدمی ما قرار دارند و برای در امان ماندن از شر آنها باید دست و پا و چشمانمان را ببندد.شاکی افزود با اعتماد به زن رمال به او اجازه دادیم برنامه‌هایش را اجرا کند.

او پس از بستن دست و پا و چشمانمان از من و دخترم خواست تا 5 ساعت در این وضعیت در اتاق بمانیم تا او طلسم را بشکند. اما ساعت‌ها گذشت و از زن رمال خبری نشد. خواستیم دست و پایمان را باز کنیم ولی گره‌ها محکم بود و ساعت‌ها در اتاق زندانی بودیم.

وی ادامه داد: سرانجام با داد و فریاد از همسایه‌ها کمک ‌خواستیم ولی فایده‌ای نداشت. تا اینکه عاقبت شب وقتی شوهرم به خانه آمد و ما را نجات داد، تازه فهمیدیم که زن رمال شیاد بوده و با باز کردن در گاوصندوق، 5 میلیون تومان پول و چک را به سرقت برده است.ماموران به تحقیق از فرزند شاکی پرداختند که وی نیز گفته‌های مادرش را تایید کرد.

بنا بر این گزارش ، ماموران با اطلاعاتی که از این مادر و دختر به دست آوردند، به چهره‌نگاری رایانه‌ای از رمال متهم به سرقت پرداختند و جستجو برای یافتن زن شیاد را آغاز کردند.

raisjomhur - ایران - مشهد
وقتی به ارواح و جن و.. اعتقاد دارید وقتی به چیزهایی که از 200 سال پیش دیگر خریداری ندارد اعتقاد دارید خوب حقتان است دست وپایتان را ببندند خدایا این مردم را هر چه سریعتر از عقب افتادگی نجات بده
یکشنبه 14 آذر 1389

GHo0oLMo0oRAD - امارات متحده عربی - ابوظبی
raisjomhur - ایران - مشهد **** روح اگه وجود نداره پس امام زمان چی?
یکشنبه 14 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
بابا این زنه دیگه چه گانگستریه, اخر دزدهاس! اون زن احمق با دختر از خودش احمق تر را بگو که حرف این شاه دزد را گوش کردن و گذاشتن اون دستها و چشمانشان را به مدت 5 ساعت ببندد. هاهاها... خداایش خیلی خندیدم.
یکشنبه 14 آذر 1389

hassan5 - ایران - تهران
احمدی نژاد که بدون زمینه نمیتواند رئیس جمهور بشود.ملت هر چه میکشد بخش اعظم ان مربوط به حماقت خودش است
یکشنبه 14 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
تیتر رو خوندم بنظرم رسید که: همان رمال "مینـــا " در کانادا ست!!..نگو که. رمال ها همه جا هستند!!..
یکشنبه 14 آذر 1389

m73ir - ایران - تهران
آی خدا مردم از خنده !!!!!!!!!!!!
یکشنبه 14 آذر 1389

سبز کم رنگ - امریکا - امریکا
"ماموران به تحقیق از فرزند شاکی پرداختند که وی نیز گفته‌های مادرش را تایید کرد.". ظاهرا ایران هیچ کس ارزشی برا حرف مامان ها قائل نیست که حتی در کلانتری نیز باید بچه حرف مادر را تایید کنه. لابد اگه تایید نمیکرد مادر رو به جرم دزدی دستگیر میکردن
یکشنبه 14 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
عجب مادر و دختر ساده ای بودند چقدر راحت اعتماد کردن .
دوشنبه 15 آذر 1389

ali81_uk - انگلستان - منچستر
خیلی خنده داره! بیخود نیست میگن عقل که نباشد جان در عذاب است
دوشنبه 15 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
من تا حالا نفهمیدم چرا تمام مشتری این رمال ها همه زن هستند . اگر من را متهم به نزاد پرستی نکنید . خدائیش تمام طلسم های دنیا را همین زنها اختراع میکنند و بوجود میاورند . اصلا همین خواهر های ما خودشان یک پا طلسم ثابت هستند یکی باید پیدا بشه اول اینها را بشکند. ان هم چه طلسمی خدائیش . به هر کجا و بهر کسی گیر بدهند تا خونشان را نریزند ول نمیکنند . خدایا نصیب دشمن ادم هم نکند
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.