نجات مرد مست از مرگ حتمی بر روی ریل قطار توسط پلیسی خارج از ساعت کاریش - ویدیو


نجات مرد مست از روی ریل قطار توسط پلیس

پلیسی،خارج از ساعت کاری خود،جان خود را به خطر انداخت تا مرد مستی را که در ایستگاه مترویی در مادرید تعادلش را از دست داد و روی ریل قطار افتاده بود با کمتر از ثانیه ای فاصله تا برخورد با قطار،از مرگ حتمی نجات دهد. مردمی هم که در ایستگاه منتظر قطار ایستاده اند به نوبهء خود تلاش می کنند تا با علامت دادن قطار را متوقف کنند.

مرد 41 ساله مست تعادل خود را از دست داد

و بر روی ریلی افتاد که قطار به آن نزدیک میشد

مرد مست قادر به تکان خوردن نبود و قطار نیز کاملا به ایستگاه نزدیک شده بود

مسافرین با تکان دادن دست نومیدانه تلاش می کردند تا راننده قطار را متوجه مرد مست کنند

افسر پلیسی که خارج از ساعت کار خودی در ایستگاه جزو مسافرین بود از سکو پائین پرید

و درست چند ثانیه قبل از برخورد قطار مرد مست را از ریل دور کرد


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

bache shapoor - سوئد - یوسدال
قابل توجه نیروی انتظامی ایران و مردم.
یکشنبه 14 آذر 1389

oldboy - انگلستان - لندن
متاسفانه باید گفت اگه تو ایران بود مردم بی وجدان شروع به فیلمبرداری با موبایلهاشون و خندیدن میشدن و کوچکترین تلاشی هم برای نجات نمیکردن.پلیس همکه غیرممکن بود کاری کنه.
یکشنبه 14 آذر 1389

esfahan - انگلیس - لندن
اینقدر فیلم این نیرو انتظامی خودمونا گذاشتید تا این هام یاد گرفتن.... اییییییییی خاک برسرتون مادر فلان شده ها !!طرف پریده جلو ترن بعد شما اینقدر ایستادید بالا سر اون پسر تو میدون کاخ تا جون داد
یکشنبه 14 آذر 1389

siah76 - امریکا - لوس انجلس
دقیقا مثل پلیس ایران عمل میکنن...
یکشنبه 14 آذر 1389

kingstorm6463 - اکراین - کی یف
آفرین به اون پلیس .. حالا اگه ایران بود ، پلیسا فقط نگاه میکردن
یکشنبه 14 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
خواست خدا بود که عمرش به این دنیا باشه
یکشنبه 14 آذر 1389

piade - ایران - تهران
بدم میاد از این خارجیها هر کاری پلیسهای شجاع و از جان گذشته ما انجام میدن اینها هم همش تقلید میکنند. این فیلم درست تقلید از برادران دلاور تو میدان کاج بود که با چه شهامتی جان قاتل و نجات دادند.
یکشنبه 14 آذر 1389

soogol - نروژ - اسلو
قابل توجه پلیس و نیروی انتظا می‌ بی عرضه ایران اسلامی
یکشنبه 14 آذر 1389

daniall - فرانسه - نانت
https://www.youtube.com/watch?v=CAtojQV1DDMfeature نمیدونم قدیمیه یا نه ولی برای من خیلی جالب بود
یکشنبه 14 آذر 1389

فراز_نروژ - نروز - تونسبرگ
اگر در ایران بود همه موبایل هایشان را در می آوردند تا فیلم بگیرند و بعد برای سایت ها بفرستند و ما از اینجا کامنت بگزاریم و به اسلام فحش بدهیم.
یکشنبه 14 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
اگر در ایران بود همه موبایل هایشان را در می آوردند تا فیلم بگیرند و بعد برای سایت ها بفرستند و ما از اینجا کامنت بگزاریم و به اسلام فحش بدهیم.
یکشنبه 14 آذر 1389

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
پلیس ایران هم خارج از ساعت کاری خود،جان و جیب مردم را هدف میگیرند.
یکشنبه 14 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
دمش گرم به این پلیس وظیفه شناس
یکشنبه 14 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
قابل توجه پلیس ایران و مردمی که مرگ یک معتاد رو فیلمبرداری میکنن
یکشنبه 14 آذر 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
ولی‌ مأمور نیرو انتظامی سر پست هم میاد میگه ما دوره ندیده بودیم فقط صحنه جنایت رو مدیریت کردیم تا جوون مردم راحت تر بمیره ، مردم هم با موبایل فیلم میگرفتن تخمه میشکستن . موقع سخن رانی هم همه کتاب باز می‌کنن ادعا فرهنگ بالا و چند هزار ساله داریم به‌‌ به‌‌ .
یکشنبه 14 آذر 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
این واکنش طبیعی یک گروه انسانی نسبت به تهدید جان یک همشهری یا یک حادثه خطر ناک است. مداخله پلیسی که خارج از یونیفرم و خارج از محل مامورد بوده نیز واکنش طبیعی است که هر انسانی در هر شهر متمدن در جهان انتظار دارد. حالا شما این واکنشهای طبیعی را با واکنش ما (مردم) به قتل در میدان کاج و در کرج مقایسه کنید، و اکنش پلیس یونیفرم پوش و مسلح ما را با عمل این پلیس جوان مقایسه کنید. متاسفانه شالوده نظام اخلاقی ما از هم گسیخته است. سه دهه حکومت اسلامی ملت ما را تا مرز توحش عقب برده، به بربریت رسیده ایم
یکشنبه 14 آذر 1389

parang - سوید - سوندسوال
dkdk - دانمارک - اسلیس مثل اینکه خودتو زیادی جدی گرفتی, نه?اخه باشعور!!! من هیچ جای کامنتم بی ادبی نکردم, که اینقدر مودب!!! جواب دادی. اونی هم که شما گفتی, وجدانه عزیز من نه غیرت! ضمنا الان ایرانم از این خبرا نیست. راستی الان که 37 یا 45 در صد اسکت میدی?! به موقش خوبم خوردی, پس دیگه منت چی میذاری, بماند سهم بیشتر همین اسکت هم برای تامین رفاه مردمه.شاید بقول شما برداشت من از غیرت حقیرانه ست?!ولی باید بدونین برداشت شما از زندگی حقیرانه ست..حالا بشین با سایه ت!!!! مشورت کن شاید فهمیدی مزخرف گو کیه?بعد بیا هی بنویس تا ببینیم به کجا میرسی.یه بار دیگه هم میگم انقدر خودتو درگیر کلمات قلنبه نکن, عوضش برو یکم ادب یاد بگیر..خیلی هم ناراحتی از اسکاندیناوی و مردمش, بفرما برگرد ایران, که نه تو خیابون معطل بمونی نه ببرنت خونه سالمندان .. شیرفهم
یکشنبه 14 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
فراز-نروژ به نکته جالبی اشاره کردی.
یکشنبه 14 آذر 1389

تی تی - اکراین - کیف
واقعا زیبا بود
یکشنبه 14 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
درود به شرف این پلیس
یکشنبه 14 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
قابل توجه متعصبین و خرافه پرستان مذهبی خشک آخوند زده که میگن تو اروپا و غرب عاطفه و محبت نیست مقایسه کنید با رفتار مردم ایران اسلامی با چاقو خورده ای که مردم برای تفنن وایستاده بودند فیلم میگرفتند!!!!! انگار سر صحنه فیلم سینمایی هست!!!. حالا این جامعه که خودش رو رهبر دنیای اسلام میدونه غرب و مردمش رو قبول نداره و خودش رو برتر میدونه.
یکشنبه 14 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
خدا را سپاس.
یکشنبه 14 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
immortal1977-هلند-امرسفورت:کاربر گرامی همین دور و برا.!!"و نزدیکیها..!. کامنتت رو خوندم ..*کجای ایران دیگه. "ک..ج.." را میتوان پیدا کرد تا با قافیه کاج..کرج..جنایتش جور در بیاد؟؟
یکشنبه 14 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
منم اگه اونجا بودم اینکار رو میکردم. این وظیفه همه بود نه تنها آن پلیس جوانمرد. ایشان وقتی لباس ندارد یعنی وظیفه و ماموریت هم ندارد اما نشان داد شرف و انسانیت تنها در لباس حمل نمیشود و ذاتا ایشان مرافب امنیت و جان مردم است.
یکشنبه 14 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
بنی آدم اعضای یکدیگرند. که در آفرینش ز یک گوهرند.چوعضوی بدرد آورد روزگار , دگرعضوها را نماند قرار. درایران همه را روانی کردند. همدیگر را می اندازند جلوی قطار
یکشنبه 14 آذر 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ. این خدا پس نامهربان هستند چونکه در حق خیلی ها نامردی کرده بخصوص بچها.
دوشنبه 15 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
ایناپلیس دارند ماهم مثلا پلیس داریم. حالا اقایان و خانومهای نیروی مثلا انتظامی خجالت. واقعا شرم کنید عرق بی غیرتی برزید که نام مقدس پلیس را در کشورمان به گند کشیدید پلیس یعنی این. نه شما که باید گفت سگهای نگهبان مشتی روضه خون نفهم. که حاضرید بخاطر چندرغاز بروی هموطنانتان اسلحه بکشید. تف بر شما باد. این مردم اروپائی هستند که معنی انسان بودن را درک می کنند ببینید بی تفاوت نبودند. حالا مردم ما اسلام انها را بجائی رسانده که بی خیال وای میستند تا بابا بمیره. جالبه یک جو غیرت انسانیت عاطفه در وجود این مردم نیست . همه چیز خود را باختیم. اون خودمان اون پلیس مان اون وضع بهداشتمان و اون اورژانس . دکترهامان که برعلیه ما مسلح شدند . وای خدای من. ایا میشود گفت این دین و شریعت توست. هرگز.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.