دایی: به خاطر نتایج ضعیف پرسپولیس خجالت می‌کشم


دایی: به خاطر نتایج ضعیف پرسپولیس خجالت می‌کشم

سرمربی پرسپولیس گفت: به دلیل نتایج ضعیف که دور از شأن ما است، از هواداران پرشمار تیم خجالت می‌کشم.

 علی دایی پس از شکست برابر پیکان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نتیجه را 3 بر صفر واگذار کردیم و از هواداران پرسپولیس خجالت می‌کشیم، از آنهایی که ما را همواره حمایت می‌کنند. البته از لحاظ فوتبالی تیم برتر میدان بودیم اما با شکست 3 بر صفر دیگر حرفی برای گفتن نداریم. پیکان از موقعیت‌های خود استفاده کرد و ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم.
وی ادامه داد: متاسفانه چند بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. غلامرضا رضایی و حمید علی‌عسگر نیز پس از حضور در تیم امید آمادگی لازم را ندارند اما مطمئن باشید پرسپولیس دوباره به روزهای خوش باز خواهد گشت.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: روی اشتباهات بچه‌گانه گل خوردیم. در نیمه اول ببینید چه گل‌هایی خوردیم و در نیمه دوم نیز در دقیقه 89 با اشتباه دروازه‌بانمان یک گل زیبا خوردیم. در حال حاضر همه چیز به ضرر ما است. ما سعی و تلاش می‌کنیم تا به شرایط خوب بازگردیم. اکنون فوتبال روی بدش را به ما نشان می‌دهد.
دایی گفت: نمی‌توانم باخت 3 بر صفر را توجیه کنم. در دیدار قبل نیز 4 بر یک مقابل سپاهان شکست خوردیم. بنابراین حرف‌هایی که شما می‌زنید درست است و من نمی‌توانم حرفی بزنم اما نگاه کنید آیا ما واقعا امروز مستحق شکست 3 بر صفر بودیم. تمام کارهای فنی که باید انجام می‌دادیم را انجام دادیم. در عمق دفاع حرکت کردیم. شوت زدیم اما ابراهیم میرزاپور از زمان شروع فوتبالش تا به امروز، در دیدار با پرسپولیس درخشش فوق‌العاده داشت. این هم از شانس من است که او تا امروز چنین بازی را انجام نداده است.

سرمربی اسبق تیم ملی در مورد شکست‌های پرسپولیس و ارتباطش با فدراسیون فوتبال گفت: باخت‌های پرسپولیس چه ارتباطی با فدراسیون دارد؟ هواداران ما به فدراسیون فوتبال چه کار دارند؟ شاید در برخی دیدارها مشکلات داوری باعث شده نتوانیم امتیاز لازم را بگیریم اما فدراسیون مقصر نیست. از من مربی تا تک تک بازیکنان مقصر نتایج پرسپولیس هستیم. ما بد کار کردیم اما واقعیت آن است که تا امروز پرسپولیس گل تاکتیکی نخورده و بیشتر بر روی اشتباهات فردی خود گل می‌خوریم.

وی در مورد دیدارهای دور برگشت گفت: باید خیلی کار کنیم تا این تیم درست شود. امتیازهای بدی را از دست دادیم و باخت‌های بدی داشتیم. این نتایج در شان پرسپولیس و هوادار پرسپولیس نیست. من حرفی برای گفتن ندارم. من و بازیکنان باید تلاش بیشتری کنیم تا شرایط تیم درست شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد جدایی کریم باقری از این تیم گفت: متاسفانه باقری در بد موقعی ما را تنها گذاشت. ما روی او حساب کرده بودیم. هنوز نمی‌دانم چرا باقری در تمرینات ما شرکت نکرد. این کار از نظر حرفه‌ای و اخلاقی دور از شان آقا کریم بود. چرا باید تمرینات را کنار بگذارد؟ ما بر روی تک تک بازیکنان حساب کرده بودیم. برخی از بازیکنان بزرگ در 15 دقیقه آخر مسابقه می‌آ‌یند و نتیجه را تغییر می‌دهند. مثلا توتی از باقری و دایی خیلی بزرگتر است اما هر زمان که مربی به او می‌گوید وارد زمین می‌شود و حتی می‌تواند نتیجه را تغییر دهد.
وی ادامه داد: از آقا کریم انتظار نداشتم اینگونه رفتار کند. هیچ بازیکنی نمی‌تواند بگوید من باید در ترکیب ثابت حضور داشته باشم. چنین چیزی در هیچ جای دنیا دیده نمی‌شود. مسی و رونالدو هم نمی‌توانند بگویند من باید فیکس بازی کنم. به درست یا غلط علی دایی سرمربی پرسپولیس است و من تصمیم‌گیرنده هستم که چه کسی در ترکیب حضور داشته باشد زیرا باید پاسخگوی مسائل فنی تیم باشم. چرا هیچ کس از سایر بازیکنان نمی‌پرسد که چرا 3 بر صفر باختید زیرا مسئول فنی تیم من هستم. بازیکنان باید در اختیار تیم باشند. این معنا و مفهوم ندارد که بازیکنی در وسط راه از ما جدا شود.

دایی تاکید کرد: من بهترین سال‌های جوانی‌ام را در کنار آقا کریم بازی کردم و به غیر از احترام بین ما چیزی نبوده است. او مثل برادر من است و دوستش دارم اما نباید دست ما را خالی می‌گذاشت. نبود آقا کریم از لحاظ روحی و روانی بر روی بازیکنان تیم تاثیر منفی گذاشت. صلاح نبود او تیم را ترک کند.
دایی در مورد اینکه او قصد خداحافظی از فوتبال را دارد، گفت: من نمی‌توانم به باقری بگویم خداحافظی کن یا نکن. تابع تصمیمات باشگاه هستم. اگر کریم باقری را نمی‌خواستیم چرا با او قرارداد یک ساله امضا کردیم. اینکه شما می‌گویید باقری آماده است، آیا تاکنون یک جلسه در تمرینات تیم ما شرکت کرده‌اید؟ کادر فنی تشخیص می‌دهد چه کسی آماده است. البته همه بازیکنان ما آماده هستند بنابراین باید 25 بازیکن را به میدان بفرستم. من نمی‌گویم آقا کریم آماده نیست اما تشخیص این مسئله به عهده کادر فنی است.

وی گفت: من مسئول برگزاری بازی خداحافظی نیستم. باقری و کاشانی با هم صحبت کردند و من در این مورد تابع تصمیمات باشگاه هستم. آقا کریم یک بار با من حرف زد و من به او گفتم باید خوب تمرین کنی. یک روز ممکن است 10 دقیقه بازی کنی و یک روز ممکن است در فهرست 18 نفر هم نباشی و گاهی هم ممکن است در 5 هفته متوالی بازی کنی. بازیکنان ما به بودن باقری عادت کرده بودند و غیبتش بر روی تیم ما تاثیر منفی گذاشت. او سال‌ها در این تیم بازی کرده است.

سرمربی پرسپولیس در مورد مسائل فنی دیدار با پیکان گفت: در نیمه دوم ما حاکم مطلق میدان بودیم. البته پیکان هم خوب دفاع کرد و این طبیعی بود و سه امتیاز را از ما گرفت. من هنوز باور نمی‌کنم سه گل در این مسابقه خورده‌ایم و از این بابت از هواداران پرسپولیس خجالت می‌کشم.
دایی در مورد دور برگشت لیگ گفت: تمام داشته‌های ما همین است اما این تیم را درست می‌کنیم ونتایج لازم را می‌گیریم. فاصله ما با بالای جدول زیاد نیست. دو شکست بد خوردیم اما با سه برد می‌توانیم شرایط را تغییر دهیم.

وی در مورد علت جدایی شیث رضایی از پرسپولیس گفت: من مسائل را باز نمی‌کنم و بهتر است حرمت‌ها حفظ شود و در این مورد صحبت نمی‌کنم.
دایی در مورد اعتراض به داوری در این مسابقه گفت: در زمان گل اول پیکان تصور می‌کردم گل این تیم آفساید باشد. شاید هم آفساید بوده اما پس از آن نیمکت پرسپولیس اعتراضی به داوری نداشت. حتی به تماشاگران هم اشاره کردم که به داور کاری نداشته باشند.

daniall - فرانسه - نانت
تو از اینکه پرسپولیس میبازه از طرفدارا خجالت میکشی طرفدارا هم از اینکه طرفدار پرسپولیس شدن خجالت میکشن کلا همتون خجالتی هستید اشکالی نداره.
یکشنبه 14 آذر 1389

alis431 - المان - برلین
نه که این استقلالیها کم زبونشون درازه امروز هم بهش اضافه شد.هردم ازین باغ بری میرسد.آخه دیگه به پیکان چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.
یکشنبه 14 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
اقای دایی اصلا خجالت نکش ما هممون میدونیم جریان چیه و این باخت ها از کجا سرچشمه داره.میبینی که سرمربی قبلی های پرسپولیس با دوتا باخت مورد اعتراض هوادارا قرار میگیرن ولی تو نه هنوز هم پشتتیم. بازی بعدی هم اگه ببازی باز ازت حمایت میکنیم چون حق با توست
یکشنبه 14 آذر 1389

dana2 - مجارستان - بوداپست
نه بیا بندری بزن
یکشنبه 14 آذر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
اقای دائی این تیم دروازبان خوب و دو دفاع وسط قوی و یک دفاع چپ و یک هافبک دفاعی قوی و یک فوروارد شش دانگ میخواد اول فصل شکوری در دفاع چپ خوب بود الان مصدوم و مازیار زارع من نمیفهمم چکار میکنه نه درگیر میشه نه تقسیم توپ میکنه نه چیزی بادامکی ضعیف زارع کجاست اصلا همه افت کردن داستان چیه
یکشنبه 14 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
لنگ پاره پاره....دیگه حتی به تیم ته جدولی هم نه نمیگن:))نه یکی..نه دوتا..میخورن سه تا چهارتا:))واقعا تسلیت داره با این تیم درپیتتون:)
یکشنبه 14 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
دوستان یک نگاهی هم به جدول بندازن..هر چی تیم سرمربی لنگیه ته جدوله:)))))))عشق است استقلال
یکشنبه 14 آذر 1389

mehdi00 - المان - اخن
خجالت هم داره با این تیمی که درست کرده.
یکشنبه 14 آذر 1389

h.r.r/esteghlali - [ژاپن] - [چیبا]
لنگی پاره پاره ریز میبینیمتون شما بهتره به جای بهانه آوردن ، دعا کنید که ابومسلم دوباره نیاد لیگ برتر مگر نه ۰۰۰ استقلال سرورته
یکشنبه 14 آذر 1389

good will hunter - امریکا - سندیگو
لنگ جماعتو چه به فوتبال, همه از دره عقب این یارو هم که دیگه ادم نمیفهمه چی عرعر میکنه. امریکا سندیگو
یکشنبه 14 آذر 1389

afsaneh555 - ایران - تهران
باید خجالت بکشی من با چه رویی سرم رو بالا کنم بگم پرسپولیسی هستم ها؟ آبرم رفت با این باختهای تاسف بارت مردک جمع کن دکونت رو عمو
یکشنبه 14 آذر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
خوبه که میدونی خجالت چیه.فوتبال ایران را به گند کشیدی نه فقط پرسپولیس را. اخه هر کی که قدش دراز شد که فوتبالیست نمیشه.خاک تو سر ان کسی که تو را مربی پرسپولیس کرد
یکشنبه 14 آذر 1389

hassan5 - ایران - تهران
انگیزه بالای تیم های ضعیف در مقابل تیم معروف وبی غیرتی بازیکنان تیم نامدار مثل پرسپولیس باعث باخت تیم قوی در مقابل تیم ضعیف است
یکشنبه 14 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
پیکان پرسپولیس رو زیر گرفت!!! بالاخره بعد از چند هفته ی پیاپی که داوری ها به ضرر تیم دایی بود در این بازی پرسپولیس واقعا ضعیف ظاهر شد و حقش چیزی جز باخت نبود.متاسفانه این تیم در همه خطوط خرکی ضعیف است و باید خدا خدا کنیم که خدای نکرده سقوط نکنه!! بله آقای دایی خجالت هم داره! اون زمانی که نقل و انتقالات بود رفتی بودی پی عشق و حال خودت "آمریکا"، و با این کارت همه ی بازیکنای خوب پریدن باید فکر اینجاشم میکردی!! خجالت تو برای من هوادار هیچ فایده ای نداره.اگه یه ذره شعور داشتی از پرسپولیس میرفتی! تو چیکار کردی؟ دربی رو که باختی! بازیکن خوب که نیاوردی!الانم که سه بازی پشت هم باختی..!شیث رو بیرون کردی! کریم رو پروندی! تو بهتره جای خجالت کشیدن بری بمیری.این تیم باید از جام باشگاههای آسیا انصراف بده و گرنه آبرو ریزی میشه! در ضمن خدا لعنت کنه داورانی که در چند بازی اخیر "غیر از این بازی" حق پرسپولیس رو خوردند.
یکشنبه 14 آذر 1389

soheil rad - ایران - بابل
این یابو علفی فوتبال ایران رو جلوی عربها تحقیر کرد الان هم نوبت لنگی هاست اما دریغ از یک عذر خواهی خشک و خالی . لنگی ها یه تقدیر از دوار مسابقه به عمل بیارن که دو تا پنالتی مسلم رو به نفع پیکان نگرفت از ترس جو سازیهای لنگی ها در مطبوعات و رادیو تلوزیون که با پولهای حبیب پیشونی طلا و این یابو علفی دایی بعد دربی چه ننه من غریبمی برای لنگی ها راه انداخته بودن
یکشنبه 14 آذر 1389

$persian$ - ایران - تهران
پیش بینی های من همیشه درست بوده.روزی که اومد مربی لنگیا شد گفتم روزی میرسه که فحشش میدین،ولی شما لنگیا با 2تا برد الله بختکی فکر کردید مربیه.این اگه مربی بود تیم ملی به عربستان تو ازرادی نمی باخت.
دوشنبه 15 آذر 1389

$persian$ - ایران - تهران
حالا فعلا مثل همیشه اون زیر میرا حال کنید تا ببینیم چیکار می تونیم بکنیم
دوشنبه 15 آذر 1389

good will hunter - مریکا - سندیگو
soheil rad - ایران - بابل ....خیلی باحال امدی... حبیب پیشونی طلا و این یابو علفی دایی
دوشنبه 15 آذر 1389

nader46 - انگلیس - لندن
گهی پشت به زین گهی هم باز پشت به زین. پرسپولیس 10 تا باخت پشت سر هم بیاره بازهم سرور.به جز این باخت مقابل پیکان که دایی تیم را بد ارنج کرد.همه دست به دست هم دادن که پرسپولیس قهرمان نشه.از یک طرف مموتی انتری نژاد چون پای کثیفش را تو ازادی گذاشت وایرانهم باخت تلافیش راسر دایی در اورد.فدراسیون هم کم حالگیری نکرده.داوری ها را هم که دیگه گفتن نداره.خلاصه همه واسه پرسپولیس شمشیر از رو بستن.ولی غافلند که پرسپولیس حتی اگر بسوزه وخاکستر هم بشه باز مثل یک ققنوس(سیمرغ)از خاکسترش ققنوسی جوان به وجودمییاد ودوباره همه راتارو مار میکنه حتی اگر مموتی هم هواشون را داشته باشه.به هر حال اول بشی اخر بشی دوست داریم پرسپولیس سرور بی چون و چرای استغلول. لندن انگلیس
دوشنبه 15 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.